...w sekcji pływackiej Lublinianki trenowała Joanna Pizoń - mistrzyni i rekordzistka Polski, brązowa medalistka mistrzostw Europy juniorów?

Z Orionem w Pucharze Polski

Orion Niedrzwica Duża będzie przeciwnikiem Lublinianki w III rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Mając w pamięci mecz 6 kolejki (Lublinianka wygrała 1:0) obecnego sezonu nie można oprzeć się wrażeniu iż losowanie nie było zbyt fortunne dla „zielono – biało – czerwonych”. Mimo to Lublinianka będzie zdecydowanym faworytem spotkania, które odbędzie się piątego października w Niedrzwicy Kościelnej o godz. 15. W przypadku awansu do kolejnej rundy lublinianie zmierzą się z Janowianką Janów Lubelski (jedenaste miejsce w IV Lidze) lub Wisłą Annopol (ostatnia drużyna w Lidze Okręgowej). Zależnie od tego, która z w/w drużyn wygra, ewentualny mecz IV rundy odbędzie się w Lublinie lub Annopolu dwudziestego szóstego października o godz. 15.

Pary III rundy PP:
GKS II Bogdanka – Lewart Lubartów
Stal Poniatowa – Ruch Ryki
Wisła Annopol – Janowianka Janów Lubelski
Orion Niedrzwica – Lublinianka
Górnik 1979 Łęczna – Opolanin Opole Lubelskie
Unia Wilkołaz – Czarni Dęblin
GKS Niemce – Unia Bełżyce
Granit Bychawa – GKS Dąbrowica.

Pary IV rundy PP:
Stal Poniatowa/Ruch Ryki – GKS II Bogdanka/Lewart Lubartów
Orion Niedrzwica/Lublinianka – Wisła Annopol/Janowianka Janów Lubelski
Unia Wilkołaz/Czarni Dęblin – Górnik 1979 Łęczna/Opolanin Opole Lubelskie
Granit Bychawa/GKS Dąbrowica – GKS Niemce/Unia Bełżyce.


34.kolejka
17 czerwca, 17:30
 
Stal Kraśnik Lublinianka
Stal Kraśnik Lublinianka
 Poz.  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki
  1. Chełmianka Chełm 34 88 28-4-2 105:19
  2. Górnik II Łęczna 34 73 23-4-7 81:47
  3. AMSPN Hetman Zamość 34 72 22-6-6 88:33
  4. Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 67 19-10-5 89:34
  5. Stal Kraśnik 34 61 17-10-7 84:45
  6. Kryształ Werbkowice 34 58 18-4-12 57:40
  7. Lewart Lubartów 34 53 14-11-9 63:49
  8. Łada Biłgoraj 34 46 14-4-16 48:56
  9. Powiślak Końskowola 34 45 13-6-15 47:55
  10. Kłos Chełm 34 42 12-6-16 43:55
  11. Lublinianka 34 42 10-12-12 50:48
  12. Włodawianka 34 42 13-3-18 55:69
  13. Victoria Żmudź 34 39 11-6-17 50:63
  14. Polesie Kock 34 38 10-8-16 62:75
  15. POM Iskra Piotrowice 34 35 10-5-19 55:75
  16. Unia Hrubieszów 34 35 10-5-19 41:53
  17. Lutnia Piszczac 34 22 5-7-22 27:77
  18. LKS Milanów 34 3 0-3-31 18:170