...w sezonie 1972/73 Lublinianka zasłynęła ustanowieniem rekordu gry ponad 1000 minut bez straty bramki?

Stal Sanok pierwszym rywalem

W drugi weekend sierpnia drużyny występujące w III Lidze Lubelsko-Podkarpackiej, a wśród nich beniaminek Lublinianka, zainaugurują sezon 2012/2013. Podopieczni Marka Sadowskiego w pierwszej kolejce podejmą na własnym boisku dwunastą drużynę minionego sezonu – Stal Sanok. Następnie „zielono – biało – czerwoni” powalczą w Krośnie z Karpatami o pierwsze wyjazdowe punkty. Jak widać w pierwszych meczach sezonu Lublinianka będzie walczyć z zespołami z Podkarpacia, pierwszym „rodzimym” rywalem będzie drugi z beniaminków – Orlęta Łuków. Wicemistrz IV Ligi Lubelskiej zawita na Wieniawę w czwartej kolejce. Rundę jesienną zakończymy arcyciekawym wyjazdem do Chełma w pierwszy weekend listopada. W kalendarzu przewidziano dwie znienawidzone przez kibiców kolejki środowe. Niestety oba te mecze rozgrywamy na wyjazdach (odpowiednio w Krośnie i Przeworsku). Poniżej przedstawiamy pełen terminarz:

Kolejka 1 – 11-12 sierpnia

Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl
Lublinianka – Stal Sanok
Orlęta Łuków – Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk – Stal Kraśnik
Rafineria/Czarni Jasło – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała – Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik
Unia Nowa Sarzyna – Stal Mielec

Kolejka 2 – 15 sierpnia

Polonia Przemyśl – Stal Mielec
Avia Świdnik – Unia Nowa Sarzyna
Orlęta Radzyń Podlaski – Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik – Rafineria/Czarni Jasło
Chełmianka Chełm – Orzeł Przeworsk
Stal Sanok – Orlęta Łuków
Karpaty Krosno – Lublinianka

Kolejka 3 – 18-19 sierpnia

Lublinianka – Polonia Przemyśl
Orlęta Łuków – Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk – Stal Sanok
Rafineria/Czarni Jasło – Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała – Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Nowa Sarzyna – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Mielec – Avia Świdnik

Kolejka 4 – 25-26 sierpnia

Polonia Przemyśl – Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Mielec
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Unia Nowa Sarzyna
Stal Kraśnik – Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm – Izolator Boguchwała
Stal Sanok – Rafineria/Czarni Jasło
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk
Lublinianka – Orlęta Łuków

Kolejka 5 – 29 sierpnia

Orlęta Łuków – Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk – Lublinianka
Rafineria/Czarni Jasło – Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała – Stal Sanok
Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm
Unia Nowa Sarzyna – Stal Kraśnik
Stal Mielec – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 6 – 1-2 września

Polonia Przemyśl – Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik
Stal Kraśnik – Stal Mielec
Chełmianka Chełm – Unia Nowa Sarzyna
Stal Sanok – Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała
Lublinianka – Rafineria/Czarni Jasło
Orlęta Łuków – Orzeł Przeworsk

Kolejka 7 – 8-9 września

Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl
Rafineria/Czarni Jasło – Orlęta Łuków
Izolator Boguchwała – Lublinianka
Podlasie Biała Podlaska – Karpaty Krosno
Unia Nowa Sarzyna – Stal Sanok
Stal Mielec – Chełmianka Chełm
Avia Świdnik – Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 8 – 15-16 września

Polonia Przemyśl – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik – Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm – Avia Świdnik
Stal Sanok – Stal Mielec
Karpaty Krosno – Unia Nowa Sarzyna
Lublinianka – Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Łuków – Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk – Rafineria/Czarni Jasło

Kolejka 9 – 22-23 września

Rafineria/Czarni Jasło – Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Łuków
Unia Nowa Sarzyna – Lublinianka
Stal Mielec – Karpaty Krosno
Avia Świdnik – Stal Sanok
Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Kraśnik

Kolejka 10 – 29-30 września

Polonia Przemyśl – Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Sanok – Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno – Avia Świdnik
Lublinianka – Stal Mielec
Orlęta Łuków – Unia Nowa Sarzyna
Orzeł Przeworsk – Podlasie Biała Podlaska
Rafineria/Czarni Jasło – Izolator Boguchwała

Kolejka 11 – 6-7 października

Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska – Rafineria/Czarni Jasło
Unia Nowa Sarzyna – Orzeł Przeworsk
Stal Mielec – Orlęta Łuków
Avia Świdnik – Lublinianka
Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Sanok
Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm

Kolejka 12 – 13-14 października

Polonia Przemyśl – Chełmianka Chełm
Stal Sanok – Stal Kraśnik
Karpaty Krosno – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka – Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków – Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk – Stal Mielec
Rafineria/Czarni Jasło – Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała – Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 13 – 20-21 października

Podlasie Biała Podlaska – Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna – Izolator Boguchwała
Stal Mielec – Rafineria/Czarni Jasło
Avia Świdnik – Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski – Orlęta Łuków
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lublinianka
Stal Kraśnik – Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm – Stal Sanok

Kolejka 14 – 27-28 października

Polonia Przemyśl – Stal Sanok
Karpaty Krosno – Chełmianka Chełm
Lublinianka – Stal Kraśnik
Orlęta Łuków – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk – Orlęta Radzyń Podlaski
Rafineria/Czarni Jasło – Avia Świdnik
Izolator Boguchwała – Stal Mielec
Podlasie Biała Podlaska – Unia Nowa Sarzyna

Kolejka 15 – 3-4 listopada

Unia Nowa Sarzyna – Polonia Przemyśl
Stal Mielec – Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik – Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski – Rafineria/Czarni Jasło
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orzeł Przeworsk
Stal Kraśnik – Orlęta Łuków
Chełmianka Chełm – Lublinianka
Stal Sanok – Karpaty Krosno


34.kolejka
17 czerwca, 17:30
 
Stal Kraśnik Lublinianka
Stal Kraśnik Lublinianka
 Poz.  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki
  1. Chełmianka Chełm 34 88 28-4-2 105:19
  2. Górnik II Łęczna 34 73 23-4-7 81:47
  3. AMSPN Hetman Zamość 34 72 22-6-6 88:33
  4. Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 67 19-10-5 89:34
  5. Stal Kraśnik 34 61 17-10-7 84:45
  6. Kryształ Werbkowice 34 58 18-4-12 57:40
  7. Lewart Lubartów 34 53 14-11-9 63:49
  8. Łada Biłgoraj 34 46 14-4-16 48:56
  9. Powiślak Końskowola 34 45 13-6-15 47:55
  10. Kłos Chełm 34 42 12-6-16 43:55
  11. Lublinianka 34 42 10-12-12 50:48
  12. Włodawianka 34 42 13-3-18 55:69
  13. Victoria Żmudź 34 39 11-6-17 50:63
  14. Polesie Kock 34 38 10-8-16 62:75
  15. POM Iskra Piotrowice 34 35 10-5-19 55:75
  16. Unia Hrubieszów 34 35 10-5-19 41:53
  17. Lutnia Piszczac 34 22 5-7-22 27:77
  18. LKS Milanów 34 3 0-3-31 18:170