...w sekcji koszykarskiej Lublinianki trenował Waldemar Kozak - reprezentant Polski?

Trenerski dwugłos

Jarosław Zając, trener Polonii Przemyśl: – Oglądałem ze spokojem to spotkanie. Wierzyłem w swój zespół i miałem rację. Oczywiście, był groźny moment, bo po pierwszej bramce Lublinianka mocno się zmobilizowała. Kiedy trafiliśmy na 3:1 widziałem już uśmiech na twarzach moich zawodników, którzy myśleli chyba, że jest już po meczu. Rywale w tym czasie stworzyli bardzo groźną sytuację, a za chwilę mieli jeszcze rzut karny. Kto wie, jakby się potoczył mecz, gdyby wykorzystali jedenastkę. Ogólnie muszę przyznać, że spodziewałem się, że drużyna z Lublina podejdzie do tego spotkania z większym zaangażowaniem. W końcu przegrali dwa poprzednie mecze. Jednak nie widziałem u nich tej sportowej złości.

Lublinianka przegrała z Polonią Przemyśl 1:3

Marek Sadowski, trener Lublinianki: – Nasza gra do 60 minuty nie patrząc na wynik była całkiem niezła. Byłem z niej naprawdę zadowolony. Do momentu zmarnowanego karnego. Później wszystko się posypało. Szkoda, że słaby dzień miał Kamil Styżej, bo nie powinniśmy tracić takich goli. Czy jego zmiana wynikała z kontuzji? Nie, po prostu Kamil poprosił o zmianę bo nie czuł się zbyt pewnie. Nie chciał popełnić kolejnych pomyłek i zszedł z boiska. W jego miejsce pojawił się Marcin Zapał i dobrze sobie poradził, myślę, że rozpocznie następny mecz od pierwszej minuty. Umawialiśmy się, że obaj bramkarze bronią do pierwszego błędu. I teraz szansę dostanie Marcin. Liczymy również, że powoli gracze kontuzjowani będą wracali do zdrowia. Może na przyszły tydzień wykuruje się już Adrian Ręba.

Źródło: Dziennik Wschodni / własne