...w sezonie 1962/63 trenerem Lublinianki był Kazimierz Górski?

Zaczynamy w Sanoku

Lubelski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rundy jesiennej sezonu 2013/2014. W pierwszej kolejce (10/11.08) Lublinianka pojedzie do Sanoka na mecz z tamtejszą Stalą. Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się pierwszy mecz domowy (15.08), w którym lublinianie podejmą spadkowicza z II Ligi – Resovię. Ze względu na powiększenie liczby zespołów w III Lidze do siedemnastu oraz utrzymanie Orła Przeworska wszystkie zespoły będą musiały pauzować podczas jednej kolejki w trakcie rundy. W przypadku Lublinianki będzie to ósma kolejka (14/15.09). Runda jesienna zakończy się 9/10.11, kiedy na Wieniawę przyjadą Orlęta Radzyń Podlaski.

Terminarz rundy jesiennej:

Kolejka 1. – 10/11 sierpnia:

JKS Jarosław – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa – Karpaty Krosno
Omega Stary Zamość – Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podl. – Orzeł Przeworsk
Stal Sanok – Lublinianka Lublin
Resovia Rzeszów – Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik – Avia Świdnik
Chełmianka Chełm – Polonia Przemyśl
AMSPN Hetman Zamość – pauza

Kolejka 2. – 15 sierpnia:

Avia Świdnik – Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała – Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin – Resovia
Orzeł Przeworsk – Stal Sanok
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno – Omega Stary Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Sokół Sieniawa
AMSPN Hetman Zamość – JKS Jarosław
Polonia Przemyśl – pauza

Kolejka 3. – 17/18 sierpnia:

Sokół Sieniawa – AMSPN Hetman Zamość
Omega Stary Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno
Stal Sanok – Podlasie Biała Podlaska
Resovia – Orzeł Przeworsk
Stal Kraśnik – Lublinianka Lublin
Chełmianka Chełm – Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl – Avia Świdnik
JKS Jarosław – pauza

Kolejka 4. – 24/25 sierpnia:

Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl
Lublinianka Lublin – Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk – Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska – Resovia
Karpaty Krosno – Stal Sanok
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Radzyń Podlaski
AMSPN Hetman Zamość – Omega Stary Zamość
JKS Jarosław – Sokół Sieniawa
Avia Świdnik – pauza

Kolejka 5. – 31 sierpnia/1 września:

Omega Stary Zamość – JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski – AMSPN Hetman Zamość
Stal Sanok – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia – Karpaty Krosno
Stal Kraśnik – Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm – Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl – Lublinianka Lublin
Avia Świdnik – Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa – pauza

Kolejka 6. – 4 września:

Lublinianka Lublin – Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno – Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Resovia
AMSPN Hetman Zamość – Stal Sanok
JKS Jarosław – Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa – Omega Stary Zamość
Izolator Boguchwała – pauza

Kolejka 7. – 7/8 września:

Orlęta Radzyń Podlaski – Sokół Sieniawa
Stal Sanok – JKS Jarosław
Resovia – AMSPN Hetman Zamość
Stal Kraśnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm – Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl – Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik – Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała – Lublinianka Lublin
Omega Stary Zamość – pauza

Kolejka 8. – 14/15 września:

Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała
Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Chełmianka Chełm
AMSPN Hetman Zamość – Stal Kraśnik
JKS Jarosław – Resovia
Sokół Sieniawa – Stal Sanok
Omega Stary Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin – pauza

Kolejka 9. – 18 września:

Stal Sanok – Omega Stary Zamość
Resovia – Sokół Sieniawa
Stal Kraśnik – JKS Jarosław
Chełmianka Chełm – AMSPN Hetman Zamość
Polonia Przemyśl – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik – Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała – Podlasie Biała Podlaska
Lublinianka Lublin – Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski – pauza

Kolejka 10. – 21/22 września:

Podlasie Biała Podlaska – Lublinianka Lublin
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik
AMSPN Hetman Zamość – Polonia Przemyśl
JKS Jarosław – Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa – Stal Kraśnik
Omega Stary Zamość – Resovia
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Sanok
Orzeł Przeworsk – pauza

Kolejka 11. – 28/29 września:

Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik – Omega Stary Zamość
Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl – JKS Jarosław
Avia Świdnik – AMSPN Hetman Zamość
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin – Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk – Podlasie Biała Podlaska
Stal Sanok – pauza

Kolejka 12. – 5/6 października:

Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lublinianka Lublin
AMSPN Hetman Zamość – Izolator Boguchwała
JKS Jarosław – Avia Świdnik
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl
Omega Stary Zamość – Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik
Stal Sanok – Resovia
Podlasie Biała Podlaska – pauza

Kolejka 13. – 12/13 października:

Stal Kraśnik – Stal Sanok
Chełmianka Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski
Polonia Przemyśl – Omega Stary Zamość
Avia Świdnik – Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała – JKS Jarosław
Lublinianka Lublin – AMSPN Hetman Zamość
Orzeł Przeworsk – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska – Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów – pauza

Kolejka 14. – 19/20 października:

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Podlasie Biała Podlaska
AMSPN Hetman Zamość – Orzeł Przeworsk
JKS Jarosław – Lublinianka Lublin
Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała
Omega Stary Zamość – Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Polonia Przemyśl
Stal Sanok – Chełmianka Chełm
Resovia – Stal Kraśnik
Karpaty Krosno – pauza

Kolejka 15. – 26/27 października:

Chełmianka Chełm – Resovia
Polonia Przemyśl – Stal Sanok
Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała – Omega Stary Zamość
Lublinianka Lublin – Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław
Podlasie Biała Podlaska – AMSPN Hetman Zamość
Karpaty Krosno – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik – pauza

Kolejka 16. – 2/3 listopada:

AMSPN Hetman Zamość – Karpaty Krosno
JKS Jarosław – Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk
Omega Stary Zamość – Lublinianka Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Izolator Boguchwała
Stal Sanok – Avia Świdnik
Resovia – Polonia Przemyśl
Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski – pauza

Kolejka 17. – 9/10 listopada:

Polonia Przemyśl – Stal Kraśnik
Avia Świdnik – Resovia
Izolator Boguchwała – Stal Sanok
Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk – Omega Stary Zamość
Podlasie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa
Karpaty Krosno – JKS Jarosław
Tomasovia Tomaszów Lubelski – AMSPN Hetman Zamość
Chełmianka Chełm – pauza


34.kolejka
17 czerwca, 17:30
 
Stal Kraśnik Lublinianka
Stal Kraśnik Lublinianka
 Poz.  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki
  1. Chełmianka Chełm 34 88 28-4-2 105:19
  2. Górnik II Łęczna 34 73 23-4-7 81:47
  3. AMSPN Hetman Zamość 34 72 22-6-6 88:33
  4. Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 67 19-10-5 89:34
  5. Stal Kraśnik 34 61 17-10-7 84:45
  6. Kryształ Werbkowice 34 58 18-4-12 57:40
  7. Lewart Lubartów 34 53 14-11-9 63:49
  8. Łada Biłgoraj 34 46 14-4-16 48:56
  9. Powiślak Końskowola 34 45 13-6-15 47:55
  10. Kłos Chełm 34 42 12-6-16 43:55
  11. Lublinianka 34 42 10-12-12 50:48
  12. Włodawianka 34 42 13-3-18 55:69
  13. Victoria Żmudź 34 39 11-6-17 50:63
  14. Polesie Kock 34 38 10-8-16 62:75
  15. POM Iskra Piotrowice 34 35 10-5-19 55:75
  16. Unia Hrubieszów 34 35 10-5-19 41:53
  17. Lutnia Piszczac 34 22 5-7-22 27:77
  18. LKS Milanów 34 3 0-3-31 18:170