...Lublinianka w jednym ze spotkań rozgromiła Ruch Chorzów 5:0?

Wracamy do gry

Piłkarze Lublinianki mają już za sobą letnie urlopy. Wczoraj o godz. 18 podopieczni Modesta Boguszewskiego rozpoczęli przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2014/2015. Ku zadowoleniu kibiców na Wieniawie pojawił się trzon zespołu, który w minionych rozgrywkach utrzymał się w III Lidze (m.in. Przemysław Kwiatkowski i Hubert Kotowicz, którzy byli tylko wypożyczeni do „Dumy Lublina” oraz Mateusz Majewski, przebywający ostatnio na testach w Olimpii Grudziądz). Wśród nowych twarzy najbardziej wyróżniali się dobrze znani kibicom Rafał Krupski i Patryk Stadnicki z Orionu Niedrzwica, Piotr Kucharzewski (Motor Lublin) oraz Rafał Stępień, który ostatnio grał w KS Dąbrowica. Sporą część grupy stanowiła za to młodzież, która ostatnio była wypożyczona do występującego w Centralnej Lidze Juniorów Widoku Lublin. Pierwszy letni sprawdzian przed „Zielono – Biało – Czerwonymi” już w najbliższą sobotę o godz. 10 – wtedy na Wieniawę zawita ligowy rywal Avia Świdnik.

Lista zawodników, którzy pojawili się na pierwszym treningu:

Marcin Zapał, Mateusz Krupa, Adrian Ręba, Rafał Kursa, Łukasz Mazurek, Przemysław Kwiatkowski, Wojciech Gawrylak, Przemysław Kanarek, Przemysław Gąsior, Stefan Kucharzewski, Erwin Sobiech, Hubert Kotowicz, Mateusz Żukowski, Damian Ścibior, Mateusz Majewski, Filip Ozimek oraz Adam Aina, Wiktor Bogusz, Rafał Dudkiewicz, Maciej Piskor, Dawid Skoczylas, Jakub Wiśniewski (wszyscy Widok Lublin), Rafał Krupski, Patryk Stadnicki (Orion Niedrzwica), Piotr Kucharzewski, Przemysław Wiącek (Motor Lublin), Łukasz Manel (Sławin Lublin), Karol Orłowski (POM Piotrowice), Taras Pototskyi (Granit Bychawa), Rafał Stępień (KS Dąbrowica), Bartosz Tomczuk (Stal Poniatowa), Paweł Zabielski (Powiślak Końskowola) i Rosjanin o nieokreślonych personaliach.

Lista sparingów przed sezonem 2014/2015
12.07 – Avia Świdnik (III Liga) – w Lublinie,
16.07 – Orion Niedrzwica Duża (IV Liga) – w Niedrzwicy,
19.07 – Orlęta Radzyń Podlaski (III Liga) – w Radzyniu,
27.07 – przeciwnik do ustalenia,
30.07 – Lewart Lubartów (IV Liga),
02.08 – Granit Bychawa (Liga Okręgowa).


34.kolejka
17 czerwca, 17:30
 
Stal Kraśnik Lublinianka
Stal Kraśnik Lublinianka
 Poz.  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki
  1. Chełmianka Chełm 34 88 28-4-2 105:19
  2. Górnik II Łęczna 34 73 23-4-7 81:47
  3. AMSPN Hetman Zamość 34 72 22-6-6 88:33
  4. Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 67 19-10-5 89:34
  5. Stal Kraśnik 34 61 17-10-7 84:45
  6. Kryształ Werbkowice 34 58 18-4-12 57:40
  7. Lewart Lubartów 34 53 14-11-9 63:49
  8. Łada Biłgoraj 34 46 14-4-16 48:56
  9. Powiślak Końskowola 34 45 13-6-15 47:55
  10. Kłos Chełm 34 42 12-6-16 43:55
  11. Lublinianka 34 42 10-12-12 50:48
  12. Włodawianka 34 42 13-3-18 55:69
  13. Victoria Żmudź 34 39 11-6-17 50:63
  14. Polesie Kock 34 38 10-8-16 62:75
  15. POM Iskra Piotrowice 34 35 10-5-19 55:75
  16. Unia Hrubieszów 34 35 10-5-19 41:53
  17. Lutnia Piszczac 34 22 5-7-22 27:77
  18. LKS Milanów 34 3 0-3-31 18:170