...piłkarze Unii i Lublinianki w czasie hitlerowskiej okupacji grali w Dęblinie z tamtejszym Amatorskim Klubem Sportowym Czarni?

Niezłomni wyrównują

Dopiero piąta kolejka zmagań przyniosła pierwsze zwycięstwo reprezentanta Niezłomnych w typerze. Szczęśliwcem okazał się Miki, któremu zwycięstwo dał bezbramkowy remis Tomasovii z Orlętami Radzyń Podlaski. Kolejna kolejka to rywalizacja Rcva z kapitanem „Zielono – Biało – Czerwonych” Erwinem Sobiechem

Typy Erwina Sobiecha:
Stal Kraśnik – Avia Świdnik 1:1
Hetman Żółkiewka – Motor Lublin 0:2
Podlasie Biała Podlaska – Izolator Boguchwała 1:2
Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska 1:1
Stal Rzeszów – Chełmianka Chełm 3:1
Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia 1:2
Wisłoka Dębica – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:1
Sokół Sieniawa – JKS 1909 Jarosław 1:1

Typy Rcva:
Stal Kraśnik – Avia Świdnik 2:0
Hetman Żółkiewka – Motor Lublin 2:2
Podlasie Biała Podlaska – Izolator Boguchwała 1:1
Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska 0:0
Stal Rzeszów – Chełmianka Chełm 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia 1:2
Wisłoka Dębica – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Sokół Sieniawa – JKS 1909 Jarosław 1:0

Lublinianka – Niezłomni 16:16

Klasyfikacja indywidualna:
1.Miki – 5
2.Wojciech Gawrylak, Filip Ozimek – 4.
3.Kamski, Paragon, Pucha, Dawid Skoczylas, Marcin Zapał – 3.
4.Kac, Rafał Kursa – 2.


34.kolejka
17 czerwca, 17:30
 
Stal Kraśnik Lublinianka
Stal Kraśnik Lublinianka
 Poz.  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki
  1. Chełmianka Chełm 34 88 28-4-2 105:19
  2. Górnik II Łęczna 34 73 23-4-7 81:47
  3. AMSPN Hetman Zamość 34 72 22-6-6 88:33
  4. Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 67 19-10-5 89:34
  5. Stal Kraśnik 34 61 17-10-7 84:45
  6. Kryształ Werbkowice 34 58 18-4-12 57:40
  7. Lewart Lubartów 34 53 14-11-9 63:49
  8. Łada Biłgoraj 34 46 14-4-16 48:56
  9. Powiślak Końskowola 34 45 13-6-15 47:55
  10. Kłos Chełm 34 42 12-6-16 43:55
  11. Lublinianka 34 42 10-12-12 50:48
  12. Włodawianka 34 42 13-3-18 55:69
  13. Victoria Żmudź 34 39 11-6-17 50:63
  14. Polesie Kock 34 38 10-8-16 62:75
  15. POM Iskra Piotrowice 34 35 10-5-19 55:75
  16. Unia Hrubieszów 34 35 10-5-19 41:53
  17. Lutnia Piszczac 34 22 5-7-22 27:77
  18. LKS Milanów 34 3 0-3-31 18:170