...w 1955 roku na terenach klubowych Lublinianki wybudowano skocznie narciarską, która nosiła nazwę "Wieniawa", a jej drewniany rozbieg liczył 14 metrów?

Kibice wciąż na czele

Ósma kolejka trzecioligowego typera utrzymała status quo. Zarówno Przemysław Kanarek jak i Bubka zdobyli po pięć punktów, co daje im pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej (ex aquo z Mikim). W dziewiątej kolejce obstawiać będą Łukasz Mazurek po stronie piłkarzy oraz Biper, reprezentujący kibiców.

Typy Łukasza Mazurka:
Avia Świdnik – JKS Jarosław 1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno 1:2
Chełmianka – Sokół Sieniawa 1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłoka Dębica 2:0
Motor Lublin – Stal Rzeszów 0:1
Stal Kraśnik – Orzeł Przeworsk 3:0
Hetman Żółkiewka – Podlasie Biała Podlaska 0:0
Orlęta Radzyń Podlaski – Izolator Boguchwała 2:0

Typy Bipera:
Avia Świdnik – JKS Jarosław 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno 1:2
Chełmianka – Sokół Sieniawa 2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłoka Dębica 2:0
Motor Lublin – Stal Rzeszów 1:1
Stal Kraśnik – Orzeł Przeworsk 3:0
Hetman Żółkiewka – Podlasie Biała Podlaska 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski – Izolator Boguchwała 1:0

Lublinianka – Niezłomni 27:29

Klasyfikacja indywidualna:
1.Bubka, Przemysław Kanarek, Miki – 5
2.Wojciech Gawrylak, Filip Ozimek, Rcv, Sebo – 4.
3.Rafał Dudkiewicz, Kamski, Paragon, Pucha, Dawid Skoczylas, Erwin Sobiech, Marcin Zapał – 3.
4.Kac, Rafał Kursa – 2.


34.kolejka
17 czerwca, 17:30
 
Stal Kraśnik Lublinianka
Stal Kraśnik Lublinianka
 Poz.  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki
  1. Chełmianka Chełm 34 88 28-4-2 105:19
  2. Górnik II Łęczna 34 73 23-4-7 81:47
  3. AMSPN Hetman Zamość 34 72 22-6-6 88:33
  4. Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 67 19-10-5 89:34
  5. Stal Kraśnik 34 61 17-10-7 84:45
  6. Kryształ Werbkowice 34 58 18-4-12 57:40
  7. Lewart Lubartów 34 53 14-11-9 63:49
  8. Łada Biłgoraj 34 46 14-4-16 48:56
  9. Powiślak Końskowola 34 45 13-6-15 47:55
  10. Kłos Chełm 34 42 12-6-16 43:55
  11. Lublinianka 34 42 10-12-12 50:48
  12. Włodawianka 34 42 13-3-18 55:69
  13. Victoria Żmudź 34 39 11-6-17 50:63
  14. Polesie Kock 34 38 10-8-16 62:75
  15. POM Iskra Piotrowice 34 35 10-5-19 55:75
  16. Unia Hrubieszów 34 35 10-5-19 41:53
  17. Lutnia Piszczac 34 22 5-7-22 27:77
  18. LKS Milanów 34 3 0-3-31 18:170