...Lublinianka liczyła aż 21 sekcji sportowych?

Biper deklasuje Mazurka

Dziewięć punktów zdobytych przez Bipera w dziewiątej kolejce typera jest najlepszym wynikiem jaki udało się dotychczas uzyskać w zabawie. Cztery punkty przewagi zdobyte przez w/w Bipera zwiększyły różnicę pomiędzy Niezłomnymi, a Lublinianką do sześciu oczek. Zniwelować stratę w najbliższej kolejce będzie próbował Przemysław Gąsior, z kolei naprzeciw niego stanie Makary.

Typy Przemysława Gąsiora:
Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik 1:1
Orzeł Przeworsk – Hetman Żółkiewka 0:0
Stal Rzeszów – Stal Kraśnik 3:0
Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin 1:2
Wisłoka Dębica – Izolator Boguchwała 1:1
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska 2:1
Karpaty Krosno – Resovia 1:1
JKS 1909 Jarosław – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0

Typy Makarego:
Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik 1:2
Orzeł Przeworsk – Hetman Żółkiewka 2:0
Stal Rzeszów – Stal Kraśnik 3:0
Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin 1:1
Wisłoka Dębica – Izolator Boguchwała 1:3
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska 2:1
Karpaty Krosno – Resovia 0:0
JKS 1909 Jarosław – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0

Lublinianka – Niezłomni 32:38

Klasyfikacja indywidualna:
1.Biper – 9
2.Bubka, Przemysław Kanarek, Łukasz Mazurek, Miki – 5
3.Wojciech Gawrylak, Filip Ozimek, Rcv, Sebo – 4.
4.Rafał Dudkiewicz, Kamski, Paragon, Pucha, Dawid Skoczylas, Erwin Sobiech, Marcin Zapał – 3.
5.Kac, Rafał Kursa – 2.


34.kolejka
17 czerwca, 17:30
 
Stal Kraśnik Lublinianka
Stal Kraśnik Lublinianka
 Poz.  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki
  1. Chełmianka Chełm 34 88 28-4-2 105:19
  2. Górnik II Łęczna 34 73 23-4-7 81:47
  3. AMSPN Hetman Zamość 34 72 22-6-6 88:33
  4. Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 67 19-10-5 89:34
  5. Stal Kraśnik 34 61 17-10-7 84:45
  6. Kryształ Werbkowice 34 58 18-4-12 57:40
  7. Lewart Lubartów 34 53 14-11-9 63:49
  8. Łada Biłgoraj 34 46 14-4-16 48:56
  9. Powiślak Końskowola 34 45 13-6-15 47:55
  10. Kłos Chełm 34 42 12-6-16 43:55
  11. Lublinianka 34 42 10-12-12 50:48
  12. Włodawianka 34 42 13-3-18 55:69
  13. Victoria Żmudź 34 39 11-6-17 50:63
  14. Polesie Kock 34 38 10-8-16 62:75
  15. POM Iskra Piotrowice 34 35 10-5-19 55:75
  16. Unia Hrubieszów 34 35 10-5-19 41:53
  17. Lutnia Piszczac 34 22 5-7-22 27:77
  18. LKS Milanów 34 3 0-3-31 18:170