...ogółem w II lidze (obecnie I liga) Lublinianka grała przez 11 sezonów?

„Witek” remisuje z „Songiem”

Piętnasta kolejka III Ligi lubelsko-podkarpackiej nie przyniosła zmian w rozgrywkach typera. Zarówno Songo jak i Kamil Witkowski zdobyli po sześć punktów, więc przewaga Niezłomnych utrzymuje się na poziomie dziesięciu oczek. Kolejna seria zmagań to pojedynek Adriana Ręby z Umbrem.

Typy Adriana Ręby:
Avia Świdnik – Chełmianka 2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska – Resovia 0:2
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Motor Lublin – JKS Jarosław 3:1
Stal Kraśnik – Karpaty Krosno 0:2
Podlasie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa 1:2
Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 1:1
Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski 0:0

Typy Umbra:
Avia Świdnik – Chełmianka 2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Resovia 1:1
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski 4:0
Motor Lublin – JKS Jarosław 2:2
Stal Kraśnik – Karpaty Krosno 1:3
Podlasie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa 0:1
Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 1:1
Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski 0:1

Lublinianka – Niezłomni 52:62

Klasyfikacja indywidualna:
1.Biper – 9
2.Siwy – 7
3.Songo, Kamil Witkowski – 6
4.Bubka, Przemysław Kanarek, Łukasz Mazurek, Miki, Rafał Stępień – 5
5.Wojciech Gawrylak, Przemysław Kwiatkowski, Makary, Marcin Nowak, Filip Ozimek, Rcv, Sebo – 4.
6.Rafał Dudkiewicz, Przemysław Gąsior, Kamski, Maniek, Paragon, Pucha, Dawid Skoczylas, Erwin Sobiech, Marcin Zapał – 3.
7.Kac, Hubert Kotowicz, Rafał Kursa – 2.


34.kolejka
17 czerwca, 17:30
 
Stal Kraśnik Lublinianka
Stal Kraśnik Lublinianka
 Poz.  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki
  1. Chełmianka Chełm 34 88 28-4-2 105:19
  2. Górnik II Łęczna 34 73 23-4-7 81:47
  3. AMSPN Hetman Zamość 34 72 22-6-6 88:33
  4. Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 67 19-10-5 89:34
  5. Stal Kraśnik 34 61 17-10-7 84:45
  6. Kryształ Werbkowice 34 58 18-4-12 57:40
  7. Lewart Lubartów 34 53 14-11-9 63:49
  8. Łada Biłgoraj 34 46 14-4-16 48:56
  9. Powiślak Końskowola 34 45 13-6-15 47:55
  10. Kłos Chełm 34 42 12-6-16 43:55
  11. Lublinianka 34 42 10-12-12 50:48
  12. Włodawianka 34 42 13-3-18 55:69
  13. Victoria Żmudź 34 39 11-6-17 50:63
  14. Polesie Kock 34 38 10-8-16 62:75
  15. POM Iskra Piotrowice 34 35 10-5-19 55:75
  16. Unia Hrubieszów 34 35 10-5-19 41:53
  17. Lutnia Piszczac 34 22 5-7-22 27:77
  18. LKS Milanów 34 3 0-3-31 18:170