...Janusz Cieśliński był jednym z organizatorów konspiracyjnych rozgrywek "Niezłomnych" w okresie okupacji hitlerowskiej?

W typerze nadal prowadzą kibice

W poprzedniej kolejce lepszymi typami popisał się Adrian Ręba. Popularny „Atom” pokonał w bezpośrednim starciu Umbra aż 6:2. W 17. kolejce spotkań typują rezerwowy bramkarz Mateusz Zawiślak i Kfak.

Typy Kfaka:
Wisłoka Dębica – Stal Rzeszów 1:3
Orlęta Radzyń Podl. – Avia Świdnik 2:1
Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk 2:2
Karpaty Krosno – Hetman Żółkiewka 2:0
JKS Jarosław – Stal Kraśnik 3:0
Resovia – Izolator Boguchwała 4:0
Chełmianka – Wólczanka Wólka Pełkińska 0:0

Typy Mateusza Zawiślaka:
Wisłoka Dębica – Stal Rzeszów 0:2
Orlęta Radzyń Podl. – Avia Świdnik 2:1
Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk 1:1
Karpaty Krosno – Hetman Żółkiewka 3:1
JKS Jarosław – Stal Kraśnik 1:0
Resovia – Izolator Boguchwała 2:2
Chełmianka – Wólczanka Wólka Pełkińska 2:0

Lublinianka – Niezłomni 58:64

Klasyfikacja indywidualna:
1.Biper – 9
2.Siwy – 7
3.Adrian Ręba, Songo, Kamil Witkowski – 6
4.Bubka, Przemysław Kanarek, Łukasz Mazurek, Miki, Rafał Stępień – 5
5.Wojciech Gawrylak, Przemysław Kwiatkowski, Makary, Marcin Nowak, Filip Ozimek, Rcv, Sebo – 4.
6.Rafał Dudkiewicz, Przemysław Gąsior, Kamski, Maniek, Paragon, Pucha, Dawid Skoczylas, Erwin Sobiech, Marcin Zapał – 3.
7.Kac, Hubert Kotowicz, Rafał Kursa, Umbro – 2.


34.kolejka
17 czerwca, 17:30
 
Stal Kraśnik Lublinianka
Stal Kraśnik Lublinianka
 Poz.  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki
  1. Chełmianka Chełm 34 88 28-4-2 105:19
  2. Górnik II Łęczna 34 73 23-4-7 81:47
  3. AMSPN Hetman Zamość 34 72 22-6-6 88:33
  4. Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 67 19-10-5 89:34
  5. Stal Kraśnik 34 61 17-10-7 84:45
  6. Kryształ Werbkowice 34 58 18-4-12 57:40
  7. Lewart Lubartów 34 53 14-11-9 63:49
  8. Łada Biłgoraj 34 46 14-4-16 48:56
  9. Powiślak Końskowola 34 45 13-6-15 47:55
  10. Kłos Chełm 34 42 12-6-16 43:55
  11. Lublinianka 34 42 10-12-12 50:48
  12. Włodawianka 34 42 13-3-18 55:69
  13. Victoria Żmudź 34 39 11-6-17 50:63
  14. Polesie Kock 34 38 10-8-16 62:75
  15. POM Iskra Piotrowice 34 35 10-5-19 55:75
  16. Unia Hrubieszów 34 35 10-5-19 41:53
  17. Lutnia Piszczac 34 22 5-7-22 27:77
  18. LKS Milanów 34 3 0-3-31 18:170