...w 1957 roku Lublinianka nawiązała kontakty z drużyną Vismud Planen z byłej NRD?

Zaczynamy w Wólce Pełkińskiej

Lubelski Związek Piłki Nożnej zakończył sagę związaną z liczbą zespołów w III lidze lubelsko-podkarpackiej, publikując terminarz rundy jesiennej sezonu 2015/2016. Rozgrywki rozpoczniemy ósmego lub dziewiątego sierpnia w Wólce Pełkińskiej, gdzie zagramy z tamtejszą Wólczanką. Pierwsze spotkanie na Arenie Lublin rozegramy tydzień później, a rywalem będzie beniaminek Piast Tuczempy. Ze względu na plan zagrania dwóch wiosennych kolejek awansem, rundę zakończymy trzema kolejnymi domowymi pojedynkami.

Terminarz rundy jesiennej III ligi lubelsko-podkarpackiej:

Kolejka 1 – 8-9 sierpnia

Motor Lublin – Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno – Resovia
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lewart Lubartów
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl
JKS 1909 Jarosław – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów – Avia Świdnik
Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk
AMSPN Hetman Zamość – Piast Tuczempy
Wólczanka Wólka Pełkińska – Lublinianka Lublin

Kolejka 2 – 12 sierpnia

Chełmianka Chełm – Lublinianka Lublin
Piast Tuczempy – Wólczanka Wólka Pełkińska
Orzeł Przeworsk – AMSPN Hetman Zamość
Avia Świdnik – Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl – JKS 1909 Jarosław
Lewart Lubartów – Izolator Boguchwała
Resovia – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin – Karpaty Krosno

Kolejka 3 – 15-16 sierpnia

Karpaty Krosno – Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Motor Lublin
Izolator Boguchwała – Resovia
JKS 1909 Jarosław – Lewart Lubartów
Stal Rzeszów – Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski
AMSPN Hetman Zamość – Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska – Orzeł Przeworsk
Lublinianka Lublin – Piast Tuczempy

Kolejka 4 – 22-23 sierpnia

Chełmianka Chełm – Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk - Lublinianka Lublin
Avia Świdnik – Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń Podlaski – AMSPN Hetman Zamość
Polonia Przemyśl – Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów – Stal Rzeszów
Resovia – JKS 1909 Jarosław
Motor Lublin – Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno – Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 5 – 26 sierpnia

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno
JKS 1909 Jarosław – Motor Lublin
Stal Rzeszów – Resovia
Sokół Sieniawa – Lewart Lubartów
AMSPN Hetman Zamość – Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska – Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin – Avia Świdnik
Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk

Kolejka 6 – 29-30 sierpnia

Chełmianka Chełm – Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik – Piast Tuczempy
Orlęta Radzyń Podlaski – Lublinianka Lublin
Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska
Lewart Lubartów – AMSPN Hetman Zamość
Resovia – Sokół Sieniawa
Motor Lublin – Stal Rzeszów
Karpaty Krosno – JKS 1909 Jarosław
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Izolator Boguchwała

Kolejka 7 – 5-6 września

Izolator Boguchwała – Chełmianka Chełm
JKS 1909 Jarosław – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Rzeszów – Karpaty Krosno
Sokół Sieniawa – Motor Lublin
AMSPN Hetman Zamość – Resovia
Wólczanka Wólka Pełkińska – Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin – Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy – Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk – Avia Świdnik

Kolejka 8 – 9 września

Chełmianka Chełm – Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy
Lewart Lubartów – Lublinianka Lublin
Resovia – Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin – AMSPN Hetman Zamość
Karpaty Krosno – Sokół Sieniawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Rzeszów
Izolator Boguchwała – JKS 1909 Jarosław

Kolejka 9 – 12-13 września

JKS 1909 Jarosław – Chełmianka Chełm
Stal Rzeszów – Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa – Tomasovia Tomaszów Lubelski
AMSPN Hetman Zamość – Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska – Motor Lublin
Lublinianka Lublin – Resovia
Piast Tuczempy – Lewart Lubartów
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl
Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 10 – 19-20 września

Chełmianka Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski
Polonia Przemyśl – Avia Świdnik
Lewart Lubartów – Orzeł Przeworsk
Resovia – Piast Tuczempy
Motor Lublin – Lublinianka Lublin
Karpaty Krosno – Wólczanka Wólka Pełkińska
Tomasovia Tomaszów Lubelski – AMSPN Hetman Zamość
Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa
JKS 1909 Jarosław – Stal Rzeszów

Kolejka 11 – 26-27 września

Stal Rzeszów – Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa – JKS 1909 Jarosław
AMSPN Hetman Zamość – Izolator Boguchwała
Wólczanka Wólka Pełkińska – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin – Karpaty Krosno
Piast Tuczempy – Motor Lublin
Orzeł Przeworsk – Resovia
Avia Świdnik – Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski – Polonia Przemyśl

Kolejka 12 – 3-4 października

Chełmianka Chełm – Polonia Przemyśl
Lewart Lubartów – Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia – Avia Świdnik
Motor Lublin – Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lublinianka Lublin
Izolator Boguchwała – Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS 1909 Jarosław – AMSPN Hetman Zamość
Stal Rzeszów – Sokół Sieniawa

Kolejka 13 – 10-11 października

Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm
AMSPN Hetman Zamość – Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska – JKS 1909 Jarosław
Lublinianka Lublin – Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno
Avia Świdnik – Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia
Polonia Przemyśl – Lewart Lubartów

Kolejka 14 – 17-18 października

Chełmianka Chełm – Lewart Lubartów
Resovia – Polonia Przemyśl
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno – Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy
JKS 1909 Jarosław – Lublinianka Lublin
Stal Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa – AMSPN Hetman Zamość

Kolejka 15 – 24-25 października

AMSPN Hetman Zamość – Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa
Lublinianka Lublin – Stal Rzeszów
Piast Tuczempy – JKS 1909 Jarosław
Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała
Avia Świdnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl – Motor Lublin
Lewart Lubartów – Resovia

Kolejka 16 – 31 października

Chełmianka Chełm – Resovia
Motor Lublin – Lewart Lubartów
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała – Avia Świdnik
JKS 1909 Jarosław – Orzeł Przeworsk
Stal Rzeszów – Piast Tuczempy
Sokół Sieniawa – Lublinianka Lublin
AMSPN Hetman Zamość – Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 17 – 7-8 listopada

Wólczanka Wólka Pełkińska – Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin – AMSPN Hetman Zamość
Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk – Stal Rzeszów
Avia Świdnik – JKS 1909 Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski – Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów – Karpaty Krosno
Resovia – Motor Lublin

Kolejka 18 – 11 listopada

Chełmianka Chełm – Motor Lublin
Resovia – Karpaty Krosno
Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski – JKS 1909 Jarosław
Avia Świdnik – Stal Rzeszów
Orzeł Przeworsk – Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy – AMSPN Hetman Zamość
Lublinianka Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 19 – 14-15 listopada

Lublinianka Lublin – Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy
AMSPN Hetman Zamość – Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa – Avia Świdnik
Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski
JKS 1909 Jarosław – Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała – Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Resovia
Karpaty Krosno – Motor Lublin


34.kolejka
17 czerwca, 17:30
 
Stal Kraśnik Lublinianka
Stal Kraśnik Lublinianka
 Poz.  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki
  1. Chełmianka Chełm 34 88 28-4-2 105:19
  2. Górnik II Łęczna 34 73 23-4-7 81:47
  3. AMSPN Hetman Zamość 34 72 22-6-6 88:33
  4. Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 67 19-10-5 89:34
  5. Stal Kraśnik 34 61 17-10-7 84:45
  6. Kryształ Werbkowice 34 58 18-4-12 57:40
  7. Lewart Lubartów 34 53 14-11-9 63:49
  8. Łada Biłgoraj 34 46 14-4-16 48:56
  9. Powiślak Końskowola 34 45 13-6-15 47:55
  10. Kłos Chełm 34 42 12-6-16 43:55
  11. Lublinianka 34 42 10-12-12 50:48
  12. Włodawianka 34 42 13-3-18 55:69
  13. Victoria Żmudź 34 39 11-6-17 50:63
  14. Polesie Kock 34 38 10-8-16 62:75
  15. POM Iskra Piotrowice 34 35 10-5-19 55:75
  16. Unia Hrubieszów 34 35 10-5-19 41:53
  17. Lutnia Piszczac 34 22 5-7-22 27:77
  18. LKS Milanów 34 3 0-3-31 18:170