LubliniankaNET - Forum Kibiców
Forum kibiców Lublinianki

Portal Lublinianka NET - Strona & Forum

Gall - 2009-11-04, 22:13
Temat postu: Strona & Forum

W dniu dzisiejszym serwis LubliniankaNET oficjalnie powraca. Ze względu na problemy natury technicznej czyt. "złośliwość rzeczy martwych" nasza strona przez długi okres czasu zwyczajnie nie działała za co mocno przepraszamy. W ramach przeprosin oferujemy zupełnie nową odsłonę naszego portalu wzbogaconą w wiele nowości, których dotychczas nie proponowaliśmy.

Wszystkie opinie i sugestie odnośnie strony i forum prosimy wpisywać w temacie.

orange - 2009-11-05, 12:35

Panowie szacun za tą stronke !
mara - 2009-11-05, 16:00

gratuluje, wygląda świetnie.
dario - 2009-11-05, 16:41

Strona Surerissimo !!! żeby inwestor choc w połowie był tak profesjonalny jak ta strona to Klub byłby chlubą tego miasta a nie to co teraz dziadostwo i wstyd .
xszwedox - 2009-11-05, 17:06

jest MEGA
siwy - 2009-11-05, 18:52

mam takie pytanko techniczne
na forum jesli nacisniemy na "zdjecie" u samej gory przekierowuje nas na strone czy nie moze byc rowniez odwrotnie (jesli jest to mozliwe) ze strony na forum

gratki za wlozona prace gallu i kfaku macie u mnie piwo na najblizszym meczy na wieniawie a nawet po dwa

teraz nad czym bym popracowal to nad polepszeniem wersji angielskiej potrzeba by dwie trzy nowe osoby z odpowiednimi umiejetnosciami ktorzy by staraly sie na biezace tlumaczyc posty na ten glupi jezyk by wersja angolska malo roznila sie od ojczystej

Gall - 2009-11-05, 20:41

siwy napisał/a:
mam takie pytanko techniczne
na forum jesli nacisniemy na "zdjecie" u samej gory przekierowuje nas na strone czy nie moze byc rowniez odwrotnie (jesli jest to mozliwe) ze strony na forum
Niestety od strony technicznej byłoby to trudne do zrealizowania. Trzeba by ten top poprostu zrobić od nowa.

siwy napisał/a:
teraz nad czym bym popracowal to nad polepszeniem wersji angielskiej potrzeba by dwie trzy nowe osoby z odpowiednimi umiejetnosciami ktorzy by staraly sie na biezace tlumaczyc posty na ten glupi jezyk by wersja angolska malo roznila sie od ojczystej
Jeżeli znajdzie się przynajmniej jedna osoba która by wzięła ciężar na siebie to byłoby fajnie. Ale pytanie czy ktoś taki by się znalazł.
kfak - 2009-11-05, 23:52

siwy napisał/a:
gratki za wlozona prace gallu i kfaku macie u mnie piwo na najblizszym meczy na wieniawie a nawet po dwa
Gratulacje należą się dla Galla - On tworzy stronę, ja tu tylko przykładam małą cegiełkę, a ostatnio prawie w ogóle (bije się w pierś).

Gallu - strona jest KAPITALNA :)

xszwedox - 2009-11-06, 10:26

siwy napisał/a:

pogadam na ten temat z dziewczyna, skonczyla anglistyke wiec jest w 100% kwalifikowana zeby nam w tym pomoc, oczywiscie nie obiecuje bo moze sie nie zgodzic ale zapytac sie zapytam :D

siwy - 2009-11-06, 12:10

tylko to nie jest jednorazowa robota to trzeba by robic systematycznie
e_block - 2009-11-06, 14:14

Good job :spoko:
xszwedox - 2009-11-07, 12:23

siwy napisał/a:
tylko to nie jest jednorazowa robota to trzeba by robic systematycznie

wstepnie sie zgodzila ale zalezy to od jej wolnego czasu bo wiecie praca, obowiazki i inne takie...ale zgoda jest :)

Gall - 2009-11-07, 12:43

xszwedox, fajnie. Tylko, że osoba która by się tym miała zająć musiałaby to robić ciągle. Skoro miałyby być newsy przekładane z polskiego na angielski to trzeba by robić to w ciągu kilku godzin od publikacji takiego newsa w wersji PL. W przeciwnym razie nie miałoby to sensu.

Dlatego potrzebna jest osoba, która będzie tego pilnowała. To musi być taki newsman od wersji angielskiej.

siwy - 2009-11-07, 15:05

by ulatwic prace to jedna osoba musiala by pilnowac tego przesylac to komus kto by to przekladal ipozniej wstawial na strone a druga by tylko tlumaczyla
kac - 2009-11-11, 20:12

może komentarze pod relacją z meczu dodamy??
Makary - 2009-11-11, 20:17

Już tak kiedyś było i jednak lepiej jak od komentowania jest forum.
kac - 2009-11-11, 20:33

a dla czego następny mecz jest z Lewart jak gramy z Janowianką?
Gall - 2009-11-11, 20:51

kac napisał/a:
a dla czego następny mecz jest z Lewart jak gramy z Janowianką?
Bo to jest automatycznie ustawiane :) Jak ustawimy Janowiankę to poprzedni mecz ustawi się ten , który był przed Janowianką :D

Więc albo, albo :?:

Komentarze zostały usunięte już jakiś czas temu ponieważ większość myślała, że skoro się nie musi logować to poco ma przestrzegać jakiekolwiek zasady.

Komentarze z logowaniem to tak jakby forum więc lepiej na forum pisać :)

kac - 2009-11-12, 01:18

no to trochę lipa że ten program taki nieprzewidujący :fucku:
Gall - 2009-11-17, 09:24

W dzisiejszym Kurierze Lubelskim jest zamieszczony przegląd stron internetowych z naszego regionu. Nasza strona została wyróżniona i znalazła się w TOP7 na 5 miejscu. :spoko:

http://www.kurierlubelski...-pid-79659.html

kac - 2009-11-17, 10:20

szampan dla Galla !!! :spoko: :spoko: :spoko: :jupi: :spoko: :spoko: :spoko:
Gall - 2009-11-17, 11:01

Owszem szampan ale dla wszystkich, którzy w większym i mniejszym stopniu pomagają.

Sobie też możesz polać :winner:

miki - 2009-11-17, 12:20

No niezły wynik, ale po otwarciu nowej strony liczyłem na trochę więcej
kac - 2009-11-17, 12:47

gdyby nam dali jeszcze trochę czasu myślę że byli byśmy wyżej. ale do tego potrzebna jest galeria z każdego meczu i pewnie więcej newsów a jak wiemy nie zawsze każdy z nas może być na meczu
Gall - 2009-11-17, 14:45

kac napisał/a:
gdyby nam dali jeszcze trochę czasu myślę że byli byśmy wyżej. ale do tego potrzebna jest galeria z każdego meczu i pewnie więcej newsów a jak wiemy nie zawsze każdy z nas może być na meczu
Dokładnie.
Ale już sam fakt, że się tam pojawiliśmy to świetna reklama dla nas i klubu. Jak się przyjrzeć innym stronom to wcale tak być nie musiało.

miki - 2009-11-24, 20:32

Na stronie pojawiła się kolejna nowość, a mianowicie plebiscyt na zawodnika rundy w KSie. Tak jak zostało napisane w newsie sonda trwa do końca stycznia przyszłego roku. Serdecznie zapraszam do głosowania. Im więcej zaangażowania tym ciekawsza będzie nagroda dla zwycięzcy 8)
Wujo - 2010-02-07, 23:26

http://bizinformation.org/pl/www.Lublinianka.net
Paragon - 2010-02-07, 23:38

jaka polska strona jest najwiecej warta wg tego serwisu ??
Wujo - 2010-02-07, 23:41

Paragon napisał/a:
jaka polska strona jest najwiecej warta wg tego serwisu ??

http://bizinformation.org/pl/

Co zasadniczo odpowiada rzeczywistości...

Paragon - 2010-02-07, 23:42

juz sam do tego doszedłem :) Ale thx :)
miki - 2010-02-08, 06:41

Coś to chyba średnio robi bo wrzuciłem stronę Chełmianki, a tu 2,08 miliona złotych...
Olender - 136 553,09 zł

Paragon - 2010-02-08, 13:08

bo to w zależności od ilości wejsc na strone...
Wujo - 2010-02-08, 14:07

miki napisał/a:
Coś to chyba średnio robi bo wrzuciłem stronę Chełmianki, a tu 2,08 miliona złotych...
Olender - 136 553,09 zł

błąd jakiś wyskoczył:
http://bizinformation.org/pl/www.chelmianka.com

Chyba,że mówisz o stronie na futbolowo.pl,to wtedy trzeba pamiętać,ze liczona jest wartość względem serwisu-wpisałem z ciekawości adres bloga na onecie i tez wyszły spore kwoty.

A Olender to prosta sprawa-osoby szukające adresu firmy najprawdopodobniej trafiają na stronę klubu

miki - 2010-02-08, 15:27

Tak pisałem o Futbolowo, ale np. wpisałem Unię Bełżyce i też masz duże kwoty (pół miliona), a z kolei takie Orlęta Łuków "tylko" 83 tyś. więc jak dla mnie to tak niebardzo można się do tego odnosić
kfak - 2010-02-08, 18:57

ceny zawyzone o conajmniej jedno zero.

[ Dodano: 2010-02-08, 18:58 ]
domena Lublinianki jest warta nie wiecej niz 300zl

Wujo - 2010-02-08, 20:44

miki napisał/a:
Tak pisałem o Futbolowo, ale np. wpisałem Unię Bełżyce i też masz duże kwoty (pół miliona), a z kolei takie Orlęta Łuków "tylko" 83 tyś. więc jak dla mnie to tak niebardzo można się do tego odnosić
kfak napisał/a:
ceny zawyzone o conajmniej jedno zero.

[ Dodano: 2010-02-08, 18:58 ]
domena Lublinianki jest warta nie wiecej niz 300zl

Jak zauważyłem to liczona jest wartość samodzielnych adresów.W niektorych przypadkach,gdy strona jest hostowana przez jakiś portal,albo firmę,która się tym zajmuje to nestety "liczydło" wariuje i liczy wszystko naraz.
A jeśli chodzi o wycenę naszej strony-jeśli wprowadzić wszelkie dane związane z korzyściami marketingowymi itd to kwota poważnie może nas zaskoczyć.
Jako przykład podam praktykowane przez wiele osób wykupowanie domen o charakterystycznym adresie-wielokrotnie na allagro pojawiały się aukcje i ceny były zawrotne.

kfak - 2010-02-09, 23:01

ceny zawyzone ale czy ktos wyplacal te ceny?
Wujo - 2010-02-10, 00:49

kfak napisał/a:
ceny zawyzone ale czy ktos wyplacal te ceny?

hehehe..a czy ktoś kupował te domeny? większość stron ma liczoną obecną wartość,głównym czynnikiem jest oczywiscie popularność

Radzik - 2010-03-10, 17:19

Zastanawiałem się nad stworzeniem strony na facebooku Lublinianki. Dużo klubów ma, a analizując wyniki wpływu facebooka na strony www to zwiększa odwiedziny na stronach o około 40%.
Co o tym sądzicie, czy jest sens?

Gall - 2010-03-10, 18:45

Ja osobiście nie korzystam z tego typu portali społecznościowych :)
siwy - 2010-03-10, 18:52

ja osobiscie tez nie ale jesli ktos ma wene tworcza niech dziala kazda reklam dla lublinianki jest mile widziana
Makary - 2010-03-10, 19:28

Dopisuję się do listy tych, którzy nie są w żadnym portalu społecznościowym z tym zastrzeżeniem, że jeżeli miałbym się gdzieś zapisać to właśnie do Facebooka. Ogólnie trzeba iść z duchem czasu i w tym kontekście pomysł jest dobry, jednak ja bym się wstrzymał z jego realizacją do czasu aż losy klubu będą pewniejsze, bo na dzień dzisiejszy nawet nie wiadomo czy klub będzie istniał jako Lublinianka.

Poza tym mamy już profil m.in. na YouTubie, Naszej Klasie, Hattricku i Gronie. Jestem za skoordynowaną akcją propagowania Lublinianki i wezmę w niej czynny udział ale gdy klub będzie miał zapewniony byt.

Radzik - 2010-03-11, 10:30

Makary jak najbardziej trzeba poczekać co wydarzy się w klubie i jaka będzie jego przyszłość nie ma co robić pochopnie.
Po prostu na razie zaproponowałem wzorcem innych klubów Polskich czy zagranicznych takie rozwiązanie. Moim zdaniem trzeba wykorzystywać wszystkie darmowe możliwości reklamowania/promowania. Aktualizacja takiej strony nie wymaga dużo czasu, a wręcz łącząc ja z newsami na stronie klubowej to raptem 2 minut. Również można połączyć facebooka i kanał z youtube co również przyczyni się do zwiększenia oglądalności.

Ja akurat korzystam z portali społecznościowych i ogólnie interesuje się ta tematyką i wykorzystaniem ich do promocji jak i nawiązywania kontaktów.

ps. kto zajmuje się filmikami i obrabianiem ich i czy jest w tym dość dobry?

kfak - 2010-03-13, 00:58

musisz zajrzec na YT i sam odpowiedziec sobie na to pytanie, my tylko bedziemy chwalic kolege :)
Radzik - 2010-03-13, 07:41

Zaglądałem, zaglądałem chodzi mi o to czy potrafiłby wstawić "różne dodatki" niebędące nagraniem filmu:) np. wstawkę z jakąś reklamą, a potem skrót z meczu.
Gall - 2010-03-20, 14:47

To zależy w jakim formacie byłaby reklama. Osoba robiąca to :v korzysta tylko z legalnego oprogramowania. Co za tym idzie są pewne ograniczenia ponieważ w grę wchodzą tylko darmowe aplikacje typu virtualdub lub oem nero. Jeżeli byłoby to w AVI lub DVD to nie byłoby problemu.
kac - 2010-04-11, 22:37

da radę żebyśmy się zrobili na czarno ??
kac - 2010-09-04, 07:41

galu jest błąd na stronie w kalendarzu kibica. w dacie przy urodzinach kucharzewskiego jest w pisane 6 (niedziela ) a jeśli dzisiaj jest 4 września sobota to niedziela jest 5 dniem miesiąca:) pozdro
Gall - 2010-09-04, 13:59

Przyjął.
kac - 2010-09-06, 07:00

jest delikatny błąd
"Zwycięską bramkę zdobył Konrad Zieliński, który już na dobrze wrócił do drużyny"

miki - 2010-09-06, 07:16

Poprawione
Kołodziej - 2010-09-10, 13:09

Fajnie jakby strona była trochę częściej aktualizowana. Ale i tak chylę czoła nad pracę w nią wkładaną, bo rozumiem, że jest ona robiona "społecznie"? Szczególnie cieszę się z relacji (filmowych, pisanych i zdjęciowych) z poszczególnych spotkań ponieważ niestety obowiązki skutecznie utrudniają mi obecność na stadionie.
Wujo - 2010-09-10, 13:23

Kołodziej napisał/a:
Fajnie jakby strona była trochę częściej aktualizowana.

od 1 września jest 8 newsów
Kołodziej napisał/a:
rozumiem, że jest ona robiona "społecznie"?
zgadza się
Kołodziej - 2010-09-10, 13:30

Wujo napisał/a:
Doprawdy? Tak często wchodzę, że mialem mylne wrażenie iż jeden "nius" jest raz na kilka dni. Ale głównie chodzi mi o takie sytuacje jaka miała miejsce w ostatnią środę, gdy przez długi czas nie było wyniku z meczu wyjazdowego. Wydaje mi się, że u konkurencji są też szybciej dodawane relacje i aktualizowana tabela.

Wujo napisał/a:
zgadza się
Dlatego nie będę już narzekał, bo to co robicie jest piękne :)
kfak - 2010-09-10, 13:35

Kołodziej napisał/a:
Wujo napisał/a:
Doprawdy? Tak często wchodzę, że mialem mylne wrażenie iż jeden "nius" jest raz na kilka dni. Ale głównie chodzi mi o takie sytuacje jaka miała miejsce w ostatnią środę, gdy przez długi czas nie było wyniku z meczu wyjazdowego. Wydaje mi się, że u konkurencji są też szybciej dodawane relacje i aktualizowana tabela.

Wujo napisał/a:
zgadza się
Dlatego nie będę już narzekał, bo to co robicie jest piękne :)
Uwagi są potrzebne i cenne.
W tej chwili na stałe działa dwóch redaktorów + jeden z doskoku. niestety czasami jest tak że "priorytety", a czasami trzeba wrócić z meczu żeby dopiero zaktualizować wynik.

Chłopaki robią świetną robotę a dowodem tego jest ranking opiniotwórczości strony.

Kołodziej - 2010-09-10, 13:36

kfak napisał/a:
Chłopaki robią świetną robotę a dowodem tego jest ranking opiniotwórczości strony.
Gdzie można znaleźć ten ranking?
Wujo - 2010-09-10, 13:37

Kołodziej napisał/a:

Jest news główny,obok są pozostałe:) A wynik ostatniego meczu to kwestia...odległości jaka dzieliła LBN i Stoczek Łukowski:)

kfak - 2010-09-10, 13:39

edytowałem już posta, lecz byłeś szybszy niż błyskawica ;-)
"ten" ranking jest nieformalny i polega na ctrl+v przy kopiowaniu przez dziennikarzy. strona Lublinianki jest niczym PAP dla innych.
To tak jak z onet "najbardziej opiniotworczym portalem informacyjnym" - bo najczesciej z niego kopiuja.

tak samo z naszej strony :)
a wyniki po prostu znajdziesz w gazetach i innych portalach sportowych

miki - 2010-09-10, 13:48

Kołodziej napisał/a:
Ale głównie chodzi mi o takie sytuacje jaka miała miejsce w ostatnią środę, gdy przez długi czas nie było wyniku z meczu wyjazdowego. Wydaje mi się, że u konkurencji są też szybciej dodawane relacje i aktualizowana tabela.

Tu możemy posypać głowę popiołem ponieważ ze względów zależnych od nas nie udało nam się wybrać do Stoczka i wynik otrzymaliśmy dopiero wieczorem. Niestety do dzisiaj nie mamy składów ze zmianami i kartkami przez co nie napisaliśmy na ten temat większego newsa. Tabele są aktualizowane wtedy kiedy są wszystkie wyniki z danego dnia.

kfak - 2010-09-10, 14:00

Czy trzon redaktorski nie planowałby powiększenia składu? może jakiś konkurs albo np wymagania czy sugestie? może by się znalazł przez przypadek ktoś na tyle obrotny, że pomógłby w prowadzeniu strony.
Gall - 2010-09-10, 15:54

Trzon to sobie może planować :P

http://www.Lublinianka.net/wspolpraca.php

miki - 2010-09-12, 18:35

Relacja z meczu już dostępna na stronie
Paragon - 2010-09-12, 20:28

Taka mała uwaga- jest kilka błędów w relacji... jakies stylistyczne (literowe) niedoróbki :P
kfak - 2010-09-14, 15:43

Prosze o zatytułowanie Jerzego Gryza - zgodnie z tytułami - płk.
Gall - 2010-09-14, 15:57

Poprawione. Musiało wypaść w druku :rotfl:
siwy - 2010-09-14, 16:01

prosilbym rowniez o odpowiednie newsa na stronie w momencie gdy bedziemy mieli juz numer konta i ogloszenie o zawiazaniu stowarzyszenie w dn ... o numerze krs regon nip koncie bankowym emailu i zaproszeniu do przystapienia i wspolpracy
kac - 2010-10-24, 20:14

jest błąd w aktualnościach Lublinianka jest wpisana jako gospodarz dzisiejszego meczu w Niedrzwicy
kfak - 2010-11-29, 15:48

Jestem pod wrażeniem przygotowanego zestawienia z sezonu,
Gall - 2010-11-29, 16:32

Miki ładnie nam to wszystko policzył :) W uzupełnieniu tych statystyk jeszcze te o frekwencji. Jak się okazuje jesteśmy na 6 miejscu: http://www.huczwa.pl/news.php?id=2778
kfak - 2010-11-29, 17:41

weźmy pod uwagę że Wieniawie zawyżył statystykę mecz derbowy ;-)
Gall - 2010-11-30, 14:32

Nowa sonda na stronie :)

Tym razem pytamy: "Jak oceniasz rundę jesienną w wykonaniu piłkarzy Lublinianki?"

Maniek - 2011-07-04, 10:16

zbiórka zakończona, Lublinianka uratowana - chyba pora te stronę główną zlikwidować, albo walnąć tam jakieś podziękowanie za udział w akcji.
Wujo - 2011-07-07, 23:26

Czy jest możliwość dodania na stronie głównej stopki z Twittera?

Aha- i druga rzecz-czy na forum można wstawić "tło" dokładnie chodzi mi o kolumny po lewej i prawej stronie,żeby nie wyglądało.."goło" hehe? :D

kfak - 2011-07-07, 23:49

mozna. czy masz jakas propozycje co do tego tła?
Wujo - 2011-07-08, 00:11

kfak napisał/a:
mozna. czy masz jakas propozycje co do tego tła?

tło nie jest tylko dla mnie więc poczekajmy na propozycje i opinie.
Sprawa w sumie nie jest taka prosta bo wiadomo,że takie obrazki muszą się komponować z resztą i nie "odpychać":
myślałem nad tym:
http://Lublinianka.net/img/avatary/avatar_15.jpg jeśli można zrobić z tego hmm..bardziej "przezroczysty" obrazek i wkleić "pod" forum(jeden duży,ale nie 2 osobno wstawiane po bokach)
Ta "przezroczystosc" mniej wiecej jak tu:
http://Lublinianka.net/img/avatary/avatar_36.gif

zasadniczo to może złego słowa używam,bo to jakiś chyba filtr został użyty,no ale wiadomo o co biega

inny pomysł:
http://Lublinianka.net/img/avatary/avatar_58.jpg

może jakieś fajne zdjęcie Lublina w tle?

to moje propozycje.

kfak - 2011-07-08, 09:01

Pytalem konkretnie Ciebie bo zazwyczaj jak ktos ma jakis pomysl to widzi tez jego koncepcję. Jezeli ktos ma swoj pomysl, to prosze napiszcie.
mara - 2011-07-18, 06:37

A z ciekawości, jak wygląda sytuacja z http://wieniawa.futbolowo.pl/ ? Ta strona zostaje, czy będzie wchłonięta przez portal Lublinianki?
Gall - 2011-07-18, 10:11

To bodaj oficjalna strona. Zobaczymy co czas przyniesie. My na pewno nie mam "ciągoty" pójścia w oficjalną.
kfak - 2011-07-18, 20:46

Ale nie ma tez przeszkod zeby nie laczyc obu funkcji zachowujac niezaleznosc dziennikarska.
kfak - 2011-07-25, 21:52

powiem Wam ze dzisiaj było mi dane obejrzeć nowy projekt strony www.
będzie rewolucyjnie i mogę Wam zdradzić tylko tyle że kolejny raz będzie to kolejny projekt wyprzedzający lata świetlne tego typu portale. Jesteśmy pod tym względem w ekstraklasie, moim zdaniem europejskiej.

Wszystko to dzięki Gallowi i Zespołowi Redakcyjnemu w szczególności Mikiemu i Kaczemu !!!!

od siebie skladam podziękowania dla Was.

kac - 2011-07-25, 22:58

mnie w to nie mieszaj nie kiwnąłem palcem :)
kfak - 2011-07-26, 08:35

a zdjecia to kto?
Radzik - 2011-07-26, 08:59

To ja tylko małe pytanie, czy nowa strona będzie też oparta na tym cmsie co jest teraz?
Gall - 2011-07-26, 09:05

Nie.
Radzik - 2011-07-26, 12:35

to czekam z niecierpliwością na nową stronę :)
mara - 2011-07-26, 14:44

Cytat:
W chwili obecnej tworzona jest nowa strona internetowa klubu KS Lublinianka-WIENIAWA, o czym poinformujemy później.

Na marginesie, będzie też nowa oficjalna strona.

Cytat:
powiem Wam ze dzisiaj było mi dane obejrzeć nowy projekt strony www.
będzie rewolucyjnie i mogę Wam zdradzić tylko tyle że kolejny raz będzie to kolejny projekt wyprzedzający lata świetlne tego typu portale. Jesteśmy pod tym względem w ekstraklasie, moim zdaniem europejskiej.

może jakiś mały printscreen dla niecierpliwych albo chociaż zapowiedź kiedy wystartuje? :)

kfak - 2011-07-26, 22:01

mara napisał/a:
chociaż zapowiedź kiedy wystartuje? :)
wybieramy zapowiedź ;-)

W dniu pierwszego meczu ligowego.

miki - 2011-08-12, 15:01

I jak się podoba nowa strona?
mema - 2011-08-12, 16:14

[quote="miki"]I jak się podoba nowa strona?[/quote
Dla mnie rewelacja. :wow:

wars - 2011-08-12, 17:41

Superrrr :)
bipero - 2011-08-16, 20:32

news na stronie z wypowiedzią Sadowskiego jest chyba po meczu ze Stalą Poniatowa a nie Kraśnik - do poprawki
Gall - 2011-08-16, 20:45

Dziękuje za szybką informację.
mara - 2011-08-18, 06:44

miki napisał/a:
I jak się podoba nowa strona?

Spodziewałem się bomby... a jestem trochę rozczarowany. Poprzednia odsłona wg mnie była dużo ładniejsza ;p

kfak - 2011-08-18, 13:12

a ja mam wręcz odwrotne zdanie :) byćmoże nie pasuje Ci kolorystyka, ale ta strona jest duuuużo
1) funkcjonalniejsza
2) czytelniejsza
3) prostsza
4) "lżejsza"

ładuje się piekielnie szybko i jest "smaczna"

Wielkie brawa dla twórców.

kac - 2011-08-18, 23:00

też wolałem starą, ale domyślam się iż ta pochłonęła Galowi kupę czasu...
Wujo - 2011-08-18, 23:52

Jeżeli istniałaby możlliwość zmiany kolorów w późniejszym terminie to będziemy mieli kozacką stronę-narazie mamy kozacką,ale nie w tych barwach :spoko:
kac - 2011-08-19, 05:48

a jeszcze miałem pytać wszystkie galerie zdjęć przepadły??
Kołodziej - 2011-08-19, 12:04

Strona jest bardzo ładna. Powiedziałbym że lepsza od starej
Gall - 2011-08-19, 12:42

Głównym motywem zmian była chęć usprawnienia pracy z serwisem. Nie mamy tyle czasu jak kiedyś na codzienne aktualizacje a nie fair by było zrzucanie na kogoś własnych obowiązków i oczekiwanie, że on to zrobi.

Na przygotowanie tej strony było bardzo mało czasu. Tak naprawdę nie powinna być ona dostępna jeszcze.

Zmiana wyglądu na obecnym silniku nie będzie stanowiła problemu i gdy tylko zostanie w pełni uruchomiona strona będę mógł w spokoju przygotować coś fajniejszego.

W odpowiedzi na pytanie o stare zdjęcia. Wszystko jest zabezpieczone i zostanie przywrócone w formie archiwum (tyczy się to fotek i newsów) za jakiś czas na razie jest to prawie na samym końcu mojej listy rzeczy do zrobienia.

kfak - 2011-08-19, 14:39

Weźmy pod uwagę że strona została zrobiona od podstaw na zupełnie innym, nowym silniku, z którym była kupa problemów. Na szczęście, tą stroną będzie można łatwiej zarządzać, dzięki czemu znajdzie się miejsce na wiele nowych twarzy - na co liczę.
Jak dla mnie kolory są dużo lepsze, fajniej się czyta stronę, oczy nie bolą.

Na razie własne teksty można wysyłać na adres "firmowy" strony. Jeżeli ktoś miałby ochotę, to zapraszam w imieniu twórców do zabawy.

Gall - 2011-08-26, 07:58

Pytanie do posiadaczy internet explorer 9. Zniknęła wam treść z okna twittera na stronie głównej?
e_block - 2011-08-26, 09:25

Zniknęła Panie kochany zniknęła ;(
Gall - 2011-08-26, 12:29

To dobrze, problem jest po stronie twittera. Czekamy aż się zorientują i naprawią. Bo u mnie na innych przeglądarkach normalnie działa tylko ie9 szwankuje.
Gall - 2011-08-27, 20:27

Na twitterze już wiedzą, ale coś długo im idzie uporanie się z tym problemem.

https://dev.twitter.com/discussions/1271

bipero - 2011-08-27, 20:56

„Zielono – biało – czerwoni” podejmą na trudnym terenie w Tyszowcach miejscową Huczwę, która aspiruje do walki o czołowe lokaty.

poprawcie to - jak można podejmować gospodarza na wyjeździe?

Gall - 2011-08-27, 21:12

Poprawione. Dzięki za wychwycenie błędu.
Maniek - 2011-09-01, 13:13

na miłosc boska - "emeryci i rencisci wejda za free".

no jak to brzmi? nie mozna napisac, ze wejda za darmo? juz pomijajac dbalosc o jezyk - ci ktorych to dotyczy nawet nie zrozumieja o co chodzi.

Gall - 2011-09-01, 13:17

Nie martw się ci co śmigają po necie zrozumieją. Poza tym jak ktoś informacje czerpie czytając tylko tytuły to i tak niewiele się dowie.
Maniek - 2011-09-01, 13:23

no to zacznijmy pisać po dobrym meczu "Świetny performance Lublinianki", wywiad z Sadowskim sygnujmy "Interview z coachem", a ja zapowiedź zatytułuję "Kolejny win Lublinianki?"
Gall - 2011-09-01, 13:29

Już nie przesadzaj.
Makary - 2011-09-01, 13:46

Ja przychylam się do opinii Polityka. Cool, jazzy i trendy niech sobie będzie radio Eska. Oby poziom merytoryczny naszego serwisu dotrzymywał tempa wizualnemu. Dbałość o język powinna być w mojej opinii jedną z kluczowych kwestii. Lekkie poluzowanie podejścia dopuszczalne jest jedynie na Facebook'u czy Twitterze.
Gall - 2011-09-01, 15:12

Happy :v
bipero - 2011-09-02, 21:27

do poprawki news o Zychu - jak napisałem, że ma 22 mecze w ME to miałem na myśli overall, 3 mecze zagrał w brawach Zagłębia a 19 w barwach Korony :D
Gall - 2011-09-02, 22:06

poprawione
bipero - 2011-09-04, 16:34

Po passie fantastycznych spotkań na rozpoczęcie sezonu kibice Lublinianki oczekiwali kolejnego wysokiego i efektownego zwycięstwa lecz nie spodziewali się iż podopieczni Marka Sadowskiego ...

... który zaskakująco uderzył w kierunku bliższego słupka z bocznego sektora boiska, ale bramkarz Startu nie dał się zaskoczyć.

Trafienie Sobiecha chwilowo rozbudziła (rozbudziło - to trafienie) Start, który ...

W 73 minucie Gromba zagrał długa (zrobić ą) piłkę do Sobiecha ...

ten z linii końcowej wyłożył piłkę na jedenasty metr Danielowi Jężowi (a tu języczek obciąć) ...

Pozostaje mieć tylko nadzieję iż zawodnicy Lublinianki nie powtórzą błędu swoich poprzedników z poprzedniego sezonu, którzy dwukrotnie tylko zremisowali z Orionem. - masło maślane, proponuję "poprzedników z minionego sezonu"

przecinkom dałem spokój, chociaż też kilku brakuje moim zdaniem

miki - 2011-09-04, 18:24

Prawda. Poprawione :)
bipero - 2011-09-08, 13:44

poprawcie na stronie, bo wyniki są II rundy PP, a pary już III rundy
Maniek - 2011-09-08, 13:47

ta, 100% racji
miki - 2011-09-08, 15:12

Nieprawda. Odbyła się dopiero jedna runda, a wcześniej runda wstępna. Za LZPN: "W drugiej rundzie, którą wyznaczono na 21 września..."

Tutaj można przeczytać wszystko w zamieszczonym pliku: LINK

Maniek - 2011-09-08, 15:28

a, to sorry. na 90minut jest jeszcze stare "nazewnictwo".
Makary - 2011-09-08, 15:46

Bojkotuj 90 minet dopóki ono bojkotuje nas :P
bipero - 2011-09-08, 18:10

czyli lubgol też ma źle :D
Gall - 2011-09-08, 19:37

bipero napisał/a:
poprawcie na stronie, bo wyniki są II rundy PP, a pary już III rundy
Na stronie jest dobrze. Dotychczas były rozegrane… runda wstępna i runda pierwsza. A 90minut to dziadostwo jakich mało.
mq - 2011-09-08, 21:07

Cytat:
Do tego cztery pierwsze miejsca w klasyfikacji strzelców zajmują zawodnicy Lublinianki-Wieniawy,

Trzeci jest Kaczmarski z Lewaru (5 goli)

Paragon - 2011-09-09, 07:38

byc moze po ostatnim (zaległym) meczu... wczesniej ten ranking chyba nie obejmował tego spotkania...
miki - 2011-09-09, 08:26

Kolega MQ ma rację. Na dzień dzisiejszy tak to wygląda:

11 bramek: Erwin Sobiech (Lublinianka)

9 bramek: Łukasz Gromba (Lublinianka)

5 bramek: Borys Kaczmarski (Lewart)

3 bramki: Jarosław Bielak (Lewart), Rafał Bielak, Daniel Jeż (Lublinianka)

kfak - 2011-09-09, 10:38

mq, ma rację, weźmy pod uwagę że relacja była napisana chyba przed rozegraniem kolejek zaleglych 7 wrzesnia. A pozniej nie zaktualizowano tego.
Paragon napisał/a:
ostatnim (zaległym) meczu
Paragon napisał/a:
wczesniej ten ranking chyba nie obejmował tego spotkania...
.
Maniek - 2011-10-16, 13:51

Po jednym z takich strzałów Zdunek długim wykopem uruchomił Grombę, który minął Kowalika i został powalony przez bramkarza łęcznian w polu karnym. Jednak z tylko sobie wiadomego powodu sędzia Erwin Paterek nie wskazał na „wapno” i nakazał grać dalej.

miki - na miliard procent to było czyste wejście.

miki - 2011-10-16, 15:44

Z naszej strony przyznam szczerze wyglądało to zupełnie inaczej na, ale możesz mieć racje
kfak - 2011-10-16, 17:50

z naszej strony wyglądało to tak, że piłka minęła bramkarza, który powalił Grombę specjalnie robiąc wślizg w taki sposób, żeby Gromba go nie przeskoczył.
Maniek - 2011-10-16, 17:56

30.45 na drugim filmie z itvl - powinno wyjasnic
kfak - 2011-10-26, 11:53

Gdzie są jakieś informacje kto ile rozegrał spotkań, bo powiem szczerze że nie mogę znaleźć przystępnie informacji na naszej stronie o konkretnych meczach
(jakby np. w terminarzu http://www.Lublinianka.net/web/terminarz-iv-liga/ dało się kliknąć na dany mecz i odnosiło do newsa, to było by super)

szukajka na stronie też nie jest zbyt dobra, na hasło "Zych" wywala nawet wyniki "młodszych", no to chyba łatwiej ręcznie coś znaleźć...

mara - 2011-10-26, 13:37

Już chyba kiedyś pojawiało się to pytanie - będzie "stara galeria" na stronie?
Gall - 2011-10-26, 19:03

Nie mam w ogóle teraz czasu (i nie wiem kiedy będę go miał) aby się stroną zająć więc nie możecie się spodziewać jakichkolwiek zmian. Jak ktoś chce (znajdzie się chętny) to mogę mu przekazać pałeczkę.
Maniek - 2011-10-30, 11:32

w relacji jest pleonazm : decydującą decyzją - proponowałbym to zmienić

i tak osobiście Miki to uważam, że nie ma się co czepiać sędziego z 2 powodów:
1. nie było faulu raczej, bo najpierw doszło do zagrania piłki głową, a potem zderzenia z bramkarzem, który nawet nie dotknął futbolówki
2. nie wchodźmy w buty tych co jeszcze tydzień temu narzekali, że sędziowie drukują dla nas

miki - 2011-10-30, 11:56

Cytat:
w relacji jest pleonazm : decydującą decyzją - proponowałbym to zmienić

Poprawione.

polityk napisał/a:
i tak osobiście Miki to uważam, że nie ma się co czepiać sędziego z 2 powodów:
1. nie było faulu raczej, bo najpierw doszło do zagrania piłki głową, a potem zderzenia z bramkarzem, który nawet nie dotknął futbolówki

Z mojej perspektywy sytuacja ciężka do oceny i nie potrawie powiedzieć czy była to dobra decyzja czy zła dlatego napisałem, że wątpliwa sytuacja.
polityk napisał/a:
2. nie wchodźmy w buty tych co jeszcze tydzień temu narzekali, że sędziowie drukują dla nas

Nie napisałem, że sędzia Rękas drukował (bo nie drukował, powiem nawet, że sędziował całkiem dobrze) ani nie cisnę, że decyzja była zła bo nie jestem tego pewien. Podałem tylko wątpliwość słuszności zdobycia bramki oraz fakt, że wina przez część osób będzie niesłusznie zrzucana na sędziego.

bipero - 2011-11-17, 13:09

krytykujemy patronów medialnych, a sami nie podajemy w newsach źródeł informacji ...
kfak - 2011-11-17, 18:15

Zależy skąd mamy źródło, baaardzo rzadko się zdarza że od kogoś my ściągamy, jeszcze się nigdy nie zdarzyło żebyśmy złamali prawo autorskie. To swego czasu od nas na maxa dużo portali wręcz kopiowało wiadomości podpisując je jako własne. Czy my tak robimy? Jak w okolicach wakacji Lubgol podał jakąś bombę medialną to była informacja że źródło lubgol.pl, ale news był nie przerobiony, tylko napisany przez samego autora.

krócej pisząc: niezgadzam się z Twoją opinią :mrgreen:

bipero - 2011-11-17, 20:54

ok, zrozumiałem
Maniek - 2011-12-01, 13:46

Piękna piłkarska impreza, która odbyła się w ostatnią niedzielę na hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli była pięknym uczczeniem 90-lecia Klubu Sportowego Lublinianka. - powtarza sie troche

Dodatkowo prezes klubu Krzysztof Gil wręczył Arkadiuszowi Onyszce oraz Lechowi Ławeckiemu (w imieniu tragicznie zmarłego syna – Jakuba Ławeckiego) piękne pamiątkowe koszulki. - wg mnie to kibice wreczyli

Jednak popularny „Zielo” odpowiedził - lyterowka

popraw Miki,
poza tym bardzo dobra relacja

Maniek - 2011-12-01, 13:47

zreszta Kuba nie zmarl tragicznie, bo to zaklada ze w wypadku
bipero - 2011-12-01, 14:23

Putkaradze ma na imię Imeda - do poprawki
Paragon - 2011-12-01, 15:15

Maniek napisał/a:
(w imieniu tragicznie zmarłego syna – Jakuba Ławeckiego)

Jak mozna wręczyć cos w imieniu kogoś kto nie żyje... wychodzi na to ze Jakub przed smiercią chciał odznaczyc ojca... albo ja krzywo rozumuje :P

Jesli juz to Lech Ławecki odebrał to w imieniu syna... :|

Maniek - 2011-12-01, 15:29

no w tym co pisze Paragon też jest racja, chociaż pewnie każdy zrozumiał o co Mikiemu chodziło.
miki - 2011-12-01, 16:00

Maniek, Biper (Dziennik mnie oszukał z tym Putkaradze ;p ) - poprawione, dzięki za czujność. Co tej nieszczęsnej koszulki to prawdę mówiąc nie miałem pomysłu jak to inaczej złożyć, ale myślę, że jest to czytelne.
Maniek - 2012-01-04, 17:09

ej, kalendarze jako wydarzenie, a drugi trener w druzynie jako zwykla wiadomosc?

:v

miki - 2012-01-04, 19:58

Maniek napisał/a:
ej, kalendarze jako wydarzenie, a drugi trener w druzynie jako zwykla wiadomosc?

:v

Za dużo wydarzeń na raz. Niektórzy mogliby nie zauważyć. A kalendarze chce wypromować ;)

Maniek - 2012-01-26, 14:25

wczoraj po sparingu z POM-em wrzucilem informacje o nim na Fejsie, wraz z wynikiem. czemu to zostalo skasowane? wstydzimy sie wyniku i przemilczymy go ?
miki - 2012-01-26, 15:51

Ja nic nie ruszałem ba nawet nie wiedziałem, że coś wrzucałeś
Maniek - 2012-01-26, 15:57

to albo gall, albo sobie fejs skasowal
Gall - 2012-01-26, 16:34

ACTA skasowała.

Ja na tel. kom. ciągle mam tą informacje z wynikiem.

kfak - 2012-01-26, 17:31

pewnie ma złe ustawienia prywatności.
Maniek - 2012-03-30, 09:57

miki, kto pisze relke z unii ?
incognito - 2012-04-01, 15:59

Za nami już 3 kolejki wiosny, a na stronie dalej kadra zespołu z jesieni. Chyba warto by było zrobić aktualkę.
kfak - 2012-04-01, 20:53

Warto, potrzebna nam pomoc na stronie :( nie mamy praktycznie na nic czasu :(
e_block - 2012-04-15, 18:18

Ale wynik pierwszego zespołu mógłby się pojawić
miki - 2012-04-16, 12:55

Zaktualizowałem kadrę i Puchar Polski. W razie jakichś błędów proszę pisać
Maniek - 2012-05-01, 06:49

moze bysmy w to okienko video na stronie wrzucali te obszerne fragmentu meczow, ktore ktos tam daje na forum regularnie ?

troche to dziwnie wyglada jak reklamujemy tam 90-lecie, albo prezentujemy skrot z meczu Lublinianka vs Wieniawa sprzed ponad roku...

kac - 2012-05-21, 21:22

Ran into problems sending Mail. Response: 450 Please try later

ostatnio dość często pojawia się taki komunikat ale post również jest dodany

kfak - 2012-05-22, 00:41

wiedzą to zgłaszałem - tak jest i będzie.
Maniek - 2012-05-24, 09:09

teraz mecz decydujacy o awansie (filmik) bedzie wisial przez pol roku ?
bipero - 2012-05-24, 10:50

twitter też raz żyje, raz śpi ...
Makary - 2012-05-24, 14:35

Będzie, chyba że wcześniej coś zostanie nakręcone i wrzucone na profil L-net, bo wtyczka automatycznie pobiera ostatni filmik.
kfak - 2012-06-24, 09:43

Mała awaria związana z niewyświetlaniem zdjęć na głównej naprawiona.
Maniek - 2012-06-24, 13:21

brawo
kfak - 2012-07-05, 17:10

Dawno tak dobrych newsów o Lubliniance nie czytałem. jestem pełen podziwu i uznania.
Maniek - 2012-07-21, 08:49

cos czcionka naglowkow aktualnosci sie zmniejszyla?
Gall - 2012-07-21, 10:58

Uaktualniam silnik strony i pewnie coś przegapiłem. Zlokalizuje problem i go poprawie :spoko:

EDIT: Poprawione.

W razie innych błędów piszcie.

Maniek - 2012-08-09, 14:03

co z historia? musimy to jak najszybciej uzupelnic. z tego co pamietam w poprzednich odslonach mielismy znakomita podstrone o historii. co sie stalo ?
Makary - 2012-09-08, 09:51

Mecz w Boguchwale jest o 13, proszę o zmianę informacji na stronie bo już parę osób zostało wprowadzonych w błąd.
Gall - 2012-09-08, 10:11

Zmienione.
kamski - 2012-09-10, 11:44

Gall napisał/a:
siwy napisał/a:
Jeżeli znajdzie się przynajmniej jedna osoba która by wzięła ciężar na siebie to byłoby fajnie. Ale pytanie czy ktoś taki by się znalazł.

Oto jestem.

kfak - 2012-09-10, 18:17

kamski napisał/a:
Gall napisał/a:
siwy napisał/a:

Oto jestem.
:jupi:
kfak - 2013-02-09, 12:40

Strona moze nie dzialac kilka dni.
W razie kłopotów z logowaniem należy usunąć "cookies" w przeglądarce internetowej. (narzędzia - opcje/preferencje - zakładka prywatność i usunąć cookies /ciasteczka dla domeny forum.Lublinianka.net i Lublinianka.net ).

Przepraszamy za niedogodności.

kfak - 2013-02-10, 10:45

Wygląda na to że jest wszystko już dobrze, wszystkim zaangażowanym - serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie - szczególnie - techniczne!