LubliniankaNET - Forum Kibiców
Forum kibiców Lublinianki

Lublinianka - Puchar Polski

miki - 2007-09-30, 20:00
Temat postu: Puchar Polski
W najbliższą środę Lublinianka rozpoczyna rozgrywki Pucharu Polski. Pierwszym przeciwnikiem będzie Piaskovia Piaski, z którą zagramy na wyjeździe o 15.00. Ciekawi mnie w jakim składzie zagramy :v ponieważ zazwyczaj grały mniejsze lub większe rezerwy, a tym razem skład jest bardzo wąski. Jeżeli wyeliminujemy Piaskovia to spotkamy się Ludwiniakiem Ludwin lub Stalą Poniatową.
rafiksl - 2007-10-01, 22:43

Myśle że Lublinianka jednak powinna wygrać z Piaskovią ;) Jednak później jeżeli będziemy grali z Poniatową to ciemno widzę naszą drużynę w pojedynku z Poniatową. Jeżeli natomiast wylosujemy Ludwika jakiegoś tam to powinniśmy wygrać, a tak na marginesie to w której lidze grają te Ludwiki?
miki - 2007-10-02, 11:16

Ten Ludwiniak to A klasa albo niżej :rotfl:
Ahmed - 2007-10-02, 12:36
Temat postu: Panowie, Panowie...
Troche szacunku... nie przekrecajmy nazw zespolow nawet jesli kopia w A klasie..., Ludwiniak jest liderem III grupy lubelskiej serie A...
Zreszta nie ma co marzyc, Poniatowa raczej z nimi nie przegra..., no chyba ze sie bardzo postara:)

siwy - 2007-10-02, 14:56

puchar to zawsze puchar komus nie zalezy lub oszczedza zawodnikow wystawi rezerwy i zawsze niespodzianka mozliwa, slabszy zespol zawsze "gryzie trawe" a mocni mysla ze wygraja na stojaco, wiec glowa do gory i wielka zagadka kogo grzesiak wystawi
Gall - 2007-10-03, 17:26

Prowadzimy 2:1.

[ Dodano: 2007-10-03, 16:29 ]
2:2

[ Dodano: 2007-10-03, 17:37 ]
na 15 min. przed koncem spotkania prowadzimy 3:2

Makary - 2007-10-03, 19:41

Piaskovia nie wykorzystała karnego w ostatniej minucie :mrgreen:
Viking - 2007-10-03, 19:58

bramki Grzesiak, Gromaszek , Sobiech z karnego. do przerwy było 2-2.
DARO - 2007-10-03, 20:17

:winner: 2-3 :place1:
coudas - 2007-10-03, 20:33

no wlasnie juz jedna niepodzianka jest : sławin lublin ( klasa A gr.4) - wisła puławy 2:1
Wujo - 2007-10-03, 20:48

coudas napisał/a:
no wlasnie juz jedna niepodzianka jest : sławin lublin ( klasa A gr.4) - wisła puławy 2:1

say whaaaaat ? ? ? :wow: :wow: :wow:

miki - 2007-10-03, 21:59

Zagraliśmy przyzwoicie nic ponadto. Dobry początek i bramki Grzesiaka i Gromaszka. Po drugiej bramce do końca pierwszej połowy ewidentnie przeważali gospodarze i doprowadzili do wyrównania (jedną bramkę zdobył Jacek Mirowski). Po przerwie Lublinianka nie grała fantastycznie, ale kontrolowali grę i zdobyli bramkę z karnego po faul na Bartyzelu (Bartyzlu nie wiem jak się odmienia :x ). Po dwóch kontrach było groźnie najpierw był słupek, a potem Piaskovia w ostatniej minucie dostała karnego, ale uderzenie poszybowało wysoko na d bramką. Nasz wyjściowy skład: Górski - Borowski, Sławek, Nogas, Marek - Bartyzel, Kośka, Sobiech, Sebastianiuk - Grzesiak, Gromaszek. Sporo dzisiaj niespodzianek. Odpadli Lewart z Kamionką, Unia Bełżyce z Wisłą Annopol i Górnik II Łęczna ze Stalą Kraśnik. Po za tym awansowały Mazowsze Stężyca oraz Janowianka.
jedenzwielu - 2007-10-03, 22:04

chciałbym dodac ze najlepszy mecz w swojej bogatej karierze pilkarskiej rozegral dzisiaj nasz kapitan Michał Borowski :-) :jupi: :D
Wujo - 2007-10-04, 00:23

jedenzwielu napisał/a:
chciałbym dodac ze najlepszy mecz w swojej bogatej karierze pilkarskiej rozegral dzisiaj nasz kapitan Michał Borowski

Boro nie rozgrywa słabych spotkań.

Ahmed - 2007-10-04, 10:16

Najlepsze mecze jeszcze przed Borysem :D
Gall - 2007-10-05, 11:17

Dlaczego Lublinianka 90% swoich meczów w PP gra na wyjazdach :?: Kto to w ogóle ustala :?:
miki - 2007-10-05, 11:18

Bo gra się na boiskach słabszych rywali. Teraz będziemy grali ze Stalą Poniatowa to pewnie zagramy u siebie
Gall - 2007-10-05, 11:24

Czy Stal Poniatowa to słabszy rywal bo gramy u nich :?: Czy w minionym sezonie 3 ligowa Avia to też był słabszy rywal :?:

Przez ostatnich 5 sezonów: 2 mecze u siebie i aż 14 na wyjazdach :!:

miki - 2007-10-05, 11:44

Jak gramy ze Stalą na wyjeździe to nie wiem, a co do zeszłego sezonu to graliśmy nie z Avią, a ze Stalą K.
Gall - 2007-10-05, 12:22

Nie zmienia to faktu, że Stal K. była również wyżej notowana.

Jeżeli przez 5 sezonów na 16 spotkań u siebie gra się zaledwie dwa to coś jest nie tak. Ktoś tu kogoś robi w balona. :mad:

DARO - 2007-10-05, 14:01

zgadzam sie cos nie tak jest !!!!! a co na to nasz pani dyrektor i prezes szukają jakis sponsorów dla kluby ja bym pobiegł do dyrektora lublinianki <hotelu> nazwa zowowiązuje cos trzeba zmienic pani dyrektor niech pani wykorzysta swoje wdzjeki i niecz pani ruszy swoje 4 litery i cis zrobi :wazuuup:
miki - 2007-10-17, 16:00

Kolejny pogrom Stal Poniatowa - Lublinianka 7:1. Powoli zaczynam mieć dość takich wyników :evil:
Gall - 2007-10-17, 16:42

Jeżeli masz dosyć to lepiej w sobotę nie przychodź na mecz. O godzinie 11.00 gramy w IV lidze a o 14.00 grają juniorzy starsi z Łęczną. Nic by w tym dziwnego nie było gdybyśmy tu i tu nie grali praktycznie tym samym składem.

Swoją drogą to jakiś mądry człowiek wymyślił sobie taki terminarz.

dragon10 - 2007-10-17, 16:56

Kto strzelił gola dla kaesu??
coudas - 2007-10-17, 17:22

Sławin Lublin 3-1 Janowianka Janów Lubelski sławin idzie od zwyciestwa do zwyciastwa:)i juz sa lepsi od lublinanki bo sa w 1/4 :/ a to przeciez tylko A klasa
Gall - 2007-10-17, 17:25

coudas napisał/a:
a to przeciez tylko A klasa

Cierpliwości niedługo o Lubliniance z dumą powiemy jesteśmy w A-klasie. ;)

Ahmed - 2007-10-17, 17:28

Pieknie..., jeszcze w lidze w ryj porzadnie przyjmiemy... TRAGEDIA :|
Macinho93 - 2007-10-17, 18:59

szkoda słów... :/ :/
jedenzwielu - 2007-10-17, 19:07

kurwa czemu sie dziwicie? widzicie jaka jest sytuacja w klubie???? nie ma kto grac! i nikt juz tu nie chce grac! zeby byly wyniki potrzebna jest druzyna i warunki do tego zeby ta druzyne stworzyc! a w tym klubie jak wiemy warunkow nie ma, pieniedzy jak nie bylo tak nie ma i nie bedzie!!! wiec nie dziwcie sei ze dostajemy baty z druzynami wyzej notowanymi, my chcemy wygrywac ale poprostu nie mamy tak silnego zespolu, ni ema co sie oszukiwac ale srednia wieku u nas to 19-20 lat...
kfak - 2007-10-17, 19:31

srednia to 18lat.

ja sie nie dziwie i jestem dumny z tym chlodych ludzi ktorzy walcza dla KS, rozumiem ze moga byc zniecheceni, oslabieni i przybici dostawaniem lania.

ale na Boga, sa mlodzi, maja ambicje i powinni walczyc i nadrabiac to walką, za wszelka cene walczyc i gryzc trawe :)

po meczu gdzie do ostatniego gwizdka ktos gryzie trawe do konca - nawet przy 10:0 wroce do domu i powiem z duma ze bylem na Lubliniance, bo wynik nie wazny.

Licze ze w sobote zobacze charakter zespolu - nie musicie wygrac - pokazcie ze Lublinianka to Wy.

Wujo - 2007-10-17, 19:47

kfak napisał/a:
ale na Boga, sa mlodzi, maja ambicje i powinni walczyc i nadrabiac to walką, za wszelka cene walczyc i gryzc trawe :)

mam wrażenie,że zawodnicy w tym wieku powinni się uczyc techniki a nie zapierdalac bez sensu...bieganie do upadłego to nie sposób na grę.

jedenzwielu - 2007-10-17, 19:55

myslisz ze nie walczymy? przeciez nie wychodzi sie na boisko po to zeby przegrac mecz...chcemy wygrywac ale wiekszosc zawodnikow nie ma poprostu sily zeby w 4 lidze rozegrac pelne 90 minut a niektorzy graja w juniorach i w seniorach...
kfak - 2007-10-17, 20:18

Wiem to, szanuje Was za to i uwazam ze jak nikt macie przejebane. Ale - to tylko pozytywnie na Was wplynie.
Nie wiem tylko czy cwiczycie troche taktyki, mam nadzieje ze Trener Grzesiak zmienil zdanie i juz nie mowi ze to "tylko 4liga", bo w obecnych warunkach to AZ 4 liga.

mecz ze Spartakusem pokazal momenty zwatpienia. Walczice Panowie! \

Czy wygrywasz czy nie ...

miki - 2007-10-17, 20:45

Wujo napisał/a:
mam wrażenie,że zawodnicy w tym wieku powinni się uczyc techniki a nie zapierdalac bez sensu

W obecnym wieku już powinno się uczyć kondycji, szybkości itp. ponieważ techniki to się powinny uczyć młodzi chłopcy do około 16 roku życia. Przynajmniej tak się robi w Hiszpanii czy Ameryce Południowej

Gall - 2007-10-17, 21:42

jedenzwielu napisał/a:
myslisz ze nie walczymy? przeciez nie wychodzi sie na boisko po to zeby przegrac mecz...chcemy wygrywac ale wiekszosc zawodnikow nie ma poprostu sily zeby w 4 lidze rozegrac pelne 90 minut a niektorzy graja w juniorach i w seniorach...
Nie wiem jak to trener ustawi w sobotę ale mam nadzieje, że to w juniorach na mecz z Górnikiem będzie silny skład nawet jakby w IV lidze miała być powtórka z ostatnich spotkań.
Wujo - 2007-10-17, 22:24

miki napisał/a:
ponieważ techniki to się powinny uczyć młodzi chłopcy do około 16 roku życia. Przynajmniej tak się robi w Hiszpanii czy Ameryce Południowej

hehe...ja wiem,że właśnie tak powinno być.
ale nie od dziś wiadomo,że w Polsce dobry junior to taki,który fizycznie przerasta kolegów.
I jak napisali kiedyś w prasie:nasi 14-16 latkowie umieją 'zabiegać' rówieśników z Hiszpanii lub Francji.Tylko,że po kilku latach oni nam tak odjeżdżają,że nie mamy z nimi szans hyhy.

smok - 2007-10-19, 10:56

Chłopaki, trzeba równiez psychicznie wspierać juniorow -seniorów a nie wytłuszczać i opatrywać wykrzyknikami na stronie Lublinianki mało obiektywne noty LSE.Atak swoją drogą co myslicie o notach po meczu z łęczną/
miki - 2007-10-19, 16:39

Jako reporter strony mogę Ci na to odpowiedzieć. Oczywiście zgadzam się, że trzeba wspierać piłkarzy, ale jeżeli chodzi o stronę to ona ma być robiona profesjonalna (myślę, że taka jest w tym momencie), nie jesteśmy w pierwszej lidze żebym mógł wstawiać noty z "Piłki Nożnej" czy innych poważnych pism. Na Lubelszczyźnie chyba jedynym pismem, które ocenia IV Ligę jest właśnie LSE i chyba lepiej żeby coś było na stronie niż żeby była aktualizowana raz na tydzień. A do wytłuszczania to to zazwyczaj pogrubiane są najlepsze noty w drużynie no i tak niecodzienne jak ta Kucharzewskiego.
smok - 2007-10-19, 17:00

Myśle.ze ta niecodzienność trochę niepotrzebna,zwłaszcza że zawodnik stara się jak może
i czasem ponad siły broni honoru Lublinianki,więc na stronie klubu taka przykrosc nie powinna go spotkać, nieprawdaż?

[ Dodano: 2007-10-19, 17:04 ]
Sorki ,właśnie ukazały się następne noty.Koska jak grał tak grał.Myślę że jemu jest i tak przykro więc po jaką ....... zaznaczać tą jedynkę na czerwono.

[ Dodano: 2007-10-19, 17:05 ]
Sorki ,właśnie ukazały się następne noty.Koska jak grał tak grał.Myślę że jemu jest i tak przykro więc po jaką ....... zaznaczać tą jedynkę na czerwono.

Gall - 2007-10-19, 17:52

Od czasu gdy LSE prowadzi takie statystyki czyli od bodajże pierwszego numeru jeszcze nie było takich sytuacji aby piłkarz Lublinianki dostał 1. Rozumiem, że fajnie byłoby pisać jak jest super ale prawda jest zupełnie inna. Może tabela też niektórych obraża :?: zawsze można ją odwrócić i będziemy na drugim-trzecim miejscu.

:!: :!: :!:

smok - 2007-10-19, 18:26

Nie zrozumieliśmy się.Chodziło mi wyłącznie o podkreślanie złych not na stronie Lublinianki.Uważam że to nie fair i tyle.
miki - 2007-10-19, 19:41

Podsumuje to krótko nikt tutaj piłkarzom nie chce sprawiać przykrości tylko wskazuje bardzo słabą notę, która jest sporym ewenementem.
Makary - 2007-10-19, 21:09

smok napisał/a:
Sorki ,właśnie ukazały się następne noty.Koska jak grał tak grał.Myślę że jemu jest i tak przykro

A ja wierzę, że będzie z niego jeszcze bardzo dobry zawodnik. Chłopak ma talent! Niech się nie łamie pseudorankingami tylko pracuje.

:megafon: Walka, walka, walka !!

Maniek - 2007-10-20, 08:58

sorry, ale to tak wygląda jakbyście grali dla tych śmiesznych not w LSE, które w meczach domowych Lublinianki osobiście wystawiam. staram się to robić obiektywnie, ale nie rozumiem tego całego rabanu z tym notami... chyba chodzi o wypromowanie się do innego klubu, tak?
Ahmed - 2007-10-20, 09:22

Tylko Gorski moze nas uratowac:)
A swoja droga to ciekawe czy uda sie sklecic na dzisiejszy mecz jakas 11..., bo sytuacja kadrowa w KS jest malo ciekawa...:/
Wasza wysokosc dziekujemy :mur:

smok - 2007-10-20, 12:08

Odpowiedz dla polityka :nie
Zeus - 2007-11-06, 16:05

Mały offtop :)
Jak najszybciej i sprawnie dojechać do stadionu Sławin Lublin. Gdzie wogóle jest ten stadion na Sławinie ? jak tam trafić ?
Sławin - Stal [PP]
Pozdrawiam

Makary - 2007-11-06, 16:20

Od strony centrum dojeżdża się tam 18 i chyba też 5. Jak zobaczysz czerwony kościół na Sławinie ( nie ten na Sławinku! ten jest pare przystanków wcześniej) to trzeba wysiadać.

Jadąc samochodem kierujesz się na Warszawe. Tak więc Al. Kraśnicką do końca i na rondzie im. Honorowych Krwiodawców odbijasz w Al. Warszawską i jedziesz nią długo prosto, aż do Zbożowej którą będziesz miał po prawej stronie i na niej ze 2-3 przystanki MPK po prawej będziesz miał boisko.

Napisz później relację :)

Zeus - 2007-11-06, 16:41

Ok wielkie dzięki napisze :)
Pozdrawiam

Zeus - 2007-11-07, 17:03

Witam
Tak jak obiecałem :)

Sławin Lublin 0:8 Stal Poniatowa (0:4)

W dniu dzisiejszym, Nasza Stal pokonała Sławin Lublin 0:8. Było to spotkanie 1/4 finału Pucharu Polski.
Jeszcze rano nic nie zapowiadało, że to spotkanie wogóle zostanie rozegrane. Rano nad Lublinem przeszła śnieżyca. Jednak tuż przed godziną 13:00 nad Sławinem zaświeciło słońce, jednak temperatura zostawiała wiele do życzenia.
W tym spotkaniu Hattricka zdobywa Mateusz "Czacha" Wojewódka.
Stalowcy zaczęli spotkanie "wyluzowani", co przyczyniło się do pierwszej groźnej akcji gospodarzy w 3min. Na szczęście na wysokości zadania stanął bramkarz Stali Piotr Czaprański.
Pierwsza akcja Stali odrazu przyniosła bramkę. W 7 minucie Tomasz Czępiński pokonuje strzałem z głowy lubelskiego bramkarza. 20min i kolejna bramka dla Stali. Tym razem na listę strzelców wpisuje się Rafał Szczawiński. Mija minuta gry i Stal prowadzi już 0:3 a bramkę zdobywa po raz kolejny Tomasz Czępiński. Pod koniec pierwszej połowy na 0:4 podwyższa Marcin Nowak.
Druga połowa to gra tylko na jednej połowie, oczywiście na połowie zawodników Sławinu Lublin. Pierwsza bramka drugiej połowy pada w 63min, a pierwszego gola zdobywa Mateusz "Czacha" Wojewódka. W 66min jedyną żółtą kartką w meczu zostaje ukarany obrońca Stali, Piotr Styżej. 7min póżniej, czyli w 73min piątą bramkę dla Stali zdobywa Mateusz Wojewódka. Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać, w 75min bramkarza gospodarzy pokonuje Tomasz Wójcik. Ostatnią bramkę spotkania a zarazem swoją drugą w tym spotkaniu strzela Mateusz Wojewódka a była to 83 minuta spotkania.
Spotkanie przez dwie połowy to pokaz gry Stalowców.
Podczas spotkania, sędzia główny chciał zostać bohaterem meczu, jednak zawodnicy obu zespołów starali się puszczać mimo ucha zaczepki arbitra.
redakcja stalowcy.com gratuluja Stalowcom pewnej wygranej w tym spotkaniu i życzą dalszych Pucharowych sukcesów.

Sławin Lublin 0:8 STAL (0:4)

Bramki dla Stali:
7min - T. Czępiński
20min - R. Szczawiński
21min - T. Czępiński
40min - M. Nowak
63min - M. Wojewódka
73min - M. Wojewódka
75min - T. Wójcik
83min - M. Wojewódka

Żółte kartki:
P. Styżej (66 min.)

Maniek - 2007-11-08, 18:43

moja rada, kolego z poniatowej. nie zaliczaj goli ze spalonego:

1/4 finału - 7 listopada

Sławin Lublin 0-7 Stal Poniatowa 7 listopada, 13:00

już pomijając, że byłem na meczu - 90minut.pl tak podaje.

[ Dodano: 2007-11-08, 20:18 ]
Cytat:
Podczas spotkania, sędzia główny chciał zostać bohaterem meczu, jednak zawodnicy obu zespołów starali się puszczać mimo ucha zaczepki arbitra.
i weź, jeszcze powiedz - o co Ci chodzi?
miki - 2008-09-11, 14:49
Temat postu: Puchar Polski 2008
Znamy już pierwszego rywala w tegorocznym Pucharze Polski. Drużyna z Wieniawy podejmie ... Wieniawę Lublin ;) . Znowu derby :D
kac - 2008-09-11, 22:53

A ilu wychowanków Lublinianki zobaczymy w zespole Wieniawy?? ktoś wie?? Miki ??? ty pewnie kojarzysz. O prócz Raczkowskiego i Denisa. Ktoś jeszcze ???
miki - 2008-09-12, 06:46

Oj nie bardzo się orientuje. Może znajdę popołudniu kadrę w necie
Gall - 2008-09-12, 08:43

kac, Wychowankowie jak wychowankowie mnie bardziej ciekawi czy zagrają w koszulkach przez nas zaprojektowanych :P
Makary - 2008-09-12, 12:31

kac napisał/a:
A ilu wychowanków Lublinianki zobaczymy w zespole Wieniawy?

Kilku się uzbiera.

miki - 2008-09-14, 18:28

Wieniawa wygrała dzisiaj na wyjeździe z GKSem Niemce 1:3
Paragon - 2008-09-14, 20:07

wieniawa 2 połowe sie broniła, ale 2 bramki strzelili w końcówce hehe

i z tego co wiem zagrają z nami pierwszym składem :)

BKS - 2008-09-21, 18:48

Witam

Zasłużone zwycięstwo Lublinianki.
Pozdrawiamy i dziękujemy kibicom za przybycie

e_block - 2008-09-22, 17:19

Paragon napisał/a:
i z tego co wiem zagrają z nami pierwszym składem :)

z tego co słyszałem raczej nie.

Paragon - 2008-09-22, 21:32

łumyj łuszy :)
e_block - 2008-09-24, 18:07

Wieniawa - Lublinianka 3:0 (0:0)
mema - 2008-09-24, 20:31

e_block napisał/a:
Wieniawa - Lublinianka 3:0 (0:0)
Jezeli to prawda to nie mam pytan.Wiem ze sklad nie byl taki slaby.Grali Sobiechowie Borys Chmielnicki Gumo Urban wiec nie mam pojecia jak to sie stalo ze 3 w plecy.
xszwedox - 2008-09-24, 20:49

Cooooooooooooooooooooo :wow: :wow: :wow:

zartujecie sobie oczywiscie z tym wynikiem, right??

Wujo - 2008-09-24, 21:05

Była taka tragedia,że naprawdę musiałbym sięgnąć daaaleko pamięcią,żeby sobie przypomnieć poprzednie takie spotkanie...
zibi - 2008-09-24, 21:42

szczerze to przy takich osłabieniach nie dziwi mnie ten wynik... powiem więcej nawet bym byl zaskoczony gdybyśmy wygrali, bo jeżeli ktoś obserwuje wnikliwie występy poszczególnych zawodników w meczach i na treningach to powinien widzieć jaką prezentują słabą dyspozycje... to pokazuje też co może się stać, gdy przestaną grać starsi zawodnicy, którzy próbują sprawić aby ks choć troche przypominał profesjonalny klub, a nie bandę chłopaków przypadkowo zebranych, zachowujących się po wiejsku na boisku, kłócących się miedzy sobą i mających wieczne pretensje do sędziów i do całego świata.
niestety jest to smutne ale właśnie tak wygląda sytuacja.....

miki - 2008-09-25, 07:16

zibi napisał/a:
a nie bandę chłopaków przypadkowo zebranych, zachowujących się po wiejsku na boisku, kłócących się miedzy sobą i mających wieczne pretensje do sędziów i do całego świata.

Chyba nawet wiem o kogo dokładnie Ci chodzi :x

orange - 2008-09-25, 10:45

miki napisał/a:

no to może podzielisz z nami tym Miki ? :v

siwy - 2008-09-25, 12:51

kto byl na meczu ten wie o kogo chodzi w 99% a to forum to nie miejsce na pietnowanie kogos i wytykanie takich bledow podejrzewam ze w "szatni" byla o tym rozmowa czekamy na poprawe i pokore w meczu z pulawami
Wujo - 2008-09-25, 13:17

zibi napisał/a:
szczerze to przy takich osłabieniach nie dziwi mnie ten wynik...
porażka jak porażka...ale patrząc na mecz miałem wrażenie,że na tym zimnie się chłopakom...jajka skurczyły i chyba brak woli walki był gorszy niż sama przegrana
Gall - 2008-09-25, 13:59

Zapraszam do galerii: http://www.Lublinianka.net/galeria-45.php
miki - 2008-09-25, 14:47

orange napisał/a:
miki napisał/a:

Siwy już to odpowiednio opisał. Więcej do dodania nie mam

coudas89 - 2008-09-25, 19:59

orange napisał/a:
miki napisał/a:

Ja sie podziele:) m.in Chmielnicki czy lukasz Sobiech ktory czerwien dostal ze dyskusje chyba wlasnie :D

Wujo - 2008-09-26, 22:25

Ciekawsze wyniki:

Sławin Lublin 2-1 Orion Niedrzwica Duża

Polesie Kock 0-0 Lewart Lubartów karne 4-3

W kolejnej rundzie:
Wieniawa Lublin - Polesie Kock

I teraz pytanie do trenera i zawodników - czy warto było odpuszczać mecz z Wieniawą?
Mogliśmy w następnej rundzie grać u siebie z 14(!!!) zespołem okręgówki

siwy - 2008-09-27, 07:09

a dla czego wuju u siebie raczej w kocku chyba
Wujo - 2008-09-27, 12:27

siwy napisał/a:
skorzystałem z 90 minut.pl.
Tam jest rozstawienie.

Piotrek Tomek - 2008-09-27, 12:33

Wujo napisał/a:
siwy napisał/a:
skorzystałem z 90 minut.pl.
Tam jest rozstawienie.

Mecze są zawsze u drużyn z niższej ligi więc grali byście w Kocku.

Wujo - 2008-09-27, 12:35

Cytat:

spoko.W sumie i Wieniawa i Polesie są w okręgówce więc to mnie zmyliło co do wyboru gospodarza.

Piotrek Tomek - 2008-09-27, 12:37

Wujo napisał/a:
Cytat:

spoko.W sumie i Wieniawa i Polesie są w okręgówce więc to mnie zmyliło co do wyboru gospodarza.

Bo w tym wypadku decyduje wyższa pozycja ligowa w rozgrywkach.

siwy - 2008-09-27, 12:55

kto u kogo gra decyduje wspolczynnik z ubieglego sezonu a nie obecnego a jak dobrze pamietam wieniawa byla w A klasie
Wujo - 2008-09-27, 13:20

Cytat:
Bo w tym wypadku decyduje wyższa pozycja ligowa w rozgrywkach.
siwy napisał/a:
kto u kogo gra decyduje wspolczynnik z ubieglego sezonu a nie obecnego a jak dobrze pamietam wieniawa byla w A klasie
niezbadane sa wyroki...PZPN :rotfl:
fenomen - 2008-09-27, 20:29

nie ma co zganiac że Lublinianka nie grała pierwszym składem i że odpusciła mecz z wieniawą..bo wieniawa tez nie grała pierwszym składem...a Bielak i Baran dwoch podstawowych zawodników mieli wejsc tylko gdy nie bedzie sie układało i weszli dopiero w drugiej polowie a kilku podstawowym zawodnikom trener dał odpocząc wiec Lublinianka taka słaba czy wieniawa taka dobra??
kac - 2008-09-27, 22:12

Nie powinni odpuszczać tego meczu. Trzeba było grać. Tyle że to są dodatkowe koszta związane z wyjazdem w razie awansu. I może dla tego puchar został olany.
Wujo - 2008-09-28, 03:23

fenomen napisał/a:
Lublinianka taka słaba czy wieniawa taka dobra??
jedno i drugie ;)
siwy - 2008-09-28, 06:51

puchar zawsz rzadzi sie innymi prawami wiec nie ma co wycigac z tego wnioskow ani Lublinianka nie jest taka slaba ani wieniawa nie jest taka dobra
e_block - 2008-09-28, 16:28

Kilku obrońców z Wieniawy napewno by się Lubliniance przydało, ten prawy obrońca był bardzo szybki
miki - 2008-09-28, 17:57

e_block napisał/a:
Kilku obrońców z Wieniawy napewno by się Lubliniance przydało, ten prawy obrońca był bardzo szybki

Czy ja wiem. Jeżeli chodzi o prawą obronę to jest Patryk Moryc (obecnie kontuzjowany) urodzony według mnie prawy obrońca Michał Borowski oraz Bartosz Nogas. Z tego co pamiętam to chyba jeszcze w juniorach prawego obrońcę grał Stefan Kucharzewski. Ale nowocześnie grający lewy obrońca (lepszy od Denisa ;) ) i solidny stoper by się na pewno przydali.

Schweinsteiger - 2008-09-29, 00:16

proponuje Gael'a Clichy'ego i Rio Ferdinanda.
orange - 2008-09-29, 00:47

myśle że Paolo Maldiniego na stoperka a na lewą obronę Adebayora
fabregas - 2008-10-01, 14:34

Adebayora juz mamy ;p
Gall - 2008-10-04, 14:47

Hmm nie należy rozpatrywać tego zagadnienia w kategoriach odpuścili czy nie. Wystarczy popatrzeć na ligową tabele i wszystko staje się jasne. Prawda jest taka, że jakbyśmy grali teraz ligę niżej to też ogony by były.
Luca - 2008-10-04, 15:28

Wieniawa też nie grała pierwszym składem...
siwy - 2010-04-08, 06:10
Temat postu: puchar polski
znamy juz dokladna date zaleglego meczu pucharowego

Wieniawa - Lublinianka 14 kwietnia godz.16:30 oczywiscie na naszym stadionie

Piotrek Tomek - 2010-04-08, 16:19
Temat postu: Re: puchar polski
siwy napisał/a:
znamy juz dokladna date zaleglego meczu pucharowego

Wieniawa - Lublinianka 14 kwietnia godz.16:30 oczywiscie na naszym stadionie

No i w kolejnej rundzie na pewno zagra drużyna z Wieniawy hehe.

Makary - 2010-04-08, 16:23

Wieniawa przeniosła się na Bazylianówkę.
kfak - 2010-04-08, 18:00

Zmienia też nazwę ?
kac - 2010-04-08, 19:47

Wieniawa jeszcze nie przeniosła się na bazylianówkę muszą chyba na razie przygotować boisko. podobno jest tak że teren gdzie jest murawa kupili a ten barak z boku będzie dzierżawiony
Paragon - 2010-04-08, 20:21

dzisiaj widziałem to stoi tylko jedna bramka, dookoła zrywają to cos żużlowe.... hehe wiec moze bedą robili jakies "prawdziwe" boisko...
e_block - 2010-04-08, 21:00

Dostali teren na Magnoliowej w dzierżawę na 3 lata. Mają tam zbudować pełnowymiarowe boisko i boiska treningowe dla dzieciaków.
Paragon - 2010-04-08, 21:24

na boiska treningowe to tam miejsca nie ma...
siwy - 2010-04-08, 21:34

chyba ze idac za przykladem zrobia go na cmentarzu
Paragon - 2010-04-08, 22:22

pozatym cos m sie wierzyc niechce w 3 letnią dzierzawe... co za idiota by inwestował w cos co za 3 lata przestanie byc jego własnością... chyba sie taki nie znajdzie :|
Maniek - 2010-04-09, 07:41

dzierżawę na pewno.

termin to jednak przyjebali, jednocześnie na zygmuntowskich półfinał krajowych eliminacji do mś na żużlu.

e_block - 2010-04-09, 13:04

Paragon napisał/a:
pozatym cos m sie wierzyc niechce w 3 letnią dzierzawe... co za idiota by inwestował w cos co za 3 lata przestanie byc jego własnością... chyba sie taki nie znajdzie :|

Nie wiem jak tam to dokładnie wygląda. Fakt że byli w czerwcu pod ścianą z 30 tys długu. Do tej pory funkcjonowali przy szkołach nie placąc czynszu za szatnie i wynajem boisk. Grali byle gdzie i trenowali tak samo. tAKA typowa Kukuła.Tak samo jak w Lubliniance rodzice zabrali zdolniejsze dzieciak z rocznika 96/97 i przeniesli je do BKS-u. Chcąc dalej funkcjonować jako klub musieli sobie załatwić jakąś bazę. Tym bardziej że dostali mniejszą dotację z UM.

siwy - 2010-04-09, 19:12

nie jetem pewien ale na pewo jest klauzula o przedluzeniu dzierzawy i tylko sprawa wieniawy jestczy z niej zrezygnuje
Piotrek Tomek - 2010-04-11, 11:02

No powoli muszą szukać jakiejs stałej siedziby, jeśli chca na stałe wpisać się krajobraz piłki nożnej w Lublinie.
siwy - 2010-04-13, 19:29

najnowszy termin
wieniawa - Lublinianka poniedzialek 16:30

siwy - 2010-04-19, 19:03

1-0 dla wieniawy o stylu gry az wstyd sie wypowiadac
Gall - 2010-04-19, 19:45

Jak się chce odpaść to właśnie robi się taki myk ze składem jak dziś i z głowy :) Mam nadzieje, że w środę o ligowe punkty zagramy już na poważnie.
Sebo - 2010-04-20, 00:11

Ma ktoś składy ? ... straszna mizeria musiała być.
kfak - 2010-04-20, 01:42

brak mi słów... dziekuje tym ktorzy dzisiaj na boisku zostawili zdrowie, reszcie ... niech do refleksji przemówi cisza.
obserwator1 - 2010-09-28, 22:27
Temat postu: Puchar Polski
Jutro o 16 mecz w Pucharze Polski Wierzchowiska - Lublinianka
kac - 2010-09-28, 23:01

a nie o 15.30 ???
siwy - 2010-09-29, 06:51

zwiazek podaje godzine 15:30
kac - 2010-09-29, 10:03

na stronie Wierzchowisk również jest 15.30

http://www.lkswierzchowiska.pl/

obserwator1 - 2010-09-29, 14:20

Rzeczywiście o 15 30
Maniek - 2010-09-29, 18:40

zna ktoś wynik?
siwy - 2010-09-29, 19:07

3-3 przegrana w karnych 5-4
miki - 2010-09-29, 19:21

To co zaprezentowali nasi kopacze to skandal. Więcej napisze jutro bo nie chce teraz rzucać kurwami na co poniektórych...
palacios - 2010-09-29, 19:39

po co te nerwy, potraktowali to tak jak angielskie kluby traktują Carling Cup ;) .
oby w lidze szło.

dario - 2010-09-29, 21:41

Miki ty się dobrze czujesz czy przemokłeś za bardzo ?
Maniek - 2010-09-29, 21:45

rokrocznie odpuszczamy PP, mamy za wąską kadrę i trzeba się z tym pogodzić.
miki - 2010-09-30, 08:28

dario napisał/a:
Miki ty się dobrze czujesz czy przemokłeś za bardzo ?

Jak widzę co wyprawia Zapał przy pierwszej czy Nogas przy trzeciej bramce to człowieka coś trafia. Nieprawda, że odpuszczamy puchar tylko jak się wygrywa 2:0 do 45, 3:1 do 81 minuty to niemożna gubić dwubramkowej przewagi z co by nie mówić ogórkami. A to co już wyczynił Nogas przy bramce na 3:2 to jest jebany skandal. Cztery minuty do końca meczu, a ten się na nierównym boisku kiwa z napastnikiem jako ostatni obrońca. Ludzie przecież to są podstawy, że tak nie można robić...
P.S. Jeżeli mieliśmy odpaść to trzeba było to zrobić w regulaminowym czasie, a nie wystawiać nas na kolejne pół godziny na mróz

Maniek - 2010-09-30, 08:55

po tym co napisałeś jestem już prawie pewien, że taki był plan, żeby z pucharu odpaść. nie jest to może chwalebne, ale w naszej sytuacji bardzo rozsądne.
kfak - 2010-09-30, 09:07

polityk napisał/a:
rozsądne.
prawda. kolejne mecze, kolejne koszty. niestety. Liga i wygrywanie w lidze są dla nas najważniejsze. musimy być jak najwyżej w tabeli by interesować inwestorów Lublinianką.
Makary - 2010-09-30, 09:11

Z pragmatycznego punktu widzenia dobrze się stało, że nie gramy już w pucharze, który generował tylko koszty i kontuzje. Ale ze sportowego punktu widzenia to co się stało jest niedopuszczalne. Jednak już od kilku sezonów do tego przywykliśmy, że Lublinianka odpuszcza puchar. Mimo to jestem za tym aby od początku postawić sprawę uczciwie - uprzedzić kibiców, że w tych rozgrywkach gramy na pół gwizdka.
Kołodziej - 2010-09-30, 09:50

Może za rok będzie lepiej, ostatnio KS odniósł sukces w pucharze chyba z 6 lat temu.
miki - 2010-09-30, 10:50

Poza nami jedyną niespodzianką była porażka Wieniawy ze Sławinem
Piotrek Tomek - 2010-09-30, 12:41

Jaka to niespodzianka patrząc na boisko Sławinu. Przecież tam się nie da grać.
mema - 2010-09-30, 23:43

Kołodziej napisał/a:
Może za rok będzie lepiej, ostatnio KS odniósł sukces w pucharze chyba z 6 lat temu.

Odpadli po porazce 0-1 u siebie z Tłokami Gorzyce.A w nastepnej rundzie czekała juz...Legia Warszawa.

Maniek - 2010-10-01, 09:32

tylko, że to chyba z 7 lat temu już było.
siwy - 2010-10-01, 10:15

dokladnie to byl sezon dla pucharu regionalnego 2002/2003 Lublinianka pokonala:
POM Piotrowice
Świdniczanke
Motor
Lewart
Orlęta Ł.
Łade
i przegrała z Tlokami juz w pucharze polski sezon 2003/2004 ktore faktycznie w nastepnej rundzie przegraly z Legia

Maniek - 2010-10-01, 10:32

zresztą w tym meczu z Tłokami nasi zawodnicy zmarnowali mnóstwo klarownych sytuacji
Gall - 2010-10-01, 22:31

LZS Wierzchowiska - Lublinianka 3:3 (1:2) pd.k.5:4 - ZOBACZ

mema - 2010-10-02, 00:53

polityk napisał/a:
zresztą w tym meczu z Tłokami nasi zawodnicy zmarnowali mnóstwo klarownych sytuacji

W 92 minucie strzał Klempki w slupek i bezbłedna gra Żołwia w obronie.To były czasy.

Makary - 2012-10-24, 18:26

Startujemy już 7 listopada.

W 1/4 lubelskiego pucharu są z nami:

Polesie Kock, Powiślak Końskowola, KS Dąbrowica, Avia Świdnik, Stal Kraśnik oraz ktoś z pary Górnik Łęczna - Orion Niedrzwica, których mecz rozpoczyna się za pół godziny.

Rok temu doszliśmy do 1/2 ulegając Stali Kraśnik. Jak będzie w tym roku?

siwy - 2012-10-24, 19:35

osobiscie chcialbym trafic na dabrowice
blisko i meczyk z podtekstem a jesli niebedzie rozstawiania to na stal krasnik bylby to dalszy ciag dwumeczy tak jak bylo z orionem i janowianka

Maniek - 2012-10-24, 19:37

nie tak blisko, bo dabrowica gra w bogucinie.
siwy - 2012-10-24, 19:40

czy 20 km to daleko? chyba najblizej z nizej notowanej czwórki
Maniek - 2012-10-24, 19:43

nie no, blisko, ale do Dabrowicy sensu stricte byloby jeszcze blizej : )

ja tez bym chcial trafic na Dabrowice, tak na marginesie.

bipero - 2012-10-24, 19:46

a ja poproszę Niedrzwicę, pod warunkiem, że uporają się z Górnikiem

a tak btw. wie ktoś czy wolny los jest rozstawiony czy też może dolosowany, a ktoś z 1/8 wskoczy na rozstawienie?

Makary - 2012-10-24, 21:14

Górnik pokonał Orion i to drużyna z Łęcznej dołączy do stawki. Nie ostał się żaden IV-ligowiec! Czekamy na losowanie.
miki - 2012-10-25, 07:09

Makary napisał/a:
Startujemy już 7 listopada.

Niekoniecznie. Wszystko zależy od warunków pogodowych jakie będą w listopadzie.

Makary - 2012-10-25, 12:05

Cytat:
GKS Niemce - Dąbrowica 0:6, wyniki 1/8 finału Pucharu Polski

W meczu dwóch zespołów z "okręgówki” zdecydowanie lepszy okazał się KS Dąbrowica, który rozgromił GKS Niemce i to na jego boisku aż 6:0.

– Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale nie wykorzystaliśmy dwóch karnych – mówi Bogdan Wrona, członek zarządu klubu z Dąbrowicy.

Pechowcami okazali się Piotr Skiba, którego uderzenie obronił bramkarz gospodarzy i Mariusz Mazurek. On z kolei trafił w poprzeczkę.

W Dąbrowicy już szykują się na kolejną rundę. – W przeciwieństwie do większości innych drużyn traktujemy puchar poważnie, bo to nasza jedyna szansa na zagranie jakiegoś fajnego meczu o stawkę z rywalem z wyższej półki – przekonuje Robert Chmura, trener lidera lubelskiej "okręgówki”.

– Mam nadzieję, że zagramy teraz z jakimś III-ligowcem – dodaje. Być może będzie to Lublinianka, w której Chmura spędził kilka lat swojego życia.

Żeby wyłonić zwycięzcę meczu w Kocku potrzebne były rzuty karne. W regulaminowym czasie gry Polesie zremisowało z rezerwami Bogdanki 1:1. Dogrywka też nie przyniosła rozstrzygnięcia. Z jedenastu metrów lepiej trafiali piłkarze Polesia, którzy ostatecznie wygrali 4:3.

Łęcznianie wysłali na to spotkanie drużynę juniorów starszych prowadzoną przez trenera Sławomira Pogonowskiego. To dlatego gospodarze byli w stanie nawiązać z nimi równorzędną walkę.

Grad bramek zobaczyli kibice w Krzemieniu, gdzie Iskra przegrała z Powiślakiem Końskowola 4:5. Decydujący o triumfie gości gol padł już w doliczonym czasie gry. Zdobył ją Artur Sułek. – Było zimno i nie chciało nam się już grać dogrywki – śmieje się Wiesław Kiszka, prezes Iskry. Ale na poważnie dodaje: Nikt się nie ustawiał, po prostu tak wyszło.

Zwycięzcy awansowali do ćwierćfinału, który odbędzie się 7 listopada (godz. 13). Do rywalizacji przystąpią tu już III-ligowcy: Avia Świdnik, Lublinianka-Wieniawa Lublin i Stal Kraśnik.

WYNIKI 1/8 FINAŁU

Polesie Kock – GKS II Bogdanka 4:3 w karnych (1:1, 1:0) (Cebul 11 – Świech 49) * GKS Niemce – KS Dąbrowica 0:6 (Sieńko 16, Mazurek 25, 63, Kowalski 32, Łubiarz 45, Wysmulski 80) * Iskra Krzemień – Powiślak Końskowola 4:5 (D. Pawlos 68, 88, Moskal 59, Kusyk 85 samobójcza – Wiśniosz 10, 17, Kamola 13, D. Kopeć 33, A. Sułek 90) * Górnik 1979 Łęczna - Orion Niedrzwica 3:1.

Dziennik Wschodni
http://www.dziennikwschod...PILKA/121029717

Makary - 2012-10-25, 12:06

Losowanie w poniedziałek i nie ma rozstawienia czyli możemy trafić np. na Avię.
bipero - 2012-10-25, 14:27

to może trafmy na wolny los :D
bipero - 2012-10-29, 13:06

no to gramy z Powiślakiem w Końskowoli prawdopodobnie 7 listopada o 13

pozostałe pary:
Polesie Kock - Stal Kraśnik
KS Dąbrowica - Avia Świdnik
Górnik 1979 Łęczna - wolny los

Maniek - 2012-10-29, 13:22

no kurwa, dalej się nie dało ;D
incognito - 2012-10-29, 13:36

Makary napisał/a:
Losowanie w poniedziałek i nie ma rozstawienia czyli możemy trafić np. na Avię.

Z tym brakiem rozstawienia to pewne było? Wszyscy III-ligowcy trafili na niżej notowane zespoły i grają na wyjeździe. Dziwny przypadek ;)

Inna sprawa, my już mamy 4 listopada koniec sezonu, teoretycznie moglibyśmy grać w następny weekend, ale oczywiście nie da się, bo niższe ligi dopiero wtedy mają swoje ostatnie mecze. Dla drużyn z Końskowoli czy Dąbrowicy taki mecz z nami czy Avią mógłby być lokalnym wydarzeniem, a tak w połowie listopada na tygodniu o godzinie trzynastej będzie mniej kibiców niż piłkarzy. Niektórzy naprawdę robią wszystko co tylko się da, żeby tych pucharów nikt nie brał na poważnie. Już nawet pomijając te kwiatki z wolnym losem. A najgorsze jest to, że w sumie tak jest co roku.

bipero - 2012-10-29, 13:59

Maniek napisał/a:
no kurwa, dalej się nie dało ;D

do Kraśnika jest 7 km dalej, a do Kocka 9, więc się dało :D

Maniek - 2012-10-29, 15:07

z pozytywów to jeszcze Bida po drodze :)
bipero - 2012-10-29, 19:41

prawdopodobnie PP zostanie przełożony na 14 listopada, bo 7 mają rozegrać odwołane mecze z minionego weekendu
Makary - 2012-11-06, 17:28

Gramy już za niemal tydzień. Nasz rywal w swoim blisko 30-letnim żywocie, nie osiągnął jeszcze żadnego znaczącego sukcesu. Obecny rok jest dla nich najlepszym w historii, bo jako absolutny beniaminek okręgówki drużyna z Końskowoli spisuje się doskonale, zajmując drugą lokatę, depcząc po piętach faworyzowanemu klubowi z Dąbrowicy. Zawodnicy Powiślaka są w formie o czym świadczą ich 4 kolejne zwycięstwa z rzędu. W ich ekipie będziemy mogli zaobserwować dobrze znanego na Wieniawie wychowanka Lublinianki - Michała Denisa. Podpuławski klub wspierany przez lokalny bank, w tej edycji za burtą pucharu zostawił już POM Iskrę Piotrowice, Janowiankę Janów Lubelski oraz Iskrę Krzemień. Środowy mecz z Lublinianką na pewno będzie jednym z większych sportowych wydarzeń w lokalnej historii dlatego apelujujemy do trenera i piłkarzy o godne reprezentowanie KSL.

PS

Tak dwa dni temu na łamach Dziennika Wschodniego mówił trener Powiślaka:
Cytat:
– Utrzymanie się w lubelskiej klasie okręgowej mamy już zapewnione, ale nas to nie zadowala. Chcemy powalczyć o awans do czwartej ligi. To byłoby niesamowite wydarzenie dla lokalnej społeczności – zapowiada trener sensacyjnego wicelidera.

Makary - 2012-11-13, 14:38

Gramy już jutro!

Mecz Avii z Dąbrowicą przełożono na sobotę. Szkoda, że nie udało się tak zrobić z naszym meczem...

Powiślak ostatni mecz przegrał na wyjeździe z Tajfunem Ostrów Lubelski 1:0.

Co ciekawe pojawiły się plotki jakoby w przyszłości szeregi drużyny z Końskowoli miał zasilić król strzelców naszej ligi, obecnie związany z Avią - Łukasz Giza, ale w najbliższym czasie wydaje mi się to nierealne.

Makary - 2012-11-14, 16:10

Niespodziewanie szybko kończy się nasza przygoda z pucharem. Przegraliśmy 3:1 z niżej notowanym zespołem z Końskowoli mimo, że mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze. Już w 7 minucie meczu cieszyliśmy się prowadzeniem, kiedy to technicznym strzałem po ciekawej akcji wynik otworzył Piechuta. Po tej bramce dało się słyszeć wzajemnie mobilizujących się zawodników Lublinianki :
"Gramy jakby było 0:0". Niestety te słowa nie miały przełożenia na czyny, bo graliśmy słabo i niepewnie. Owszem stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką Powiślaka ale nie były to klarowne sytuacje. Natomiast z minuty na minutę ambitnie grający gospodarze poczynali sobie coraz śmielej i niedługo przed przerwą zdołali wyrównać po rzucie rożnym. Mimo, że trener w przerwie dokonał aż 3 zmian w grze Lublinianki praktycznie nic się nie zmieniło. Nie było też widać różnicy klas między drużynami, za to wydawało się że gospodarze do tego meczu podeszli po prostu poważniej. Z boku mecz wyglądał jak spotkanie dwóch czwartoligowych średniaków... Mimo podobnej liczby bramkowych sytuacji uważam, że Powiślak zwyciężył zasłużenie. Duma Lublina została zawstydzona. Nigdy więcej takich meczów!

Jedyne plusy są takie, że młodzi gracze złapali trochę doświadczenia i że będzie można się skupić na lidze.

Piotrek Tomek - 2012-11-14, 16:20

Panowie, ale w Powiślaku gra wielu zawodników Wisły Puławy ogranych na II, III i IV ligowych boiskach tak więc nie dziwne że Powiślak wygrał.
Makary - 2012-11-14, 16:27

Owszem trochę nie docenialiśmy rywala, który jak się okazuje dzięki zamożności prezesa ma m.in regularną odnowę biologiczną. Ale to nie może być usprawiedliwieniem, bo rywal wcale nie grał porywająco. Niemniej w pucharze mogą zajść daleko, bo Stal Kraśnik czy Górnik Łęczna to drużyny w ich zasięgu.
Maniek - 2012-11-14, 16:41

dodalem relacje, trzeba tylko zdjecie bedzie podmienic.
Piotrek Tomek - 2012-11-14, 16:49

Taki Adaś Mróz jeszcze w listopadzie 2011 grał w II lidze z Wigrami tak więc siła jest.
A co do Gizy nikt nie mówi, że nie przejdzie do Końskowoli. Łukasz pracuje w Puławach a dojazdy do Świdnika na treningi uciążliwe są. Plus, że w Avii nie płacą.

Sebo - 2012-11-14, 18:36

Wstyd!
kac - 2012-11-14, 18:45

Maniek napisał/a:
dodalem relacje, trzeba tylko zdjecie bedzie podmienic.

wysłałem fotę do Gala i na oficjalną pocztę

Maniek - 2012-11-14, 18:54

to daj ktos na priw do niej namiar.
Lubliner - 2012-11-14, 19:49

No cóż jakoś przeżyję, że w przyszłym sezonie nie będziemy grać w Lidze Europejskiej ;)
Maniek - 2012-11-14, 20:28

to, że w przyszłym nie zagramy było wiadomo od majowej porażki ze Stala Krasnik. dzis dowiedzielismy sie, ze nie zagramy w Europejskich Pucharach takze za 2 sezony. to tak w kwestii formalnej.
miki - 2013-10-17, 08:15

Dobra więc ruszamy z Pucharem. Od następnej rundy (ćwierćfinał na szczeblu okręgowym) już wchodzimy do gry. Możliwi rywale: Stal Kraśnik, Avia (III Liga), Orion Niedrzwica, Górnik II Łęczna (IV Liga), POM Piotrowice, Górnik 1979 Łęczna (okręgówka)) i KS Lublin (bez klasy rozgrywkowej). Ja osobiście liczyłbym pod względem sportowym na Orion lub POM, ale najbardziej chciałbym się zmierzyć z "emerytami" ( ;) ) z KS Lublin. Bardzo z kolei nie chciał bym trafić na którąś z łęczyńskich drużyn. Jeżeli pogoda pozwoli to najbliższa runda odbędzie się jeszcze w listopadzie.
pucha - 2013-10-17, 08:28

No przy obecnej formie to z KS Lublin wiele nie ugramy, widziałem wczoraj, rozjechali Czarnych Dęblin 6:1. Bardzo szybkie skrzydła (Nazaruk, Pranagal), dobre rozegranie w środku (Maziarz, Niżnik i Budka, a akurat wczoraj nie grał naczelny playmaker, Bugała) i solidna obrona (przejść Zagrodniczka i Wojciechowskiego się nie dało). Mają kilka ustawień taktycznych i bardzo dobrą technikę no i grają po profesorsku ;) Cieszę sie jednak że dochodzi jeszcze jeden mecz w tym sezonie, bo to już przecież końcówka a potem trzeba będzie jakoś przeżyć przerwę zimową :(
Maniek - 2013-10-17, 14:15

zlituj się, to są emeryci piłkarscy.
pucha - 2013-10-17, 15:55

Ta, emeryci. Też sobie wczoraj pomyślałem że wapno spuchnie po 20 minutach biegania, ale oni kondycyjnie są przygotowani 10 razy lepiej niż połowa III ligi.

Pomijam już fakt że to zawodnicy w wieku 35 - 42 - u nas Jacek Paździor który o ile się nie mylę ma 37 niczym od drużyny nie odstaje, a tam gra 11 takich Jacków + rezerwy.

miki - 2013-10-17, 18:37

No kurwa jak Pranagal jest szybkim skrzydłowym to ja jestem bramkostrzelnym napastnikiem ;) .

EDIT: mecz 17 kolejki z Sanokiem zostanie rozegrany awansem 17.11 o godz. 12!!

pucha - 2013-10-17, 19:02

no w takim razie trzeba szepnąć Zakrzowi słówko, może akurat bys coś strzelił w Jarosławiu :D
Maniek - 2013-10-17, 22:49

mam nadzieję, że wylosujemy ten KS Lublin i jestem przekonany, że nawet w obecnej formie naszej drużyny, to będzie nasze zwycięstwo, o ile oczywiście zagramy składem zbliżonym do podstawowego, bez juniorów młodszych : D
JAHkub - 2013-10-18, 20:10

Jak dobrze pamiętam całkiem niedawno pisaliście, o szansy na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Dlatego proponuję zachować trochę stoicyzmu.
miki - 2013-10-18, 21:33

JAHkub napisał/a:
Jak dobrze pamiętam całkiem niedawno pisaliście, o szansy na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Dlatego proponuję zachować trochę stoicyzmu.

Kto pisał ten pisał, nie generalizuj. Akurat porażka w PP z każdym poza Avią i Stalą będzie wstydem do kwadratu. Chociaż w sumie my od lat lubujemy się w katastrofach pucharowych (wystarczy wspomnieć takich asów jak Wierzchowiska, Powiślak, rezerwy Motoru, dwie porażki z Wieniawą czy gwałty od dwóch Stali), więc nie można być pewnym niczego.

kac - 2013-10-19, 01:17

Od kilku lat słyniemy z tego że nie przykładamy się do pucharów. Więc i tym razem nie spodziewał bym się euforii .
miki - 2013-10-19, 13:39

kac napisał/a:
Od kilku lat słyniemy z tego że nie przykładamy się do pucharów. Więc i tym razem nie spodziewał bym się euforii .

Za czasów Zbynka to akurat dysponowaliśmy w środy takimi kadrami, że wstyd mówić i z góry było powiedziane, że PP akurat odpuszczaliśmy. Inaczej było przez ostatnie dwa lata. Porażka z Kraśnikiem była wkalkulowana (zaskoczeniem były tylko rozmiary), w końcu Stal bardzo dobrze radziła sobie szczebel wyżej + my wystawiliśmy dość eksperymentalny skład. Najgorzej było w zeszłym roku, kiedy to nie było żadnego usprawiedliwienia za porażkę z Powiślakiem. Mimo wszystko podtrzymuje swoje zdanie, że porażka ze wszystkimi poza trzecioligowcami (może jeszcze Górnikiem II jak wyjdzie pierwszoligowym składem) będzie wstydem i kolejną skazą na naszym porysowanym do granic możliwości obliczu w rundzie jesiennej.

gra.losu - 2013-10-21, 15:34

Gramy z Górnikiem II Łęczna

http://www.lzpn.pl/index....-6-pp-2013-2014

miki - 2013-10-21, 17:26

gra.losu napisał/a:
Gramy z Górnikiem II Łęczna

http://www.lzpn.pl/index....-6-pp-2013-2014

Jawnie walą w chuja z tym pucharem:
Cytat:
Wciąż przy losowaniu braliśmy pod uwagę klucz geograficzny. Pary są rozlosowane tak by odległość między zespołami nie była większa niż pięćdziesiąt kilometrów.

To po co to w ogóle losować skoro trzecioligowcy nie mogą grać ze sobą i jeszcze klucz geograficzny wymyślają? No i do tego jeszcze mamy grać o 13:15 :rotfl: . Co to za idiota to wymyślił? Przecież zawodnicy studiują i pracują, to kim mamy grać w takim przypadku? Przecież to są amatorzy. Jakoś w zeszłych latach nie było problemu żeby grać bodajże o 15 w analogicznych terminach. Tyle farta, że gramy w Łęcznej to pewnie dogadają się żeby zagrać na bocznym wieczorem przy jupiterach.

Maniek - 2013-10-21, 17:30

11 listopada to Święto, nikt nie studiuje i nikt nie pracuje raczej.
miki - 2013-10-22, 08:52

Maniek napisał/a:
11 listopada to Święto, nikt nie studiuje i nikt nie pracuje raczej.

Rzeczywiście, nie spojrzałem na datę, mój błąd. Czyli gramy maraton sobota, poniedziałek?

mara - 2013-10-22, 09:28

Start wygrał z Chełmianką w półfinale na szczeblu naszego okręgu. Teraz finał ze Spartą Rejowiec F. Wygrajcie, my wygramy - spotkamy się w finale wojewódzkim ;)
Piotrek Tomek - 2013-11-08, 17:20

Puchar Polski o 13:15 w poniedziałek w Łęcznej.
miki - 2013-11-11, 17:01

1:1, a w karnych chyba sami domyślacie się jak nam poszło... :(
gra.losu - 2013-11-11, 17:38

Przez większość drugiej połowy i dogrywkę graliśmy z przewagą 1 zawodnika (cz.k) - w karnych Krupa dwa obronił, ale z naszej strony też były 2 strzały obronione i jeden przestrzelony.
Makary - 2013-11-13, 22:43

Tymczasem KS Lublin rozgromił Górnik 1979 Łęczna - uwaga - 13 do 0.
Piotrek Tomek - 2013-11-14, 07:55

Makary napisał/a:

Nie dziwne. Porównać skład KS Lublin a kibicowskiego Górnika to jak porównań osiągi Mercedesa z Maluchem.
Ciekawe jakie będzie,,losowanie'' kolejnej rundy
Stawiam na Górnik II Łęczna : KS Lublin
POM :Avia

pucha - 2013-11-14, 08:22

Makary napisał/a:

Ich bilans bramkowy w tegorocznym pucharze Polski po 6 meczach rozegranych to 46:6 :D

Kołodziej - 2013-11-14, 09:40

no prosze i ci emeryci ktorzy byli wzgardzeni na tym forum zaszli w pucharze dalej od nas. jedyne pocieszenie ze to sa w duzej mierze weterani Lublinianki
Piotrek Tomek - 2013-11-14, 17:45

Kołodziej napisał/a:
no prosze i ci emeryci ktorzy byli wzgardzeni na tym forum zaszli w pucharze dalej od nas. jedyne pocieszenie ze to sa w duzej mierze weterani Lublinianki

Ci emeryci to grali w większości w I czy II lidze tak więc wcale mnie nie dziwią te wyniki. Co lepsze dla nich grają na małych boiskach nie męczą się tak więc za bardzo używając techniki pokonują każdego.

kfak - 2013-11-14, 19:26

Kołodziej napisał/a:
gdzie wzgardzeni? JA podziwiałem, komentarz krzywdzący.
Kołodziej - 2013-11-15, 09:17

wystarczy spojrzec na poprzednia strone tego tematu
pucha - 2013-11-15, 09:29

Fakt, kilku zdążyło pojechać po KS Lublin już wcześniej że emeryci, że dziadki. Natomiast zewsząd słychać głosy że ci "emeryci" złapali formę i grają coraz lepiej, są coraz bardziej zgrani i zaczynają funkcjonować jak drużyna, a nie zbiór lokalnych piłkarskich sław minionego dziesięciolecia. Co prawda nie trafili jeszcze na jakąś wielce klasową drużynę z okręgu, ale myślę że 46 strzelonych goli w 6 spotkaniach to nie jest przypadek.
Maniek - 2013-11-15, 12:01

omg, jest roznica miedzy okresleniem, ze to przypadek i ze sa chujowi a okresleniem, ze sa emerytami i jak trafia na powazny, dobrze przygotowany zespol to odpadna.

ale skoro dla niektorych kibicowanie Lubliniance jest wstydem to nic dziwnego, ze i czytanie ze zrozumieniem nie jest atutem.

miki - 2013-11-15, 13:53

pucha napisał/a:
Fakt, kilku zdążyło pojechać po KS Lublin już wcześniej że emeryci, że dziadki.

A jak inaczej skomentować zgraję byłych piłkarzy (piłkarzy, nie kopaczy), który w większości od kilku ładnych lat nie grali poważnie w piłkę? Dodaje też, że oni do dnia dzisiejszego nie grali z żadną poważną drużyną tylko amatorami do kwadratu pokroju Polesia, kibicowskiego Górnika czy Czarnych (z całym szacunkiem dla tych drużyn, ale taka jest prawda). Jak przyjedzie drużyna, która będzie potrafiła grać w piłkę, a nie tylko za nią biegać to spokojnie ich pyknie. Jak chcecie to dalej gloryfikujcie ten zespół i róbcie z nich piłkarskich Bogów :|

Kołodziej - 2013-11-15, 14:02

fakty sa takie że zaszli dalej od nas i wasze utyskiwania tego nie zmienia
miki - 2013-11-15, 14:11

Kołodziej napisał/a:
fakty sa takie że zaszli dalej od nas i wasze utyskiwania tego nie zmienia

A co ma fakt, że odpadliśmy z Górnikiem II do postawy KS Lublin w Pucharze i ich REALNEJ oceny? No kurwa ludzie już nie róbcie sobie jaj bo już zaczynam podejrzewać, że robicie tu jakieś prowokacje.

Kołodziej - 2013-11-15, 14:28

to że mieliśmy się po nich przejechać a okazali się lepsi. Lepsi bo dalej zaszli. Proste jak konstrukcja cepa. Koniec tematu z mojej strony
miki - 2013-11-15, 14:33

Kołodziej napisał/a:
to że mieliśmy się po nich przejechać a okazali się lepsi. Lepsi bo dalej zaszli. Proste jak konstrukcja cepa. Koniec tematu z mojej strony

Ale jak mogliśmy się po nich przejechać, nie grając z nimi? Trochę logicznego myślenia proszę. Rozumiem też, że np. Zenit jest lepszy od Juventusu, a Celtic na jego poziomie bo zdobyli odpowiednio więcej i tyle samo punktów w LM?

kfak - 2013-11-15, 17:07

Dajcie spokój...

Mimo tego iż mawia się gdzie brak wiedzy tam podziw rośnie. Mi tam podziw rośnie dla KS Lublin i tyle.

PS nazwaniem drużyny starszych panów emerytami (DE FACTO EMERYTAMI PIŁKARSKIMI - wkońcu z zawodową piłką się pożegnali) nie jest żadną ujmą i "obelgą".
PS2 - słowo dziadki to też pewnego rodzaju synonim... więc trochę luzu.

PS3 Panowie co to za kłótnie w szeregach? ogarnąć się raz dwa.

pucha - 2013-11-18, 14:28

Dla zainteresowanych:

1/2 finału
KS LUBLIN - AVIA ŚWIDNIK
POM ISKRA PIOTROWICE - GÓRNIK II ŁĘCZNA

kfak - 2013-11-19, 00:30

WIEDZIAŁEM !!!
pucha - 2013-11-19, 08:13

Update:
mecz KSu z Avią rozegrany zostanie prawdopodobnie jutro w Łęcznej :)

Maniek - 2013-11-19, 14:17

skad to info ?
pucha - 2013-11-19, 15:09

Z obozu KS Lublin
Maniek - 2013-11-19, 15:35

jak bedziesz wiedzial na 100% to potwierdz prosze.
miki - 2013-11-19, 20:35

pucha napisał/a:
Update:
mecz KSu z Avią rozegrany zostanie prawdopodobnie jutro w Łęcznej :)

Bardzo wątpliwe. Oficjalnie nie ma jeszcze nawet wyników losowania. LZPN nie wyznaczył również obsady na jutro. Także moim zdaniem nie ma większych szans na rozegranie tego meczu jutro.

Maniek - 2013-11-19, 20:36

miki napisał/a:
Bardzo wątpliwe. Oficjalnie nie ma jeszcze nawet wyników losowania. LZPN nie wyznaczył również obsady na jutro. Także moim zdaniem nie ma większych szans na rozegranie tego meczu jutro.
tez tak mysle.
pucha - 2013-11-20, 10:18

Dzisiaj nie grają, kolejny możliwy termin to poniedziałek na polibudzie
miki - 2013-11-20, 11:44

pucha napisał/a:
Dzisiaj nie grają, kolejny możliwy termin to poniedziałek na polibudzie

Nie dogadają się bankowo. Na PL nie ma oświetlenia więc musieliby zagrać wczesnym popołudniem, a wątpię żeby Avia się na to zgodziła.

Kołodziej - 2013-11-20, 12:22

stawiam 2:1 dla avii
miki - 2013-11-22, 17:28

Tak jak obstawiałem. PP będzie grał dopiero wiosną.
pucha - 2013-11-22, 18:58

To oficjalny komunikat. Natomiast z tego co wiem, to Avia zabiega o to, żeby rozegrać ten mecz jeszcze w tym roku, bo przyszły może się okazać zbyt napięty pod względem terminów.
Maniek - 2014-04-09, 19:20

no i avia pyknęla ks lublin 3-1.
pucha - 2014-04-09, 19:34

No KS ewidentnie bez formy po zimie, niewiele się tam ukladalo - co prawda po niezłej akcji Nazaruk-Sawa-Niżnik wyszli na prowadzenie, ale Avia szybko wzięla się do roboty i zabiegali ich w 6 minut. Nie zmienia to faktu że Avia grała raczej piach i wypadaloby by ich pyknąć w Środę na Wieniawie.
Mach - 2014-04-18, 18:56

Szukam skladow obu druzyn z meczu KS Lublin - Avia. Czy ktos z Was moze pomoc?
Makary - 2014-09-24, 18:53

Rewanż na Powiślaku się udał i jesteśmy w kolejnej rundzie Pucharu.
Maniek - 2014-09-24, 20:59

owszem. do pochwały za dzisiejszy mecz szczególnie Kwiatkowski (udział przy golach na 1-0 i 2-0 i pewny w tyłach). ogólnie cała drużyna zasłużyła na brawa za wynik, ale "Kwiatka" chciałem wyróżnić szczególnie.
siwy - 2014-09-26, 18:08

czyli po "ciezkim" boju jestesmy w polfinale pucharu

Lewart - Avia
Wisla - Motor
Orion - Stal

jakos lublin ma z gorki najpierw Motor teraz Lublinianka ma wolny los

mecze 8 pazdziernika

booboo - 2014-09-27, 10:30

:jupi:
miki - 2014-09-27, 11:13

Chyba było rozstawienie bo dziwnie ułożone te pary, ale jestem zaskoczony, że nie poszli kluczem geograficznym. Motor na spokojnie powinien pyknąć Wisłę, Orion i Lewart może coś powalczą, ale wydaje mi się, że w półfinale zamelduje się komplet trzecioligowców, co nie jest zbyt częstym wydarzeniem.
miki - 2014-10-08, 17:42

Avia poleciała z PP, Motor gra dalej.
miki - 2014-10-15, 13:44

Orion odpalił Stal, czyli w półfinałach po dwie drużyny z IV i III Ligi. Najpewniej mecze będą mieszane.
Makary - 2014-10-21, 19:48

Gramy z Lewartem, a Motor z Orionem.
pucha - 2015-03-04, 14:02

Mecz półfinału Okręgowego PP z Lewart Lubartów - Lublinianka w środę 8 kwietnia o 16:00 w Lubartowie.
rcv94 - 2015-04-08, 11:18

Czy ktos wie, czy i gdzie bedzie mozna sledzic live w necie mecz w Lubartowie? Z gory dzieki.
Maniek - 2015-04-08, 11:23

pewnie nigdzie. my na fejsie wrzucimy wynik do przerwy i końcowy po ostatnim gwizdku.
miki - 2015-04-08, 11:23

Możliwe, że będziemy wrzucać informacje o zmianach wyniku na nasz fp na facebooku.
mar7408 - 2015-04-08, 17:55

I zna ktoś wynik z lubartowa?
incognito - 2015-04-08, 18:09

90 minut podaje że gramy w finale z Motorem po dzisiejszym 1-0
miki - 2015-04-08, 18:31

Wygraliśmy 1:0 po bramce Czułowskiego, ale mecz bardzo słaby - typowa czwarta liga, okropna kopanina.
mar7408 - 2015-04-08, 18:48

To jeden plus ze w końcu wygrali
rcv94 - 2015-04-10, 11:57

Wiadomo kiedy final? Urlop chcialbym zarezerwowac.
miki - 2015-04-10, 13:02

Ponoć 22 kwietnia, ale wciąż nie ma oficjalnego potwierdzenia w postaci komunikatu LZPN.
prezes - 2015-04-10, 15:34

miki napisał/a:
Ponoć 22 kwietnia, ale wciąż nie ma oficjalnego potwierdzenia w postaci komunikatu LZPN.

Witam. Finał okręgowego PP zostanie rozegrany w środę 22.04 o godz. 19:00 na Arenie Lublin oczywiście.

miki - 2015-04-22, 21:27

Z jednej strony jestem bardzo dumny z postawy naszej drużyny - na tle mocnego rywala pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony i nie zasłużyliśmy na porażkę. Jednak z drugiej strony przegraliśmy na własne życzenie. Najpierw wyszliśmy koszmarnie zesrani na drugą połowę, potem haniebny błąd przy bramce na 1:1, następnie pudło Tomczuka i koniec końców fatalny błąd Radka Kursy z odprowadzeniem piłki na rzut rożny. Po takim błędzie byłem pewny, że wpadnie bramka i niestety nie pomyliłem się. Oddzielne brawa dla Zabielskiego - kapitalny występ.
Voyteck - 2015-04-22, 21:36

Brawo Lublinianka. Teraz najważniejsza jest sobota i walka o punkty. Z taką grą i walką jestem mocno podbudowany i dziwnie spokojny o wynik z Resovią. Tylko żeby jeszcze poprawili stałe fragmenty, szczególnie rożne. Ale teraz spaść do IV ligi po prostu nie wy-pa-da nie można i nie wolno.
Maniek - 2015-04-22, 21:43

No trzeba pochwalić chłopaków. Wg mnie widać progres jeśli chodzi o atak pozycyjny, może to też wynikało po trosze z tego, że Motor to na pewno nie drużyna, która się muruje. Tak czy owak - potrafiliśmy pograć piłką, zagrać ciekawe akcje. To cieszy. Martwi, że znowu wszystko tracimy ze stałych fragmentów...

Super mecz Zabielskiego.

pucha - 2015-04-23, 08:25

Zabielski faktycznie mistrz, robił obrońców jak chciał i serio szkoda że Tomczukowi pech nie pozwolił zdobyć bramki po tej solowej akcji Zabiela...
Generalnie WIELKIE BRAWA DLA CHŁOPAKÓW bo zagrali bardzo dobry mecz i świetną pierwszą połowę. Wydaje się że Motor chyba nie spodziewał się tak otwartej gry z naszej strony i dość szybko udało się "ugryźć" faworyta. Rację ma miki, mega szkoda że tak bardzo obsrani wyszliśmy na drugą połowę, w zasadzie kompletnie oddaliśmy inicjatywę Motorowi i skończyło się tak jak skończyło. Niemniej jednak po takim meczu, z podniesioną głową powinniśmy wyjść na Resovię i pokazać jej "Twierdzę Lublin" !!!!

umbro82 - 2015-04-23, 15:09

Zajebisty mecz DZIĘKI CHŁOPAKI!
miki - 2015-09-03, 15:47

Od następnej rundy ruszamy z PP. Oprócz nas, Avii, Motoru i Lewartu w 3. rundzie są też Powiślak, Górnik II, Orion, Janowianka, Opolanin i Polesie (wszyscy IV ligi), GLKS Głusk (A klasa), Wisła Józefów (B klasa) oraz KS Lublin. Jako, że pewnie trzecioligowcy będą w jakiś stopień rozstawieni to najlepiej byłoby trafić na kogoś z grupy Orion, Głusk lub KS Lublin - łatwi rywale i bliskie wyjazdy.
miki - 2015-09-04, 16:57

Trafiliśmy chyba najgorzej jak mogliśmy, czyli na Polesie...
miki - 2015-09-23, 20:32

Okazało się, że moje obawy były bezpodstawne. Polesie w zasadzie w ogóle nie istniało i pewnie ich wypunktowaliśmy. W następnej rundzie obstawiam wolny los albo kogoś z dwójki Wisła Józefów i GLKS Głusk.
miki - 2015-09-25, 17:02

Tak jak mówiłem trafiliśmy na Głusk. Zapowiada się łatwy awans, byle uniknąć kontuzji.
incognito - 2015-09-25, 22:18

Gramy na boisku przy Zespole Szkół w Mętowie?
miki - 2015-09-25, 23:04

Raczej tak, ale Głusk grywa również od czasu do czasu w Wilczopolu. Bliżej 14.10 ustalimy gdzie dokładnie będzie rozegrany mecz.
miki - 2015-10-14, 20:11

O dzisiejszym meczu można powiedzieć, że się odbył i awansowaliśmy. W półfinale będzie też Motor i Avia oraz prawdopodobnie KS Lublin (zostało 15 minut dogrywki, a wygrywają 1:0).
pucha - 2015-10-15, 08:18

Ciekawie zapowiadają się półfinały. Mam nadzieję że trafimy na KS Lublin, byłoby interesująco - półfinały dopiero na wiosnę czy jeszcze w tym roku ?
Maniek - 2015-10-15, 08:19

chyba na wiosnę i jestem prawie pewien, że trafimy na KS Lublin, a Motor na Avię. no ale zobaczymy : )
miki - 2015-10-15, 08:34

pucha napisał/a:
Ciekawie zapowiadają się półfinały. Mam nadzieję że trafimy na KS Lublin, byłoby interesująco - półfinały dopiero na wiosnę czy jeszcze w tym roku ?

Granie jeszcze w tym roku jest bardzo wątpliwe. Pozostały cztery środy, z czego jedna jest ligowa, więc jedynym sensownym terminem jest 28 października. Zagranie w sobotę po zakończeniu rundy też jest niemożliwe, bo Motor gra zaległy mecz ligowy z Avią. Co do przeciwnika to tak jak Maniek - na 90% będzie to KS Lublin.

pucha - 2015-10-16, 12:54

A jednak. W półfinale zagramy z... Motorem.
miki - 2015-10-16, 12:57

Skąd info? Na LZPN nic nie ma.
EDIT: Już wiem, KS Lublin podał tak na fp.

kfak - 2015-10-16, 22:44

ligi nie wygramy, ale może Puchar :) ?
pucha - 2015-11-05, 11:30

Avia w finale, po dogrywce ograli wczoraj KS Lublin 3:1 (Avia wyrównała w doliczonym czasie gry).
Ma ktoś jakieś info czy z Motorem gramy w końcu jeszcze w tym roku ?

siwy - 2015-11-05, 12:33

planowane jest granie zobaczymy jaka bedzie pogoda
miki - 2015-11-05, 17:27

Z tego co się orientuję to jednak wiosna.
rcv94 - 2016-02-29, 18:51

Na stronie lublin.eu podany jest termin polfinalu PP Motor - Lublinianka 12 marca 19.00. Czy ktos moze potwierdzic ze ta data jest ustalona na 100%?

http://www.lublin.eu/spor...anka,183,w.html

miki - 2016-02-29, 19:24

Oficjalna potwierdza ten sam dzień.
Maniek - 2016-02-29, 20:18

Motor już dobre dwa tygodnie temu podał terminy swoich meczów, także to jest na 100% potwierdzone.
siwy - 2016-10-25, 06:23

w polfinale gramy z perla borzechow
druga para motor - avia

Lubliner - 2016-10-25, 18:08

Czyli jak dobrze pójdzie będą derby:)