Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: kfak
2011-10-30, 16:32
Spiker
Autor Wiadomość
Gall
FORZA KSL!

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2009-06-27, 20:09   

Nie wiedziałem, że ten typ tam siedzi. Cóż jak trzeba to trzeba :fucku: - upominaj więc waćpan.

Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2010-04-20, 08:54   

Wczorajszy spiker to jakieś nieporozumienie.

Gall
FORZA KSL!

Wysłany: 2010-04-20, 09:27   

To nie od nas. Tylko kto im pozwolił korzystać z naszego nagłośnienia? Na meczach ligowych też z niego korzystają?

method

Klub: Lublininka
Wysłany: 2010-04-20, 10:38   

Po pierwsze to nie Wasz... bo stadion też nie jest Wasz... Stadion jest miejski i wypada się z tym pogodzić. Niedługo pewnie będziecie musieli płacić ze jego korzystanie tak jak każdy inny użytkownik. Stadion należeć będzie do MOSiRu tak jak ten z Zygmuntowskich. Jeżeli nie inwestuje się w obiekt od x lat trybuny i cała reszta popada w ruiny a w klubie odcinają ciepła wodę znaczy to, że pomysł na piłke się wyczerpał i ktoś inny musi gospodarować obiektem.
Cytat:

Makary
88888888

Wysłany: 2010-04-20, 10:44   

Nagłośnienie jest nasze, a stadion jeszcze niezupełnie jest miejski. Natomiast przez wzgląd na tożsamość historyczną miejsca nie jest żadnym nadużyciem mówienie, że jest to stadion Lublinianki.

method

Wysłany: 2010-04-20, 10:47   

Jeżeli nagłośnienie jest Wasze to Wieniawa płacąc 600zł za każde rozegrane spotkanie na obiekcie Lublinianki ma pełne prawo do korzystania z szatni, boiska oraz nagłośnienia. Nikt nie udostępnia tego bezpłatnie. Dzięki między innymi tym funduszom Lublinianka ma jakiekolwiek środki żeby występować w 4 lidze.

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2010-04-20, 11:04   

Jak nie wiesz to nie komentuj. Nagłośnienie akurat nie jest klubowe tylko nasze. I za nie Wieniawa powinna jak już to płacić nam albo w ogóle z niego nie korzystać

method

Wysłany: 2010-04-20, 11:06   

W takim układzie ubiegajcie się od klubu o zwrot za użyczenie nagłośnienia. Bo Lublinianka wynajmuje je jak swoje.

Makary
88888888

Wysłany: 2010-04-20, 11:07   

To do czego Wieniawa ma prawo jest kwestią sformułowania umowy i jakbyś przedstawił jej treść, to wtedy można dokonywać sądów. A nagłośnienie jest własnością kibiców i SSA nie ma prawa nim rozporządzać.

I jeżeli jesteś takim formalistą to dlaczego wpisujesz w pole "Klub" - "Lublinianka", a w swoich postach dajesz wyrazy uprzedzenia do niego?

Gall
FORZA KSL!

Wysłany: 2010-04-20, 11:10   

Głośniki zostały wyremontowane a de facto zrobione na nowo. Wzmacniacz czy jak to się tam nazywa w 100% sfinansowane przez nas kibiców Lublinianki. Zostawione to zostało w klubie tylko dlatego żeby nie nosić tego pudła na każdy mecz. Więc Wieniawa może i płacić 1000 zł. albo i 2000 zł za mecz ale nie zmieni to faktu, że z nagłośnienia korzysta nielegalnie.

method

Wysłany: 2010-04-20, 11:13   

Ja umowe widziałem nie wierzycie sami sprawdźcie lub zapytajcie osób w klubie. Poza tym zapraszam na mecze Wieniawy sami zobaczycie, że Wasze nagłośnienie na każdym spotkaniu jest używane i było używane odkąd boisko było wynajmowane. Kibicuje wszystkim zespołom na Lubelszczyźnie Lubliniance też. A posty wcale nie są żadnym uprzedzeniem tylko sprostowaniem.

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2010-04-20, 11:46   

method napisał/a:
W takim układzie ubiegajcie się od klubu o zwrot za użyczenie nagłośnienia. Bo Lublinianka wynajmuje je jak swoje.
sprzet naglasniajacy na stadionie jest PRYWATNY, jest użyczony LUBLINIANCE do spikerki, tak samo jak spiker również na meczach jest z Klubu Kibica nieodpłatnie (i tutaj jeszcze raz stokrotne dzieki za fachowa spikerke na meczach dla naszego serdecznego Kolegi).
Nie siej wiec fermentu i popyliny, bo akurat Wieniawa bierze je jak swoje, bo osoby odpowiedzialne w Klubie informowaly mnie juz dawno temu ze ktos sie zglosi i nikt sie nie zglosil. Byłem rozmawiałem, wszystko jest wyjaśnione, za kilka dni zostanie podpisana stosowna umowa o korzystanie ze sprzętu również klub Wieniawa, który zobowiąże się do jego modernizacji i konserwacji.

Ja również kibicuję zespołom lubelszczyzny, ale kocham jeden - tylko LUBLINIANKĘ.
tylko dlatego wyciągamy rękę w kierunku Wieniawy - w gescie pojedniania i zjednoczenia.
Co do umowy sporządzonej, to podobno nie ma tam słowa zapisu na temat nagłośnienia - Ty ją widziałeś? ja niestety nie, wiec pisze podobno.
Zostalem poinformowany w Klubie, że:
ktos sie zglosi w sprawie wynajmu sprzętu i bedzie lozyl pieniadze na modernizacje i konserwacje sprzetu - nikt sie nie zglosil
nie wiedzialem, ani nikt z KKL, ze sprzet jest uzywany
Pan Stasio rozkladal sprzet i malowal linie, ale nie wiedzial ze sprzetu naglasniejacego nie moze rozkladac BO:
w Klubie powiedziała Wieniawa Lubliniance SSA: ZALATWIONE
i tak sprytnym sposoboem pominieto uzyskanie wlascicieli o zgode - tak to jest jak się wierzy wszystkiemu na "gębę".
Honoru przy tej sprawie trzeba mieć i muszę powiedzieć że władze Klubu Wieniawa podeszły do problemu prawie profesjonalnie (de facto słowo przepraszamy nie padło, ale sprawili wrażenie działania w niewiedzy) - co kłóci się z informacjami z Klubu.

To tak jakby sobie wzial sasiad Twoj TV pozyczyl bez pytania i oddal - bylbys zadowolony? chyba nie.
Kolumny zostaly zrobione od podstaw na bazie ktora byla doszczetnie zniszczona i polamana, dzieki pomocy wielu ludzi poskladalismy to do kupy, polozylismy kable itd itp.

nikogo intencja nie jest zarobic na tym sprzecie, ale jezeli juz pojawil sie wynajmujacy, chce korzystac, my dzieki temu mozemy pozyskac fundusze na modernizacje sprzetu i budowe jeszcze 2-3 kolumn.

btw. stadion nie jest miejski i nie będzie MOSiRu, teren de facto do miasta też nie należy, jego dysponentem jedynie jest miasto a konkretnie jeden urzędnik.
to tak w kwestii zawiłowości gruntów - na mocy pewnej ustawy i gdy WKS się "cywilizował", teren za innego ustroju był Klubu, później uznano że jak klub jest miaski to i teren miasta, a teraz wiadomo jak jest - miasto od klubów się odcina(w obecnej sytuacji Lublinianki - SSA jest to nic dziwnego, ale piszę o wcześniejszej), to jednak łapę na mieniu trzyma.

Tak jak Kresowa zawsze będzie Motoru, tak Leszczyńskiego zawsze będzie Lublinianki i myślę że w kryzysie i kibice Lublinianki i kibice Motoru sobie w tej kwestii z urzędnikami wspólnie poradzili i poradzą.

e_block

Wysłany: 2010-04-20, 19:56   

method napisał/a:
Jeżeli nie inwestuje się w obiekt od x lat trybuny i cała reszta popada w ruiny a w klubie odcinają ciepła wodę znaczy to, że pomysł na piłke się wyczerpał i ktoś inny musi gospodarować obiektem.

Trochę pokory. Rozumiem jakby Wieniawa od 2000 r inwestowała w obiekty to może przynałbym ci rację, ale wasz pomysł to było dojenie kasy UM, bez inwestowania w cokolwiek. Lublinianka nie korzysta z pomocy miasta wy tak.

Maniek
dawniej "Polityk"

Klub: KSL
Wysłany: 2010-04-21, 10:52   

to jak się ten temat rozwinął to przepraszam z góry za swoją nieobecność dziś na spikerce, obowiązki zawodowe wzywają mnie na żużel, który odbywać się będzie równocześnie na zygmuntowskich. mam nadzieję, że to już ostatnia nieobecność w tym sezonie. pozdrawiam.

Maniek
dawniej "Polityk"

Klub: KSL
Wysłany: 2010-11-10, 15:33   

z przykrością zawiadamiam, że po raz drugi w tej rundzie będę nieobecny na meczu, niestety ale mam turniej w świdniku.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach