Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Hattrick
Autor Wiadomość
Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2009-07-01, 12:34   

Ja odpadnę w tej rundzie. Co ciekawe w Pucharze grają jeszcze aż 3 Lublinianki.

Pzdr.

Makary
88888888

Wysłany: 2009-10-16, 02:17   

Miałem zaszczyt utworzyć profil Lublinianki w HT. Teraz zachęcam Was do promowania najlepszego klubu sportowego na świecie poprzez zapisanie się do rzeszy kibiców Lublinianki Lublin.

Wujo

Klub: brak
Wysłany: 2009-10-16, 12:09   

Makary napisał/a:
Miałem zaszczyt utworzyć profil Lublinianki w HT

Teraz zadam pytanie z serii :"Dziecko,czemu nie poszukasz sobie odpowiedzi w google?" tzn.:
Co to jest HT? :rotfl:

Paragon
masokosa

Klub: KS KS KS
Wysłany: 2009-10-16, 19:53   

to cos o czym jest ten temat...

Wujo

Wysłany: 2009-10-16, 20:44   

Paragon napisał/a:
to cos o czym jest ten temat...

heheheh,pisanie tuż po obudzeniu to u mnie jedno z najfajniejszych doznań jakie mnie spotykają heheh
Jutro obiecuję,że napiszę coś w temacie Polska Piłka Nożna i zapytam sie dlaczego akurat tam jest dyskusja :haha:

kfak
Tylko KSL!

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2009-10-18, 01:53   

Twoje słowo jest g... warte :P nic nie napisales.

Wujo

Wysłany: 2009-10-18, 01:55   

kfak napisał/a:
Twoje słowo jest g... warte :P nic nie napisales.

jesteś czujny niczym agent Tomek!
P.S. skoro piszesz o tej godzinie to...podobał się "Traffic"?
No nie gadaj,ze nie oglądałem go właśnie :P

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2009-10-18, 20:08   

nie ogladalem, ogladalem za to 1074 fotki z wesela/slubu/pleneru znajomych :D

massakra

Makary
88888888

Wysłany: 2009-10-19, 12:26   

A może by tak bardziej na temat?

Pod względem liczby kibiców Lublinianka powoli pnie się w górę. Z naszego regionu zostawiliśmy w tyle Ładę Biłgoraj, Orlęta Łuków, Orlęta Radzyń i poniatowską Stal.

Ex aequo z nami jest Stal Kraśnik.

Natomiast więcej fanów od nas mają kolejno: Wisła Puławy, Avia Świdnik, Tomasovia Tomaszów, Górnik Łęczna, Hetman Zamość i Motor Lublin.

Gall
FORZA KSL!

Wysłany: 2010-02-18, 18:12   

Co tu taka cisza nikt już w HT nie gra :)

BlaraS

Wysłany: 2012-03-27, 21:20   

Ale lipa...

143:00 KS Lublinianka II - orangex 5 - 6
143:02
Końcowy wynik meczu: 5-6.
Mihai Meşinschi ma jeszcze przed sobą sporo nauki.
Alexandru Agheorghiesei był najlepszym juniorem w drużynie orange.
Gniewosz Trzewik zanotował fatalny występ. Trener wziął go na bok pocieszając, że każdemu może się zdarzyć zły dzień.

Najwięcej pochwał w drużynie KSL zebrał Antoni Jędrszczyk. Ten chłopak ma przed sobą przyszłość!
Alin Jurubiţă wykonał rzut karny dla orange zbyt lekko, ale Gniewosz Trzewik mimo to nie zdążył z interwencją. I to ma być ta nadzieja piłki? 5-6.
141:17
Przytłoczony sytuacją Mirosław Malisz z KSL źle uderzył piłkę i Alexandru Agheorghiesei nie miał najmniejszych problemów z obroną tego lekkiego strzału. Nadal 5-5.
139:48
Mihai Meşinschi z orange podchodząc do jedenastki wyglądał na mocno speszonego. Po uderzeniu równie silnym, co niecelnym piłka poszybowała ponad bramką. 10 metrów ponad. Oby chłopak jak najszybciej o tym zapomniał...
138:28
Marcin Sierakowski (KSL) wyraźnie przejął się powagą chwili i strzelił tak lekko, że Alexandru Agheorghiesei nie miał problemów ze złapaniem piłki. Wciąż 5-5.
136:54
Andrei Rudolf z orange długo wahał się przed egzekwowaniem jedenastki, wyraźnie zdeprymowany przedziwnym tańcem bramkarza na linii bramkowej. Gdy w końcu strzelił, piłka szerokim łukiem minęła lewy słupek bramki. Wciąż 5-5.
135:52
Antoni Jędrszczyk z KSL długo wahał się przed egzekwowaniem jedenastki, wyraźnie zdeprymowany przedziwnym tańcem bramkarza na linii bramkowej. Gdy w końcu strzelił, piłka szerokim łukiem minęła lewy słupek bramki. Wciąż 5-5.
134:07
Zawodnik orange, Răzvan Haneş, był ewidentnie niezdecydowany podchodząc do jedenastki i w efekcie uderzył zbyt lekko, w sam środek bramki. Na jego szczęście Gniewosz Trzewik zbyt wcześnie rzucił się w stronę słupka i nie był w stanie zapobiec utracie gola. 5-5.
132:31
Kamil Liana (KSL) wyraźnie przejął się powagą chwili i strzelił tak lekko, że Alexandru Agheorghiesei nie miał problemów ze złapaniem piłki. Wciąż 5-4.
130:57
Zamfir Vituş wyglądał na zdenerwowanego, zwlekając z wykonaniem rzutu karnego. Wreszcie kopnął tę jedenastometrową piłkę .... w sam środek bramki. Na jego szczęście Gniewosz Trzewik przedwcześnie rzucił się w prawo i minął się z piłką. 5-4.
129:22
Marek Węgrzyniak z KSL podchodząc do jedenastki wyglądał na mocno speszonego. Po uderzeniu równie silnym, co niecelnym piłka poszybowała ponad bramką. 10 metrów ponad. Oby chłopak jak najszybciej o tym zapomniał...
128:14
Wyraźnie nerwowy zawodnik orange, Zeno Miluţ, wziął długi rozbieg i potężnie uderzył na bramkę – piłka pofrunęła wysoko nad poprzeczką. Wynik wciąż 5-3.
126:43
Młody Krzysztof Bień z KSL pewnie uderzył piłkę, ale Alexandru Agheorghiesei wyczuł jego intencje i fantastyczną paradą przeniósł piłkę nad poprzeczką. Nie ma gola.
124:55
Przytłoczony sytuacją Relu Drimbău z orange źle uderzył piłkę i Gniewosz Trzewik nie miał najmniejszych problemów z obroną tego lekkiego strzału. Nadal 5-3.
123:13
Zawodnik KSL, Andrzej Stąporski spokojnie skierował piłkę do siatki tuż obok słupka. 5-3!
122:04
Florin Bej z orange długo wahał się przed egzekwowaniem jedenastki, wyraźnie zdeprymowany przedziwnym tańcem bramkarza na linii bramkowej. Gdy w końcu strzelił, piłka szerokim łukiem minęła lewy słupek bramki. Wciąż 4-3.
121:01
Janusz Piechulski z KSL pewnie wykonał jedenastkę, posyłając piłkę tuż przy słupku. 4-3.
120:00
Wciąż remis mimo dogrywki, wszyscy na trybunach w napięciu oczekują na rzuty karne, które wyłonią zwycięzcę.

108:12
Drużyna orange zdawała się być lekko zdezorientowana co do przyjętej organizacji gry, której poziom spadł na słaby.
107:36
Po dość przypadkowej akcji środkiem pola Antoni Jędrszczyk znalazł się w 107 minucie w dogodnej sytuacji, jednak uderzył nieczysto i Alexandru Agheorghiesei bez problemów złapał piłkę. To nie był strzał, to był postrzał.
105:42
Zespół orange miał wyraźne problemy z funkcjonowaniem przyjętego ustawienia, widać jak chłopcy mają problemy z utrzymaniem się na boisku. Poziom zorganizowania spadł na przeciętny.
94:35
W 94 minucie spotkania Relu Drimbău był o włos od wyprowadzenia gości na prowadzenie. Efektownie złożył się do strzału nożycami, jednak piłka minimalnie minęła bramkę.
90:00
Trener orange przeprowadził w czasie przerwy dodatkową odprawę taktyczną, dzięki czemu zawodnicy odzyskali solidny poziom zorganizowania na boisku.
Po 90 minucie wciąż bez rozstrzygnięcia, rozpoczyna się dogrywka. Są takie chwile, gdy nic nie trzeba mówić, tylko: chłopcy, graliście świetnie, zmuście się jeszcze do wysiłku, dajcie z siebie wszystko, bo jeszcze nie wszystko stracone i można jeszcze to wygrać.
Juniorzy KSL nie chcieli rozstawać się z piłką, osiągając 51 procent jej posiadania.

74:13
Trener orange chciał podać piłkę swoim graczom. Ruszył i się poślizgnął - upadł na trawę. Powiedział pięć słów - trzy to przekleństwa, dwa pozostałe to 'jeszcze się' - poziom zorganizowania drużyny spadł na zadowalający.
67:47
W 67 minucie podręcznikowa kontra orange. Mihai Meşinschi wbiegł z prawego skrzydła w pole karne i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza. 3-3.
66:33
W 66 minucie kolejna akcja KSL lewym skrzydłem, zakończona niecelnym dośrodkowaniem, trzema rzutami rożnymi, jedną desperacką obroną bramkarza i wybiciem piłki na aut.
65:32
Obrońcy ewidentnie nie byli przygotowani na sprytne zagranie KSL w 65 minucie. W wyniku dobrze wyćwiczonej kombinacji rozegrania rzutu wolnego piłka trafiła na jedną stronę boiska i natychmiast powróciła na drugą. Kamil Liana stał już we właściwym miejscu i ze spokojem skierował piłkę do bramki. 3-2.
63:44
Gol dla orange! Florin Bej! I znów mamy remis! Fatalny błąd bramkarza, który próbował łapać piłkę po rzucie wolnym, ale ta odbiła mu się od klatki piersiowej i wpadła do bramki. 2-2.
61:05
Zespół KSL wyszedł na prowadzenie w 61 minucie, gdy Janusz Piechulski zbiegł z lewego skrzydła w pole karne i technicznym strzałem nie dał szans bramkarzowi. 2-1.
49:05
W 49 minucie Antoni Jędrszczyk (KSL) wywalczył piłkę bardzo walecznie w środku pola, minął obrońcę... ale potknął się na nierównej murawie i bramkarz spokojnie złapał piłkę.
46:00
Juniorzy orange poświęcili przerwę na powtórzenie założeń taktycznych na to spotkanie. Poziom ich zorganizowania wzrósł na solidny.
45:00
Ta połowa należała do juniorów KSL, z 54 procentami posiadania piłki.

Do przerwy 1-1.
41:49
W 41 minucie spotkania Mihail Grecu znalazł lukę w środku formacji obronnej gospodarzy i strzałem zza linii pola karnego równie potężnym co celnym skierował piłkę w samo okienko. 1-1.
32:37
Akcja lewym skrzydłem drużyny KSL w 32 minucie. Kamil Liana wyszedł na dogodną pozycję, ale naciskany przez obrońcę posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.
31:34
W 31 minucie zespół KSL objął prowadzenie, gdy po akcji prawym skrzydłem i dośrodkowaniu w formie strzału Antoni Jędrszczyk zdobył gola na 1-0.
22:02
W 22 minucie drużyna orange była o włos od zdobycia bramki po szybkiej kontrze wyprowadzonej lewym skrzydłem. Niestety Răzvan Haneş trafił tylko w boczną siatkę.
20:27
W 20 minucie Andrzej Stąporski znalazł się w sytuacji sam na sam. Bramkarz Alexandru Agheorghiesei rozpaczliwie rzucił się mu pod nogi, wyłuskując piłkę. Mimo protestów, arbiter nie podyktował karnego.
14:20
Jakby połamały się te linie zespołu orange... Organizacja drużyny spadła na słaby.
04:17
Ewidentnym brakiem doświadczenia wykazał się Zeno Miluţ, faulując rywala w niegroźnej sytuacji w pobliżu pola karnego. Na jego szczęście po rzucie wolnym piłka trafiła w dobrze ustawiony mur.
01:12
Zawodnicy KSL starają się grać kreatywnie, często zmieniają pozycje.
00:00
W wyjściowej jedenastce znaleźli się następujący chłopcy: Agheorghiesei - Jurubiţă, Meşinschi, Vituş - Drimbău, Miluţ, Rudolf, Haneş, Grecu - Bej, Yavçı.

Trener ekipy orange zdecydował się na ustawienie 3-5-2.
A teraz króciutko skład, bo to w końcu najważniejsze: Trzewik - Goździk, Bzdek, Bień, Węgrzyniak - Sierakowski, Liana, Stąporski, Malisz - Jędrszczyk, Piechulski.

Drużyna KSL zdecydowała się przetestować formację 4-4-2.
28 kibiców z niepokojem spoglądało na zachmurzone niebo nad Wieniawa 2, ale póki co nie padało

BlaraS

Wysłany: 2012-08-12, 13:27   

90:00 KS Lublinianka - FC Mireń 9 - 0
Końcowy wynik meczu: 9-0.
Niestety Mariusz Popowicz powinien jak najszybciej zapomnieć o dzisiejszym występie.
Najwięcej pochwał w drużynie Mireń zebrał Mirosław Krajniewski.
Natomiast Marek Szałkowski zagrał poniżej wszelkiej krytyki.
Walter Karpowicz rozegrał dzisiaj fenomenalny mecz dla Lublinianka.
Zespół Lublinianka dominował w spotkaniu, osiągając 69 procent posiadania piłki.

73:55
Jędrzej Żyła zdobył swoją trzecią bramkę - hat-trick!
73:16
Szybka akcja lewym skrzydłem pozwoliła drużynie Lublinianka zwiększyć prowadzenie na 9-0. Jędrzej Żyła mimo trudnej sytuacji zdołał z ostrego kąta umieścić piłkę w bramce.
69:49
Zaskakujące podanie, którym popisał się Andrzej Szóstek o mało co zakończyłoby się golem dla Mireń, jednak Radosław Rajtar zmarnował okazję trafiając wprost w bramkarza.
68:47
W 68 minucie zespół Lublinianka poprawił wynik na 8-0. Nadbiegający z lewego skrzydła Constantin Herţa przejął piłkę i omijając bramkarza skierował ją do bramki.
64:52
W 64 minucie zespół Lublinianka na wszelki wypadek podwyższył na 7-0. Edouard Kepenne zmylił bramkarza i umieścił piłkę w siatce, po szybkim ataku lewym skrzydłem.
64:16
Drużyna Lublinianka ewidentnie preferowała ataki skrzydłami.
62:15
Kolejny gol dla Lublinianka po przepięknej akcji lewym skrzydłem zakończonej wrzutką w pole karne. Wspaniale zachował się strzelec, Joachim Chmielewski – to jest ta umiejętność przyjęcia piłki z rywalem na plecach. Po 62 minutach 6-0.
57:04
W 57 minucie Constantin Herţa podwyższył dla Lublinianka na 5-0, gdy po fantastycznej akcji prawym skrzydłem posłał piłkę technicznym uderzeniem w samo okienko.
Te czterdzieści pięć minut spotkania było zdominowane przez Lublinianka, z imponującymi 70 procentami posiadania piłki.

Do przerwy 4-0.
41:08
Kolejny gol dla gospodarzy w 41 minucie! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła piłka wpadła w pole karne, odbiła się jeszcze od obrońcy i trafiła do zawodnika Lublinianka. Jędrzej Żyła długo się nie zastanawiając huknął z całej siły do bramki - bramkarz był w tej sytuacji bez szans. 4-0.
40:46
Pomysł na sukces drużyny Lublinianka w tym meczu był prosty - rozciągnąć grę atakując skrzydłami.
38:26
W 38 minucie rzut wolny dla Lublinianka, choć z mało wygodnej pozycji. Zamiast strzału na bramkę zawodnik wybrał dośrodkowanie w pole karne – wbiegający tam piłkarze wiedzieli co robią i bezradni obrońcy mogli się tylko przyglądać, gdy Jędrzej Żyła bez problemu doszedł do tego podania i skierował piłkę do siatki obok zaskoczonego bramkarza. 3-0 i kolejny dowód na to, że warto ćwiczyć takie sytuacje na treningach.
19:45
W następnych minutach zawodnicy Lublinianka zwolnili tempo gry i zaczęli koncentrować się na grze defensywnej.
19:29
Kolejny gol dla Lublinianka! W 19 minucie po podaniu z głębi pola spore zamieszanie w polu karnym gości, Henryk Sasiński trafia w nogi obrońców, ale dopada do odbitej piłki i trafia w okienko bramki. 2-0.
18:36
Zawodnik drużyny Lublinianka, Ignacy Knapkiewicz, wyprowadził swój zespół na prowadzenie 1-0 w 18 minucie, po świetnej akcji prawym skrzydłem.
01:33
Oczywistym było, że ulubioną taktyką zespołu Lublinianka jest atak skrzydłami.
00:01
Zawodnicy Lublinianka wyglądali na pewnych zwycięstwa. Kapitan drużyny stwierdził, że rywale opierają swoje szanse na iluzorycznych argumentach, że piłka jest okrągła, a bramki są dwie.
Następujący piłkarze wybiegli na murawę: Podyma - Postolovski, Jęczeń, Zagajski, Turzyniecki - Krajniewski, Miodek, Schinkel, Wałęga - Popowicz, Rajtar.

Drużyna Mireń wybiegła na boisko w strategicznej formacji 4-4-2.
Skład: Schween - Szałkowski, Herţa, Sasiński - Cayupel, Żyła, Chmielewski, Szóstek, Knapkiewicz - Kepenne, Karpowicz.

Drużyna Lublinianka rozpoczęła mecz w ustawieniu 3-5-2.
Pochmurna ale bezdeszczowa pogoda pozwoliła dzisiaj zasiąść 10602 kibicom na Wieniawa.

kamski

Klub: Lublinianka BC
Wysłany: 2012-08-12, 13:35   

Na mecz byś przyszedł.

BlaraS

Wysłany: 2012-08-12, 14:50   

No właśnie miałem mówić że, nie było mnie to nie było komu śpiewać i bez dopingu nie podołali chłopaki :D

A tutaj sam kibicowałem i 9:0 hehe

Ps. Będę na następnym

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2012-09-22, 16:36   

w tym sezonie logowalem sie ze 3 razy na HT.
awansowalem przegrywajac 1 mecz w PP i 2 remisujac.
Awansuje do ligi z której spada mój kolega (wymieniamy się ligami).
w lidze do której awansowałem gra zespół Motor_Lublin

czyli będą derby, ciekawy zbieg okoliczności co?

Odpowiedz do tematu