Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
SEZON 2012/13
Autor Wiadomość
bipero

Klub: nie chodzę do klubów
Wysłany: 2012-07-14, 17:31   SEZON 2012/13

już raczej w tym temacie dalsza dyskusja o sparingu z Podlasiem i kolejnych meczach

miki
Tylko KS Lublinianka

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2012-07-14, 18:29   

Nie mogę pojąć jednego po co Sadek testuje ludzi pokroju Stalęgi. Przecież mamy Skrzata, Majewskiego, który wreszcie zaczął pod koniec sezonu grać na swoim poziomie, Kłyka i bardzo zdolnych Ozimka i Gąsiora. Jak szukać napastnika to tylko z wysokiej półki, a nie gościa numer 3-4 w kadrze... Zresztą mieliśmy grać swoimi, a już próbowanych było bodajże 8 zawodników

Maniek
dawniej "Polityk"

Klub: KSL
Wysłany: 2012-07-14, 20:59   

ja nie mam nic przeciwko testowaniu (mimo, ze tez uwazam temat Stalegi za pomylke), ale zastanawia mnie jedno.

oficjalna strona podaje:

Kod:
21.07 mecz kontrolny ASPN HETMAN Zamość - wyjazd

[b] ogłoszenie kadry zespołu na rundę jesienną sezonu 2012/13[/b]

wg mnie kompletnie nierealne, bo na razie jesteśmy w lesie.

Paragon
masokosa

Klub: KS KS KS
Wysłany: 2012-07-14, 21:24   

Stalęga przed sezonem (poprzednim) był blisko Stali Krasnik, ale poszło o kase odstępnego... więc nie skreślajcie chłopa odrazu... aczkolwiek inne pozycje bardziej wymagają wzmocnień...

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-07-14, 21:27   

Wygląda na to, że po połowie okresu przygotowawczego Sadek chce już mieć pełną kadrę i potem tylko zgrywać zespół. Zobaczmy co z tego wyjdzie. Większość pewnie ogłosi do tego czasu, a w samej końcówce pewnie dojdzie jeden albo dwóch zawodników tak jak Kowalski i Stępień zimą.
EDIT: W zimie go chyba testowali w Stali, a nie przed sezonem. Tak czy inaczej według mnie nie potrzeba napastnika, który by "zwiększył rywalizację" bo już i tak mamy ich sporo tylko gościa, który byłby w stanie strzelić te 8-10 bramek w sezonie, a tego Stalęga na pewno nie gwarantuje. Lepiej niech grają Ozimek z Gąsiorem

incognito

Klub: Nasi
Wysłany: 2012-07-14, 22:46   

Gąsior to praktycznie całą rundę grał jako skrzydłowy, ewentualnie jako cofnięty, więc raczej on tutaj do rywalizacji na wysuniętego napastnika się nie wlicza, a wcale się nie zdziwię jak będzie miał za zadanie odgrywać podobną rolę w ustawieniu co do tej pory Erwin.

Poza tym testy to testy, chce chłopak grać za pieniądze, które klub jest w stanie mu zaoferować, to można spróbować. Nie nada się, to wiadomo - wskazać gdzie są drzwi.

Co do prezentacji to mnie termin nie dziwi, nikt nie mówi, że po niej kadra już będzie zamknięta. Bardziej dziwią mnie okoliczności w postaci wyjazdowego spotkania w Zamościu. Chyba, że prezentacja będzie np. rano w Lublinie, a potem cały zespół na mecz.

Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2012-07-14, 23:18   

Pod tym linkiem, zwięzła relacja z meczu:

http://biala24.pl/?id=Informacje&x=10835

Lubliner
Lubliner

Klub: Lublinianka; AS Roma
Wysłany: 2012-07-15, 19:08   

Zmieńcie może informacje dotyczącą zapowiedzi najbliższego spotkania. Następny mecz odbędzie się ze stalą sanok a nie z ruchem ryki

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-07-15, 19:44   

Lubliner napisał/a:
Zmieńcie może informacje dotyczącą zapowiedzi najbliższego spotkania. Następny mecz odbędzie się ze stalą sanok a nie z ruchem ryki

Zmienienie tego wymaga przerobienia, całej tabeli, co wiąże się z wbiciem całego terminarza itd. Spokojnie, niedługo będzie zrobione, pracujemy nad tym.

kopaczek

Klub: ten
Wysłany: 2012-07-16, 01:28   

Co do Stalegi to juz duzo lepsza opcją byłoby sciagniecie Grzesia Górala na stare śmieci, porównując jego do Stalęgi - obaj grali w okregowce, w słabych zespołach, żaden nie jest młodzieżowcem, Góral strzelił około 30 bramek a Stalęga raptem kilka..

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-07-16, 06:01   

Grzesiek już chyba skończył z piłką na wyższym poziomie z kilku powodów, ale jakby chciał wrócić to ja jestem na tak.

Maniek
dawniej "Polityk"

Wysłany: 2012-07-19, 10:48   

http://youtu.be/t4CulLyW8eE

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-07-19, 13:58   

Ładne bramki Ligienzy i Majewskiego. Szkoda tylko, że znowu nie było Paździora, Sebastianiuka i Skrzata :|

Maniek
dawniej "Polityk"

Wysłany: 2012-07-19, 14:14   

obawiam sie, ze Sebastianiuka może już nie być po prostu w sezonie 12/13...

a Jacek i Skrzat to tacy pewniacy, ze nie musi ich Sadek sprawdzać w sparingach (przynajmniej taka mam nadzieję)

ogólnie bez Erwina i Maćka to ten środek drugiej linii wygląda bardzo źle : /

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-07-21, 12:23   

Kim jest ten Cygan? Wiadomo czy będzie dzisiaj to ogłoszenie kadry?

Odpowiedz do tematu