Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
SEZON 2012/13
Autor Wiadomość
incognito

Klub: Nasi
Wysłany: 2013-06-27, 18:13   

Myślałem, że jakieś dodatkowe papierki mogli z nim podpisać, tym bardziej, że było kiedyś mówione, że klub zainwestował w niego jakieś "ekstra" środki. Ale widać myliłem się i mnie wszyscy zgodnie wyprowadziliście z błędu ;)

A zmieniając temat, rozdano licencje na grę w II lidze. Siarka się utrzymuje, wszyscy beniaminkowie dostali nadzór infrastrukturalny :D , Resovii odmówiono ponownego rozpatrzenia sprawy. Czas więc chyba na dobór drużyn do III lig.

miki
Tylko KS Lublinianka

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2013-06-27, 18:24   

incognito napisał/a:
Myślałem, że jakieś dodatkowe papierki mogli z nim podpisać, tym bardziej, że było kiedyś mówione, że klub zainwestował w niego jakieś "ekstra" środki. Ale widać myliłem się i mnie wszyscy zgodnie wyprowadziliście z błędu ;)

Z tym była duża zamota bo pierwotnie było powiedziane, że on nie może grać na licencji amatora i miał mieć jakiegoś prywatnego sponsora, ale chyba ostatecznie udało się temu zaradzić.
Cytat:
A zmieniając temat, rozdano licencje na grę w II lidze. Siarka się utrzymuje, wszyscy beniaminkowie dostali nadzór infrastrukturalny :D , Resovii odmówiono ponownego rozpatrzenia sprawy. Czas więc chyba na dobór drużyn do III lig.

Ciekawe jak będzie z licencjami. Z IV Ligi na 99% wchodzą Hetman, Omega, Jarosław i Sokół Sieniawa. Pytanie teraz co z drużynami z Podkarpacia (na Lubelszczyźnie raczej cyrków nie będzie)? W Sanoku chyba dalej zastanawiają się czy grać, Resovia ciągle bez licencji, Orzeł prawdopodobnie poleci. Względnie pewne gry wydają się tylko Izolator, Polonia i Karpaty.

Piotrek Tomek

Klub: Wisła Puławy
Wysłany: 2013-06-28, 16:41   

Cytat:
A zmieniając temat, rozdano licencje na grę w II lidze. Siarka się utrzymuje, wszyscy beniaminkowie dostali nadzór infrastrukturalny , Resovii odmówiono ponownego rozpatrzenia sprawy. Czas więc chyba na dobór drużyn do III lig.

Resovia nie płaciła składek ZUS i do Urzędu Skarbowego od 2002 roku i dziwią się, że nie dostali licencji.
Na III ligę może dostaną, ale tego pewny nie jestem. Sanok krzyczy co roku, ale co roku przystępuje do gry. Zima chyba w tym roku długa i śnieżna to nie zarobili pieniędzy na tym wyciągu?

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2013-06-28, 18:49   

Piotrek Tomek napisał/a:
Na III ligę może dostaną, ale tego pewny nie jestem.

Jeżeli zrobią tak jak mówią czyli spłacą większość ze zwrotu podatku to dostaną, a jak nie to nie dostaną - prosta piłka. Co do Sanoka to pewnie trzeba będzie czekać do startu rozgrywek.

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2013-06-29, 19:03   

1:0 !!!! :-)

gra.losu

Klub: L-W
Wysłany: 2013-06-29, 20:27   

rezerwy wygrały 0:6 - a grali tylko w dziesięciu :mrgreen:

incognito

Wysłany: 2013-06-29, 22:19   

Meczyk piłkarsko mocno wakacyjny i jedynie bramka rozjaśniła ogólny przeciętny obraz. Chociaż znów trzeba stwierdzić, że nawet jak nie idzie, to jednak z tyłu wszystko jest trzymane bardzo poprawnie, większość zagrożenia była jedynie przy stałych fragmentach i Marcin Zapał miał trochę szczęścia.
Dzisiaj oprócz Erwina średnia wieku graczy z przodu przez większą część meczu wynosiła ok. 18 lat i trochę jednak brakowało tam trochę doświadczenia i siły fizycznej. Patryk Stadnicki zrobił póki co akcję życia na tym poziomie rozgrywkowym, ale mam nadzieję, że filmik z bramką nie trafi do internetu, bo nam go zaraz Wisła sprzątnie (nie mogłem się powstrzymać :mrgreen: ).
Ale nad grą dzisiaj nie ma się co rozwodzić teraz niektórzy mają zasłużone wakacje, a inni gorący okres. Oby sprawa trenera wyjaśniła się jak najszybciej, bo start kolejnych rozgrywek tuż tuż, a wypadałoby żeby to nowy sam sobie układał klocki.

I mam nadzieję, że zdjęcia z opisanymi w relacji koszulkami będzie gdzieś można zobaczyć. Spodziewając się wyższej niż zwykle frekwencji przyszedłem pod kasy 15 minut przed meczem a i tak nie zdążyłem wejść przed pierwszym gwizdkiem. Może warto pomyśleć przed niektórymi meczami o dodaniu kogoś do pomocy sympatycznej pani z biletami, żeby się naród przed bramami niepotrzebnie nie denerwował.

bipero

Klub: nie chodzę do klubów
Wysłany: 2013-06-29, 22:24   

śmiechem żartem podobną akcję i bramkę zrobił w 4 lidze Patryk Czułowski i niedługo później trafił do Motoru

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2013-06-30, 09:23   

incognito napisał/a:
Dzisiaj oprócz Erwina średnia wieku graczy z przodu przez większą część meczu wynosiła ok. 18 lat i trochę jednak brakowało tam trochę doświadczenia i siły fizycznej.

Szczególnie kiedy Styko wszedł na szpicę ;)
incognito napisał/a:
Patryk Stadnicki zrobił póki co akcję życia na tym poziomie rozgrywkowym, ale mam nadzieję, że filmik z bramką nie trafi do internetu, bo nam go zaraz Wisła sprzątnie (nie mogłem się powstrzymać :mrgreen: ).

Niestety za późno, już itvl wrzucił.
incognito napisał/a:
Oby sprawa trenera wyjaśniła się jak najszybciej, bo start kolejnych rozgrywek tuż tuż, a wypadałoby żeby to nowy sam sobie układał klocki.

Wszystko już jest ustalone z tego co się orientuję, ale nie chce nic zdradzać dopóki nie ma oficjalnej informacji ze strony klubu.
incognito napisał/a:
Może warto pomyśleć przed niektórymi meczami o dodaniu kogoś do pomocy sympatycznej pani z biletami, żeby się naród przed bramami niepotrzebnie nie denerwował.

Akurat w takiej sytuacji najlepszym pomysłem byłoby zrobienie drugiego stanowiska przy bramie wjazdowej.

Ja ze swojej strony chciałem jeszcze serdecznie podziękować za grę u nas Majowi i Matheo, którzy nas opuszczają. Obaj będą niedługo testowani w klubie z wyższej ligi, ale nie będę wam psuł niespodzianki jaki to klub ;) . Szczególne podziękowania dla naszego stranieri, który bardzo zżył się z klubem i na spotkaniu po wygłoszeniu przemówienia i otrzymaniu owacji na stojąco od zebranych popłakał się niczym ten przysłowiowy bóbr. Obiecał również, że po każdej strzelonej bramce będzie pokazywał L-kę (pewnie większość będzie myślała, że chodzi o Legie, a to chodzi o Lubliniankę :) )

Maniek
dawniej "Polityk"

Klub: KSL
Wysłany: 2013-06-30, 13:45   

miki napisał/a:
pewnie większość będzie myślała, że chodzi o Legie, a to chodzi o Lubliniankę :)
Paragonowi wszystko jedno : D

Lubliner
Lubliner

Klub: Lublinianka; AS Roma
Wysłany: 2013-06-30, 15:54   

Wiadomo już kiedy zaczynamy nowy sezon. Są już jakieś plany odnośnie okresu przygotowawczego?

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2013-06-30, 16:03   

Cytat:
Są już jakieś plany odnośnie okresu przygotowawczego?

Na naszym boisku będą trwały prace remontowe więc drużyna będzie trenować na Rusałce i na dolnych boiskach. Wobec tego wszystkie mecze kontrolne najprawdopodobniej będziemy rozgrywać na wyjazdach. Sparingpartnerzy są ustalani, więc wszystko w normie.

EDIT: Oficjalna strona już ogłosiła, więc możemy i my:
Marcin Zakrzewski nowym trenerem pierwszego zespołu!!! Jego asystentem będzie Krzysztof Gralewski!

Maniek
dawniej "Polityk"

Klub: KSL
Wysłany: 2013-06-30, 16:34   

cały wpis w dość optymistycznym tonie.

incognito

Wysłany: 2013-06-30, 23:01   

Odnośnie całego wpisu na stronie oficjalnej.

Zmiana trenera. Zobaczymy. Z pewnością okres współpracy z trenerem Sadowskim sumarycznie wygląda bardzo pozytywnie. Uwagi ze strony kibiców i nie tylko były, ale nie ma takiego który by każdemu dogodził. Trener Zakrzewski z tego co dało się obserwować podczas spotkań rezerw, prezentuje raczej odmienny styl prowadzenia drużyny. A co będzie z przygotowaniem taktycznym i fizycznym zobaczymy, póki co wypada tylko życzyć powodzenia.

Poprzednio deklarowany termin rozpoczęcia prac budowlanych na stadionie wydawał mi się mocno optymistyczny i został już odroczony. Zakończenie wszelkich spraw administracyjnych do końca roku jest chyba bardziej realne. Grunt, że kolejne kroczki są czynione i pozostaje trzymać kciuki, że nasz zabytek architektoniczny wkrótce stanie się placem budowy.

Na koniec zostawiłem rezerwy i juniorów. Z jednej strony rozumiem likwidację rezerw, bo gra w A-Klasie faktycznie niewiele młodych chłopaków może nauczyć, a czasem tylko oduczy, koszty to jakieś generuje, a po gminach idą niepotrzebne spinki na nas. Ale brak rezerw to chyba ciut większe minusy. Rozpisywać się o nich nie będę, bo raczej są oczywiste, ale ciekawi mnie co innego. Pytanie jak należy interpretować wzmiankę o współpracy z Widokiem i likwidację czy też brak roczników 1996-1999. Jeśli ma to być długofalowe i ścisłe działanie, tzn. przejmowanie przez Widok naszych najlepszych juniorów, czy nawet całych roczników do gry w ligach juniorskich (w tym makroregionalnych), a po zakończeniu wieku juniora (lub w razie potrzeby wcześniej) Lublinianka ma pierwszeństwo w przejmowaniu ich zawodników to w pełni się pod tym podpisuję. Jeśli nasza młodzież ma tam iść tylko na zasadzie "bo u nas nie ma miejsca w składzie, rocznika, rezerw", to obawiam się trochę, żebyśmy nie strzelili sobie w stopę, a tekst o "ciągłej budowie zespołu w oparciu o istniejącą kadrę oraz zdolną młodzież z lubelszczyzny" będzie pustym frazesem.

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2013-07-01, 00:44   

wydaje mi sie ze wszyscy chyba sobie zdaja sprawe z tego ze podstawa dobrze dzialajacego klubu jest nabór.

Odpowiedz do tematu