Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Rezerwy Lublinianki
Autor Wiadomość
Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2012-09-15, 08:20   Rezerwy Lublinianki

Zapowiedź meczu Lublinianka II - KS Ciecierzyn ze strony gości.

Cytat:
W niedzielę na Wieniawie

W niedzielę 16 września na stadionie przy ulicy Króla Leszczyńskiego 19 w Lublinie rozegramy kolejne ligowe spotkanie. Przeciwnikiem będzie zespół rezerw Lublinianki-Wieniawy. Początek spotkania o godzinie 11:00.

Drużyna Lublinianki – Wieniawy II oparta jest głównie na zawodnikach z rocznika 1993, którzy w czerwcu tego roku ukończyli wiek juniora (7 graczy), oraz z rocznika 1995 (11 graczy). Do tego mamy dwóch zawodników z roku 1989 oraz po jednym z 1991 oraz 1994 roku. Teoretycznie, w meczu rezerw może zagrać każdy z zawodników pierwszego zespołu, ale jak dotychczas tylko Łukasz Sobiech oraz Mateusz Kłyk wystąpili w meczach zarówno pierwszej drużyny jak i rezerw. Należałoby także zwrócić uwagę na Patryka Stadnickiego, który w meczu z Konopnicą ustrzelił hattricka i po czterech meczach ma na koncie cztery gole.

Niedzielny mecz z pewnością nie będzie należał do łatwych. Lublinianka -Wieniawa II po czterech kolejka zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. W dotychczasowych spotkaniach odniosła trzy zwycięstwa i jedną porażkę. Jednak należy zwrócić uwagę na fakt, że w przegranym meczu w Wierzchowiskach, lublinianie od 37 minuty grali w dziesiątkę.

Od kilku lat na linii Lublinianka–Wieniawa II – KS Ciecierzyn dochodzi do intensywnej wymiany zawodników. W sezonie 2008/09 szeregi KSC zasilił Łukasz Pankowski – wychowanek KP Wieniawa. W odwrotną stronę podążył z kolei bramkarz Robert Susz.

W 2011 roku klubowe barwy postanowił zmienić kolejny wychowanek Wieniawy, Marcin Pszczoła - od tamtej pory mocny punkt pomocy KS Ciecierzyn. Zaś pół roku temu do naszej drużyny dołączył gracz Wieniawy-Lublinianki z rocznika 1995, Karol Motyka.

Obecnie, w drużynach juniorskich lubelskiego klubu grają Dawid Paradowski i Damian Gawroński, zaś w kadrze drugiego zespołu znajduje się Andrzej Kozak. Wszyscy reprezentowali w przeszłości barwy KS Ciecierzyn. Ponadto, zawodnik KSC Piotr Hawrylinka jest wychowankiem Lublinianki.

Zawody poprowadzi arbiter I ligi, Erwin Paterek. Na liniach będą mu asystować, Karpiuk i Michał Banaszek.

http://ksciecierzyn.futbo...-wieniawie.html

miki
Tylko KS Lublinianka

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2012-09-16, 12:10   

6:1 do przodu. Dla nas bramki Styżeja, Gąsiora i po dwie Ozimka oraz Jeża.

gutek

Wysłany: 2012-09-23, 17:05   

Jeśli chodzi o ostatnią relację z meczu rezerw to Mordziński ma na imię Konrad.

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-09-23, 17:27   

gutek napisał/a:
Jeśli chodzi o ostatnią relację z meczu rezerw to Mordziński ma na imię Konrad.

Dzięki nie wiem co mi się z tym Kacprem umaniło

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-09-30, 12:47   

Ciekawie było dzisiaj na rezerwach. Przegraliśmy z Bogucinem 2:3, ale ostatnio mniej więcej 30 minut to niezły cyrk. Najpierw mocno kontrowersyjny karny dla nas po faulu na Kłyku i bramka Kasperka. Bardzo ostro na tego karnego zareagowali goście i zaczęło się. Karnego co prawda też bym nie podyktował (Kłyk był ciągnięty za koszulkę, ale chyba zbyt lekko aby spowodować upadek), ale to co zaczęła wyrabiać ławka Bogucina to dobre jaja. Każda decyzja sędziego była jechana, a ten na to nie reagował pomimo, że jeszcze w pierwszej połowie upominał Mirosława. Zaraz potem bramka dla Bogucina i czerwona kartka dla strzelca. Nic dziwnego skoro gość drze ryja "jebać kurwy", a treneiro zamiast dać mu liścia na odmułę za osłabienie zespołu robi to samo co on :| .

P.S ale to i tak nic przy tym co się działo na Motorze - sześć czerwonych kartek!!! :wow:

Maniek
dawniej "Polityk"

Klub: KSL
Wysłany: 2012-10-20, 20:45   

rezerwy przegraly dzis 1:3 z ostatnim w tabeli Sygnalem :|

incognito

Klub: Nasi
Wysłany: 2012-10-20, 21:24   

Jeśli w wyższych ligach są kolejki niespodzianek to A Klasa jest właściwie co tydzień niedziela cudów. Obstawianie całej rundy u buków to wyrzucanie pieniędzy w błoto (chyba że ktoś jakieś mega znajome wróżki)

Makary
88888888

Wysłany: 2012-10-20, 22:01   

Pokaż mi buka, u którego można stawiać A klasę.

Derby rządzą się własnymi prawami. Wierzę, że w rundzie rewanżowej nasza młodzież odegra się Sygnałowi.

incognito

Klub: Nasi
Wysłany: 2012-10-20, 22:56   

Powiedzmy zakładzik z kolegą wieczorem przy piwku.

Natomiast w A-Klasie właściwie każdy mecz to derby. Akurat na ten mecz z Sygnałem nie pojechałem, mam nadzieję, że wideo na forum się pojawi, ale chodzi mi o same wyniki w tych rozgrywkach. Przyjeżdża do nas "jakiś" Bogucin, przegrywamy w marnym stylu, mimo gry spory czas w przewadze, Wierzchowiska - szybka czerwona kartka - mecz w plecy, solidne Avenir czy Sokół - lekkie i łatwe zwycięstwa. Rezerwy Motoru też rozklepane bardzo ładnie, chociaż tutaj raz, że wynik nie odzwierciedla gry, dwa, że jednak sąsiedzkie rezerwy raczej na aż tak mocne nie wyglądają jak w teorii.

Młodzież młodzieżą, ale jakaś stabilizacja formy mimo wszystko powinna być, a to wygląda póki co na zasadzie jak się mecz ułoży to jakoś to wygląda, są problemy, to i z zupełnymi kelnerami łapiemy plecy.

PS: Tak swoją drogą to w tym sezonie pierwsi i rezerwy na 22 rozegrane spotkania żadnego remisu, dla przyzwoitości jutro z Tomasovią mogliby tą serię przerwać ;)

Makary
88888888

Wysłany: 2012-10-22, 14:40   

Cytat:
Drużyna rezerw sprawiła bardzo przykrą "niespodziankę" przegrywając przy Zemborzyckiej z ostatnim w tabeli Sygnałem Lublin 1-3. W naszej młodej drużynie widać duże wahania formy i koncentracji. Potrafią wygrać z bardzo mocnym przeciwnikiem aby później przegrać z outsiderem. Szkoda tak głupio straconych punktów i oczywiście pozycji lidera. Cel postawiony na ten sezon przed zespołem, przez zarząd klubu - awans do klasy okręgowej - zaczyna być pod dużym znakiem zapytania. Trudno powiedzieć skąd tak duże wahania formy u zawodników. To samo było w poprzednim sezonie w ramach rozgrywek I wojewódzkiej ligi juniorów młodszych. Jeśli zespół nie poprawi koncentracji, to o awans będzie niezmiernie trudno.

za Lublinianka.eu

e_block

Wysłany: 2012-10-22, 22:25   

Mało czytelna ta oficjalna strona tak na marginesie

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-10-23, 19:43   

incognito napisał/a:
Powiedzmy zakładzik z kolegą wieczorem przy piwku.

Natomiast w A-Klasie właściwie każdy mecz to derby. Akurat na ten mecz z Sygnałem nie pojechałem, mam nadzieję, że wideo na forum się pojawi, ale chodzi mi o same wyniki w tych rozgrywkach. Przyjeżdża do nas "jakiś" Bogucin, przegrywamy w marnym stylu, mimo gry spory czas w przewadze, Wierzchowiska - szybka czerwona kartka - mecz w plecy, solidne Avenir czy Sokół - lekkie i łatwe zwycięstwa. Rezerwy Motoru też rozklepane bardzo ładnie, chociaż tutaj raz, że wynik nie odzwierciedla gry, dwa, że jednak sąsiedzkie rezerwy raczej na aż tak mocne nie wyglądają jak w teorii.

Młodzież młodzieżą, ale jakaś stabilizacja formy mimo wszystko powinna być, a to wygląda póki co na zasadzie jak się mecz ułoży to jakoś to wygląda, są problemy, to i z zupełnymi kelnerami łapiemy plecy.

PS: Tak swoją drogą to w tym sezonie pierwsi i rezerwy na 22 rozegrane spotkania żadnego remisu, dla przyzwoitości jutro z Tomasovią mogliby tą serię przerwać ;)

Powodów takich, a nie innych wyników rezerw jest kilka. Po pierwsze wspomniany przez Ciebie wiek, po drugie duża rotacja składu (nie wiem czy zagrali więcej jak dwa razy jednym składem). Trzecia kwestia to boiska, które na pewno nie są naszym atutem bo gramy piłkę mimo wszystko techniczną. Po czwarte Ci chłopcy są dość wątli, a w tej lidze budowa ciała ma bardzo duży wpływ zwłaszcza na małych boiskach. No i trzeba też dodać, że coś może być z psychiką bo tak jak mówisz jak będzie dobry początek to już potem idzie, a czasami nie strzelimy szybko i zaczynają się schody.

Według mnie nie ma się póki co spinać bo jeden punkt straty to tyle co nic i dla tych chłopców nawet będzie lepiej jeżeli raz na jakiś czas dostaną bo to ich więcej nauczy niż ciągłe zwycięstwa. Jestem pewny, że w najbliższym meczu pokażą, że mają jaja i spokojnie pokonają rywala.

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-11-04, 17:13   

4:3 do przodu. Po dwie bramki Sobiego i Stadnickiego.

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-11-06, 11:14   

Orientuje się ktoś w jakiej kolejności padały dla nas bramki w Tuszowie?

king

Wysłany: 2012-11-06, 11:38   

1:0
1:1
1:2
2:2
2:3
2:4
3:4

Odpowiedz do tematu