Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
SEZON 2016/17
Autor Wiadomość
siwy

Klub: lublinianka
Wysłany: 2016-09-10, 05:03   

"Na pierwszy plan wysuwają się dwa powody znaczącej poprawy gry i wyników lublinian, Pierwszym jest ustabilizowanie formacji defensywnej, którą począwszy od meczu z Ładą Biłgoraj tworzą Paweł Dzyr, Jacek Paździor, Jakub Kosiarczyk i Bartłomiej Jezior, natomiast za ich plecami czuwa Krystian Krupa. W takim zestawieniu tyłów Lublinianka straciła zaledwie dwie bramki w czterech spotkaniach, co jest kapitalnym wynikiem, biorąc pod uwagę, że w pierwszych trzech meczach Maksymilian Żuber sięgał do siatki aż sześć razy!"

gdzie w tym tekscie jest jest narzekanie na bramkarza
jest tu tylko porownanie defensywy z poczatku rundy i obecnej

Maniek
dawniej "Polityk"

Klub: KSL
Wysłany: 2016-09-10, 06:29   

Przecież to jakaś plaga z nieumiejętnością czytania ze zrozumieniem.

Maniek
dawniej "Polityk"

Wysłany: 2016-09-10, 07:47   

Oficjalna strona po raz kolejny nie zna imion naszych zawodników i Prusa przemianowali na Pawła. To dość smutne...

beks

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2016-09-10, 08:49   

Siwy, piszesz -porównanie defensywy. Tylko, że oprócz posadzenia na ławce Żubera niewiele się w niej zmieniło. Trójka Paździor Jezior Kosiarczyk gra cały czas. Chyba, że wg Ciebie Dzyr robi taka różnicę. Można więc z tekstu odnieść wrażenie, że to zamiana bramkarza dała kapitalny wynik, bo Żuber jako jedyny pokutuje za to że w pierwszych trzech meczach sięgał do siatki aż sześć razy, A tekst to podkreśla, stąd niewesoła refleksja.
Cieszy za to, że drużyna pnie się w górę tabeli, oby tak dalej.

siwy

Klub: lublinianka
Wysłany: 2016-09-10, 10:50   

akurat bramkarze moim zdaniem sa na bardzo podobnym poziomie a to dlaczego wystepuje ten a nie inny to juz trzeba pytac sie trenera

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2016-09-10, 17:48   

W żadnym wypadku nie obarczam Żubera za stracone bramki. Zresztą nawet w relacji, bodajże z Łady, wyrażałem swoje zdziwienie zmianą w bramce, bo Maks bronił bardzo dobrze. Nie uważam, aby mój tekst w jaki sposób atakował naszego bramkarza. Sam napisałeś, że z tekstu "można odnieść takie wrażenie", czyli nie napisałem, że zawalił. Jest to Twoja interpretacja, na którą nie mam wpływu. Tak swoją drogą, to Dzyr zrobił akurat dużą różnicę w porównaniu z Ptaszyńskim.

Maniek
dawniej "Polityk"

Wysłany: 2016-09-11, 07:53   

beks napisał/a:
Siwy, piszesz -porównanie defensywy. Tylko, że oprócz posadzenia na ławce Żubera niewiele się w niej zmieniło. Trójka Paździor Jezior Kosiarczyk gra cały czas. Chyba, że wg Ciebie Dzyr robi taka różnicę. Można więc z tekstu odnieść wrażenie, że to zamiana bramkarza dała kapitalny wynik, bo Żuber jako jedyny pokutuje za to że w pierwszych trzech meczach sięgał do siatki aż sześć razy, A tekst to podkreśla, stąd niewesoła refleksja.
To Mikiego wina, że takie są fakty?

mecos

Klub: WKS Lublinianka
Wysłany: 2016-09-11, 23:25   

Po pierwsze Żuber moim zdaniem np. we Włodawie, a widziałem ten mecz, był najlepszym zawodnikiem naszego zespołu i gdyby nie jego naprawdę doskonałe interwencje, to Lublinianka wracałaby stamtąd nie z trzema ale z sześcioma straconymi bramkami. Według mnie żadnej z tych sześciu bramek, jakie KSL stracił w pierwszych kolejkach Żuber nie zawalił, po prostu brak zgrania, indywidualne błędy pozostałych zawodników i przeciwnik to wykorzystywał. Po drugie jednak, nie może być tak moim zdaniem, że nie można wyrazić swojej opinii, nawet może błędnej czy niesprawiedliwiej, bo się dany zawodnik czy trener obrazi, załamie etc. Krytyka powinna działać motywująco i na pewno nie ma na tym forum nikogo, kto źle życzy Maksowi czy innymi zawodnikom naszego klubu.

Co do meczu z Polesiem, to nawet nie ma sensu pisać po raz kolejny o braku napastnika, który potrafiłby wykończyć akcję bramką. Z Lutnią w Piszczacu straciliśmy w ten sposób 2 pkt, dzisiaj 3 i podejrzewam, że to nie koniec.

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2016-09-12, 17:59   

mecos napisał/a:
Co do meczu z Polesiem, to nawet nie ma sensu pisać po raz kolejny o braku napastnika, który potrafiłby wykończyć akcję bramką. Z Lutnią w Piszczacu straciliśmy w ten sposób 2 pkt, dzisiaj 3 i podejrzewam, że to nie koniec.

Święta prawda. Do dzisiaj nie mogę pojąć jak mogliśmy pudłować w takich sytuacjach...

Zbywoj

Klub: seniora
Wysłany: 2016-09-13, 08:08   

Z tym napastnikiem, to już jest jakaś komedia. Najstarszy klub na Lubelszczyźnie, klub z tradycjami, od kilku lat nie może pozyskać skutecznego gracza na tą pozycję. Naprawdę w całym województwie nie ma żadnego, w miarę dobrego, który chciałby u nas grać?

Obser1
Obser1

Wysłany: 2016-09-13, 21:37   

Chyba ostatni co byli to Góral i kurde zapominałem nazwiska skrzat .Wychowanków nie ma a nikt w miarę dobry nie przyjdzie np Rodewicz z okręgówki chyba król strzelców z Opolanina poszedł do Hetmana i dostał w miarę normalne pieniądze o których u Nas można pomarzyć

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2016-09-14, 16:34   

Obser1 napisał/a:
Chyba ostatni co byli to Góral i kurde zapominałem nazwiska skrzat .Wychowanków nie ma a nikt w miarę dobry nie przyjdzie np Rodewicz z okręgówki chyba król strzelców z Opolanina poszedł do Hetmana i dostał w miarę normalne pieniądze o których u Nas można pomarzyć

Gromba. Z Rodevychem, który notabene jest królem strzelców IV ligi, to jest trochę inna kwestia. On spokojnie kopałby minimum w III lidze, ale blokuje go ukraiński paszport. Pisałem już, że napastników klasowych w województwie jest bardzo mało, więc takowi mogą sobie stawiać spore warunki finansowe, a nas na takich po prostu nie stać.

Zresztą popatrz ilu masz napastników, którzy strzelają w okolicach dychy na poziomie III-IV ligi przez ostatnie dwa sezony: Myśliwiecki, Drozd, Białek, Rybka, więcej nie znalazłem...

mecos

Klub: WKS Lublinianka
Wysłany: 2016-09-16, 16:37   

Hej wszystkim, czy jutrzejszy mecz z Kryształem jest o 12 czy o 11, jak jest anonsowane na tej stronie? Pzdr

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2016-09-16, 17:16   

O 12. Już poprawiłem na stronie, w zapowiedzi też tak podałem, więc mam nadzieję, że nikt nie pomyli godzin.

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2016-09-21, 18:40   

Jesteśmy w kolejnej rundzie Pucharu i obawiam się, że losowanie może nas pozostawić w ćwierćfinale. Nie jest tajemnicą, że stosowany jest klucz geograficzny, więc wolny los dostanie zespół, który ma daleko do każdego rywala - Janowianka miała w poprzedniej rundzie, a co za tym idzie największe szanse ma Powiślak. Janowianka z tego względu pewnie dostanie Perłę, więc pozostaje kwartet: my, POM, Avia, Motor. Najbardziej realne pary? POM - Motor, Lublinianka - Avia. Istnieje jeszcze możliwość, że rozstawią Avię i Motor, a wtedy nam trafiałby się POM u siebie, co byłoby bardzo fajnym rozwiązaniem.

Odpowiedz do tematu