Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Hattrick
Autor Wiadomość
Paragon
masokosa

Klub: KS KS KS
Wysłany: 2005-12-27, 23:18   Hattrick

No to wszystko rusza od nowa- jakie plany na nowy sezon, ja osobiscie planuje wrocic do 4 ligi- dywan w pomocy pozwala mi o tym myśleć- ale wszystko zobaczy sie w trakcie sezony :) pozdro 18tysięcy :)

Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2005-12-31, 12:25   

Powrót do V przez baraż, PP jakaś 5,6 runda i w statystykach polskiego HT awansować do pierwszej 20 naszego województwa.

Fanatyk
Legionista

Klub: CWKS Legia Warszawa
Wysłany: 2006-01-21, 14:17   

mam pytanie ile czekaliscie na druzyne, bo ja juz czekam tydzien i nic :/ ?

Good Night Left Side

Hardcore Hooligans

Gall
FORZA KSL!

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2006-01-21, 14:49   

Ja czekałem ponad miesiąc ale byłem gdzieś 2000 w kolejce. Teraz jest 17 oczekujących więc jakoś długo czekasz. Sprawdź sobie ile średnio osób dziennie dostaje drużyny i się zorientujesz czy już powinieneś dostać. Zresztą z tego co pamiętam to też jest napisane komu została przydzielona drużyna (data złożenia).

Polecę w tym sezonie nie ma siły. :mur:

Fanatyk
Legionista

Wysłany: 2006-01-22, 11:40   

kurcze nie wiem co jest, czekam juz tydzin, pozstanowilem sie zarejestrowac drugi raz i tez nic :evil:

Good Night Left Side

Hardcore Hooligans

Makary
88888888

Wysłany: 2006-01-25, 20:44   

Gall napisał/a:
Polecę w tym sezonie nie ma siły.

Może nie polecisz. Wcale tak nie odstajesz :) Wystarczy tylko troche podransować pomoc, bo reszta stat jest OK.

Cytat:
kurcze nie wiem co jest, czekam juz tydzin, pozstanowilem sie zarejestrowac drugi raz i tez nic

Dostałeś już tą drużyne? Bo może problem tkwi w tym, że ktoś z już grających ma takie samo IP jak Ty . Jeśli jest taka możliwość to zgłoś to do polskiego gamemastera. A może źle wypełniłeś formularz rejestracyjny?

Fanatyk
Legionista

Wysłany: 2006-01-26, 10:39   

Makary napisał/a:
Dostałeś już tą drużyne? Bo może problem tkwi w tym, że ktoś z już grających ma takie samo IP jak Ty . Jeśli jest taka możliwość to zgłoś to do polskiego gamemastera. A może źle wypełniłeś formularz rejestracyjny?

niestety jeszce nie dostałem, czekam juz 7 dni

wysyłałem maila do gamemasterówi i odpisali mi cos takiego :/

ponieważ Twój wniosek nie został jeszcze rozpatrzony (ani pozytywnie, ani negatywnie), nie możesz być, co zrozumiałe, jeszcze brany pod uwagę przy przydzielaniu kont.

:| :evil:

Good Night Left Side

Hardcore Hooligans

Makary
88888888

Wysłany: 2006-02-23, 23:23   

Co się nikt nie chwali wyczynami hattrickowymi? No wiecie co? Żebym ja swoją skromną osobą musiał w pyche uderzyć żeby ratować wątek?

Moja Lublinianka, jest obecnie sklasyfikowana jako 3039 na 35496 drużyn w ligowym rankingu (troszke kiszka bo kiedyś byłem dużo wyżej) klub kibica liczy 1954 członków, stadion mam kosmiczny bo rozbudowałem Wieniawe do 88888 miejsc :fucku:

Największe sukcesy to dwa sezony w IV lidze, 2 x mistrzostwo V, 4 x vice-mistrzostwo V, 5 tygodni w rankingu top 10 województwa, 8 runda Pucharu Polski- po drodze wyeliminionowany między innymi ubiegłoroczny finalista Pucharu, 2 x 6 runda (raz zatrzymał mnie dopiero jak się okazało późniejszy zdobywca Pucharu i Mistrz Polski), 3 x 5 runda, 14 zwycięstw z rzędu w oficjalnych meczach, 15 meczów bez porażki pod rząd, jeden z moich wychowanków był najdroższym transferem miesiąca, inny ma za sobą występy we Francuskiej Ektraklasie jako najlepszy grajek swojej drużyny. Także troszeczkę udało mi się rozsławić imię Lublinianki ;)

Zachęcam do gry w jakiegoś netowego menedżera. 3 najlepsze to Hattrick, Sokker i ManagerZone.

ceglownik
tylko KS!

Wysłany: 2006-04-17, 18:13   

ja tez sie zapisalem ale mnie wykasowalo z listy oczekujacych i nei wiem o co chodzi
a znacie inne takie gierki?

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2006-04-17, 18:28   

Zagraj sobie we Freekicka - www.freekick.org

ceglownik
tylko KS!

Wysłany: 2006-04-17, 18:29   

oki sprawdze jak bede mial czas dzieki

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2006-04-17, 19:39   

Nie ma sprawy :spoko:

Makary
88888888

Wysłany: 2006-04-18, 00:57   

Jak już odgrzebaliście ten temat to się pochwale że wrócilem w szeregi V-ligowców po ładnym sezonie :)

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2006-05-16, 20:14   

chlopaki jak zaczac w to gierzyc ile mniej wiecej czasu trzeba czekac?? sa jakies ligi moglby ktos strescic to tak zeby zachecic ??

Makary
88888888

Wysłany: 2006-05-17, 14:57   

kfak napisał/a:
chlopaki jak zaczac w to gierzyc ile mniej wiecej czasu trzeba czekac?? sa jakies ligi moglby ktos strescic to tak zeby zachecic ??

Wypełniasz formularz na stronce i po mniej więcej 3 dniach gierzysz.
Ponad 800 tys. użytkowników na całym świecie, w Polsce 51 tys. drużyn- jest przed kim rozsławiać swoją "Lublinianke" czy tam "Debesciarskie kfaki".

Do porad sobie weźcie Paragona, bo jemu obecnie najlepiej idzie.

Odpowiedz do tematu