Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Tylko Lublinianka
Autor Wiadomość
Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2006-08-26, 20:42   

Nikt nic nie stracił. Szaliki, koszulki i flagi są nadal przy tych samych właścicielach. Pod Kosmosem nie było nikogo kogo można by się obawiać- z 10 chłystków. Za to stadion wizytowało ze 3 Motorowców, ale byli grzeczni. Cisza przed burzą ;)

Makary
88888888

Wysłany: 2006-08-26, 20:46   

Cytat:
Po pierwsze nie kibice! bo nie mozna tak nazywac ludzi których nie interesuje mecz a czyjes szaliki a po drugie to ich skroiła policja.i odpowiednio sie nimi zajela.

Są różne odmiany kibiców ;) Ale niby z czego ich skroiła policja? Nic złego nie robili, tylko sobie stali jak aniołki ;-)

Gall
FORZA KSL!

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2006-08-26, 21:34   

Dziś oprócz tego co na boisku obserwowałem pewną matkę z małym chłopcem. W czasie przerwy poszli do kasy i kupili szalik. Później wrócili na miejsca, młody nałożył szalik na szyje i tak przesiedział do końca ekscytując się tym co na boisku. Naprawdę fajny to był widok.

Viking

Wysłany: 2006-08-26, 21:45   

na końcu robił sobie zdjecie na płycie głownej juz po meczu.

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2006-08-26, 23:48   

Gall napisał/a:
Dziś oprócz tego co na boisku obserwowałem pewną matkę z małym chłopcem. W czasie przerwy poszli do kasy i kupili szalik. Później wrócili na miejsca, młody nałożył szalik na szyje i tak przesiedział do końca ekscytując się tym co na boisku. Naprawdę fajny to był widok.

:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

CYTAT ROKU !
chce to na stronie glownej ogladac!! :)

PS, Viking, mam podobne zdanie do Twojego, bo ludzie ktorzy chca zaklocic atmosfere dobrego meczu nie sa godni nazywac siebie Kibicami, ciesze sie ze dzisiaj byl ladny mecz, ze "akcja karnet szalik i czapka" dziala, ze sa ludzie ktorzy jeszcze kochaja ten Klub i pamietaja ile on znaczy dla Lublina i calej Wieniawy.

Makary
88888888

Wysłany: 2006-08-30, 18:09   

Jak kierowniczka chce mieć wymarły stadion to musi zmienić klub :v

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2006-08-30, 18:53   

SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JAK KIEROWNICZKA COS CHCE, TO DZWONI, PROSI, USMIECHA SIE..., to robi sie w tym klubie za darmo, doklada sie prywatne $$ do wykonywanej pracy i nawet slowem sie nic nie mowi!!, a Kierowniczka przychodzi usmiechnieta wyciaga reke o jeszcze, zgodnie z powiedzeniem daj palec wezmie cala reke!!
ALE jak trzeba cos zrobic dla Klubu albo dla Kibicow to JEJ NIE MA JĄ TO WALI! SKANDAL! TO JEST PODEJSCIE? NAJPIERW W PTAKA Z PILKARZAMI TERAZ Z KIBICAMI ?? CO TO MA BYC??
ja nie poszedlem na druga strone, ale az mi sie lezka w oku zakrecila jak zobaczylem to ze ktos poszedl, ze jest doping, pilkarze zobaczyli ze sa ludzie dla ktorych graja, to byla istna prosba "grajcie dla nas" ...
jestem wtrzasniety!!

Oswiadczam ze jak tak dalej beda kibice traktowani to zostana wyciagniete konsekwencje

dzis jak zobaczylem ze paru kibicow zostalo wyproszonych za doping dla swojego kochanego klubu to doslownie OCIPIAŁEM !!!

co to ma byc ??? spiewanie "Lublinianka" + klaskanie + "KS" to byla PROWOKACJA!?!?!
smiech na sali, pani kierowniczka, chyba pomylila miejsca pracy, to nie supermarket

Makary
88888888

Wysłany: 2006-08-30, 19:27   

Może chciała, żebyśmy krzyczeli "SSA" ? Albo "Norwegian Investment Group" tudzież "folwark Bomby" ?

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2006-08-30, 20:10   

To co dzisiaj zrobiła kierowniczka po prostu przekroczyło wszelkie granice skoro ona wyrzuciła Nas z sektora to moze my wyjebiemy ja z klubu :fucku: :idea: Niech ta ,,Bomba" w końcu wybuchnie

Paragon
masokosa

Klub: KS KS KS
Wysłany: 2006-08-31, 12:51   

:spoko: :spoko: :spoko:

FAN_KSL
TYLKO LUBLINIANKA

Wysłany: 2006-08-31, 15:18   

jeszcze przyjdzie czas ze znowu poprosza mnie o zalozenie pomaranczowej kamizelki...

Za Wójcika to przynajmniej czysto było !! tyle brudu na trybunach dawno nie widziałem !! Co z tego ze deszcz padał? Pozamiatac ciężko przed meczem? po za tym widze ze pracowników klubowych to coś mało, aż takie oszczędności? może kierowniczka jeszcze mnie poprosi o pozamiatanie?

a takiego...

TYLKO Lublinianka

Makary
88888888

Wysłany: 2006-08-31, 15:27   

FAN_KSL napisał/a:
jeszcze przyjdzie czas ze znowu poprosza mnie o zalozenie pomaranczowej kamizelki...

Za Wójcika to przynajmniej czysto było !! tyle brudu na trybunach dawno nie widziałem !! Co z tego ze deszcz padał? Pozamiatac ciężko przed meczem? po za tym widze ze pracowników klubowych to coś mało, aż takie oszczędności? może kierowniczka jeszcze mnie poprosi o pozamiatanie?

To w ramach polityki "taniego państwa" :D

FANie_KSL, widzę że masz już troche lat na karku i jeśli już zechciałeś zajrzeć do tego tematu to może coś nam wszystkim napiszesz o atmosferze drugoligowej z Wieniawy? Jakieś pamiętne mecze? Wydarzenia związane z klubem?

Pozdrawiam i zachęcam do włączania się do dyskusji.

Gall
FORZA KSL!

Wysłany: 2006-09-04, 16:13   

Wracamy do tematu.

Z forum Piłki Nożnej:
Robert542 napisał/a:
Ćwierć wieku temu...
Wpomina Władysław Majewski, zasłuzony pilkarz Motoru:
Mój najwazniejszy mecz? Byl taki. Dwadziescia kilak lat temu (czyli ok. 1960-1970 roku). Z odwiecznym rywalem Lublinianką. Przed meczem zgrupowano nas na obozie w Tomaszowie Lubelskim.
Pamietam, ze na sniadanie byla szynka, bulka i herbata. Obiad? Nie bylo obiadu. Nikt z opiekunow nie mial pieniedzy. Ze zgrupowania przyjechalismy prosto na mecz. Ugiely sie pode mna nogi jak zobaczylem nabity ponad 20 tys. ludzi stadion na Wieniawie. Kibice byli wszedzie. Na trybunach, na drzewach, dachach domow, biezni. Nic dziwnego. Spotkanie to mialo decydowac o awansie do finalowych gier o II lige.
Podczas prezentacji wojskowi otrzymali od harcerzy wiazanki kwiatow, grala orkiestra, a nam w jej rytm marsza graly z glodu kiszki. Mecz byl zaciety i emocjonujacy, ale prowadzony fair. Do 85 minuty utrzymywal sie wynik bezbramkowy. Wtedy "pojechal" po lewym skrzydle Mielniczek, zacentrowal do srodka, ale obronca przedluzyl glowa podanie do linii bocznej po przeciwnej stronie. Stamtad jeszcze raz dosrodkowanie - tym razem Szafrańskiego - na 13 metr i tam znalazł się Marian Jezierski.Opowiedzial po meczu, ze pomyslal wtedy: teraz albo nigdy, zlozyl sie do pilki jak umial najlepiej i huknal z woleja, ze malo nie rozerwal siatki. Ten mecz do tego stopnia utkwil mi w pamieci, ze jeszcze dzisiaj moglbym wymienic sklady druzyn. Motor: Mikołajczak - Szafrański, ja (Władek Majewski), Jakubiec, Widera - Pieszek, Bercik, Jezierski - Kasprzyk, Grudziński, Mielniczek i Famulski. Lublinianka: - Kapciński - Wełniak, Kostaniak, Kwiatkowski, Rejdych, Olszok, Pietrasiński, Ciupa, Nowara.... "Pietras" ... to był talent! Najwiekszy talent wszystkich czasow. Edek potrafil "zrobic" trzech facetow na jednym metrze boiska.

Makary
88888888

Wysłany: 2006-09-04, 18:41   

Ale wtedy musiała być atmosfera :roll: Dzięki Gallu, za ciekawy cytat.

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2006-09-04, 21:56   

Makary napisał/a:
Dzięki Gallu

dołączam się

Odpowiedz do tematu