Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Sport- dyscypliny inne niż piłka
Autor Wiadomość
siwy

Klub: lublinianka
Wysłany: 2010-01-23, 12:52   

po ostatnich meczach pod wodza wenty pomyslalem ze trzeba wystapic z apelem o przeniesienie kamer na drugie strony boisk by trener i lawka rezerwowych byli caly czas na widoku tam sie ciekawsze rzeczy czesto dzieja niz na boisku
ciekawe dlaczego prawie wszstkie transmisje z gier zespolowych sa prowdzone od strony lawek rezerwowych

siwy

Wysłany: 2010-02-12, 15:41   

Vive Targi Kielce w patowej sytuacji

Mistrz Polski, Vive Targi Kielce przed sobotnim meczem Ligi Mistrzów przeciwko Rhein Neckar Loewen staje przed nie lada problemem. Jeśli klub zastosuje się do wymogów Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF) i zamieści reklamy oficjalnego sponsora LM - internetowych zakładów bukmacherskich, może zostać ukarany za złamanie postanowień ustawy hazardowej. Jeśli jednak zrezygnuje z reklam grozi mu wykluczenie z rozgrywek!

- Mamy dylemat, jesteśmy w patowej sytuacji. Bez względu na to, jak postąpimy, spotkamy się z surowymi konsekwencjami - tłumaczy Wirtualnej Polsce prezes Vive Targów Kielce, Bertuus Servaas. Co czeka jego zespół?

- Jeśli pokażemy logo oficjalnego sponsora Ligi Mistrzów, zapłacimy karę finansową za złamanie ustawy hazardowej. Z drugiej strony, jeśli logo sponsora nie pojawi się na banerach reklamowych spotka nas kara ze strony EHF-u. Grozi nam wykluczenie z Ligi Mistrzów, utrata licencji oraz kara finansowa - martwi się Servaas i dodaje.

- Przed startem rozgrywek zaakceptowaliśmy regulamin i musimy się do niego stosować. ......

mamy efekty ustawy hazardowej tak wyglada niekompatybilnosc polskiego prawa z europejskimi standartami
ciekawe co bedzie jak przyjedzie do polski zespol np na mecz pucharowy ktory jest sponsorowany przez bukmacherow

Wujo

Klub: brak
Wysłany: 2010-02-12, 17:02   

siwy napisał/a:
ciekawe co bedzie jak przyjedzie do polski zespol np na mecz pucharowy ktory jest sponsorowany przez bukmacherow

z tego co wiem to tak jak np.:w Szwajcarii-napis albo ma być zaklejony,albo na dane spotkanie klub musi mieć koszulki bez logo sponsora:

xszwedox
VEGAN WARRIOR

Klub: KS LUBLA
Wysłany: 2010-02-16, 11:50   

ostatnio ostro zajaralem sie futbolem amerykanskim ( dziwne to bo rugby mi sie nigdy nie podobalo ) wyczytalem ze w Lublinie powstala druzyna TYTANI LUBLIN, JESLI KTOS MA ZAJAWE NA TEN SPORT TO PODBIJCIE DO NICH
:spoko:

siwy

Wysłany: 2010-02-16, 13:08   

nie wiem u mnie jest wrecz odwrotnie nigdy nie podobal mi sie futbol amerykanski natomiast rugby owszem zwlaszcza turniej szesciu narodow chociaz nie jestem fanatykiem tej gry

siwy

Wysłany: 2010-03-11, 20:19   

teraz kupilismy jakiegos "gruzina" do reprezentacji w podnoszeniu ciezarow 4 miejsce na ostatnich mistrzostwach w barwach gruzji
i dla wielbicieli plci pieknej agatka wrobel wraca na pomost

siwy

Wysłany: 2010-03-11, 20:23   

Wujo napisał/a:
siwy napisał/a:

z tego co wiem to tak jak np.:w Szwajcarii-napis albo ma być zaklejony,albo na dane spotkanie klub musi mieć koszulki bez logo sponsora

a jak wyglada sutuacja w szwajcarii w momencie transmisji sportowej z poza kraju z nielegalna reklama

ciekawi mnie w zwiazku z ustawa hazardowa ale rowniez w sytuacji zakazu reklamy papierosow alkoholu i innych zabronionych reklam a widocznych w trasmisjach na kraj jesli sa zakazane

rowniez w sytuacji czy polski zawodnik moze reklamowac zakazane rzeczy startujac za granice w transmisji na polske wtedy chyba kare ponosi ten co transmituje ale nie jestem pewien w takiej sytuacji mozemy byc pozbawieni wielu transmisji

Radzik

Klub: ...
Wysłany: 2010-03-13, 08:02   

hmm co do ustawy o zakazie reklamy alkoholi i papierosów to przy reklamie piwa są jakieś tam ustępstwa i spełniając te warunki można reklamować, ale tylko piwo.

co do pokazywania imprez z innych państw i ustawie hazardowej u nas, to zdaje mi się, że nie mogą zabronić pokazywania, a dobry obywatel Polski powinien w tym momencie zasłaniać oczy :)

a co do polskiego zawodnika grającego za granicą to zdaje mi się, że to nic nie ma bo ustawa obejmuje tylko teren Rzeczpospolitej Polski.

Tutaj artykuł o Śląsku Wrocław i ustawie
http://wroclaw.gazeta.pl/...ka_Wroclaw.html

moim zdaniem niedługo ta ustawa pójdzie w ... :) i będzie znów normalnie, na tyle ile może być normalnie oczywiście ;)

Kołodziej

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2010-06-28, 10:06   

Jak oceniacie nowe zasady w koszykówce? Mi się wstępnie nie podobają, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu...

kac
szklanym okiem...

Klub: LubliniankaKS
Wysłany: 2011-09-12, 08:32   

http://sport.onet.pl/foto...ortaz-duzy.html ciekawe zdjęcie z walki. Żelazne ramie Kliczki niszczy Adamka

Paragon
masokosa

Klub: KS KS KS
Wysłany: 2011-09-12, 14:26   

a ja myslałem ze o KSie napisali.... :|

kamski

Klub: Lublinianka BC
Wysłany: 2011-12-08, 15:37   

50. Plebiscyt Kuriera Lubelskiego na najlepszego i najpopularniejszego sportowca Lubelszczyzny.

Drodzy użytkownicy!
Moja przyszła szwagierka, czyli inaczej siostra Domino- Kinga Kołosińska,reprezentantka Polski w siatkówce plażowej, została nominowana w 50. plebiscycie na najlepszego sportowca Lubelszczyzny. W związku z tym bardzo proszę Was wszystkich o pomoc w głosowaniu na jej osobę. Jak wiadomo są 2 sposoby oddawania głosów. Wysyłanie papierowych dziesiątek oraz wysyłanie SMSów o treści SPORT.28 na numer 7248. Koszt smsa to 2.46 zł z VAT.

Bardzo dziękuję za pomoc!

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2011-12-08, 20:07   

czekaj czekaj, wolna jest? :mrgreen:

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2011-12-08, 20:31   

kfak napisał/a:

Nie, szybka :idea: (wiem suchar :mrgreen: )

kac
szklanym okiem...

Klub: LubliniankaKS
Wysłany: 2011-12-08, 20:42   

kfak napisał/a:

może i wolna ale ty zajęty :fucku:

Odpowiedz do tematu