Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: kfak
2011-09-02, 00:53
Reprezentacja według Beenhakkera

Czy Polska awansuje do Mistrzostw Świata w 2010?
Tak
20%
 20%  [ 9 ]
Tak
20%
 20%  [ 9 ]
Tak
20%
 20%  [ 9 ]
Nie
13%
 13%  [ 6 ]
Nie
13%
 13%  [ 6 ]
Nie
13%
 13%  [ 6 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 45

Autor Wiadomość
Gall
FORZA KSL!

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2006-08-02, 18:56   Reprezentacja według Beenhakkera

Nowy trener reprezentacji Polski Leo Beenhakker ogłosił skład kadry na towarzyski mecz z Danią, który odbędzie się 16 sierpnia w Odense.

Powołania otrzymali:

bramkarze

Jerzy Dudek, Wojciech Kowalewski

obrońcy

Michał Żewłakow, Mariusz Jop, Jacek Bąk, Seweryn Gancarczyk, Mariusz Lewandowski

pomocnicy

Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Arkadiusz Radomski, Sebastian Mila, Damian Gorawski, Euzebiusz Smolarek, Jacek Krzynówek.

napastnicy

Tomasz Frankowski, Ireneusz Jeleń, Maciej Żurawski, Marek Saganowski.

Mecz z Danią to jedyny sprawdzian przed eliminacjami mistrzostw Europy, które Polacy rozpoczną 2 września spotkaniem z Finlandią w Bydgoszczy.

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2006-08-03, 11:04   

i bardzo dobrze!! jeszcze tylko Hajte do kolekcji :mrgreen:

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2006-08-03, 11:59   

Kfaku już bez przesady z Hajtą. Może i był dobrym duchem repry za Engela, ale wiek nie stoi w miejscu. Co za tym idzie szybkość, zwrotność i wiele innych czynników, a i forma nie reprezentacyjna

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2006-08-03, 13:08   

dobra dobra bez wyglupow ;)

Maniek
dawniej "Polityk"

Klub: KSL
Wysłany: 2006-08-07, 10:49   

beenhakker gra tymi samymi kartami co janas, więc jaki jest sens płacić mu 6 razy tyle?

Wujo

Klub: brak
Wysłany: 2006-08-07, 12:45   

polityk napisał/a:
beenhakker gra tymi samymi kartami co janas, więc jaki jest sens płacić mu 6 razy tyle?
Biorąc pod uwagę wiek zawodników nasuwa się prosty wniosek-teraz można ich nauczyć tylko taktyki.Janas tego nie potrafił...PZPN olał Kasperczaka i naprawdę nie było w Polsce żadnego trenera który mógłby prowadzić kadrę/Wdowczyk ma Legię i raczej by nie odszedł/

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2006-08-09, 08:33   

Do kadry dodatkowo zostali powołani stoper Lecha Poznań Bartosz Bosacki oraz prawy obrońca Kolportera Korony Kielce Paweł Golański. Jes jeszcze szansa ze zostanie powołany ktoś dodatkowy ponieważ najprawdopodobniej kontuzji nie zdąży wyleczyć defensywny pomocnik Wisły Kraków Rdaosław Sobolewski

Gall
FORZA KSL!

Wysłany: 2006-08-16, 23:04   

Dziś moi drodzy na dobranockę obejrzeliśmy dziadowski spektakl pt. „Dania – Polska 2:0”. Niestety polscy aktorzy pod wodzą Don Leona zawiedli - nie napili się pewnie przed sztuką Red Bulla lub chociażby Tigera i energii starczyło im tylko na 20 min. Jakież było moje zdziwienie gdy niejaki Szpakowski, który produkował się jako narrator, tuż przed końcem przedstawienia rzekł podanie do Żurawskiego... Moje zdziwienie wynikało z tego, że myślałem... nie wróć, byłem przekonany iż ten podrzędny aktorzyna nie wyszedł na drugą połowę lub niedługo potem został zmieniony. W bramce staną człowiek z dziwnym nosem i ów człowiek potwierdził tylko, że jest pomyłką. Obrona wręcz fantastyczna, wspaniale gra w linii tylko czasami coś przeszło ale nie mam to tamto jesteśmy super pomyślał pewnie Bąk i spółka. Nasz Szymek z Turcji chyba zapomniał jak celnie podać piłkę ale nie martwmy się na zapas, przecież na ławce jest super Mila z kraju Fürera. No i na koniec Franek Łowca bramek... niestety jego umiejętności nie idą w parze za jego pazernością na kasę.

Wujo

Wysłany: 2006-08-16, 23:14   

Ja podczas meczu piłem obficie i porażka,zresztą jak inne spłynęł po mnie...i tak nikt nie zagra gorzej niż w spotkaniu Paragwaj-Polska 4-1

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2006-08-17, 00:25   

przepraszam, jak ktos znajdzie moj tv na Narutowicza, to prosze o zwrot, wiem ze sie troche poobijal... ale jacys panowie z dolu szybko go sprzatneli i udali sie w kierunku glebokiej.

Gall
FORZA KSL!

Wysłany: 2006-08-21, 22:22   

Don Leon ogłasza co następuje ;)

Kadra Polski na mecze z Finlandią i Serbią:

bramkarze: Jerzy Dudek (Liverpool FC), Wojciech Kowalewski (Spartak Moskwa), Artur Boruc (Celtic Glasgow);

obrońcy: Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Mariusz Jop (FK Moskwa), Jacek Bąk (Al-Ryyan), Paweł Golański (Korona Kielce), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Marcin Wasilewski (Lech Poznań);

pomocnicy: Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Mirosław Szymkowiak (Trabzonspor), Arkadiusz Radomski (FK Austria Wiedeń), Sebastian Mila (FK Austria Wiedeń), Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów);

napastnicy: Tomasz Frankowski (Wolverhampton Wanderers FC), Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre), Radosław Matusiak (GKS Bełchatów).

Ciemność, ciemność widzę...

Sebo
KSL !!

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2006-08-22, 00:14   

Nie no uczepili się tego Lewandowskiego i pchaja go do pomocy mam nadzieje że ktoś przetłumaczy trenerowi że to jest obrońca a nie pomocnik. A za baletnice Mile powinien być Giza który ciągle gra w klubie i jest w wysokieij formie. Szkoda też że kolejny trener zapomina o Sznaucnerze bo lewych dobrych obrońców u nas nie za wielu. A tak w ogóle to chyba lepszych zawodników na ten czas nie mamy...

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2006-08-22, 07:58   

W kadrze poraz kolejny brakuje mi Wojtka Łobodzińskiego, który jest jednym z najlepszych prawych skrzydłowych w lidze oraz Sebastiana Szałachowskiego, ale on walczy w młodzieżówce o MME i Olimpiade wiec to moge jeszcze zrozumiec

Gall
FORZA KSL!

Wysłany: 2006-08-22, 20:20   

Ceny biletów na mecz w Bydgoszczy:

40 zł – sektor C i D, 80 zł – sektor B, 150 zł – sektor A

Ceny biletów na mecz w Warszawie: :lol:

Oba łuki – 40 pln, trybuna otwarta – 90 pln, sektory przed trybuną krytą – 120 pln, trybuna kryta - sektory A i F – 150 pln, sektory B i E – 200 pln, sektor D – 300 pln

I za co tu płacić 300 zł jak nawet Rasiaka nie będzie ;(

Wujo

Wysłany: 2006-08-22, 20:27   

Gall napisał/a:
trybuna otwarta – 90 pln, sektory przed trybuną krytą – 120 pln, trybuna kryta - sektory A i F – 150 pln, sektory B i E – 200 pln, sektor D – 300 pln
to chyba jakis kabaret......a poza tym Viva Wasilewski ! ! !Nie wiem juz ile miesięcy sie domagałem o tego faceta w kadrze!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach