Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: kfak
2011-09-01, 23:53
Reprezentacja według Beenhakkera

Czy Polska awansuje do Mistrzostw Świata w 2010?
Tak
20%
 20%  [ 9 ]
Tak
20%
 20%  [ 9 ]
Tak
20%
 20%  [ 9 ]
Nie
13%
 13%  [ 6 ]
Nie
13%
 13%  [ 6 ]
Nie
13%
 13%  [ 6 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 45

Autor Wiadomość
siwy

Klub: lublinianka
Wysłany: 2009-09-19, 06:23   

Wujo napisał/a:
Tutaj było na odwrót-Leo za bardzo w nich uwierzył i zbyt często poklepywał po plecach

czyli cinias ktory jest slepy nie widzi co sie dzieje w jego druzynie i nie zna mentalnosci i historii (pilkarskiej bo nawet laik wie co sie dzialo zawsze z naszymi kadrowiczami) narodu z ktorym przyszlo mu pracowac
podstawowe braki

Wujo

Klub: brak
Wysłany: 2009-09-19, 08:36   

siwy napisał/a:
cinias ktory jest slepy nie widzi co sie dzieje w jego druzynie i nie zna mentalnosci i historii

ja uważam,że tutaj bardziej pasuje hasło:dla Polaków mozna zrobić wszystko-z Polakami nic hehe-wyjątkiem awans na Euro 2008:)

siwy

Wysłany: 2009-09-19, 12:00   

ja jestem ciekaw co bedziecie pisac jak ten cienias majewski z tymi samymi pilkarzami niechcacy zdobedzie punkty w dwoch ostatnich meczach

kfak
Tylko KSL!

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2009-09-19, 23:25   

bede przeszczesliwy i stwierdze ze albo benhaker to "ciota" i wszystkie jego sukcesy z amatorami to FART i przypadek, albo szlifował perły już za późno, albo nasi już są tak spaczeni...

Jak mu się uda to dobrze, jak nie to też dobrze. osobiscie bym wolal zeby na te 2 mecze zatrudnili juz dobrego konkretnego trenera, niech wypracuje swoje ogra kogo trzeba i zobaczymy co dalej.

Dziwie sie "trener na dwa mecze" - co to ma byc? przechowalnia? pralnia kasy?

Piotrek Tomek

Klub: Wisła Puławy
Wysłany: 2009-09-21, 18:56   

Moim zdaniem bylo za mało czasu aby znaleść trenera na stałe. Jednak uważam ze na te dwa mecze powinno dać się szanse Ulatowskiemu, wszak to on był asystentem Leo i wiedział co i jak.
Potem powinno przeprowadzić się merytoryczny konkurs i wybrać selekcjonera na Euro 2012

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2009-09-21, 22:05   

Piotrek Tomek napisał/a:
Moim zdaniem bylo za mało czasu aby znaleść trenera na stałe

sugerujesz ze prezes PZPN podjal zbyt pochopna decyzje? - to pytanie zadaje kazdemu kto twierdzi ze slusznie ze wywalono benhałera.

Jezeli ktos podjal taka a nie inna decyzje to powinien sie rozgladac i robic wewnetrzna segregacje, po zwolnieniu, wysylac propozycje wspolpracy.

a jezeli Majewski i tak i tak ma poprowadzic bo ma wprowadzic mlodsza do ogrania i zobaczyc co z tego bedzie - ala poligon, to okay, ale powiedzmy to otwarcie.

Wujo

Klub: brak
Wysłany: 2009-09-22, 11:19   

Klapki i koszyki

Cytat:
Załamał mnie Czesiek Michniewicz swoim wpisem na blogu. Majewski wprowadza nową jakość, bo uczy piłkarzy kultury. Już nie chodzą w klapkach na posiłki! Już nie bekają przy jedzeniu! Już nie pierdzą w pokojach! Brakowało tylko - już nie wygrywają!

W Hiszpanii grałem pięć lat. Co posiłek - cała drużyna w krótkich spodenkach i klapkach. Jak komuś schodził paznokieć, o czym pisze Czesiu, to w klapkach tym bardziej. Bo przecież w takiej sytuacji nie będzie się chłopak katował i zakładał buta. Zdrowie ważniejsze. Mieszkaliśmy zawsze w najlepszych hotelach, pełnych turystów. I wierzcie mi - jeśli widok piłkarzy w klapkach jest nieestetyczny, to widok niemieckiej 60-letniej turystki z obwisłymi do kolan cyckami też nie. Majewski kazałby się jej ubrać? Niemieckim Helmutom kazałby zakładać mniej obcisłe slipki, żeby się jaja nie odznaczały?

Trener ma ustalić dobre treningi, wprowadzić odpowiednią taktykę, stworzyć właściwą atmosferę. I wygrywać. A o Majewskim słyszę - treningi kiepskie i nudne, taktyka przestarzała, atmosfera gęsta. Za to uczy kultury. Przecież to nie kolonie dla dzieci! Facet może ma dobre chęci, ale jest upierdliwy na tyle, że piłkarze mają go dosyć. A nie o to chodzi. Piłkarze mają iść za trenerem w ogień. Choćby w klapkach.

Wybrażacie sobie, że Majewski ma w swoim zespole Romario? I ten schodzi na posiłek w klapkach? Jak tak lubi, to lepiej niech schodzi w klapkach niż trener miałby się go ciągle czepiać, psuć atmosferę i sprawić, że ten Romario potem będzie miał muchy w nosie. Podobno straszna rzecz, bo Kukiełka wypił kawę. Gdyby to nie był Kukiełka, tylko Lampard? Gdyby taki Lampard miał od 10 lat zwyczaj, że lubi sobie wypić kawę przed meczem? To lepszy jest trener taki, który sam się z nim napije kawy, pogada, natchnie, czy taki, co będzie go karał, ostatecznie zniechęcając do siebie i do gry?

Majewski nie jest od tego, żeby Borucowi - a to przecież stary chłop - mówić, kiedy ma zacząć jeść, kiedy skończyć i jak posługiwać się sztućcami. Jak Boruc uzna, że naprawdę super zagra, jeśli na posiłek przyjdzie w samych gaciach (bo to go relaksuje) - to ja jestem za.

Jakoś tak wszyscy przechodzą coraz bardziej obojętnie obok tego, że selekcjonerem został facet BEZ OSIĄGNIĘĆ. I zaczyna się wmawianie, że nie jest dziwny, tylko bardzo profesjonalny. Jakoś Luis Aragones też uchodzi za profesjonalistę, a zachowywał się - przynajmniej w Betisie - zupełnie inaczej niż Majewski. Razi naszego trenera widok męskich stóp? Niech zmieni zawód!

No i jeszcze jedno - zaapelowałem, żeby piłkarze przegrali dwa najbliższe mecze i pozbyli się tego szkoleniowca. No i podniosły się głosy, że przecież walczymy o drugi koszyk w eliminacjach mistrzostw świata. I podobno ja mówiłem coś o koszykach w Cafe Futbol. Otóż nie - o koszykach mówił Roman Kołtoń. Ja mam gdzieś, czy będziemy losowani z drugiego, trzeciego czy czwartego. Zacznijmy grać dobrą piłkę, zamiast liczyć na szczęście w losowaniu. W tych eliminacjach mieliśmy dobry koszyk. I co? Jedyną drużyną, z którą na koniec będziemy mieli pozytywny bilans jest San Marino. Koszyki za nas bramek nie strzelą.

W zasadzie to im niższy koszyk, tym lepiej. Przynajmniej pogramy z dobrymi zespołami i może się czegoś nauczymy. Bo sparingi - wiadomo. Zaraz PZPN zorganizuje mecze z Litwą, Łotwą, Białorusią, na pewno nie z Argentyną, Brazylią, Anglią czy Włochami. A potem w kraju wielkie zdziwienie - na turnieju klapa! A jak ma nie być klapy, skoro dobrych rywali nasi kadrowicze oglądają w telewizji? Jak to jest, że w ciągu pięciu lat reprezentacja Brazyli dwa razy zagrała sparing w Estonii, a w tym czasie my lataliśmy do RPA, żeby zagrać z rezerwami Iraku?

Wojtek Kowalczyk na www.weszlo.com.On jest nadal w formie!

siwy

Wysłany: 2009-09-22, 14:03   

kfak napisał/a:
Jezeli ktos podjal taka a nie inna decyzje to powinien sie rozgladac i robic wewnetrzna segregacje, po zwolnieniu, wysylac propozycje wspolpracy.

on moze sie i rozgladal ale jak kazdy wobor potrzeba czasu odpowiedni ludzie musza zglosic chec pracy i przeslac odpowiednie papiery do zwiazku potem musza byc rozmowy itd tego nie da sie zalatwic w cigu miesiaca czasu miedzy dwoma meczami a juz widzewasze wielkie krzyki i oburzenia jakby lato rozmawial oficjalnie z innym trenerem jeszcze dwa miesiace temu wiec nie przesadzaj

a co do majewskiego to zgodze sie z tym ze kadre powinien objac pomocnik leo tak bylo by uczciwiej

wojciech kowalczyk najwiekszy pijak w polsce

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2009-09-22, 18:24   

siwy napisał/a:
widzewasze wielkie krzyki i oburzenia jakby lato rozmawial oficjalnie z innym trenerem jeszcze dwa miesiace temu wiec nie przesadzaj
nie baw się Siwy w Wieniawiaka i nie wkładaj mi w usta słów których nie wypowiedziałem, powtarzać się nie będę, a spraw oczywistych się nie przedyskutowuje, przecież ludzie którzy są wolni na rynku - mógł już takie rozejrzenie wstępne zrobić, a rozmowy rozpocząć po zwolnieniu Benhakera, to chyba naturalne, a jezeli chcial zwolnic Benhakera i mial taki zamiar tak czy owak - owe rozmowy mogl prowadzic.
jezeli stawial cel wygranie ostatniego meczu(po nim zwolnienie) i od tego uzaleznial pozostanie holendra na stanowisku - no to co innego.

siwy

Wysłany: 2009-09-22, 19:39   

nie wsadzam ci zadnych slow w usta tylko stwierdzam fakt oczywisty (jak mozesz to napisz dokladnie jakie slowa ci wlozylem w usta) robicie nagonke na pzpn co by nie zrobil zawsze bedzie zle a dodatkowo skad masz pewnosc czy lato nierobil jakiegos rozeznania
zaproponowal ze bedzie konkurs jak jest w kilku powaznych dyscyplinach i przynosi to sukcesy lecz dla was to tez jest zle bo lepiej robic nagonke i pokazywac jaki to leo jest bogiem tylko wszyscy mu noge podstawiali
dla mnie najwieksza swinia okazuje sie kowalczyk ze swoim zasranym apelem

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2009-09-22, 22:30   

po 1. nie robie zadnej nagonki
po 2. nie mam takiej pewnosci, chyba nikt z nas nie ma po za nim samym, pisalem wczesniej ze nie wyglada to na to... poddaje w watpliwosc sens zatrudnienia tymczasowego trenera ... i zastanawiam sie dlaczego i proboje wytlumaczyc sobie ta decyzje, wydawalo mi sie ze wszyscy tutaj tez :)
po 3. sposób Twojej wypowiedzi na ówczesny poprzedni post wydawał mi się właśnie takiego typu (z konkretnym dodaniem "wiec nie przesadzaj"), jeżeli teraz piszesz że "nie wkładam słów w usta tylko stwierdzasz fakt oczywisty" - bezpardonowo właśnie to robisz - wkońcu " już widzę wasze wielkie krzyki" czyli tak jak piszę - że będę costam costam, gówno prawda, bo nawet ja nie wiem co bym zrobił po głębszej chwili refleksji.

po 4. bez sensu gadać na ten temat skoro i tak gówno wiemy bo jestesmy pionkami, chcialem sobie pogdybać, spróbować wbic sie w tok postepowania prezesa.

i daleki jestem od robienia nagonki, nie neguje idei konkursu - w ogole sie o niej nie wypowiadalem.

prosze: przestan uogólniać i nie czepiaj sie, niczego dobrego to nie przyniesie. Po prostu spróbuj przekonać do swoich racji a nie imaj się technik Wieniawiaka

dzieki.

siwy

Wysłany: 2009-09-23, 03:01   

a rozumiesz slowo jakby ktore jest w tym zdaniu natomiast przesada jest w twoim zalu za leo i jego wielkimi wynikami

a sens tymczasowego jest bardzo prosty pisalem juz otym
za krotki czas miedzy dwoma meczami by przyszly oferty od trenerow by je ocenic i dokonac wyboru

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2009-09-23, 08:18   

Ja nie mam żadnego wielkiego żalu ... nie baw się w Wieniawiaka, ja jestem za długofalowością działań, co się stało to sie stało, ja bym go nie wywalił i tyle.

jako sens tymczasowego - wydawalo mi sie ze Benhaker mial jakichs polskich trenerow obok siebie, asystentów ?? czyż nie? warunkiem CHYBA(moze pamiec mnie myli) mialo byc to ze polscy trenerzy sie czegos od niego nauczą? Oni mogli by się przetestować.

a tutaj jest promo Majewskiego

siwy

Wysłany: 2009-09-23, 18:11   

tu sie z toba zgodze ze tymczasowym powinien zostac jeden z najblizszych wspolpracownikow leo chyba ulatowski (tu nie wiadomo czy chcial)
a z dlugofalowoscia sie nie zgodze spieprzone dwie imprezy i brak kontaktu z zawodnikami co widac po wyjezdzie do rpa (czy byl sensowny to inna sprawa) wymuszaly zmiane trenera juz nie na 100% a na 200% jakby leo nie wylecial to ja bym zglosil do prokuratury ze lato dziala na szkode zwiazku zostawiajac trenera nieefektywnego

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2009-09-23, 22:04   

Chyba jednak masz rację. Jestem zachłyśnięty ogólnie Leo osobą, cały czas mysle o jego sukcesach, a moze tak jak pisane wyzej - z nas polaczkow nic nie da się wykrzesac?

a ciekawe czy asystenci nie chcieli
i ciekawe czy rzeczywiscie zawodnicy stracili kontakt (podobno go bronili?)

Pozdrawiam

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach