Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Futbol to nie tylko boisko, piłka i zawodnicy
Autor Wiadomość
Kabanos

Wysłany: 2006-11-22, 10:45   

Pamiętam to jak dziś.:)
Będąc na wakacjach nad morzem z moimi kompanami,dokładnie w miejscowości Władysławowo opisaliśmy całe miasto Garbarskimi napisami,nie wiem czy się zachowały do dziś.Jednak chciałbym opowiedzieć o powrocie otóż było nas 5.Ja jechałem w koszulce Garcy,a kompani popijali napoje,zauważając nerwowo zachowującego się 20-paro letniego gościa siedzącego naprzeciwko.Chwycił za telefon i zaczął gdzieś dzwonić.Ku naszemu zdziwieniu w Malborku weszła grupa Pomezanii która zapewne jechała pewnie na Elane bo tam wysiadali.A wracając do wydarzeń otóż przemiły kolego wstanął i z kompanami którzy przyszli kazali mi wyskakiwać z barw.A że było ich około 40 chłopa postanowiliśmy salwować się ucieczką do pociągowego klopa:)
W 5 osób broniliśmy śmierdzącego kibla przed nacierającymi kibolami Pomezanii.Którzy twardo próbowali się wbić i dać nam bęcki.A jakież nasze przerażenie było gdy usłyszeliśmy "dawaj ogień podpalimy skurwysynów".W klopie pociągowym zapanowała chwila grozy gdy poczuliśmy dym.POciąg tymczasem dojechał do stacji niektórzy z nich wysiedli i zaczęli napi...ać czym się da w okno które zakryliśmy bagażem.W tym samym czasie wpadli na dworzec SOK-i z niebieskimi i rozgonili towarzystwo.Wychodząc z toalety zobaczyliśmy że nie drzwi podpalali a blefowali podpalając bilet pkp;).
Oczywiście pytania niebieskich na przeciw Pomezanii.Oczywiście nic nie wiemy i nie widzieliśmy wsiadamy do pociągu jadąc dalej słyszymy od jednego kibola "szacuneczek".
Co nas podbudowało i wystraszeni acz dumni z "obrony klopa" jedziemy dalej bawiąc się i umilając sobie podróże śmiechem aż do samego Krakowa.

pozdrawiam ;)

dadeusz
LKS

Wysłany: 2006-11-22, 13:09   

:) niezłe, ostatni bastion w pociągu..... podoba mi się :spoko:

miki
Tylko KS Lublinianka

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2006-11-22, 15:14   

Dobra historia i szacunek dla Was za tą obronę 8) :spoko:

Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2006-11-22, 18:42   

Kabanos napisał/a:
Pamiętam to jak dziś.:)

No wreszcie ktoś podjął temat :)

I to od razu urzekająca historia :spoko: Kabanos jak sobie jeszcze coś przypomnisz - pisz. Pozdro dla Brązowych :)

Makary
88888888

Wysłany: 2007-03-30, 15:43   

Świeżo zasłyszane:

Trolejbusem jedzie para - chłopak i dziewczyna.

Dziewczyna- "Idziesz w sobote na Motor?"
Chłopak- "Nie"
Dz-"Czemu?"
Ch-"Będę sprzątać"
Dz-"Wolisz sprzątać niż iść na mecz?"
Ch-"Przed świętami trzeba posprzątać"
:|

Abstrahując od wymienionej drużyny ten gość jest łosiem :o

Wujo

Klub: brak
Wysłany: 2007-03-30, 15:58   

Trolejbusem jedzie para -Makary i Wujo
Wujo -"Idziesz w sobote na Lubliniankę?"
Makary- "Tak"
Wujo - "Czemu?"
Makary - "Bo będzie Leśny Dzban"
Wujo- "Wolisz pić lesny dzban na meczu?"
Makary - "Przed świętami trzeba posprzatać"

HAHAHAHAHAHAHAHAHA..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :haha: :haha: :haha: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :jupi: :jupi: :jupi:

Ale zajebisty dowcip wymysliłem! :twisted:

AbstraCHUJąc od wyżej wymienionej drużyny - ten gość jest jej kibicem. :fucku:

Makary
88888888

Wysłany: 2007-03-30, 16:01   

:idea: :wow: :spoko:

Oto jest Dzban, który dał nam Pan...

miki
Tylko KS Lublinianka

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2007-03-30, 17:57   

A już myślałem, że Wujowi wena przez zime uciekła. A tu okazuje się, że zachował ją na wiosne. Jutro może być ciekawie... :fucku: :wazuuup:

Wujo

Wysłany: 2007-03-30, 19:43   

miki napisał/a:
Jutro może być ciekawie...

u bukmachera przyjmują nastepujące typy związane z moją obecnością:

1.świnska brechta 1.25
X.figo-fago 3.40
2.awantura 7.30
1X.świńskie figo-fago 1.05
X2. awantura w stylu figo-fago 5.40

Ja obstawiam 1X. :rotfl:

Makary
88888888

Wysłany: 2007-05-06, 10:02   

Na meczu Lublinianka - Victoria Parczew kibice Victorii pytają się nas czy byśmy sobie z nimi nie zrobili pamiątkowego zdjęcia. Mówimy, że wstępnie OK. Ale po paru minutach Victoria zdobywa bramke, na co odwracamy się w strone ich kibiców i śpiewamy:
"mieliście zdjęcie, Victorio, mieliście zdjęcie" :)

monter

Wysłany: 2007-05-06, 15:34   

przypominam że w pewnych momentach ta garstka.. albo tych 3 wiernych kibiców z Parczewa wladalo calym sadionem.. jakby ich pilkarze grali jak oni spiewaja.. hmm.. pozdro dla kibicow Viktorii.. tak 3mać

Wujo

Wysłany: 2007-05-22, 17:21   

Kibic ukamienowany za radość z gola

Fan piłki nożnej z Mozambiku został ukamienowany podczas meczu miejscowej ekstraklasy dlatego, że cieszył się z gola swojej ukochanej drużyny.

Więcej...

Przypomniała mi się akcja z liceum.
POD STADIONEM
Mieliśmy wtedy po 15-16 lat i razem z kumplem wybraliśmy się na mecz Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław. :v
(jego starsza myślała,że jest na korkach z matmy :mrgreen: )
Każdy z nas "zielony",trochę przestraszony.Znaleźliśmy wejscie na sektor.
Policjant zapytał tylko z jakiego miasta jesteśmy.Powiedzieliśmy,że Lublin.
Mi skasowali .......cyrkiel,bo został mi w plecaku po piątkowej lekcji matematyki :haha: :haha: :haha:
Chwilę później znaleźliśmy się w "klatce" przeznaczonej dla motorowców. :o
Każdy obowiązkowo łysa głowa,wymiary 6X9 i kaptur z futerkiem. :wow:
Obok stali policjanci,w ręku trzymali kaski na których za pomocą....pałek wygrywali rytm techno,które własnie leciało z głośników. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Trochę oszołomiony caą sytuacją,powidziałem kumplowi:
"Błagam!Tylko nie wyskocz w górę jak Górnik strzeli!" :x :dead: :jihad:
Kolejna myśl była taka,że trzeba ni mniej nie więcej tylko spierdalac w podskokach z tego miejsca.
Stanęliśmy przez policją,każdy z nas blady,przestraszony i półgłosem poprosiliśmy o wpuszczenie na trybunę dla ludzi,którzy nie robili dopingu tylko spokojnie oglądali mecz.
Resztę meczu oglądaliśmy bezpieczni.
POWRÓT
Dworzec w Łęcznej.Droga do domu w "żółtku".
Wpada na ostatnią chwilę napruty kibol Śląska,mówi:"Najtańszy bilet" i się pakuje do środka.
Meczu nie widział,bo zapił gdzieś :rotfl:
Siedziliśmy na samym końcu,wokół nas Śląsk i Motor...i jeden dziadek.Kiedy chciał usiąść usłyszał:"Nie ma,nie ma- tu zapierdziane już".Więc sobie staruszek postał do samego Lublina. :|
Ruszamy.
Przed nami - ten napruty,który nagle oprzytomniał i jego śpiący koleżka.Chłopak podnosił się co 2-3km i w pijanym widzie krzyczał:"Motor" po czym znowu głowa spadała mu na kolana. :mrgreen:
Obok mojego kolegi siedział przedstawiciel klubu z Zygmuntowskich.Dres,szalik i ogólny widok tego,że siłowni nie omija.
Nagle,bez uprzednia mowi do mojego kumpla:"Ty,czego słuchasz?" i bez pytania wyjmuje mu słuchawki z uszu.Dodam,że chłopak słucha metalu,więc w uszach pana dresiarza poleciał zespół KAT z albumu "666" :haha: :haha: :haha:
Miałem taką bekę,że się o mało się nie zaplułem.
Po 30sek. ten kibol oddaje słuchawki,krzywi się strasznie i mówi:"Eeeee,chujowe!".
Prawie mi łzy poleciały z oczu.
Poźniej dałem w prezencie bilet temu,który "wsiadł pijany i otrzeźwiał",podziękował mi ładnie i obiecal piwo,heheh.....
Odbyła sie również dyskusja o powodzi w Polsce,a jeden z kibiców Ślaska opowiadał:
"Kurwa,na 4 piętrze mieszam.Budzę się rano,idę na balkon, o kurwa myslę-jestem na statku!" :rotfl:
Gdy wysiadaliśmy pod PKS w Lublinie jeden z wrocławian,schylił się("niskie" okna w 'żółtku') i mówi tak:
"O,kurwa widzę,że i zamek tu macie...." :idea: :spoko:

Tego dnia jeszcze dłuuuuugo,nie zapomnę....

Paragon
masokosa

Klub: KS KS KS
Wysłany: 2007-05-24, 02:27   

a co to ma qrwa wspolnego z ukamienowaniem :D :P ??

Makary
88888888

Wysłany: 2007-05-25, 22:23   

Wuju, a moze kiedyś Cie najdzie wena na opisanie pewnego swojego wyjazdu z fosą w tle? Wybita szyba - te sprawy ;) Nawet pasuje do tematu :spoko:

Wujo

Wysłany: 2007-05-26, 00:19   

Makary napisał/a:
Wuju, a moze kiedyś Cie najdzie wena na opisanie pewnego swojego wyjazdu z fosą w tle? Wybita szyba - te sprawy ;) Nawet pasuje do tematu :spoko:

nie pamiętam-nic nie wiem-nie stało się :fucku:

[ Dodano: 2007-05-26, 00:20 ]
Paragon napisał/a:
a co to ma qrwa wspolnego z ukamienowaniem :D :P ??

a to,że jakbysmy wtedy się zaczęli cieszyć z gola dla Górnika to niewykluczone,że skończylibyśmy tak samo ;)

Odpowiedz do tematu