Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
NASI Wychowankowie
Autor Wiadomość
bipero

Klub: nie chodzę do klubów
Wysłany: 2012-07-06, 22:05   

Ira ma 25

siwy

Klub: lublinianka
Wysłany: 2012-07-07, 05:39   

pisalem ogolnie nie majac na mysli zadnego pilkarza chodzilo poprostu o pewien sposob szukania i doboru pilkarzy do druzyny

Maniek
dawniej "Polityk"

Klub: KSL
Wysłany: 2012-07-07, 06:02   

i masz racje - nie podoba mi sie system sciagania pilkarskich obiezyswiatow, co grali juz wszedzie i nigdzie sie nie zadomowili, ale akurat "Lyda" gral u nas dlugo (jest wychowankiem), zawsze na wysokim poziomie i mysle, ze sporo by wniosl do srodka obrony w III lidze.

miki
Tylko KS Lublinianka

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2012-07-29, 19:43   

Beka, Łyda poszedł do Lubartowa :rotfl:

kac
szklanym okiem...

Klub: LubliniankaKS
Wysłany: 2012-07-29, 19:54   

Za wysoki poziom u nas

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-07-29, 20:44   

kac napisał/a:
Za wysoki poziom u nas

Łyda zjada na śniadanie wszystkich naszych stoperów poza Jackiem

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2012-07-30, 22:07   

bez sensu ?!

prezes

Klub: KS Lublinianka
Wysłany: 2012-07-31, 08:16   

miki napisał/a:
kac napisał/a:
Za wysoki poziom u nas

Łyda zjada na śniadanie wszystkich naszych stoperów poza Jackiem

Patryk był u nas na jednym treningu, ale wybrał grę w Lewarcie Lubartów. Chcieliśmy go pozyskać ale nie doszło do żadnych rozmów. Każdy ma wolny wybór. W drużynie mają grać tylko ci którym się chce pracować na równi z innymi, jeśli nie to... są inne kluby które proponują wysokie kontrakty, jak jest później z ich realizacją? wszyscy wiedzą.

bipero

Klub: nie chodzę do klubów
Wysłany: 2012-08-02, 09:55   

Piotrek Mokiejewski opuścił Wisłę Puławy

Maniek
dawniej "Polityk"

Klub: KSL
Wysłany: 2012-08-02, 20:13   

http://www.kurierlubelski...otoru,id,t.html

no ja jestem chyba nienormalny

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-08-02, 20:44   

Piotrek to jest zdecydowanie transfer roku w Motorze :fucku:

Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2012-08-25, 18:09   

Stefan Kucharzewski zdobył bramkę dla Avii na wagę remisu w dzisiejszym meczu w Przemyślu.

onyx

Klub: LUBLINIANKA
Wysłany: 2012-08-25, 19:05   

Panie Prezesie. Opowiada Pan tu dziwne historie na tym forum. Z drugiej strony to coś nowego że Prezes klubu piłkarskiego bierze udział na forum internetowym, ale ta sprawa chyba nie wymaga komentarza...
Takie informacje jak o Patryku etc. są w mojej ocenie żałosne tym bardziej z ust jakby nie było Prezesa klubu. Patryk jest wychowankiem klubu, zostawił tu bardzo dużo zdrowia i serca a opowieści o tym że gdzieś dają wysokie kontrakty i wiadomo jak to się kończy..lub że nae klubie mają być ci którzy mają pracować równi z innymi to jakieś czary..
Zdaję sobie sprawę że nasz ukochany KLUB jest dziś prywatnym folwarkiem Pana i Pana trenera i zdecydowanie łatwiej jest grać młodymi chłopcami(poza Jackiem i Skrzatem)i jednym Synem, którzy nigdy nikomu się nie postawią. Podziękowanie Marcinowi M. oraz kilku innym zawodnikom było kulminacją budowania składu..a tak się składa że Marcin jest najprawdopodobniej najlepszym bramkarzem na Lubelszczyźnie. Ale rozumiem młody nie przyjdzie i nie powie że coś jest nie tak. A doświadczeni gracze .. no może nie do końca są wam potrzebni bo strajki bo to bo tamto.. A ja przypomnę że zawodnicy jak Marcin Mańka, Michał Borowski, Maciej Sebastianiuk, Marcin Kubiak, Patryk Grzegorczyk i kilku innych są wychowankami lub osobami związanymi z tym klubem. I zespół byłby na pewno mocny w lidze i oparty na wychowankach== wystarczyło chcieć..
Jeśli chodzi o wysokie kontrakty to nie wiem czy dla Pana 600-700pln to wysoki kontrakt, ale cóż skoro już tak Pan pisze to super bo pewnie chłopcy dostają premię na czas. Szkoda tylko że zawodnicy z innych drużyn wiedząc o realiach jak opłacani są chłopcy w KSL, po prostu się śmieją.
Fajnie było by gdyby miał Pan Klub w sercu tak jak kibice i kilku wychowanków, ale niestety wiele wskazuje na to że chodzi tu zupełnie o coś innego...

Może to nie ten wątek ale jakoś mnie zakuła w oczy wypowiedź Pana Prezesa.

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-08-25, 19:20   

Nie będę tego zbytnio komentował Tomku bo większość zna moje zdanie na poruszane tu tematy, ale ciesze się, że dalej KS w sercu. Wpadniesz za jakiś czas na mecz? Wypowiem się tylko co do hajsów. Jak dla mnie dobrze, że pieniądze są takie jakie są. Chłopaki hajs mają do podniesienia na murawie i mi to pasuje, w kontrakty nie ma co się plątać, w końcu to wciąż amatorska liga.

P.S dodam tylko, że Maćka i Łydę to bym tu wziął z pocałowaniem ręki. Styżej i Pazera mogą im buty czyścić na dzień dzisiejszy....

onyx

Klub: LUBLINIANKA
Wysłany: 2012-08-25, 19:33   

Jak tylko będę to z całą pewnością się zobaczymy :) a klub od zawsze i na zawsze !!!

Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz do tematu