Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
NASI Wychowankowie
Autor Wiadomość
prezes

Klub: KS Lublinianka
Wysłany: 2012-08-26, 17:08   

onyx napisał/a:
Panie Prezesie. Opowiada Pan tu dziwne historie na tym forum. Z drugiej strony to coś nowego że Prezes klubu piłkarskiego bierze udział na forum internetowym, ale ta sprawa chyba nie wymaga komentarza...
Takie informacje jak o Patryku etc. są w mojej ocenie żałosne tym bardziej z ust jakby nie było Prezesa klubu. Patryk jest wychowankiem klubu, zostawił tu bardzo dużo zdrowia i serca a opowieści o tym że gdzieś dają wysokie kontrakty i wiadomo jak to się kończy..lub że nae klubie mają być ci którzy mają pracować równi z innymi to jakieś czary..
Zdaję sobie sprawę że nasz ukochany KLUB jest dziś prywatnym folwarkiem Pana i Pana trenera i zdecydowanie łatwiej jest grać młodymi chłopcami(poza Jackiem i Skrzatem)i jednym Synem, którzy nigdy nikomu się nie postawią. Podziękowanie Marcinowi M. oraz kilku innym zawodnikom było kulminacją budowania składu..a tak się składa że Marcin jest najprawdopodobniej najlepszym bramkarzem na Lubelszczyźnie. Ale rozumiem młody nie przyjdzie i nie powie że coś jest nie tak. A doświadczeni gracze .. no może nie do końca są wam potrzebni bo strajki bo to bo tamto.. A ja przypomnę że zawodnicy jak Marcin Mańka, Michał Borowski, Maciej Sebastianiuk, Marcin Kubiak, Patryk Grzegorczyk i kilku innych są wychowankami lub osobami związanymi z tym klubem. I zespół byłby na pewno mocny w lidze i oparty na wychowankach== wystarczyło chcieć..
Jeśli chodzi o wysokie kontrakty to nie wiem czy dla Pana 600-700pln to wysoki kontrakt, ale cóż skoro już tak Pan pisze to super bo pewnie chłopcy dostają premię na czas. Szkoda tylko że zawodnicy z innych drużyn wiedząc o realiach jak opłacani są chłopcy w KSL, po prostu się śmieją.
Fajnie było by gdyby miał Pan Klub w sercu tak jak kibice i kilku wychowanków, ale niestety wiele wskazuje na to że chodzi tu zupełnie o coś innego...

Może to nie ten wątek ale jakoś mnie zakuła w oczy wypowiedź Pana Prezesa.

... czyżby jedno piwko za dużo? ... a potem chyba słonko zrobiło swoje!

onyx

Klub: LUBLINIANKA
Wysłany: 2012-08-26, 21:09   

Czyli ciąg dalszy dyskusji na poziomie.. Nie Panie Prezesie nie piję piwa ani innych alkoholi.
Przede wszystkim zależy mi na tradycji wspaniałego Klubu, który bądź co bądź w dużej mierze na piłkarskiej mapie Polski jest dzięki KIBICOM i kilku wychowankom, którzy z miłości do niego poświęcali mu czas i zdrowie. Mam wielką nadzieję że Pan nie rozmieni tego na grosze.

Pozdrawiam

Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2012-08-26, 22:37   

Muszę się wtrącić z pozycji kibica. Otóż akurat prezes jest jedną z nielicznych osób, które walnie przyczyniły się do ratunku Lublinianki przed całkowitym rozkładem, także akurat ten zarzut jest nie na miejscu.

Natomiast jeżeli chodzi o Patryka Grzegorczyka, to niewątpliwie jest to wartościowy zawodnik i ja osobiście bym go widział w naszej defensywie, ale dlaczego u nas nie gra, to chyba musiał by się wypowiedzieć sam zainteresowany, ewentualnie trener.

kfak
Tylko KSL!

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2012-08-28, 00:04   

onyx napisał/a:
zależy mi na tradycji wspaniałego Klubu, który bądź co bądź w dużej mierze na piłkarskiej mapie Polski jest dzięki KIBICOM i kilku wychowankom, którzy z miłości do niego poświęcali mu czas i zdrowie. Mam wielką nadzieję że Pan nie rozmieni tego na grosze.
co jak co, ale chyba zapomniałeś o drobnym fakcie, że gdyby nie Prezes Gil, Lublinianki w obecnej formie, na tym poziomie, by nie było, albo nadal byśmy trwali w niewiadomo jakim marazmie.

Także złego słowa powiedzieć nie dam. A to że prywatny folwark trenera będzie, to mówiłem dużo wcześniej, chwała mu za awans, ale nasze wszystkie obawy się potwierdziły. Kilka porażek i zrobi się bagno - i się zrobiło.

A jak wszystkim tak zależy na dobru klubu, to ja przypominam - jest stowarzyszenie i rąk do pracy brakuje, naprawde brakuje nawet przysłowiowego wsparcia, czasami nie trzeba nawet zbyt wiele robić - zachęcam!!!

Makary
88888888

Wysłany: 2012-10-20, 18:17   

Konrad Nowak obecnie grający w Wiśle Puławy jest liderem strzelców II ligi Wschodniej z dorobkiem 10 bramek po 13 kolejkach.

kamski

Klub: Lublinianka BC
Wysłany: 2013-01-14, 15:13   

Tomasz Brzyski w Legii Warszawa.

http://www.90minut.pl/new...i-Warszawa.html

Paragon
masokosa

Klub: KS KS KS
Wysłany: 2013-01-14, 18:16   

ta jest ! :) Ole :) hehe

wieniawa

Wysłany: 2013-01-17, 13:51   

Tomasz Brzyski podpisał kontrakt z Legią - wywiad z piłkarzem
https://www.youtube.com/watch?v=9HJTv4rkZDg

Maniek
dawniej "Polityk"

Klub: KSL
Wysłany: 2013-02-06, 12:33   

http://lubgol.pl/news,620...h-w-jagiellonii

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2013-06-14, 19:23   

Sobi, Herda i Łyda odsunięci od Lewartu.

kac
szklanym okiem...

Klub: LubliniankaKS
Wysłany: 2013-06-19, 10:13   

odnośnie ich odsunięcia, chłopaki kontratakują :)
http://www.mmlubartow.pl/...encja-dzialaczy

Makary
88888888

Wysłany: 2013-06-20, 17:45   

Cytat:
Konrad Nowak, przebywał dziś w Łęcznej na rozmowach w sprawie kontraktu z GKS Bogdanka. Pierwszoligowiec poważnie interesował się zatrudnieniem skutecznego napastnika. Zawodnik nie przystał jednak na warunki, które przedstawili mu sternicy pierwszoligowego klubu.

Menadżer zawodnika, Ireneusz Hurwicz, w rozmowie z naszym wortalem twierdzi, iż oferta z Łęcznej była o wiele mniej korzystna finansowo niż ta z Wisły. - Konradem bardzo poważnie interesowały się trzy kluby: Arka Gdynia, Chojniczanka Chojnice i właśnie GKS Bogdanka. Oferta tego ostatniego klubu była o dwa razy mniejsza niż ta przedstawiona przez działaczy Wisły.

Wiadomo już, że Nowak zwiąże się z puławskim klubem nową, dwuletnią umową. - Konrad poinformował nas, że decyduje się na podpisanie nowej umowy z naszym klubem - mówi prezes Wisły, Grzegorz Nowosadzki.

http://lubgol.pl/news,693...taje-w-pulawach

kac
szklanym okiem...

Klub: LubliniankaKS
Wysłany: 2013-07-01, 21:01   

Kamil Witkowski na treningu Bogdany.

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2013-07-03, 21:00   

http://lubgol.pl/news,700...ramkarzy-motoru

Maniek