Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Kabarety,kabarety...
Autor Wiadomość
Wujo

Klub: brak
Wysłany: 2007-06-08, 15:18   Kabarety,kabarety...

Państwo drodzy!
Chciałem rozpocząć nowy cykl.
Wrzucajmy tutaj najśmieszniejsze rzeczy dotyczące wydarzeń w klubach piłkarskich.

--------

Oto relacja z wydarzeń,które miały miejsce w Pogoni Szczecin.
Proszę się mocno trzymać.
Poniższy wywiad grozi upadkiem z krzesła.
Jak to było w Pogoni Szczecin?

:haha: :haha: :haha:

miki
Tylko KS Lublinianka

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2007-06-08, 15:52   

To jest coś niesamowitego. To co się działo w Szczecinie to jest jeden wielki BURDEL. Żal tylko kibiców i klubu z takimi tradycjami

Wujo

Wysłany: 2007-07-31, 13:11   

Kabaret w polskiej ekstraklasie

W żadnej innej lidze nie jest tak śmiesznie jak w polskiej. Pierwsza kolejka przyniosła licencyjny kabaret. Oficjalnie trenerami Jagiellonii Białystok i Polonii Bytom byli Jan Żurek i Zdzisław Podedworny. Obu nawet nie było na meczach, bo z klubami, w których rzekomo są zatrudnieni, nie mają nic wspólnego.

Więcej...

Wychodzi,że w Polsce naprawdę "nie mamy" trenerów... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Wujo

Wysłany: 2007-08-01, 14:51   

Huczna impreza działaczy PZPN, nie zabrakło wódki, kart i tancerek

Byli selekcjonerzy reprezentacji i ich współpracownicy z Wydziału Szkolenia PZPN, "szkolili się" podczas biesiady na zamku w Wąsowie, gdzie na piciu wódki, grze w karty i obserwacji roznegliżowanych tancerek przyłapał ich "Fakt".

Więcej...

To dla dobra polskiej piłki...kurwaa!

Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2007-08-01, 15:46   

Powinieneś nazwać temat : "Kabarety, kabarety i kabaretki" ;)

Wujo

Wysłany: 2007-08-01, 18:02   

Komentarz do biby PZPN-u:

Cytat:
A na drugi dzien pan Jerzy rozrysyje na ekranie taktykę spotkania.

Kto gdzie spadł, zatoczył sie lub porzygał...

:haha: :haha: :haha:

Wujo

Wysłany: 2007-08-16, 14:39   

Prezes kazał pobić piłkarza, "zadanie" wykonano

Dziwne rzeczy dzieją się w rumuńskiej piłce nożnej. Prezes jednego z drugoligowych klubów kazał pobić ochroniarzom piłkarza. Dlaczego? Bo zawodnik chciał odejść z drużyny. Mihai Lungan nie miał zamiaru dłużej występować za darmo - szefowie nie płacą mu już od paru miesięcy - i zamierzał zmienić zespół.

Więcej...

U nas w Polsce kultura...biją tylko po przegranym meczu

Wujo

Wysłany: 2007-09-05, 17:03   

Trener chciał powołać zawodnika Legii, PZPN zakazał

Kamil Grosicki odmówił wyjazdu na młodzieżowe MŚ U-20 do Kanady, za co został zawieszony w prawach reprezentanta. Teraz Andrzej Zamilski chciał powołać go na eliminacyjne mecze MME, ale otrzymał instrukcje z PZPN, że nie może tego robić.

Więcej...

Brak mi słów.
Wychodzi na to,że o powołaniu do kadry decyduje PZPN a nie trener.
Jak tak dalej pójdzie to ludzie ze związku będą ustalać składy.
Owszem,Grosicki odmówił wyjazdu na MŚ U-20,ale nie tacy 'grzesznicy' wracali do łask.

Paragon
masokosa

Klub: KS KS KS
Wysłany: 2007-09-05, 19:15   

pzpn pzpn JEBAC JEBAC pzpn !!!!

Wujo

Wysłany: 2007-09-07, 13:59   

Michniewicz dostał ultimatum

Robert Pietryszyn, prezes KGHM Zagłębie Lubin, powoli traci cierpliwość. Mistrzowie Polski po sześciu kolejkach Orange Ekstraklasy mają aż osiem punktów straty do prowadzącej Legii Warszawa.

Więcej...

Wrzucam to tutaj,bo dla mnie to niezły kabaret...
Słabszy początek sezonu i juz chca go zwalniać.
Najśmieszniejsze jest to,że prezes Zagłębia jest z PiS-u.
A jak mawiał premier:"Wraca stare!".
No i prawda!W typowym stylu najłatwiej zmieniac trenerów po kilku kolejkach-żenada.

[ Dodano: 2007-09-07, 23:11 ]
UWAGA ! ! ! ZAGRANICZNA PEREŁKA :

UEFA kończy z gestem fair play

Europejska Unia Piłkarska (UEFA) postanowiła skończyć z niepisaną zasadą wybijania piłki na aut, w momencie, kiedy na murawie leży zawodnik. Prawo przerywania gry w takich sytuacjach będą mieć tylko i wyłącznie sędziowie.

Więcej...

Wujo

Wysłany: 2008-04-30, 01:42   

Kuracja Ronaldo z udziałem transwestytów

Napastnik AC Milan Ronaldo przykuł uwagę brazylijskich mediów i zbyt szybko o nim nie ucichnie, ale nie jest to spowodowane względami sportowymi.

Więcej...

Wujo

Wysłany: 2008-05-15, 14:05   

Cytat:
"Gramy jak cipy", "Mnie już nic nie dotyka. O mnie mówiono i pisano, ze jestem Bin Ladenem...", "Kiedyś przez piłkę piłem, teraz piłka mi nie daje pić. Tyle czasu mi zabiera.", "Użył słów powszechnie uważanych za obraźliwe. Ty sk... j..." - czyli najlepsze cytaty sezonu Orange Ekstraklasy!

"W czwartek Ameri momentami prezentowało poziom Bayernu."
Pomocnik GKS Bełchatów Paweł Strąk o meczu z gruzińskim Ameri Tbilisi

"Nie spodziewałem się, że zagram z Rosją od pierwszej minuty. Liczyłem na grę w mniejszym wymiarze czasu, co także zaważyło nieco na mojej postawie"
Maciej Iwański, lider Zagłębia Lubin o swoim meczu w kadrze.

"Indywidualnie byliśmy słabsi pod względem techniczno-taktycznym, myślenia taktycznego, ale nadrabiali po przerwie cechami wolicjonalnymi i ta gra nabrała rumieńców"
Trener ŁKS Łódź Wojciech Borecki o meczu z Cracovią

"K.... jeszcze minuta..."
Komentarz z ławki rezerwowych Korony Kielce w doliczonym czasie gry meczu z Ruchem Chorzów.

"Po takim meczu najchętniej bym się tutaj zakopał w tym wale ziemnym"
Trener Groclinu Dyskobolii Jacek Zieliński po meczu z Cracovią.

"Jeśli trener Michniewicz uzna, że powinniśmy grać bez bramkarza, to tak zagramy."
Prezes Zagłębia Lubin, Robert Pietryszyn o autonomii szkoleniowca "Miedziowych" przy podejmowaniu decyzji.

Mnie już nic nie dotyka. O mnie mówiono i pisano, ze jestem Bin Ladenem..."
Trener Cracovii Stefan Majewski w magazynie Liga Plus Ekstra.

"Miałem dzisiaj kilka okazji, których nie wykorzystałem, w końcu piłka uderzyła mnie w głowę i wpadła do bramki."
Napastnik Jagiellonii Białystok Vuk Sotirović, który w meczu z Widzewem zdobył swoją pierwszą bramkę w ekstraklasie.

"Powiślance raz strzeliłem. No i Drukarzowi też. Ładna bramka była."
Maciej Skorża o swoich piłkarskich osiągnięciach. Odpowiedź na porównanie go z trenerem Legii Janem Urbanem.

Użył słów powszechnie uważanych za obraźliwe. Ty sk... j..."
Sędzia meczu Górnik Zabrze - GKS Bełchatów Marcin Szulc o powodach usunięcia z boiska Mariusza Ujka.

"Jaki mam czas na sto metrów? Nie wiem... Sześć sekund?"
Napastnik Polonii Bytom Michał Zieliński po meczu z Cracovią

"Kiedyś przez piłkę piłem, teraz piłka mi nie daje pić. Tyle czasu mi zabiera."
Drugi trener Jagiellonii Białystok Dariusz Czykier.

"Postawiłbym na mistrzostwo Zagłębia, ale tylko wówczas, gdybym organizował kuponik z samymi fuksami"
Trener Zagłębia Lubin Rafał Ulatowski zapytany o szanse miedziowych na mistrzostwo Polski.

"Jak przyjechali mnie aresztować w dziewięć osób to znalazła się kawa, ciastko i zimne napoje dla wszystkich przez cały dzień. Wziąłem nawet na lawetę ich samochód, bo nie mogli do mnie dojechać. Byłem też dwa lub trzy razy wyprowadzany z domu, bo zepsuła im się kamera, a koniecznie chcieli to sfilmować."
Ryszard F. "Fryzjer" o swoim aresztowaniu

"Choć nie strzelam bramek głową, to nie znaczy, że zupełnie nie potrafię jej użyć. Mam przecież wysokie czoło, świadczące o wysokim poziomie inteligencji."
Pomocnik Polonii Bytom Jacek Trzeciak o swojej bramce w meczu z Zagłębiem Sosnowiec.

"Gramy jak cipy"
Radosław Kałużny po przegranym spotkaniu Jagiellonii z Cracovią.

"Mamy mniej szczelną obronę, a to efekt mojej filozofii. Mnie nie interesuje kunktatorstwo, ani ciułanie punktów. Co z tego, że będziemy mecze remisować, skoro lepiej grać systemem: raz zwycięstwo, raz porażka. I właśnie dlatego, celowo, zrobiłem więcej luzu w obronie."
Trener Janusz Białek o taktyce Odry Wodzisław w rundzie wiosennej.

"Zapomnijcie o Bojarskim. Musiałoby z 15 kolegów być kontuzjowanych, czterech pauzować za czerwone, pięciu za żółte kartki, a są jeszcze juniorzy."
Napastnik Cracovii Marcin Bojarski

"Rozmawiałem z panem Sylwestrem Cacką, przepraszam Cackiem. Przekonał mnie w półtorej godziny."
Nowy trener Widzewa Łódź Janusz Wójcik.

"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej dupy z batem."
Tomasz Hajto o szansach mistrza Polski w europejskich pucharach.

"Wolę grać z rywalami takimi jak Legia. Mecze z teoretycznie słabszymi rywalami niekiedy zmieniają się w takie ecie-pecie."
Trener Lecha Poznań Franciszek Smuda.

wp.pl

CYTATY Z CAŁEGO SEZONU

Wujo

Wysłany: 2008-06-16, 02:55   

Piłka nożna: niedawny I-ligowiec wygrał 34:0!
CYNK /15.06.2008 18:24
Wręcz niewyobrażalnym wynikiem zakończył się mecz piłkarzy Szczakowianki Jaworzno (obecnie KP Jaworzno), którzy jeszcze niedawno występowali w ekstraklasie, a obecnie grają w A-klasie - taką informacje otrzymaliśmy na cynk.onet.pl.
W ostatniej, 30. kolejce, spotkań Szczakowianka wygrała przed własną publicznością z Tęczą Błędów aż 34:0.
onet

Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2008-06-16, 17:46   

Gdzieś pod tym newsem przeczytałem komentarz w stylu :

"Ale Tęcza miała optyczną przewagę." :mrgreen:

Wujo

Wysłany: 2008-06-18, 00:49   

Uwaga,uwaga!
Gazeta "Fakt" w końcu przydatna!

Euro 2008 im zwisa

Już wiadomo, po co PZPN-owskim notablom imprezy, takie jak Euro

OSTRZEŻENIE ! ! ! NAGIE FOTY DZIAŁACZY ! ! ! ! !

Cytat:
POWINNO IM SIE URWAĆ TE ZWISŁE FUJARY I RZUCIĆ NA BOISKO PODCZAS MECZU POLSKI Z CHORWACJĄ. A TYCH SKURWIELI WYPIEPRZYĆ Z PZPN GÓWNO CO ROBIA A KASE BIORA I SIĘ OPIERDALAJĄ
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Odpowiedz do tematu