Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Kabarety,kabarety...
Autor Wiadomość
Wujo

Klub: brak
Wysłany: 2008-09-24, 03:42   

"Chciałem ukraść papieżowi dwa miliardy"

Była gwiazda reprezentacji Anglii, Paul Gascoigne po raz kolejny dał po sobie poznać, że z jego psychiką nie jest najlepiej. Ostatnio opowiadał pijany, że chciał ukraść papieżowi Janowi Pawłowi II dwa miliardy funtów.

Gascoigne zawsze był człowiekiem wzbudzającym powszechne wątpliwości dotyczące jego stanu zdrowia psychicznego, ale ostatnio, gdyby głupota umiała latać, Gascoigne spotkał spotkałby się z psem Łajką. Dwa razy trafił w ostatnich miesiącach do szpitala psychiatrycznego. Dlaczego?

Próby włamania do pustych pubów, próby samobójcze, narkotyki, dzikie ilości alkoholu... Ale ostatnio "Gazza" przeszedł sam siebie. W barze Metz Experience w miejscowości Dunston stwierdził, że próbował ukraść papieżowi Janowi Pawłowi II dwa miliardy funtów. Oprócz tego Paul stwierdził, że łączy go zażyła przyjaźń z libijskim przywódcą Muamarem Kadafim, a słynny aktor George Clooney chciał z nim pograć w rzutki.

wp.pl

News jak najbardziej 'plotkarski',ale dziennikarze,którzy coś takiego wymyslają muszą być w podobnej formie co Gazza...

Wujo

Wysłany: 2008-11-04, 19:37   

Klub zatrudnił egzorcystę; "W naszej szatni zagnieździł się szatan"

Włoski klub Modena FC, który zajmuje ostatnie miejsce w Serie B, postanowił zatrudnić... egzorcystę.

-Nie ma innego wytłumaczenia, w naszej szatni zagnieździł się szatan - twierdzi prezydent Modeny Giancarlo Gibellini, którego zespół wygrał tylko jeden z 11 meczów obecnego sezonu.

Dlatego Gibellini postanowił skorzystać z pomocy swojego przyjaciela, 70-letniego benedyktyna, ojca Gregorio Colosio.

onet.pl

Tam to mają problemy...szatan,tu szatan tam,a do tego Watykan stoi.
My mamy za to Norwegów,tylko jakie są na nich egzorcyzmy?

Wujo

Wysłany: 2009-04-14, 19:57   

Kącik Taktyczny - komunikacja na boisku

Cytat:
Problemem jednak wg. menedżera jest poziom języka angielskiego, którym operuje Pavlyuchenko.

"Fakt - to jest problem.

"Tłumacz ciągle biega za nim dookoła boiska.

"Czasem ktoś podaje piłkę środkiem boiska i Roman podąża za akcją. Tłumacz wtedy biegnie za nim, dopada do niego i wbija piłkę głową do bramki! Ja się wtedy pytam "Co ten gość robi na boisku?", a on po prostu tłumaczy Pavowi co ja przed chwilą powiedziałem...
"
"W ostatnich 2 minutach przeciwko West Hamowi krzyczałem do niego, żeby zatrzymał prawego obrońcę, który wychodził na czystą pozycję. Gdyby znał lepiej angielski, nie byłoby takich problemów."

:haha:

kfak
Tylko KSL!

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2009-04-19, 17:26   

temat "kabaret" ewidentnie oddaje co kryje w sobie...

kapitalne, :spoko:

Wujo

Wysłany: 2009-06-18, 14:40   

Wojtek Kowalczyk jak zawsze w formie:

Cytat:
Rozgorzała nowa dyskusja - o powiększeniu ligi. No i wypowiadają się takie osobistości jak Andrzej Strejlau (jego szanuję) czy Jacek Zieliński (ten z Lecha). Mówią, że 40-milionowy kraj zasługuje na 18 drużyn w ekstraklasie.

Bardzo ciekawe! W takim razie Niemcy zasługują na 36 drużyn, a Chińczycy na 598! W Chinach mają więc problem, bo rozegranie całego sezonu musiałoby trwać ponad 3 lata, zakładając, że gramy codziennie, albo ponad 20 lat, jeśli spotkania miałyby się odbywać tylko w weekendy. A to by było nawet zabawne - mistrzem Chin w sezonie 2009/2030 został...

http://www.weszlo.com/blog/2

kfak
Tylko KSL!

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2009-06-19, 10:38   w odpowiedzi na link Wuja

Cytat:
"W zakończonym sezonie ligi cypryjskiej mistrzem został APOEL, jedyny klub w najwyższej klasie rozgrywkowej. Nie rozegrał żadnego meczu".

Wujo

Wysłany: 2009-07-19, 03:35   

Cytat:
- W "PS" ciekawy tekst o SMS Łódź, gdzie lody kręci stary Matusiak. Generalnie chodzi o to, że żeruje na młodych chłopakach. Ale spodobała nam się wypowiedź jednego piłkarza: "Pisaliśmy do PZPN, Łódzkiego ZPN i Dolnośląskiego ZPN, pytając – czy jestem amatorem, czy profesjonalistą. Łódzki związek odpowiedział, że profesjonalistą, dolnośląski, że amatorem, a PZPN uznał, że jestem nieamatorem". Hmm... W zasadzie wszystko się zgadza. I dotyczy to nie tylko ciebie, tylko wszystkich polskich piłkarzy. Niby profesjonaliści, ale jednak amatorzy.

www.weszlo.com

Wujo

Wysłany: 2009-07-23, 00:47   

Prezes Lecha idzie na majstra? Pomagamy!

- Jestem gotowy sprzedać Lewandowskiego, ale nie wiem czy znajdzie się chętny, który wyłoży 7 milionów euro - oświadczył Andrzej Kadziński, prezes Lecha Poznań. Skoro nie wie, to mu odpowiadamy - nie, nie znajdzie się. Ktoś może dać 7 milionów, ale poprosi, żeby wydać z 5 milionów reszty.

A poza tym Kadziński oświadczył - jak co roku - że "idzie na majstra". Skoro tak ciągle mówi, że idzie, to niech już pójdzie. Postanowiliśmy mu to ułatwić - otóż Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Pracowników Budowlanych organizuje kursy przygotowawcze dla pracujących na majstra i brygadzistę. Są to kursy wieczorowe, więc nie powinny kolidować z obowiązkami w klubie.

Prezesie, jest szansa dotrzymać słowa!

www.weszlo.com

I ty też,możesz pójść na majstra!

Wujo

Wysłany: 2009-07-31, 20:29   

Polonia Warszawa - co z tym Powstaniem?

Polonia Warszawa jest oburzona, że nie może na koszulkach uczcić pamięci Powstania Warszawskiego. To podobno skandal. Mamy w tej sprawie bardzo mieszane uczucia.

Z jednej strony - co to by Ekstraklasie przeszkadzało, że Polonia wyjdzie na rozgrzewkę w koszulkach z patriotycznym napisem? To taki problem? Pogwałcenie zasad? Chcą - ich sprawa.

Z drugiej jednak strony - skończmy z tą szopką. To tylko piłka nożna, w porównaniu z Powstaniem Warszawskim coś zupełnie nieistotnego. Mdli nas, jak widzimy tych wszystkich przedstawicieli kibiców, którzy na grobach składają fikuśne, kolorowe wieńce z klubowymi symbolami. W ramach marketingu. Żeby się tylko pokazać. Żeby strzelić fotkę. Żeby wrzucić na klubową stronę i ogłosić - my tam byliśmy! A potem idą na stadion i śpiewają, że jedna część Warszawy pierdoli drugą, wywieszają flagi z jakimiś rasistowskimi symbolami, z ukrytymi znakami SS.

Piłkarze niech się wezmą za granie, kibice za kibicowanie. To tylko sport. A pamięć Powstania Warszawskiego niech będzie wolna od klubowych gierek i kibicowskich licytacji. Taki nasz mały apel.

weszlo.com

Wujo

Wysłany: 2009-09-10, 18:07   

Działacze w bojowych nastrojach

Wychodząc ze stadionu NK oficjele PZPN natknęli się na grupę polskich kibiców, którzy dotarli do Mariboru. - Złodzieje! Zabrali sobie wszystkie bilety - krzyczeli fani biało-czerwonych - czytamy na w "Futbol News"

Na spotkanie w Mariborze PZPN otrzymał 436 wejściówek dla kibiców. Pozostałe 100 miejsc przeznaczono dla vipów i sponsorów. Jednak związek mógł wystąpić o znacznie większą pulę wejściówek, ok 1200. Nie zrobił tego bojąc się burd na trybunach.

Wychodzący ze stadionu oficjele PZPN-u zostali zaatakowani słownie przez kibiców. - Złodzieje, zabrali sobie bilety. Jeb.., jeb.., PZPN - krzyczeli.

Po dłuższych namowach fanów prezes Grzegorz Lato postanowił podejść do grupy fanów próbując wytłumaczyć im sytuację. Jednak skończyło się kolejną porcją wyzwisk. Jak relacjonuje dziennikarz "Fubol News", wtedy nie wytrzymali Antoni Piechniczek i Kazimierz Greń.

- Jakbym był dwadzieścia lat młodszy, podszedłbym i wpier.... Będą mnie obrażać? Za to , co dla polskiej piłki zrobiłem? - oburzał się Piechniczek.

- Antek ma rację. Pomógłbym mu nawet. Oni cwaniakują, bo w grupie są. Jakby jeden na jeden stanęli, to by spier.... gdzie pieprz rośnie - dodał Greń. Szkoda, że w podobnych, bojowych nastrojach nie byli w środę wieczorem nasi piłkarze.

wp.pl.

Hehehe..ostatnio czuję się jak jasnowidz.Pisałem o Irlandii Płn.,pisałem o tym,że polscy piłkarze to są ekstra ale tylko w...Ekstraklasie,a parę godzin temu "przewidziałem",że zaczną wychodzić na jaw podobne sytuacje(choćby wywiad Leo dla radia).
Zatrudnicie mnie jako wróżkę?
:mrgreen:

Wujo

Wysłany: 2009-09-22, 19:42   

Powiem wam,że nawet nie potrafię tego skomentować... :haha:

Wujo

Wysłany: 2009-09-24, 18:00   

Cytat:
Pamiętam, że spojrzałem na ławkę rezerwowych, gdy przegrywaliśmy z Boltonem w zeszłym sezonie – wspomniał Redknapp. - Dwóch moich zawodników spało z czapkami opuszczonymi na głowach, pod ciepłym kocem. Powiedziałem: „Musi być wam ciężko tak pracować za 30 tysięcy tygodniowo” i „Przepraszam, że odciągnąłem was od waszych kobiet i filiżanki herbaty” – wyznał nasz manager. - Piłkarze Manchesteru United nie siedzieliby tak zdołowani. To coś czego uczą się w miarę rozwoju w klubie. Mentalnie są wspaniale przygotowani – dodał.

Wujo

Wysłany: 2009-09-29, 16:53   

Nic nie powiem-zobaczcie sami:

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Wujo

Wysłany: 2009-10-12, 10:17   

Cytat:
Po przegranym 0:2 meczu Polski z Czechami, zasiadający w Zarządzie PZPN Antoni Piechniczek jest zadowolony z nowej jakości polskiej reprezentacji. - Mieliśmy w pierwszej połowie osiem rzutów rożnych, a każdy był wykonany inaczej, miał swoją myśl przewodnią

nic nie godom.nic a nic.

kac
szklanym okiem...

Klub: LubliniankaKS
Wysłany: 2009-10-17, 11:26   

http://portalkibica.pl/ak...-ma-sprawy.html to jest dopiero parodia

Odpowiedz do tematu