Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Kabarety,kabarety...
Autor Wiadomość
Wujo

Klub: brak
Wysłany: 2009-11-12, 17:46   

Człowiek,który nie miał nic przeciwko zagranicznym trenerom i wcale nie zależało mu na zwolnieniu Beenhakkera:

www.weszlo.com

Wujo

Wysłany: 2009-11-25, 23:49   

Bardzo ważne obrady Wydziału Szkolenia

Jak wiadomo, na obradach Wydziału Szkolenia PZPN zapadają niezwykle ważne dla przyszłości polskiej piłki decyzje. Ostatnio obradowano wyjątkowo długo i owocnie. Poniżej zapis nie słowo w słowo, ale sens w pełni oddany...

- Należy zawiesić Patryka Małeckiego za to, że powiedział, że trener się nie nadaje.
- Zdecydowanie, popieram.
- Czyli już nigdy nie będzie powołany do U-21.

(40 minut później)
- No dobrze, ale jeśli my go zawiesimy, a trener pierwszej reprezentacji go powoła?
- No właśnie...

(40 minut później)
- W takim razie go nie zawieszajmy, bo to będzie głupio wyglądało.
- Popieram, nie zawieszajmy.

- Władku, to jak to z tym twoim meczem było?
Władysław Żmuda: - No więc do przerwy prowadziliśmy 1:0. W przerwie powiedziałem chłopakom, że jak strzelimy jeszcze dwa gole, to tego spotkania na pewno nie przegramy. Niestety, w drugiej połowie to przeciwnik strzelił dwa gole i przegraliśmy. Czyli założenia były dobre, ale zabrakło realizacji.

- Trzeba wezwać Oresta Lenczyka na dywanik.
- Zgadzam się, on nie może tak mówić.
- Czyli go dyscyplinujemy.

(20 minut później)
- A jak nie przyjedzie?
- No właśnie, on na pewno nie przyjdzie.

(20 minut później)
- No to go jednak nie wzywajmy.

PS Ten tekst nie jest żartem, tylko relacją.

www.weszlo.com

Wujo

Wysłany: 2010-04-03, 17:24   

Dawne czasy, Dariusz Kubicki zostaje trenerem Legii. Na jednym z pierwszych treningów, chcąc popisać się, gdzie to on grał, wymyśla kompletnie bezsensowny ćwiczenie. Ustawia piłkarzy na linii końcowej i mówi tak: - Słuchajcie, sprawdzę waszą wiedzę na temat piłki. Będę wymieniał nazwy klubów. Jak wymienię nazwę klubu z Premiership, na przykład "Chelsea", to biegniecie tam do znacznika sprintem i wracacie. Ale jak powiem "Nottingham Forest", to nie biegniecie. Bo Nottingham nie jest w Premiership. "Chelsea" - jazda! Ale "Preston" - stoicie. OK?

No i Kubicki zaczyna. Krzyczy: "Liverpool!". Wszyscy biegną, tylko Kiełbowicz został na linii. - Nie no, Kiełbik, co ty? Liverpool gra w Premiership, trzeba było biec! Dobra, od początku!

Nowe polecenie: "Reading!". Wszyscy stoją. - Dobrze, dobrze! - trener zadowolony.

Następne: "Aston Villa!". Biegną, Kiełbowicz został. - Kiełbik, Jezu, Aston Villa gra w Premiership! Jeszcze raz! - zwołuje piłkarzy.

I żeby było łatwo: "Manchester United!!!". Wszyscy biegną, ale... Kiełbowicz stoi. I widać, że jest naprawdę wściekły!
- Kiełbik, Manchester United gra w Premiership, miałeś biec!!!
- Ale pan miał krzyczeć Chelsea!!!

Wujo

Wysłany: 2010-09-03, 15:41   

Przy okazji, opowiemy wam historię, jak pewien bogaty biznesmen kupił klub piłkarski i na początku uznano, że musi poznać wszystkich zawodników. Zorganizowano spotkanie, spora sala, na jej końcu stół, za którym siedzą: prezes, trener, drugi trener, trener bramkarzy, dyrektor sportowy. Piłkarze ustawieni w szeregu, wywoływani pojedynczo.

Piłkarz: - Dzień dobry, nazywam się X, jestem bramkarzem.
Prezes: - Zdrowie naszego bramkarza, niech mu się wiedzie!
(i wszyscy za stołem kieliszki do góry, chlup!)

Piłkarz: - Dzień dobry, nazywam się Y, jestem lewym obrońcą.
Prezes: - Zdrowie naszego lewego obrońcy, powodzenia!
(i znowu wszyscy za stołek po lufce, chlup!)

Piłkarz: - Dzień dobry, nazywam się Z, gram na środku obrony.
Prezes: - No to zdrowie środkowego obrońcy!
(i oczywiście... chlup!)

Jeszcze się nie skończyli pomocnicy, a pierwszy odpadł trener. Przy napastnikach prawie same zgony. Nie, ta historia nie jest zmyślona.

weszlo.com

Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2010-09-14, 11:12   

Chełmianka w strojach Chełminianki. Bo w drukarni się pomylili...

Piłkarze trzecioligowej Chełmianki Chełm zagrali wczoraj w Krośnie z koszulkami z napisem na plecach... Chełminianka. Taki zespół gra w polskiej IV lidze, ale w Chełmnie. Czy to cicha fuzja? - pyta Internauta, który wysłał nam zdjęcia z meczu.

Zdjęcie wysłał nam Bogusław Szczurek. – Fotografując przez 30 minut spotkanie zauważyłem, że Karpaty przegrały mecz, ale z drużyną Chełminianka – napisał do nas w e-mailu.

Skąd zatem na koszulkach napis Chełminianka? – Czyżby doszło do cichej fuzji klubów lub Chełminianka sponsoruje stroje sportowe Chełmiance. A może Chełmianka Chełm w zamian za otrzymane gratisowo koszulki z północnej Polski zgodziła się reklamować drużynę Chełmianka Chełmno – docieka nasz Czytelnik.

W klubie uspokajają: nie ma żadnej fuzji. Napisy na strojach wynikają po prostu z pomyłki, do której doszło na etapie przygotowywania koszulek.

– Podpisaliśmy umowę z firmą Meblotap na sponsorowanie meczów wyjazdowych – tłumaczy Krzysztof Zieliński, kierownik drużyny z Chełma. – W zamian dostaliśmy stroje. Były one przygotowywane przez sponsora i firmę Sportico. My odebraliśmy je w Lublinie, w drodze na mecz z Karpatami. Rozpakowaliśmy już na miejscu. Nie było innego wyjścia i musieliśmy grać z takim nadrukiem – dodaje.

Wyjście z sytuacji jest chyba tylko jedno – zapakować kolorowe stroje z takim napisem i wysłać do Chełmna, lub wystawić na Allegro dla kolekcjonerów – proponuje nasz Czytelnik.

Działacze Chełmianki zgłosili już reklamację do firmy Sportico. Błąd ma zostać naprawiony.

W meczu Chełmianka wygrała z Karpatami Krosno 1-0.

mawi

Kod:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100906/PILKA03/478182793

Wujo

Wysłany: 2010-10-10, 12:29   

http://www.weszlo.com/news/5684 :haha:

Wujo

Wysłany: 2010-11-26, 16:36   

A co do Świerczewskiego, to przypomina nam się, jak nie tak dawno dzwoniła do niego jedna telewizja, żeby pomógł skomentować mecz.
- A ile płacicie? - spytał Piotrek.
- 500 złotych.
- Eee, to mi się nie kalkuluje przyjeżdżać.
- Ale za koszty przejazdu też ci zwrócimy, więc jak to się nie kalkuluje?
- No, nie kalkuluje się, bo jak już przyjadę na mecz, to potem pójdę na miasto i wydam więcej niż 500 złotych.

Wujo

Wysłany: 2010-12-24, 06:33   

Powiem wam,że PZPN wciąż żywy...nawet w Football Manager 2011.
Dla wtajemniczonych(dla tych mniej także) : prowadzę klub Premiership,wygrałem 2 raz mistrzostwo+liga mistrzów itd...reputacja 'Światowa'.(czyli max)
Stanowisko proponowały mi Holandia,Włochy,Portugalia,Czechy...odrzucałem.
Szefom tych związków nie przeszkadzało,że miałby prowadzić klub i reprę naraz.
W końcu dostałem info,że w kadrze Polski zwolniło się miejsce więc złożyłem podanie o prace(jak mogliby mi zaproponować?przecież nie jestem ze szkoły polskich trenerów! heheh)
Po dwóch dniach dostaję wiadomość,że...moje podanie zostało odrzucone,a nowym managerem kadry zostanie gość o klasie...krajowa. :haha: :haha: :haha:
Kocham FM-a :rotfl:

Wujo

Wysłany: 2011-02-05, 19:52   

Paragon
masokosa

Klub: KS KS KS
Wysłany: 2011-02-05, 23:40   

lypa :| :|

Wujo

Wysłany: 2011-02-06, 15:18   

Paragon napisał/a:
lypa :| :|

przyznaj sie...sam miałeś strzelać w wienkiel ale nie trafiłeś i siedzisz na ławce 40 rok!

kfak
Tylko KSL!

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2011-02-06, 21:55   

komentarz meczu Mołdawia-Polska
28 - Oglądamy ten mecz w technologii 3D - Dramat, Dno, Derby Drewna.
58 - Stroje Polaków zupełnie czyste. Nie oznacza to wcale, że Polacy mało walczą. Po prostu w drużynie jest Ariel.
(c) babol.pl
:haha:

Paragon
masokosa

Klub: KS KS KS
Wysłany: 2011-02-06, 22:52   

Wujo napisał/a:

przyznaj sie...sam miałeś strzelać w wienkiel ale nie trafiłeś i siedzisz na ławce 40 rok!

Nie wiem co takiego fajnego jest w pierdoleniu jakiegoś najebanego debila ?? Ale skoro Ciebie to bawi to OK, masz do tego prawo :)

Wujo

Wysłany: 2011-02-07, 01:36   

Paragon napisał/a:
Nie wiem co takiego fajnego jest w pierdoleniu jakiegoś najebanego debila ?? Ale skoro Ciebie to bawi to OK, masz do tego prawo :)

JAKIEGOŚ?! to był wójt!! :haha:

Wujo

Wysłany: 2011-02-19, 15:17   

http://www.weszlo.com/news/6341 :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Łzy ze śmiechu poleciały...
Człowiek czasem tęskni za czasami gdzie piłkarz z działaczem(dziś zwanymi managerem,dyrekotrem,specjalistą ds.,itd) mógł owego "litra zrobić" i dogadać się w sprawie kontraktu heheheh

Odpowiedz do tematu