Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Regionalna piłka nożna
Autor Wiadomość
Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2007-07-06, 10:28   Regionalna piłka nożna

Hetman satelitarny
MARZĄ O POWROCIE ZAMOJSKICH PIŁKARZY DO II LIGI

Po tym, jak w Zamościu podpisano umowę o współpracy Klubu Sportowego Hetman Zamość z wicemistrzem Polski GKS BOT Bełchatów, wśród kibiców odżyły nadzieje na powrót zamojskiej drużyny do II ligi

http://www.kurierlubelski...tid=9&pid=40602

Anibal
Generalismo

Klub: pogoń dziekanat
Wysłany: 2007-07-12, 12:27   

lks wierzchowiska w 5 lidze... :haha:

Makary
88888888

Wysłany: 2007-07-30, 11:56   

Deficyt napastników

Jak wywalczyć szumnie zapowiadany awans, jeśli z klubu ubywają napastnicy? Takie pytanie powinni zadać sobie głównodowodzący zamojskiego trzecioligowca

http://www.dziennikwschod...SPORTS/70729026

Makary
88888888

Wysłany: 2007-08-10, 22:51   

Wszyscy chcą awansować

W sobotę ruszają rozgrywki III ligi. Już dawno Lubelszczyzna nie miała tak silnej reprezentacji w tej klasie. W tym sezonie będzie w niej uczestniczyło aż pięć zespołów z naszego regionu, z niedawnym I-ligowcem Górnikiem Łęczna na czele.

http://miasta.gazeta.pl/l...40,4381894.html

Makary
88888888

Wysłany: 2007-08-20, 00:06   

Viking napisał/a:
Obrona Łady miała być mocnym punktem naszej drużyny, a jednak dzisiaj bardzo zawiodła.
- Tak, szczególnie Sławek Bartecki i Patryk Grzegorczyk z którym nie wiem co się dzisiaj stało, bo w IV lidze był zawodnikiem podstawowym i czołowym. Dziś zagrał bardzo słabo i będziemy musieli wyciągnąć wnioski. Info ze strony Łady !!!

Viking

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2007-08-20, 18:33   

Marek Sadowski: - Przegraliśmy, nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji... Z kolei nasi obrońcy sami sobie strzelali bramki. Grzegorczyk przy dwóch bramkach zachował się jak młodszy trampkarz, a może jeszcze gorzej. Bramkarz przy trzeciej - zostawiam to bez komentarza. Z kolei my mamy sytuacje i chwilę wcześniej Grzegorczyk do pustej bramki możliwość strzelenia i piłka obok słupka. Dużo zdrowia włożyliśmy w ten mecz, ale taktycznie zagraliśmy tragicznie.

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2007-08-20, 20:57   

Viking, ja rozumiem że podnieca Cię potknięcie Grzegorczyka? Próbujesz w ten sposób pokazać że dobrze się stało że już nie gra w Lubliniance. Ale na nic to... bo w Ładzie w IV lidze błyszczał (my też IV liga), teraz gra w III lidze, poziom wyżej. On z Ładą wywalczył awans do III ligi, a my bez niego 10 miejsce w tabeli - najgorsze w historii tego klubu, bo Lublinianka jest pierwszy raz w IV lidze i niedługo będzie tu 10 lat. Każdemu może zdarzyć się zły, kiepski mecz.

Jakbyś Go chwalił co mecz, a teraz ganił to bym to zrozumiał, ale znając Twoje stanowisko - "Ci co odeszli to nie kochali Lublinianki" albo że się nie nadawali albo jeszcze jakieś inne negatywy - wiem co chcesz osiągnąć tymi postami, ale jest to nie fair. Nie uważasz?

Viking

Wysłany: 2007-08-20, 21:42   

Nie o to chodzi zastanawia mnie tylko po co ci nasi zawodnicy szukają miodu po wsiach zamiast tu na miejscu walczyć o ks a nie rozmieniają sie na drobne tam po wioskach. Czy uważasz że w kraśniku-Biłgoraju-Lubartowie itp nagle trafią do 1-2 ligi przecież tam wszędzie to prowizorka łapanka zawodników Grzegorczyk nie jest kimś po którego ktoś obserwując go przyjechał by zabrać do swej wielkiej drużyny a po prostu nadarzyła sie okazja to go złapali -kto pierwszy ten lepszy.

Schweinsteiger
Utocnik

Klub: Rowokół Smołdzino
Wysłany: 2007-08-21, 12:49   

jak będzie grał dla Lublinianki to dasz mu na chleb ? :mad:

Gall
FORZA KSL!

Wysłany: 2007-08-21, 16:03   

Schweinsteiger napisał/a:
Nie ma sprawy ja dam mu nawet na dwa dziennie!

dragon10

Klub: KAES
Wysłany: 2007-08-21, 18:06   

Komentarz Vikinga jest po prostu śmieszny... To, że Patryk Grzegorczyk tuła się po wsiach ( bo Biłgoraj jest niewatpliwie wsią w porównaniu do Lublina) wpływa na to sytuacja ekonomiczna naszego klubu i "wielkie zainteresowanie 'sportem ze strony miasta i prywatnych sponsorów... Całe życie ma walczyc za KS ??? Odchodzi do klubu z ambicjami, w którym ma szansę się rozwinąć i walczyć o "coś". A niestety, prawda jest jedna, nasz klub jest w tej chwili klubem bez jakichkolwiek ambicji, na co wpływa przede wszystkim postawa p. Sz. i w mniejszym stopniu p. coacha G. Klub znajduje sie w stanie wegetacji... Każdy doskonale o tym wie. Choć my kibice doszukujemy sie pozytywów, to jednak patrzeć racjonalnie na sytuacje ciężko o takowe... Dlatego chciałbym zaapelować do Ciebie Viking o koniec wysnuwania zarzutów pod adresem piłkarzy, ktorzy opuścili KS. Tm bardziej, że P. Grzegorczyk nie chciał odchodzić...

Wujo

Klub: brak
Wysłany: 2007-08-21, 18:45   

Ludzie-o co kaman?
Łada jest w III lidze i wątpię,żeby każdy tam grał za darmo,bo klub,przywiązanie i.t.p.
Facet przeszedł do zespołu z wyższej ligi,najprawdopodobniej dostaje tam jakąś kasę...
..więc o czym w ogole rozmowa?

[ Dodano: 2007-08-21, 18:54 ]
Viking napisał/a:
Nie o to chodzi zastanawia mnie tylko po co ci nasi zawodnicy szukają miodu po wsiach zamiast tu na miejscu walczyć o ks a nie rozmieniają sie na drobne tam po wioskach.

myślę,że to samo mówili kibice np Górnika Zabrze,gdy do Groclinu przechodził Sikora,Niedzielan....

Schweinsteiger
Utocnik

Wysłany: 2007-08-21, 21:03   

Gall napisał/a:
Schweinsteiger napisał/a:
Nie ma sprawy ja dam mu nawet na dwa dziennie!

Z takimi ludźmi jak Ty nawet nie zamierzam dyskutować, Twoje słowa tylko utwierdzają mnie w przekonaniu.

P.S. Pytałem poważnie, a jeżeli nie zauważyłeś to zawarłem w swoim pytaniu tzw. przenośnie - trudne słowo.

(nie)pozdrawiam

Gall
FORZA KSL!

Wysłany: 2007-08-21, 22:58   

Nie zauważyłem żebyś pytał poważnie ponieważ w Lubliniance nigdy za darmo nie grali.

Schweinsteiger
Utocnik

Wysłany: 2007-08-21, 23:11   

Jak uda Ci się przeżyć miesiąc za 300-400 PLN to osobiście namówię Łydę do powrotu na Leszczyńskiego. To jest niemożliwe dla normalnie pracującego śmiertelnika. Zauważ że piłkarze muszą zdecydowanie więcej w siebie inwestować, lepiej się odżywiać (nie pisze już o odżywkach bo to 100 lat przed KSL) bo w przeciwnym wypadku kibic jakich wielu bedzie ględził że taki Kowalski nie ma sił biegać 90minut. :mur:

Odpowiedz do tematu