Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Lublinianka - KKL
Autor Wiadomość
kfak
Tylko KSL!

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2008-06-14, 23:32   Lublinianka - KKL

Do trzech razy sztuka
W piątkowy wieczór, trzynastego czerwca oficjalnie sezon zakończyli piłkarze i kibice Lublinianki. Przed meczem żegnającym piłkarski sezon, Klub Kibica "Niezłomni 1921" uhonorował wieloletniego kierownika Lublinianki, Stanisława Czekalskiego symbolicznym pucharem z imienną dedykacją. Mimo kiepskiego sezonu, do tego pożegnalnego spotkania, kibice przystąpili z liczną, szeroką kadrą, choć i to nie uchroniło ich od porażki. Tradycyjne już, spotkanie pomiędzy piłkarzami, a sympatykami klubu z Wieniawy, zakończyło się zwycięstwem zawodników 8:2 a największym bohaterem spotkania został Stanisław Czekalski, który tak jak przed laty włożył rękawice i stanął na bramce w barwach najstarszego klubu sportowego na Lubelszczyźnie. Po emocjonującym meczu, przyszedł czas na relaks, gdzie wszyscy wspólnie grillowali i dyskutowali o trudach zbliżającego sezonu.

www.Lublinianka.net (c) Miki

Ahmed

Klub: KSL
Wysłany: 2008-06-15, 09:48   

Bardzo żałuję, że nie mogłem uczestniczyć w imprezie, ale mam nadzieję, że będzie można zobaczyć jakieś fotki;)

mema

Wysłany: 2008-06-15, 11:39   

Impreza naprawde rewelacja.Pierwszy raz uczestniczylem w czym takim i super bylo zobaczyc to wszystko od srodka zagrac przeciwko chlopakom.W tym miejscu chcialbym podziekowac pilkarzom ze jednak im sie chcialo(w troche okrojonym skladzie)ale strach pomyslec co by bylo jakby grali w 11.Wielki dzieki takze dla Kwaka i innych za organizacje tego wszystkiego.Organizacyjnie napewno lepiej niz ostatni mecz z Janowianka ;-)

Guzik
Szprinter

Wysłany: 2008-06-15, 17:29   

Fajny meczyk ;D
Pan Stasio rewelka;D

Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2008-06-16, 17:38   

Niewiele klubów może się poszczycić taką fajną tradycją. Warto wstąpić do KKL :)

Lublinianka

Wysłany: 2012-03-28, 22:36   

W zeszlym roku nie bylo z kim grać, ponieważ Klub się rozpadł, a my zajęci namawianiem kogo się da na Lubliniankę, odpuściliśmy organizację.
Natomiast w tym roku na Leszczyńskiego tradycyjnego meczu rozegramy, ze względu na zaplanowaną renowację murawy - no chyba że na dolnych boiskach.

Odpowiedz do tematu