Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Europejskie Puchary
Autor Wiadomość
Wujo

Klub: brak
Wysłany: 2012-06-27, 23:20   

miki napisał/a:
Chuj nie mają umiejętności, stylu i zupełnie niczego, a dwie drużyny przez NIEPRZEWIDYWALNOŚĆ FUTBOLU wyszły z grupy LE i teraz na pewno wszyscy dostaną w ryj od Kazachów, Czarnogórców i innych futbolowych potęg. Kpisz czy uderzasz jajami o klawiaturę i stąd takie głupoty wędrują na forum?
na jeden mecz czasem każdy się może sprężyć-tak jest od lat w pucharach i stąd te wszystkie pierdoły o tym jak to nie jest źle.
W jaki sposób Legia wyszła z grupy opisałem w odpowiedzi do Paragona.Wisła?Kpisz czy uderzasz jajami? Żenująca postawa i tylko dzięki Odense udało się załapać.
PS.nazywając innych "futbolowymi potęgami' chyba nie zauważasz,ze...to jest nasz obecny poziom-tak,tak:Czarnogóra,Gruzja,Armenia,Słowacja moze Białoruś.

Paragon
masokosa

Klub: KS KS KS
Wysłany: 2012-06-28, 07:57   

Idąc Twoim tokiem rozumowania to taka czelsi wygrała LM tylko dzięki innym... bo inni z nią przegrywali :|

No kurwa jak można wyjść z grupy LE nie grając kompletnie nic ? No chyba bez zdobycia jakis pkt uczynic się tego nie da !!

A i Legia i skisła zdobyły ich po 9 ? jak to możliwe ? 3 razy ktoś się podłożył ? no ja tu widze jakies koperty pod stołem <olaboga>

Poza tym mówisz ze raz się moze udać każdemu... ale Legia ograła najpierw druzynke z ligi tureckiej wchuj silniejszej od naszej, a pozniej to samo zrobiła ze spartakiem... a liga rosyjska to juz niebo a ziemia... No ale masz racje- co fart to fart :)

miki
Tylko KS Lublinianka

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2012-06-28, 08:37   

Więc tak Wujek siadłem posprawdzałem i tak wychwalana przez Ciebie Podgorica przegrała w zeszłym sezonie w dwumeczu z potężną Flamurtari Vlora z Albanii w I rundzie kwalifikacyjnej LE podobnie jak FK Zeta (w ryj od Spartaka Trnava), a Rudar Pljeva rundę później z Austrią. Rok wcześniej mieliśmy w LE trzy drużyny z Czarnogóry i FK Zeta poległa jakżeby inaczej w I rundzie kwalifikacyjnej LE z potentatem z Mołdawii Dacia Kiszyniów, Podgorica pokonała FK Baki i dostała w ryj od Brondby, a FK Morgen wygrało z Santa Coloma z Andorry i przegrała z Maccabi Hajfa.

Więc drużyny z genialnej piłkarsko Czarnogóry wygrały w ostatnich dwóch latach w LE 6 z 16 meczów (po 3 drużyny rocznie) i zanotowała dwa awanse (po jednym z I do II rundy kwalifikacyjnej i z II do III). W rankingu klubowym UEFA Polska jest wyżej tylko o 19 miejsc i ma tylko blisko 5 razy większy współczynnik. W analogicznym okresie Polska 19 z 42 (dwanaście awansów). Więc współczynnik zwycięstw polska ma większy o 0,08, ale w większości grała z dużo lepszymi drużynami jak tu porównywać Spartak, Manchester City, Juventus itd. z Maccabi Hajfa czy Austrią Wiedeń. Tymczasem liczba awansów mówi sama za siebie. Polska zaliczyła 4 razy więcej awansów. W Lidze Mistrzów dodam tylko, że taki Rudar Pljeva potrafił przegrać z Liteksem Łowecz w dwumeczu 5:0, a rok później bilans 5:1 w plecy ma FK Morgen, a Wisła wygrała z tym przeciwnikiem sam wiesz w jakim stylu. Jedyną drużyną z jaką potrafili wygrać Czarnogórcy to piekarze z San Marino.

Więc pokaż Wujek gdzie jest ten STYL I UMIEJĘTNOŚCI gwiazd futbolu z Czarnogóry, że są zdecydowanym faworytem meczu ze Śląskiem? Czarnogóra jest klubowo na poziomie jakiejś Łotwy czy innej Estonii i mogą polerować berło przed meczem bo przemawia za nimi mniej więcej nic. Jeżeli masz jakieś argumenty to chętnie wysłucham jeżeli nie to WPRD bo Twoje dotychczasowe argumenty zostały zjedzone i wysrane

P.S wg. transfermarkt.de kadra Podgoricy jest warta 18 mln złotych, a Śląska 68,5 mln złotych, wnioski?

Wujo

Wysłany: 2012-06-28, 09:09   

ehh chłopcy..
Po pierwsze NIE WYCHWALAM zespołów z Czarnogóry-to,że według mnie Śląsk najprawdopodobniej będzie się męczył z nimi nie jest równoznaczne z moją wysoką oceną ich umiejętności,skąd takie wnioski?
2.Jeśli chodzi o Legię i Wisłę-tak jak napisałem wyżej-sprężyć się na jeden mecz:akurat to polskie zespoły potrafią.Pojedyncze wyniki nie świadczą o ich poziomie(pamiętacie Lech-MC 3-1 i jak 3 dni później Ruch im nakopał?).
3.O Wiśle,która awansowała dzięki OGROMNEMU SZCZĘSCIU już nie wspominam.Powtórzę:Legia miała ekipy w ICH zasięgu-spoko,dali radę-i kolejna powtórka:a później w żenującym stylu odpuścili(w walce o mistrzostwo kraju też się "popisali")
Nikt nie trzyma poziomu z meczów LE,a to najlepszy dowód na moją tezę o jednorazowych wyskokach.

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-06-28, 09:31   

Cytat:
Po pierwsze NIE WYCHWALAM zespołów z Czarnogóry-to,że według mnie Śląsk najprawdopodobniej będzie się męczył z nimi nie jest równoznaczne z moją wysoką oceną ich umiejętności,skąd takie wnioski?

Kłamstwo. Pisałeś: "Ogłaszam oficjalnie,że Śląsk Wrocław odpadł z rywalizacji o LM.", a teraz mówisz, że pisałeś, że Śląsk będzie się męczył z Podgoricą. Z Twojego pierwszego posta widać jak na dłoni, że uważasz Podgoricę za faworyta więc ja Ci pokazuje, że nie masz na temat żadnych argumentów i po prostu pierdolisz, a zaraz zmieniasz zdanie, że jednak Śląsk się tylko będzie męczył.
Wujo napisał/a:
2.Jeśli chodzi o Legię i Wisłę-tak jak napisałem wyżej-sprężyć się na jeden mecz:akurat to polskie zespoły potrafią.Pojedyncze wyniki nie świadczą o ich poziomie(pamiętacie Lech-MC 3-1 i jak 3 dni później Ruch im nakopał?).

A Twój faworyt z Czarnogóry nawet tego nie potrafi, co pokazuje moja krótka analiza.
Wujo napisał/a:
3.O Wiśle,która awansowała dzięki OGROMNEMU SZCZĘSCIU już nie wspominam.

Owszem mieli szczęście, ale i tak i tak musieli zdobyć te 9 punktów, których samym fartem nie zdobyli.
Wujo napisał/a:
Legia miała ekipy w ICH zasięgu

Najpierw piszesz, że jesteśmy na poziomie Słowacji itd. a potem, że Spartak, PSV, Sporting czy Rapid Bukareszt to drużyny na poziomie Legii, WTF?
Wujo napisał/a:
:a później w żenującym stylu odpuścili(w walce o mistrzostwo kraju też się "popisali")

Ciężko grać cały sezon (ponad 40 meczów) dobrze mając w kadrze może 15 zawodników, którzy coś potrafią.

Wujo

Wysłany: 2012-06-28, 17:41   

miki napisał/a:
Kłamstwo. Pisałeś: "Ogłaszam oficjalnie,że Śląsk Wrocław odpadł z rywalizacji o LM.", a teraz mówisz, że pisałeś, że Śląsk będzie się męczył z Podgoricą. Z Twojego pierwszego posta widać jak na dłoni, że uważasz Podgoricę za faworyta więc ja Ci pokazuje, że nie masz na temat żadnych argumentów i po prostu pierdolisz, a zaraz zmieniasz zdanie, że jednak Śląsk się tylko będzie męczył.
O matko...a nie wpadłeś na to zupełnie przypadkiem,że to nie Czarnogórców oceniam wysoko tylko...Śląsk bardzo nisko?
A mówiąc,że będzie się męczył nie mam na myśli awansu. :roll:

miki napisał/a:
Najpierw piszesz, że jesteśmy na poziomie Słowacji itd. a potem, że Spartak, PSV, Sporting czy Rapid Bukareszt to drużyny na poziomie Legii, WTF?

Jesteśmy.
Powtórka:sprężamy się na jeden mecz.Kiedy nasza kadra ogrywała Portugalię i Czechy to też byliśmy na ich poziomie?
Tak samo Legia nie jest na poziomie Spartaka czy PSV,nie mówiąc już o Wiśle i Fulham lub Twente-dla jasności:nie napisałem,że PSV i Sporting to poziom Legii-tylko Rapid i Hapoel.
miki napisał/a:
Ciężko grać cały sezon (ponad 40 meczów) dobrze mając w kadrze może 15 zawodników, którzy coś potrafią.

To była runda jesienna,a nie Euro,żeby byli zmęczeni.

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-06-28, 19:06   

Wujo napisał/a:
miki napisał/a:
O matko...a nie wpadłeś na to zupełnie przypadkiem,że to nie Czarnogórców oceniam wysoko tylko...Śląsk bardzo nisko?
A mówiąc,że będzie się męczył nie mam na myśli awansu. :roll:

Czy Ty jesteś niedorozwinięty? Jakim cudem Czarnogóra może być od nas lepsza albo równa nam na poziomie klubowym skoro jest niżej we wszystkich rankingach klubowych i nie osiąga żadnych sukcesów w rozgrywkach europejskich? Ba oni nawet drużyny w fazie grupowej LE chyba nigdy nie mieli, a my tylko w poprzednim mieliśmy dwie.
Wujo napisał/a:
miki napisał/a:

Jesteśmy.
Powtórka:sprężamy się na jeden mecz.Kiedy nasza kadra ogrywała Portugalię i Czechy to też byliśmy na ich poziomie?
Tak samo Legia nie jest na poziomie Spartaka czy PSV,nie mówiąc już o Wiśle i Fulham lub Twente-dla jasności:nie napisałem,że PSV i Sporting to poziom Legii-tylko Rapid i Hapoel.

Izrael i Rumunia jest piłkarko w chuj lepsza od Czarnogóry czy innych tuz, które wymieniłeś więc skoro jesteśmy na ich poziomie no to jesteśmy lepsi od Czarnogóry więc Twoja wyjściowa teoria jest o kant dupy potłuc.
Wujo napisał/a:
miki napisał/a:

To była runda jesienna,a nie Euro,żeby byli zmęczeni.

Pisałem o odpuszczeniu walki o mistrzostwo czyli o końcu ligi.

Wujo

Wysłany: 2012-06-28, 20:52   

miki napisał/a:
Czy Ty jesteś niedorozwinięty? Jakim cudem Czarnogóra może być od nas lepsza albo równa nam na poziomie klubowym skoro jest niżej we wszystkich rankingach klubowych i nie osiąga żadnych sukcesów w rozgrywkach europejskich? Ba oni nawet drużyny w fazie grupowej LE chyba nigdy nie mieli, a my tylko w poprzednim mieliśmy dwie.
ty naprawdę nie wiesz,że odpadaliśmy z podobnymi zespołami nie raz i nie dwa czy tylko udajesz głupiego?w dupie mam rankingi i zestawienia skoro gramy z Karabachem,Tallinem czy Tbilisi i odpadamy z pucharów
miki napisał/a:
Izrael i Rumunia jest piłkarko w chuj lepsza od Czarnogóry czy innych tuz, które wymieniłeś więc skoro jesteśmy na ich poziomie no to jesteśmy lepsi od Czarnogóry więc Twoja wyjściowa teoria jest o kant dupy potłuc.
a gdyby mama miała fiuta to by była ojcem.uwielbiam takie tłumaczenie-jak my z nimi remis,a oni z tamtymi porażka,to my wygramy :haha:
Naprawdę-odstaw polski futbol.Oglądaj w tym sezonie w każdym tygodniu Premier League czy Ligue 1 i spróbuj powrócić do naszej ligi,zobaczysz dlaczego oceniam ich w taki sposób.

PS.Przypomnę tylko,że Podgorica ma już nas na rozkładzie,bo wygrali z Polonią,która później w bólach zrobiła 2-0.RÓŻNICA POZIOMÓW-polski czołowy klub ledwo przechodzi dalej.Nawet nie dyskutuj.

bipero

Klub: nie chodzę do klubów
Wysłany: 2012-06-28, 21:50   

Wujo napisał/a:

PS.Przypomnę tylko,że Podgorica ma już nas na rozkładzie,bo wygrali z Polonią,która później w bólach zrobiła 2-0.RÓŻNICA POZIOMÓW-polski czołowy klub ledwo przechodzi dalej.Nawet nie dyskutuj.

a mje sie zdaje, że było odwrotnie, najpierw 2-0 dla Polonii, a potem 1-0 dla Buducnosti na Konwiktorskiej

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-06-28, 21:52   

Jeżeli ktoś udaje głupiego to Ty jak Ci piszę do kurwy nędzy, że jebana Czarnogóra nie osiągnęła w całej swojej historii piłkarskiej jako samodzielne państwo tyle w pucharach co Polska w ostatnim sezonie to Ty się wpierdalasz z Karabachem itd. Spoko zdarza nam się z nimi przegrać, ale my potrafimy wygrywać z lepszymi od czasu do czasu, a oni nie. Widzisz tą jebaną różnicę czy masz za mało dioptrii w okularach? Tak bo sobie obejrzysz tydzień w tydzień mecze Tottenhamu to już jesteś alfa i omega i o polskiej piłce wiesz wszystko.
Wujo napisał/a:

Nie przekręcaj faktów chłopku bo to Polonia najpierw wygrała na wyjeździe i dopiero potem w bólach Podgorica wygrała w Warszawie. Nawet Twój ostatni argument szybko wytrąciłem z ręki więc wypierdalaj bo Ty nie masz tutaj ani jednego rzeczowego argumentu tylko wieczne gadanie jaka to Polska jest zła i chujowa. Więcej w tej kwestii się z Tobą nie wypowiadam bo pierdolę kopać się z koniem.

P.S zapomniałem, że byłeś kiedyś na wakacjach w Czarnogórze to pewnie przez to jesteś taki ekspert od tamtejszej piłki.

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2012-06-28, 22:38   

Wujo, będziesz zdrowszy jak zaczniesz oglądać spowrotem grę podwórkową, czwartoligową, a od czasu do czasu futbol w tv, a nie odwrotnie.

:rotfl:

Paragon
masokosa

Klub: KS KS KS
Wysłany: 2012-06-28, 22:48   

Miki szacun :)

A Wy się kurwa dziwiliście i wkurwialiście jak ja się z Wujem "kłociłem" :lol:

:fucku: :fucku: :fucku:

Wujo

Wysłany: 2012-06-28, 23:06   

miki napisał/a:
Jeżeli ktoś udaje głupiego to Ty jak Ci piszę do kurwy nędzy, że jebana Czarnogóra nie osiągnęła w całej swojej historii piłkarskiej jako samodzielne państwo tyle w pucharach co Polska w ostatnim sezonie to Ty się wpierdalasz z Karabachem itd. Spoko zdarza nam się z nimi przegrać, ale my potrafimy wygrywać z lepszymi od czasu do czasu, a oni nie. Widzisz tą jebaną różnicę czy masz za mało dioptrii w okularach? Tak bo sobie obejrzysz tydzień w tydzień mecze Tottenhamu to już jesteś alfa i omega i o polskiej piłce wiesz wszystko.
geniuszu-nasze WIELKIE osiągnięcia to awans to fazy grupowej LE.
Brawo-rozdajemy złote medale!
NIE OBCHODZI mnie historia piłki czarnogórskiej i nie obchodzi mnie twoje zapatrzenie w nasz futbol i wiara,że nie jesteśmy tacy chujowi.
EXTRA-być moze ogramy kogoś z Armenii,Mołdawii-nie jest źle!
A jak już pykniemy Spartaka czy Rapid to palce(i fiuty) lizać!
A tymczasem Białoruś wejdzie sobie do Ligi Mistrzów.
Sorry, twoje wyimaginowane argumenty chyba tylko w twojej wyobrazni i dla ciebie samego są słuszne.
miki napisał/a:
Nie przekręcaj faktów chłopku bo to Polonia najpierw wygrała na wyjeździe i dopiero potem w bólach Podgorica wygrała w Warszawie. Nawet Twój ostatni argument szybko wytrąciłem z ręki więc wypierdalaj bo Ty nie masz tutaj ani jednego rzeczowego argumentu tylko wieczne gadanie jaka to Polska jest zła i chujowa. Więcej w tej kwestii się z Tobą nie wypowiadam bo pierdolę kopać się z koniem.

Polonia wygrała 2-0,to prawda,po czym w "wielkim stylu" przegrała u siebie z zespołem notowanym baaaaaardzo nisko więc WYMĘCZYŁA AWANS.
Czego nie rozumiesz?
miki napisał/a:
P.S zapomniałem, że byłeś kiedyś na wakacjach w Czarnogórze to pewnie przez to jesteś taki ekspert od tamtejszej piłki.

Boooże...stać cie na więcej! Chyba tylko Szpakowski potrafi tak kojarzyć :haha:
To jest tekst na miarę :"Twój serdeczny przyjaciel Morten Olsen..." :haha:
:haha: :haha:

kamski

Klub: Lublinianka BC
Wysłany: 2013-08-27, 22:34   

Legia jak Lublinianka. Z 0-2 na 2-2 w ostatniej minucie. :jupi:

Piotrek Tomek

Klub: Wisła Puławy
Wysłany: 2013-08-28, 17:39   

Niestety nic to nie pomogło.
Takie babole w obronie to nie przystoi w walce o LM. Zagrali jak nie przymierzając Kursik w obronie.
Szkoda, bo kolejne minuty były naprawdę dobre. Ale te dwie bramki ustawiły cały mecz.

Odpowiedz do tematu