Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Strona & Forum
Autor Wiadomość
miki
Tylko KS Lublinianka

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2010-02-08, 06:41   

Coś to chyba średnio robi bo wrzuciłem stronę Chełmianki, a tu 2,08 miliona złotych...
Olender - 136 553,09 zł

Paragon
masokosa

Klub: KS KS KS
Wysłany: 2010-02-08, 13:08   

bo to w zależności od ilości wejsc na strone...

Wujo

Klub: brak
Wysłany: 2010-02-08, 14:07   

miki napisał/a:
Coś to chyba średnio robi bo wrzuciłem stronę Chełmianki, a tu 2,08 miliona złotych...
Olender - 136 553,09 zł

błąd jakiś wyskoczył:
http://bizinformation.org/pl/www.chelmianka.com

Chyba,że mówisz o stronie na futbolowo.pl,to wtedy trzeba pamiętać,ze liczona jest wartość względem serwisu-wpisałem z ciekawości adres bloga na onecie i tez wyszły spore kwoty.

A Olender to prosta sprawa-osoby szukające adresu firmy najprawdopodobniej trafiają na stronę klubu

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2010-02-08, 15:27   

Tak pisałem o Futbolowo, ale np. wpisałem Unię Bełżyce i też masz duże kwoty (pół miliona), a z kolei takie Orlęta Łuków "tylko" 83 tyś. więc jak dla mnie to tak niebardzo można się do tego odnosić

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2010-02-08, 18:57   

ceny zawyzone o conajmniej jedno zero.

[ Dodano: 2010-02-08, 18:58 ]
domena Lublinianki jest warta nie wiecej niz 300zl

Wujo

Wysłany: 2010-02-08, 20:44   

miki napisał/a:
Tak pisałem o Futbolowo, ale np. wpisałem Unię Bełżyce i też masz duże kwoty (pół miliona), a z kolei takie Orlęta Łuków "tylko" 83 tyś. więc jak dla mnie to tak niebardzo można się do tego odnosić
kfak napisał/a:
ceny zawyzone o conajmniej jedno zero.

[ Dodano: 2010-02-08, 18:58 ]
domena Lublinianki jest warta nie wiecej niz 300zl

Jak zauważyłem to liczona jest wartość samodzielnych adresów.W niektorych przypadkach,gdy strona jest hostowana przez jakiś portal,albo firmę,która się tym zajmuje to nestety "liczydło" wariuje i liczy wszystko naraz.
A jeśli chodzi o wycenę naszej strony-jeśli wprowadzić wszelkie dane związane z korzyściami marketingowymi itd to kwota poważnie może nas zaskoczyć.
Jako przykład podam praktykowane przez wiele osób wykupowanie domen o charakterystycznym adresie-wielokrotnie na allagro pojawiały się aukcje i ceny były zawrotne.

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2010-02-09, 23:01   

ceny zawyzone ale czy ktos wyplacal te ceny?

Wujo

Wysłany: 2010-02-10, 00:49   

kfak napisał/a:
ceny zawyzone ale czy ktos wyplacal te ceny?

hehehe..a czy ktoś kupował te domeny? większość stron ma liczoną obecną wartość,głównym czynnikiem jest oczywiscie popularność

Radzik

Klub: ...
Wysłany: 2010-03-10, 17:19   

Zastanawiałem się nad stworzeniem strony na facebooku Lublinianki. Dużo klubów ma, a analizując wyniki wpływu facebooka na strony www to zwiększa odwiedziny na stronach o około 40%.
Co o tym sądzicie, czy jest sens?

Gall
FORZA KSL!

Wysłany: 2010-03-10, 18:45   

Ja osobiście nie korzystam z tego typu portali społecznościowych :)

siwy

Klub: lublinianka
Wysłany: 2010-03-10, 18:52   

ja osobiscie tez nie ale jesli ktos ma wene tworcza niech dziala kazda reklam dla lublinianki jest mile widziana

Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2010-03-10, 19:28   

Dopisuję się do listy tych, którzy nie są w żadnym portalu społecznościowym z tym zastrzeżeniem, że jeżeli miałbym się gdzieś zapisać to właśnie do Facebooka. Ogólnie trzeba iść z duchem czasu i w tym kontekście pomysł jest dobry, jednak ja bym się wstrzymał z jego realizacją do czasu aż losy klubu będą pewniejsze, bo na dzień dzisiejszy nawet nie wiadomo czy klub będzie istniał jako Lublinianka.

Poza tym mamy już profil m.in. na YouTubie, Naszej Klasie, Hattricku i Gronie. Jestem za skoordynowaną akcją propagowania Lublinianki i wezmę w niej czynny udział ale gdy klub będzie miał zapewniony byt.

Radzik

Wysłany: 2010-03-11, 10:30   

Makary jak najbardziej trzeba poczekać co wydarzy się w klubie i jaka będzie jego przyszłość nie ma co robić pochopnie.
Po prostu na razie zaproponowałem wzorcem innych klubów Polskich czy zagranicznych takie rozwiązanie. Moim zdaniem trzeba wykorzystywać wszystkie darmowe możliwości reklamowania/promowania. Aktualizacja takiej strony nie wymaga dużo czasu, a wręcz łącząc ja z newsami na stronie klubowej to raptem 2 minut. Również można połączyć facebooka i kanał z youtube co również przyczyni się do zwiększenia oglądalności.

Ja akurat korzystam z portali społecznościowych i ogólnie interesuje się ta tematyką i wykorzystaniem ich do promocji jak i nawiązywania kontaktów.

ps. kto zajmuje się filmikami i obrabianiem ich i czy jest w tym dość dobry?

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2010-03-13, 00:58   

musisz zajrzec na YT i sam odpowiedziec sobie na to pytanie, my tylko bedziemy chwalic kolege :)

Radzik

Wysłany: 2010-03-13, 07:41   

Zaglądałem, zaglądałem chodzi mi o to czy potrafiłby wstawić "różne dodatki" niebędące nagraniem filmu:) np. wstawkę z jakąś reklamą, a potem skrót z meczu.

Odpowiedz do tematu