Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: kfak
2011-09-12, 21:07
Ratunek dla Lublinianki - "KS LUBLIN... " ...IANKA
Autor Wiadomość
siwy

Klub: lublinianka
Wysłany: 2010-11-12, 11:32   

nie bierzcie doslownie tego co pisze gazeta bo sa to tylko fragmenty wyjete z wiekszej czesci przeciez ta debata nie trwala 5 minut co by wynikalo z cytowanych wypowiedzi

jedno co wam powiem dla lublinianki najgorzej bedzie jesli prezydentem zostanie zuk bo wtedy nic sie niezmieni kazdy inny kandydat to jakas nadzieja bo gorszego poparcie niz za czasu duetu wasilewski-zuk miec nie mozemy bo poparcie to wynosilo 0 a nawet -1

Paragon
masokosa

Klub: KS KS KS
Wysłany: 2010-11-12, 11:36   

no ja to wiem... kazdy walczy o bądz co bądz nie mały elektorat (Motor).

e_block

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2010-11-12, 17:11   

Jakoś nie mogę dostrzec związku z tematem wątku KS Lublin ..ianka w tym temacie.
Z teego co wiem pierwsza grupa połączona z Widoku, BKS i dawnej Lublinianki gra pod szyldem tego klubu na dzień dzisiejszy jest jedna grupa w klubie, mają ładną bazę treningową na Politechnice i nie oglądają się na miasto

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2010-11-13, 13:12   

bo tej idei jest poswiecony caly ogromny temat.

beks

Wysłany: 2010-11-15, 11:18   

Przeanalizujcie wszyscy czym w tej chwili dysponuje Lublinianka SA. W następnym sezonie nie będzie już juniorów młodszych, brak trampkarzy starszych i młodszych, zostaną tylko seniorzy i juniorzy starsi którzy niestety mogą spaść do II-giej ligi. Mówicie o pomocy miasta, jakiej? Takiej jak Motorowi? Co w tej sytuacji dadzą pieniądze?

Wujo

Klub: brak
Wysłany: 2010-11-15, 14:00   

beks napisał/a:
Mówicie o pomocy miasta, jakiej? Takiej jak Motorowi? Co w tej sytuacji dadzą pieniądze?

miasto nie musi nam pomagać-ważne,żeby nie przeszkadzało ;)

siwy

Wysłany: 2010-11-15, 16:31   

beks napisał/a:
Przeanalizujcie wszyscy czym w tej chwili dysponuje Lublinianka SA. W następnym sezonie nie będzie już juniorów młodszych, brak trampkarzy starszych i młodszych, zostaną tylko seniorzy i juniorzy starsi którzy niestety mogą spaść do II-giej ligi.

nad czym sie tu zastanawiac przeciez o tym pisalem juz rok temu ale niektorzy twierdzili ze bedzie dobrze ze mlodzi pilkarze to zaden problem jeden ruch kapelusza i beda walic drzwiami i oknami

beks

Wysłany: 2010-11-16, 10:12   

Podam zestawienie które mam nadzieję przemówi do wyobraźni i unaoczni obecny potencjał Lublinianki S.A. i Vikinga w porównaniu do KS Lublin / Widok+BKS /
------------------------- Lublinianka -----KS Lublin / BKS + Widok /
JUNIOR STARSZY ------- 13 miejsce ---- 4 miejsce
JUNIOR MŁODSZY -------- 9 miejsce ---- 2 miejsce + II-gi zespół w II Lidze
TRAMPKARZ STARSZY ---- BRAK ------- 3 miejsce
TRAMPKARZ MŁODSZY-----BRAK ------- 1 miejsce
MŁODZIK ST. I MŁ. -------- BRAK -------- 4 miejsce - starsi,młodsi-brak danych
Niech każdy odpowie sobie na pytanie co zrobił Zarząd Vikinga ze szkoleniem młodzieży! Wierzę, że te kluby mogą działać razem dla dobra lubelskiej piłki.Według mnie koncepcja połączenia jest słuszna i należy do niej dążyć.

e_block

Wysłany: 2010-11-16, 10:41   

Pomysł na szkolenie młodzieży bardzo dobry w tym kierunku poszedł np Lech Poznań oczywiście zachowując wszystkie proporcje :) Młodzieży chętnej do gry w piłkę jest mniej niż jeszcze kilka lat temu. Istnienie kilku grup naborowych np. mobilizuje chłopaków do wzajemnej rywalizacji i podnoszenia poziomu.

Cytat:
miasto nie musi nam pomagać-ważne,żeby nie przeszkadzało

Bez współdziałania z władzami miasta można utrzymywać amatorską drużynę startującą w rozgrywkach futsalu.

Mnie interesuje skąd KS Lublin ma zamiar wziąść kasę na finansowanie drużyny seniorów?
Jest jakaś szansa na zmianę nazwy z KS Lublin na KS Lublinianka?

siwy

Wysłany: 2010-11-16, 12:16   

panowie tu nie ma co rozmawiac czy ks lublin przejmie lublinianke czy ktos inny problemem jest miejsce w lidze ktory ciagle posiadaja norwedzy i caly problem jest w tym by ktos sie z nimi dogadal a z tego co wiem to sa spore problemy z tym

beks

Wysłany: 2010-11-16, 14:51   

Jeśli rozmowy z Norwegami prowadzi ich były /a może jeszcze obecny-nie wiem / pracownik Pan Grzesiak to przyznacie, że pozycja negocjacyjna nie jest zbyt mocna, a może z Norwegami nie ma nikt żadnego kontaktu, też jest to niestety możliwe. W takiej sytuacji należy się zastanowić nad tym co kiedyś powiedział Adam Piekutowski, budować seniorów od podstaw od A klasy. Co do nazwy podmiotu prowadzącego drużynę obszernie na początku tego tematu wypowiedział się Kwak i chyba rozjaśnił temat wszystkim.

siwy

Wysłany: 2010-11-16, 15:24   

przeciez nikt nie broni ks lublin wystawic grupy seniorskiej niewiem czego nie zrobila tego w tym sezonie mialaby juz awans i w razie jakis przyszlych rozmow i kleski obecnego ukladu gralibysmy wyzej niewiem na co czekaja a moze po prostu zalezy im tylko na terenach

a jak niewiesz kto z kim i o czym rozmawia to swiadczy o twoim obeznaniu w temacie i dodatkowo twoje wpisy swiadcza o osobistej niecheci do pewnej osoby a na to przynajmiej ja sie niezgadzam

dla dobro klubu zgoda na calej linie

beks napisał/a:
Według mnie koncepcja połączenia jest słuszna i należy do niej dążyć.

oczywiscie tylko dlaczego na zasadach ks lublin i dlaczego to stowarzyszenie nie podjelo proby rozmow z norwegami o przejeciu licencji i druzyny
ja nie widzialem wielkiego zapalu ks lublin do prowadzenia druzyny w 4 lidze widzialem raczej chec przejecia nazwy terenu i gry po jak najmniejszych kosztach w najnizszej lidze wlasnymi pilkarzami

beks

Wysłany: 2010-11-16, 17:23   

Nie jestem zwolennikiem " pewnej osoby", ponieważ uważam Pana G za człowieka który biorąc co miesiąc pensję od Norwegów był ich ramieniem we wszystkich działaniach lub może inaczej, akceptował- może nawet stał na straży-braku jakichkolwiek działań związanych ze stroną sportową tego przedsięwzięcia. Myślę, że KS Lublin prędzej, czy później na bazie młodzieży będzie musiał stworzyć seniorów, tylko szkoda w tym wszystkim 90 lat tradycji LUBLINIANKI.Teren jest w tej chwili miejski i każdy może się o niego starać, tylko silna organizacyjnie Lublinianka ma jakiekolwiek szanse, może za chwilę się okazać, że Wieniawa lub jeszcze inny podmiot będzie rozdawał karty w tym względzie.

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2010-11-16, 17:39   

siwy napisał/a:
ja nie widzialem wielkiego zapalu ks lublin do prowadzenia druzyny w 4 lidze widzialem raczej chec przejecia nazwy terenu i gry po jak najmniejszych kosztach w najnizszej lidze wlasnymi pilkarzami
BO
siwy napisał/a:
problemem jest miejsce w lidze ktory ciagle posiadaja norwedzy i caly problem jest w tym by ktos sie z nimi dogadal a z tego co wiem to sa spore problemy z tym

przynajmniej tak mi sie wydaje.

Wydaje mi sie tez ze nie mozna od tak beztrosko tego przyznac co przyznales Siwy - nie wiemy jakie sa i jakie byly zamierzenia, widze tylko jednak za malo dobrej woli z kazdej strony, bylo kilka wspolnych spotkan i gdy bylo takie jedno wielkie - mi zabraklo tego zeby Pan Żuber, ktory z ciekawa koncepcja wychodzi, zaproponowal cos wiecej podczas spotkania, na malym boisku piaskowym, publicznie powiedzial trzy slowa odnosnie wspolpracy, dlaczego nie rozmawiaja (a moze nic o tym nie wiemy?) Grzesiak-Żuber (Viking-KS) i dlaczego spotkanie z tuzinem ludzi "zaangazowanych" w Lubliniankę nic sie nie zmienia ??

beks napisał/a:
Wierzę, że te kluby mogą działać razem dla dobra lubelskiej piłki.Według mnie koncepcja połączenia jest słuszna i należy do niej dążyć.
Koncepcja jest bardzo ciekawa, wg mnie stworzy naprawdę coś solidnego, ale jak do wszystkiego - muszą być konkretne regulacje i rozmowy, muszą iść za tym pewnego rodzaju działania i kroki. Nie można stać w miejscu i czekać.

a z tym się totalnie nie zgadzam:

beks napisał/a:
Jeśli rozmowy z Norwegami prowadzi ich były /a może jeszcze obecny-nie wiem / pracownik Pan Grzesiak to przyznacie, że pozycja negocjacyjna nie jest zbyt mocna
ponieważ Pan Grzesiak i tak jest człowiekiem orkiestrą w Lubliniance i gdyby on machnął ręką to kto by tu cokolwiek działał?
i
beks napisał/a:
Nie jestem zwolennikiem " pewnej osoby", ponieważ uważam Pana G za człowieka który biorąc co miesiąc pensję od Norwegów był ich ramieniem we wszystkich działaniach lub może inaczej, akceptował- może nawet stał na straży-braku jakichkolwiek działań związanych ze stroną sportową tego przedsięwzięcia.
Powiem szczerze, że ten fragment mnie wbił w fotel. Nie wiem co powiedzieć, ponieważ to Pan Szarecki odpowiadał (nadal?) za kontakty ze stroną Norweską, a co do dalszej części wpisu - to chyba nie do nas pytanie i odpowiedzi na to chyba nikt z forum nie zna?

ja wolę zapytać inaczej, zamiast obwiniać za wszystko jednego człowieka, który mógł robić to co większość, zwijając stąd żagle, ale został, robi za człowieka orkiestre, ale zapytam:

Czy byli jacyś ludzie, co przyszli i wyciągnęli rękę i powiedzieli "Zbychu pomożemy, co mamy robić?" ?

bo ja mam wrażenie że jak narazie to:

jest dużo koncepcji, pomysłów, ale wszyscy czekają... chyba na upadek żeby później powiedzieć "No... próbowaliśmy".
Próbował to narazie Nowak i Piekutowski stojąc z puszką i zbierając na mecz.
Co zrobili inni - nie mam wiedzy, ale nie słyszałem nic pozytywnego o działaniach innych ludzi na rzecz obecnej Lublinianki (celowo nie wymieniam z nazwiska nikogo).

Czy w przypadku upadku Lublinianki każdy będzie potrafił spojrzeć w lustro i powiedzieć:
" K..., ZROBIŁEM CO MOGŁEM "?

tą weną, przytoczę jeszcze raz piosenkę Sabatona Uprising:
http://www.youtube.com/watch?v=Mnxvdz65y8s
może kogoś "poruszy".

Amen

beks

Wysłany: 2010-11-17, 09:04   

Panowie, kluczem do wszystkiego jest wybór konkretnej drogi a nie kluczenie i budowanie nowych koncepcji, ja znam przynajmniej trzy, które wymienię hasłowo, mam nadzieję, że wszyscy zainteresowani będą wiedzieli o co chodzi:
1. KS Lublin
2. SMKS Viking
3. Nowe stowarzyszenie
W ww koncepcjach uczestniczy i bardzo dobrze, Klub Kibica Niezłomni, i to Wy Panowie powinniście mieć dostęp do informacji i być katalizatorem wszelakich rozmów.
Po wybraniu drogi należy nakreślić scenariusz działań i realizować, nie można czekać np. na decyzje Norwegów i nic nie robić, trzeba coś założyć, ponieważ tej decyzji może nie być jeszcze kilka lat i dalej będzie to co jest, a chyba nikt nie chce już tego.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach