Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: kfak
2011-09-12, 21:07
III edycji konkursu Drużyna Neosport.pl
Autor Wiadomość
Gall
FORZA KSL!

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2010-10-13, 10:54   

Jutro ostatni dzień na oddanie głosu.

Przypominam, że pomimo zmian w regulaminie (przemilczę nie fair działanie organizatorów w tym zakresie), każda osoba ma 2 głosy. Więc jak ktoś głosował w pierwszej fazie to teraz też może zagłosować i głos zostanie zaliczony.

Gall
FORZA KSL!

Wysłany: 2010-10-13, 13:54   

Niestety słabe wiadomości na dzień przed końcem.

http://www.neosport.pl/Dr...fo-pol-185.html

neosport_13102010.jpg
Plik ściągnięto 148 raz(y) 52,29 KB

neosport_13102010.jpg

neosport_13102010.jpg

Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2010-10-13, 16:06   

Mając na uwadze, że organizatorzy to oszuści, warto jednak zmobilizować się i zagłosować, bo mamy tylko 1 głos straty i 1 przewagi - tak więc pojedynczy głos okazuje się decydujący. Szkoda byłoby zaprzepaścić naszą dotychczasową pracę, a drużynie na pewno przyda się 5 nowych piłek, o które w tej chwili walczymy z Hutnikiem Kraków.

Kołodziej

Wysłany: 2010-10-15, 13:37   

Mamy drugie miejsce :jupi: :jupi:

siwy

Klub: lublinianka
Wysłany: 2010-10-15, 14:19   

jestem mile zaskoczony naszym finiszem i w swoim imieniu dziekuje wszystkim ktorzy sie do tego przylozyli oraz dziekuje wszystkim ze nasze zaangazowanie nie poszlo na marne
mam nadzieje ze ten mily prezent przyda sie naszej druzynie

Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2010-10-15, 14:54   

Pokazaliśmy charakter, ustąpiliśmy (nieznacznie) tylko Unii Tarnów i zostawiliśmy za sobą nieźle zorganizowane kibicowsko m.in. Hutnik Kraków, Pogoń Lwów, Czuwaj Przemyśl, Nidę Pińczów, Granat Skarżysko-Kamienną, Glinik Gorlice czy Czarnych Dęblin. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głosy na Dumę Lublina.

To teraz mamy nadzieję zobaczyć okazałe zwycięstwo w nowych strojach! Tylko uwaga, bo stroje przyjdą na adres prezesa... żeby nie poszły przypadkiem do Norwegii :v

PS

W następnym roku raczej nie weźmiemy udziału w tym konkursie, bo organizatorzy to straszni krętacze dlatego odradzamy to również innym ekipom.

Wujo

Klub: brak
Wysłany: 2010-10-15, 17:13   

Jeśli 2 pierwsze miejsca sa premiowane takimi samymi nagrodami to możemy czuć sie...zwyciezcami z 2 miejsca,biorąc pod uwagę kto był naszym rywalem.

Gall
FORZA KSL!

Wysłany: 2010-10-16, 15:49   

Ja bym tak nie odradzał innym. Organizatorzy na pewno (o ile w ogóle będzie kolejna edycja) się zabezpieczą w przyszłości i już nie "popiszą" się taką zagrywką. Nie wiem czy zyskali coś na tym? Na naszym przykładzie mogę śmiało napisać że stracili kilka stówek gdyż kilka osób, które deklarowały zakup wycofały się po tym jak zasady w trakcie konkursu, baaa niemal w połowie etapu finałowego zostały zmienione.

Dla nas to 2 miejsce to jak 1 bo przecież pierwszy raz wzięliśmy w tym konkursie udział i od razu komplet strojów :)

Ja ze swojej strony dziękuje każdemu za głos i za te 45 punktów tytułem zakupów. Niezły finisz nam wyszedł, a jakby zasady nie zostały zmienione to śmiem twierdzić, że wygralibyśmy ten konkurs. Mieliśmy plan, który wziął w łeb po zmianach, a szczególnie po tym przeniesieniu punktów z pierwszego etapu. Nagle się okazało, że trzeba było od początku ostro walczyć, a my ten pierwszy etap ulgowo potraktowaliśmy bo przecież punkty nie miały przechodzić do drugiego!

Paragon
masokosa

Klub: KS KS KS
Wysłany: 2010-10-16, 17:54   

wazne ze sie udało :)

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2010-10-17, 22:44   

Dziekuje wszystkim za głosy na Lubliniankę, zarówno Fanów, Sympatyków Lublinianki i innych zespołów.

takie wsparcie to naprawde powazna sprawa w naszej sytuacji finansowej.

Gall
FORZA KSL!

Wysłany: 2010-10-18, 09:29   

W dzisiejszym numerze Dziennika Wschodniego możemy przeczytać... :)

RIMG0115.jpg
Plik ściągnięto 152 raz(y) 63,71 KB

RIMG0115.jpg

RIMG0115.jpg

Kołodziej

Wysłany: 2010-10-18, 11:03   

miły autor zapomniał wspomnieć o Czarnych Dęblin

Gall
FORZA KSL!

Wysłany: 2010-10-18, 16:35   

Prawdę mówiąc to i ja Czarnych pierwszy raz po twoim poście zobaczyłem i to pomimo, że ich wcześniej już szukałem (myślałem, ze nie weszli do etapu finałowego) :oops:

siwy

Klub: lublinianka
Wysłany: 2010-10-18, 17:30   

byli byli ja ich widzialem

dębliniak

Wysłany: 2010-10-19, 11:24   

Byliśmy i nasze aspiracje były większe, jednak po tych wszystkich zmianach wyszło jak wyszło.
Nie zmienia się reguł w trakcie gry. W pierwszej rundzie bez mobilizacji, a tu nagle głosy przechodzą do finału. Jakieś bonusy, dzikie węże, niewiadomo po co. Dużo osób nie mogło zagłosować, bo mają to samo IP (np. z kablówki u nas wszyscy mają to samo IP)
Pozdro

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach