Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Poprzedni temat :: Następny temat
EURO 2012 już za rok!

Przygotowania do EURO 2012:
Jest fajnie...naprawdę fajnie!
2%
 2%  [ 1 ]
2%
 2%  [ 1 ]
2%
 2%  [ 1 ]
Bądźmy dobrej myśli,bo zostało trochę czasu
0%
 0%  [ 0 ]
0%
 0%  [ 0 ]
0%
 0%  [ 0 ]
Przez rok stadiony się nie zawalą,drogi nie rozpadną,a co dalej zobaczymy...
4%
 4%  [ 2 ]
4%
 4%  [ 2 ]
4%
 4%  [ 2 ]
Mogłoby być lepiej,ale jak na Polskę i tak jest nieźle!
7%
 7%  [ 3 ]
7%
 7%  [ 3 ]
7%
 7%  [ 3 ]
Mistrzostwa? Mam nadzieję,że chociaż w TV będą ładnie wyglądać!
7%
 7%  [ 3 ]
7%
 7%  [ 3 ]
7%
 7%  [ 3 ]
Było tyle czasu,że ciężko się czymś zachwycać...
4%
 4%  [ 2 ]
4%
 4%  [ 2 ]
4%
 4%  [ 2 ]
Koszmar!Miliardy wyrzucone w błoto,stadiony budowane najdrożej na świecie i same niedociągnięcia,o kadrze i premiach dla organizatorów nie wspominając!
2%
 2%  [ 1 ]
Koszmar!Miliardy wyrzucone w błoto,stadiony budowane najdrożej na świecie i same niedociągnięcia,o kadrze i premiach dla organizatorów nie wspominając!
2%
 2%  [ 1 ]
2%
 2%  [ 1 ]
Euro? Nie orientuję się,bo długo nie byłem w kantorze
4%
 4%  [ 2 ]
4%
 4%  [ 2 ]
4%
 4%  [ 2 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 42

Autor Wiadomość
styko

Klub: Lublinianka
Wysłany: 2011-02-02, 11:21   Bilety na EURO 2012

Jeżeli by ktoś chciał się wybrać na EURO to jest już możliwość rejestracji i aplikowanie o bilety.

https://ticketing.uefa.com/euro2012-pl/default.aspx

Kod:
We wtorek przygotowania do UEFA EURO 2012 weszły w kolejną fazę. Na UEFA.com rozpoczął się proces zakupu biletów.

Sprzedaż biletów odbędzie się pomiędzy 1 a 31 marca, ale przez cały luty kibice mogą zakładać konto niezbędne do złożenia zamówienia. W tym celu należy wejść na portal biletowy.

Proces sprzedaży
Sprzedaż biletów na UEFA EURO 2012 odbędzie się wyłącznie poprzez UEFA.com. Rozpocznie się 1 marca i potrwa do północy 31 marca. Każda z osób aplikujących ma takie same szanse na kupno biletu, niezależnie od tego, kiedy złoży zamówienie.

Jeśli liczba zgłoszeń będzie większa niż liczba miejsc na stadionie, to po zamknięciu okresu aplikacyjnego odbędzie się losowanie. W przeszłości zapotrzebowanie na bilety na EURO przewyższało liczbę miejsc. Osoby aplikujące otrzymają informację o przydziale biletu poprzez swoje konto.

Rodzaje biletów
Dostępne są trzy rodzaje biletów:

• Pojedyncze bilety meczowe (individual match tickets - IMT) - bilety na pojedynczy mecz
• Moja drużyna w grupie/turnieju (follow my team - FMT) - pozwala kibicom oglądać wybrany zespół w fazie grupowej/całym turnieju
• Bilet stadionowy - grupa/faza pucharowa (venue series - VS) - pozwala kibicom zobaczyć wszystkie mecze na wybranym stadionie w fazie grupowej/fazie pucharowej

Niepełnosprawni kibice mogą kupić bilet dla siebie i dla osoby towarzyszącej także poprzez UEFA.com.

Ceny
Ceny zostaną podane 1 marca, jednak UEFA zobowiązała się do dostosowania ich do realiów ukraińskich i polskich. Najtańsze bilety będą kosztować 30 euro. Określona liczba biletów zostanie zarezerwowana dla mieszkańców miast-gospodarzy na zasadzie priorytetu.

Wujo

Klub: brak
Wysłany: 2011-06-08, 11:43   EURO 2012 już za rok!

Hej.
Oprócz załączonej sondy wpisujcie swoje opnie temat mistrzostw-najlepiej jeśli powiecie,którą opcję zaznaczyliście i podacie argumenty.

Ja wybrałem opcję : "Było tyle czasu,że ciężko się czymś zachwycać".

:arrow: Biorąc pod uwagę,że decyzja o przyznaniu mistrzostw Polsce i Ukrainie zapadła w kwietniu 2007 to mieliśmy 4 lata(zakładając,że rok przed ma być wszystko gotowe) na zbudowanie raptem 4 obiektów i unowocześnienie sieci komunikacyjnej.
Efekt jest taki,że 3 stadiony są nadal w budowie(SKĄD TE OPÓŹNIENIA PO TAK DŁUGIM CZASIE??!!) i już wiadomo,że nie powstaną wszystkie drogi przewidziane w projekcie.
Po 4 latach!!!
Dodając,że areny Euro są zwykłym europejskim standardem(w Polsce przedstawianym jako 8 cud świata) ciężko jest z uśmiechem naiwnego człowieka,patrzeć pozytywnie na przygotowania.[/b]

Makary
88888888

Klub: Lublinianka Lublin
Wysłany: 2011-06-08, 12:13   

Dla mnie EURO to wydarzenie rangi podobnej do meczu TKKF, ale skoro już tu zajrzałem, to se zagłosuje coby Twój autorski wątek się rozwijał :mrgreen:

Marcin
polityk sportowy

Wysłany: 2011-06-09, 08:51   

A pamiętacie jak się wszyscy jarali podczas ostatniego Euro? Wszędzie były flagi ludzie chodzili w szalikach jakby było wielkie święto. Podejrzewam, że mimo wszystko teraz będzie jeszcze większa feta. Oczywiście głównie wśród osób, które na co dzień nie chodzą na żadne mecze ligowe. Ważne, żeby robiąc warunki dla masowego kibica nikt nie zniszczył prawdziwego ruchu kibicowskiego.
Stadiony będą na Euro gotowe, tylko nie jestem pewien czy Śląsk czy Lechia da radę zapełnić je na swoich ligowych meczach? Na narodowym, imprezy średnio raz na dwa miesiące będą sukcesem. Lech pewnie da radę. Dróg jak nie było tak nie będzie. Z grupy pewnie nie wyjdziemy. Zagramy mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. Może jednak się mylę...?

Kołodziej

Wysłany: 2011-06-10, 07:18   

Cytat:
Premia za opóźnienia budowy Stadionu Narodowego
dzisiaj, 06:11

fot. Shutterstock

Opóźnienia w budowie Stadionu Narodowego są faktem. Tymczasem w ciągu trzech lat wynagrodzenie członków zarządu Narodowego Centrum Sportu wzrosło o 266 proc. Ponadto otrzymywali oni także tzw. trzynastki – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Gazecie nie udało się dowiedzieć, o jakie konkretne sumy powiększyły się wynagrodzenia prezesa i członków zarządu. Z raportu NIK wynika, że członkowie zarządu NCS w 2008 r. zarobili 377,3 tys. zł, w 2009 – 682,5 tys. zł, a w roku ubiegłym – 1,05 mln zł.

Dalszych premii mogą się oni spodziewać po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie stadionu, a następnych - po zakończeniu Euro 2012.

Więcej w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

:mur:

Wujo

Wysłany: 2011-08-22, 15:18   

POLECAM ! ! !

Nie zwracajcie uwagi na długość filmu,bo naprawdę fajnie się tego słucha i nie ma nudy.

Wujo

Wysłany: 2012-05-22, 12:39   

http://www.weszlo.com/new..._o_autostradach

Świetny tekst obrazujący jak przez 5 lat przygotowaliśmy się do organizacji Euro

Wujo

Wysłany: 2012-05-30, 13:28   

Kolejna "ciekawostka":

http://www.weszlo.com/new...arcia_Euro_2012

Maniek
dawniej "Polityk"

Klub: KSL
Wysłany: 2012-06-09, 09:09   

ciekawe czy pamiętacie jak lat temu chyba 8 na Wieniawie KS grał z rezerwami Hetmana, w bramce których występował młodziutki, podobno bardzo zdolny golkiper. ten pan wczoraj obronił karnego w dość ważnym momencie, dość ważnego meczu.

muchomor
kibic z kapeluszem

Klub: KSL / Cracovia
Wysłany: 2012-06-09, 09:57   

Tego meczu nie pamiętam, ale pamiętam Tytonia z czasów Hetmana (pochodzi z Zamościa), a potem Górnika Łęczna, z którego (jeśli się nie mylę) trafił do Rody Kerkrade. Wiedziałem, że dobrze broni karne. Moim zdaniem w stylu gry trochę przypomina Dudka. Wczoraj uratował nam tyłek 8)

Jakieś przemyślenia Panowie po wczorajszych meczach? :v

kac
szklanym okiem...

Klub: LubliniankaKS
Wysłany: 2012-06-09, 11:07   

muchomor napisał/a:
Jakieś przemyślenia Panowie po wczorajszych meczach? :v

Niestety długie piłki za naszą obronę ją rozpraszają grecy urwali się ze trzy razy w ten sposób a oglądając jakie podania grają ruscy to strach się bać. Każdy zawodnik który wchodził na zmianę wnosił coś do gry. A i pierdolnięcie z daleka maja konkretne.

Zakładam więc że drugi mecz przegramy i jeśli grecy wygrają z czechami to obawiam się iż w ostatniej kolejce nawet gdybyśmy wcisneli coś pepikom to ruscy już będą wyluzowani i pograją na remis.

Ale żeby się nie okazała że pochopnie przekreślam szanse czechów oceniając ich na podstawie jednego mecz z najmocniejszym zespołem naszej grupy

kfak
Tylko KSL!

Wysłany: 2012-06-09, 14:00   

Ruscy dali ostro, a moim zdaniem jeszcze się rozkręcą.

My zagraliśmy to co zwykle.

pracownik66

Wysłany: 2012-06-09, 15:06   

http://www.youtube.com/watch?v=C7D0fNtIdW0

no Ruscy dali ostro

muchomor
kibic z kapeluszem

Klub: KSL / Cracovia
Wysłany: 2012-06-09, 19:32   

Po dzisiejszym meczu pomarańczowych z Danią stwierdzam, że Rosjanie grają bardziej holenderski football, niż Holendrzy, a nasza "słaba" grupa nie wygląda źle piłkarsko w zestawieniu z gr B. Zobaczymy, co pokażą Niemcy i Portugalczycy...

Co do naszego meczu z Rosją - jakichkolwiek szans dopatrywałbym w ich grze obronnej, ale zagrają z nami na niezłym gazie. Grecy mają lepszy terminarz :/

miki
Tylko KS Lublinianka

Wysłany: 2012-06-10, 07:37   

Co do naszego meczu z Grecją to wiadomo nie ma co komentować. Niestety kartka dla Sokratisa podziałała na nich źle bo po przerwie byli już pewni, że mecz wygrany i to się zemściło. Czesi zagrali według mnie dużo lepiej niż wskazuje wynik, ale Rosja ich pięknie wypunktowała. Jest taki paradoks bo niby najsłabszą formacją Ruskich jest obrona i wychodzi na to, że trzeba ich atakować, ale Czesi zagrali właśnie tak i dostali czwórkę. Wniosek: trzeba być na maxa skutecznym bo inaczej punktów z Rosją nie wyciągniemy. W drugiej grupie Holandia gra straszny piach bez żadnego pomysłu, jedynie jakieś indywidualne akcje stwarzały jakieś zagrożenie, a Dania cóż do bólu solidna. Na wyjście nie zasługują bo mimo wszystko Portugalczycy i Niemcy nie będą tak pudłować jak Holendrzy. Portugalia dla mnie na duży plus dobry defense, groźni po stałych fragmentach i kontrach, a i z pozycyjnego coś klecili. Szkoda tylko, że nabrali się na jedyny wariant ofensywny jaki mieli przygotowany Niemcy czyli poradzenie sobie ze słabym w defensywie Coentrao i wrzutka na Gomeza.

Odpowiedz do tematu