...zmarły w 2008 r. w wieku 86 lat Janusz Cieśliński przed drugą wojną światową był piłkarzem lubelskiej Unii, w trakcie okupacji uczestniczył w konspiracyjnych meczach piłki nożnej. Po wojnie przez wiele lat reprezentował barwy Lublinianki, Lublina i Lubelszczyzny?

KADRA – SENIORZY 2013/2014

profil imię i nazwisko data urodzenia wzrost(cm)/waga(kg) poprzedni klub pozycja
Marcin Zapał 1990-12-14 184/80 Stal Kraśnik Bramkarz
Mateusz Oszust 1992-01-17 183/71 Motor Lublin Bramkarz
Mateusz Kozieł 1992-05-26 182/70 Wisła Puławy Obrońca
Przemysław Kwiatkowski 1993-02-12 177/74 Wisła Puławy Obrońca
Jakub Wiśniewski 1995-01-18 181/73 Widok Lublin Obrońca
Łukasz Mazurek 1992-03-30 185/74 Wieniawa Obrońca
Rafał Kursa 1993-04-18 183/68 Wisła Puławy Obrońca
Patryk Pawelec 1993-03-05 Sparta Rejowiec Fabryczny Obrońca
Adrian Ręba 1992-04-07 178/73 Roztocze Szczebrzeszyn Obrońca
Przemysław Kanarek 1992-10-09 186/76 Ruch Chorzów Obrońca
Michał Walaszek 1994-08-17 186/80 Górnik Łęczna Pomocnik
Patryk Czułowski 1994-03-22 172/68 Motor Lublin Pomocnik
Wojciech Gawrylak 1994-02-01 Górnik Łęczna Pomocnik
Patryk Stopa 1994-11-14 179/67 Górnik Łęczna Pomocnik
Marcin Popławski 1980-09-30 181/73 Motor Lublin Pomocnik
Rafał Janowski 1994-02-24 Motor Lublin Pomocnik
Erwin Sobiech 1987-04-28 179/67 Lublinianka Pomocnik
Hubert Kotowicz 1994-03-28 182/74 Górnik Łęczna Pomocnik
Mateusz Żukowski 1992-09-04 179/74 Górnik Łęczna Pomocnik
Damian Ścibior 1993-04-26 182/77 Roztocze Szczebrzeszyn Pomocnik
Przemysław Gąsior 1995-10-17 175/69 Wychowanek Pomocnik
Stefan Kucharzewski 1989-12-27 181/71 Avia Świdnik Pomocnik
Filip Ozimek 1995-10-07 180/67 Wychowanek Napastnik
Mateusz Majewski 1992-07-05 186/80 Wieniawa Napastnik

Trener: Modest Boguszewski
Trener bramkarzy: Łukasz Harbuz
Kierownik drużyny: Waldemar Wójcik

Przybyli:
Patryk Czułowski, Rafał Janowski, Marcin Popławski, Mateusz Oszust (Motor Lublin), Patryk Pawelec (Sparta Rejowiec Fabryczny), Przemysław Kwiatkowski (Wisła Puławy), Hubert Kotowicz, Patryk Stopa, Michał Walaszek, Mateusz Żukowski (Górnik Łęczna), Stefan Kucharzewski (Avia Świdnik).
Odeszli:
Jacek Paździor, Marcin Mańka (Omega Stary Zamość), Michał Boniaszczuk (Madjan-Marina Zemborzyce), Patryk Grzegorczyk, Jakub Lewkowicz, Patryk Stadnicki (Orion Niedrzwica), Kamil Nowicki, Michał Rzążewski (Victoria Żmudź), Rafał Stępień (KS Dąbrowica), Łukasz Gromba (AZS UMCS Lublin), Piotr Styżej (Start Krasnystaw), Maciej Wójtowicz (szuka klubu).


34.kolejka
17 czerwca, 17:30
 
Stal Kraśnik Lublinianka
Stal Kraśnik Lublinianka
 Poz.  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki
  1. Chełmianka Chełm 34 88 28-4-2 105:19
  2. Górnik II Łęczna 34 73 23-4-7 81:47
  3. AMSPN Hetman Zamość 34 72 22-6-6 88:33
  4. Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 67 19-10-5 89:34
  5. Stal Kraśnik 34 61 17-10-7 84:45
  6. Kryształ Werbkowice 34 58 18-4-12 57:40
  7. Lewart Lubartów 34 53 14-11-9 63:49
  8. Łada Biłgoraj 34 46 14-4-16 48:56
  9. Powiślak Końskowola 34 45 13-6-15 47:55
  10. Kłos Chełm 34 42 12-6-16 43:55
  11. Lublinianka 34 42 10-12-12 50:48
  12. Włodawianka 34 42 13-3-18 55:69
  13. Victoria Żmudź 34 39 11-6-17 50:63
  14. Polesie Kock 34 38 10-8-16 62:75
  15. POM Iskra Piotrowice 34 35 10-5-19 55:75
  16. Unia Hrubieszów 34 35 10-5-19 41:53
  17. Lutnia Piszczac 34 22 5-7-22 27:77
  18. LKS Milanów 34 3 0-3-31 18:170