...w Lubliniance podnoszenie ciężarów trenował Szymon Czyż - wicemistrz Europy juniorów i mistrz Polski?

KADRA – SENIORZY 2015/2016

Runda wiosenna 2015/2016

profil imię i nazwisko data urodzenia wzrost(cm)/waga(kg) poprzedni klub pozycja
Paweł Lipiec 1994-12-23 190/85 Sokół Sieniawa Bramkarz
Maksymilian Żuber 1997-06-07 183/75 Wisła Puławy Bramkarz
Jakub Kosiarczyk 1995-06-02 177/72 Motor Lublin Obrońca
Łukasz Mazurek 1992-03-30 185/74 Wieniawa Obrońca
Marcin Świech 1994-02-15 182/78 Motor Lublin Obrońca
Michał Wołos 1994-08-20 180/78 Orion Niedrzwica Obrońca
Karol Banachiewicz 1993-08-29 Orion Niedrzwica Duża Pomocnik
Patryk Czułowski 1994-03-22 172/68 Motor Lublin Pomocnik
Patryk Dobrowolski 1995-09-12 182/73 Avia Świdnik Pomocnik
Andrzej Gutek 1976-05-24 176/72 Orion Niedrzwica Duża Pomocnik
Jakub Kaganek 1992-08-06 176/60 Kalwarianka Pomocnik
Rafał Marzęda 1997-08-01 Tajfun Ostrów Lubelski Pomocnik
Jakub Pułka 1993-05-24 170/60 Kalwarianka Pomocnik
Artur Sadowski 1992-12-10 175/63 Garbarz Zembrzyce Pomocnik
Dawid Skoczylas 1995-08-05 175/70 Widok Lublin Pomocnik
Erwin Sobiech 1987-04-28 179/67 Lublinianka Pomocnik
Piotr Stefański 1996-03-29 177/62 Broń Radom Pomocnik
Oskar Wróbel 1992-02-22 176/68 Nexo Boldklub Pomocnik
Paweł Buzała 1985-12-27 168/67 Górnik Łęczna Napastnik
Mateusz Majewski 1992-07-05 186/80 Motor Lublin Napastnik

Trener: Marek Sadowski
Drugi trener: Radosław Muszyński
Trener bramkarzy: Łukasz Harbuz
Masażysta: Michał Popajewski
Kierownik drużyny: Waldemar Wójcik

Przybyli:
Paweł Buzała (Górnik Łęczna), Patryk Doborowolski (Avia Świdnik via Górnik Łęczna), Paweł Lipiec (Sokół Sieniawa), Rafał Marzęda (Tajfun Ostrów Lubelski), Dominik Ptaszyński, Maksymilian Żuber (Wisła Puławy), Artur Sadowski (Garbarz Zembrzyce), Dawid Skoczylas (powrót po kontuzji), Oskar Wróbel (Nexo Boldklub)
Odeszli:
Karol Kalita (Wisła Puławy), Piotr Kucharzewski, Kamil Witkowski (Lewart Lubartów), Stefan Kucharzewski (wyjazd zagraniczny), Rafał Kursa (Piast Gliwice), Kewin Okoń (Tęcza Bełżyce), Dominik Ptaszyński (Granica Dorohusk), Paweł Socha (Motor Lublin), Rafał Stępień, Jakub Wiśniewski (Orion Niedrzwica Duża), Marcin Zapał (kontuzja).

Runda jesienna 2015/2016

profil imię i nazwisko data urodzenia wzrost(cm)/waga(kg) poprzedni klub pozycja
Paweł Socha 1991-08-13 184/84 Górnik Łęczna Bramkarz
Marcin Zapał 1990-12-14 184/80 Stal Kraśnik Bramkarz
Jakub Kosiarczyk 1995-06-02 177/72 Motor Lublin Obrońca
Rafał Kursa 1993-04-18 183/68 Wisła Puławy Obrońca
Łukasz Mazurek 1992-03-30 185/74 Wieniawa Obrońca
Marcin Świech 1994-02-15 182/78 Motor Lublin Obrońca
Jakub Wiśniewski 1995-01-18 182/76 Widok Lublin Obrońca
Michał Wołos 1994-08-20 180/78 Orion Niedrzwica Obrońca
Patryk Czułowski 1994-03-22 172/68 Motor Lublin Pomocnik
Andrzej Gutek 1976-05-24 176/72 Orion Niedrzwica Duża Pomocnik
Jakub Kaganek 1992-08-06 176/60 Kalwarianka Pomocnik
Karol Kalita 1995-08-17 178/72 Wisła Puławy Pomocnik
Piotr Kucharzewski 1993-09-06 178/73 Górnik II Łęczna Pomocnik
Stefan Kucharzewski 1989-12-27 181/71 Avia Świdnik Pomocnik
Jakub Pułka 1993-05-24 170/60 Kalwarianka Pomocnik
Erwin Sobiech 1987-04-28 179/67 Lublinianka Pomocnik
Piotr Stefański 1996-03-29 177/62 Broń Radom Pomocnik
Mateusz Majewski 1992-07-05 186/80 Motor Lublin Napastnik
Kewin Okoń 1996-11-07 Avia Świdnik Napastnik
Rafał Stępień 1991-05-08 184/80 KS Dąbrowica Napastnik
Kamil Witkowski 1984-12-09 182/76 Znicz Pruszków Napastnik

Trener: Marek Sadowski
Drugi trener: Radosław Muszyński
Masażysta: Michał Popajewski
Kierownik drużyny: Waldemar Wójcik

Przybyli:
Karol Banachiewicz, Andrzej Gutek (Orion Niedrzwica Duża), Jakub Kaganek, Jakub Pułka (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Karol Kalita (Wisła Puławy), Jakub Kosiarczyk (Hetman Żółkiewka via Motor Lublin), Piotr Kucharzewski (Górnik II Łęczna), Mateusz Majewski, Maciej Muszyński, Marcin Świech (Motor Lublin), Kewin Okoń (Avia Świdnik), Paweł Socha (Górnik Łęczna), Piotr Stefański (Broń Radom).
Odeszli:
Rafał Dudkiewicz (Granit Bychawa), Wojciech Gawrylak (Piaskovia), Przemysław Gąsior (Błonianka Błonie), Oleg Rovbel (Avia Świdnik), Radosław Kursa (MKS Kluczbork), Maciej Muszyński (Victoria Żmudź), Radosław Muszyński, Adrian Ręba, Dawid Skoczylas (kontuzje), Bartosz Tomczuk (wyjazd zagraniczny), Paweł Zabielski (Hetman Żółkiewka), Mateusz Zawiślak (Avia Świdnik).


34.kolejka
17 czerwca, 17:30
 
Stal Kraśnik Lublinianka
Stal Kraśnik Lublinianka
 Poz.  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki
  1. Chełmianka Chełm 34 88 28-4-2 105:19
  2. Górnik II Łęczna 34 73 23-4-7 81:47
  3. AMSPN Hetman Zamość 34 72 22-6-6 88:33
  4. Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 67 19-10-5 89:34
  5. Stal Kraśnik 34 61 17-10-7 84:45
  6. Kryształ Werbkowice 34 58 18-4-12 57:40
  7. Lewart Lubartów 34 53 14-11-9 63:49
  8. Łada Biłgoraj 34 46 14-4-16 48:56
  9. Powiślak Końskowola 34 45 13-6-15 47:55
  10. Kłos Chełm 34 42 12-6-16 43:55
  11. Lublinianka 34 42 10-12-12 50:48
  12. Włodawianka 34 42 13-3-18 55:69
  13. Victoria Żmudź 34 39 11-6-17 50:63
  14. Polesie Kock 34 38 10-8-16 62:75
  15. POM Iskra Piotrowice 34 35 10-5-19 55:75
  16. Unia Hrubieszów 34 35 10-5-19 41:53
  17. Lutnia Piszczac 34 22 5-7-22 27:77
  18. LKS Milanów 34 3 0-3-31 18:170