...pierwsza siedziba klubu mieściła się na placu Litewski w Pałacu Lubomirskich. Tym samym, w którym obecnie znajduje się Wydział Politologii UMCS?

KADRA – SENIORZY 2017/2018

Runda jesienna 2017/2018

 

profil imię i nazwisko data urodzenia wzrost(cm)/waga(kg) poprzedni klub pozycja
Krystian Krupa 1998-09-05 Tęcza Bełżyce Bramkarz
Dominik Mucha 1997-05-10 187/78 Górnik II Łęczna Bramkarz
Arkadiusz Toruń 2000-09-08 BKS Lublin Bramkarz
Paweł Dzyr 1997-12-04 GKS Niemce Obrońca
Jan Giza 2000-05-18 PN Motor Lublin Obrońca
Bartłomiej Jezior 1995-05-19 Lewart Lubartów Obrońca
Jakub Kosiarczyk 1995-06-02 177/72 Motor Lublin Obrońca
Dominik Ptaszyński 1998-03-13 Granica Dorohusk Obrońca
Rafał Stępień 1991-05-08 184/80 Orion Niedrzwica Duża Obrońca
Jakub Baran 1995-06-02 186/72 POM Iskra Piotrowice Pomocnik
Wiktor Bogusz 1995-12-09 180/72 Avia Świdnik Pomocnik
Patryk Jęczeń PN Motor Lublin Pomocnik
Damian Kamola 1996-09-22 180/79 Granica Dorohusk Pomocnik
Paweł Kośka 1990-04-08 Lewart Lubartów Pomocnik
Damian Kuzioła 1993-07-19 Lewart Lubartów Pomocnik
Norbert Pioś 1998-07-07 Motor Lublin Pomocnik
Dawid Skoczylas 1995-08-05 175/70 Widok Lublin Pomocnik
Erwin Sobiech 1987-04-28 179/67 Lublinianka Pomocnik
Paweł Bielak 1989-05-09 178/68 Orion Niedrzwica Duża Napastnik
Jarosław Milcz 1995-08-27 180/74 Sokół Sieniawa Napastnik
Michał Mojski 1999-10-02 Widok Lublin Napastnik

Trener: Grzegorz Białek
Trener bramkarzy: Łukasz Harbuz
Kierownik drużyny: Waldemar Wójcik

Przybyli:
Jakub Baran (POM Iskra Piotrowice), Paweł Bielak (Orion Niedrzwica Duża), Wiktor Bogusz (Avia Świdnik), Jan Giza, Patryk Jęczeń, Michał Mojski, Arkadiusz Toruń (juniorzy), Damian Kuzioła (Lewart Lubartów), Norbert Pioś (Motor Lublin)

Odeszli:
Jakub Bednara, Piotr Stefański (Hetman Zamość), Andrzej Gutek, Mateusz Kłyk, Jacek Paździor, Dawid Piorun, Karol Ręba (szukają klubu), Marcin Prus (Sygnał Lublin), Oleg Rovbel (wyjazd zagraniczny)


34.kolejka
17 czerwca, 17:30
 
Stal Kraśnik Lublinianka
Stal Kraśnik Lublinianka
 Poz.  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki
  1. Chełmianka Chełm 34 88 28-4-2 105:19
  2. Górnik II Łęczna 34 73 23-4-7 81:47
  3. AMSPN Hetman Zamość 34 72 22-6-6 88:33
  4. Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 67 19-10-5 89:34
  5. Stal Kraśnik 34 61 17-10-7 84:45
  6. Kryształ Werbkowice 34 58 18-4-12 57:40
  7. Lewart Lubartów 34 53 14-11-9 63:49
  8. Łada Biłgoraj 34 46 14-4-16 48:56
  9. Powiślak Końskowola 34 45 13-6-15 47:55
  10. Kłos Chełm 34 42 12-6-16 43:55
  11. Lublinianka 34 42 10-12-12 50:48
  12. Włodawianka 34 42 13-3-18 55:69
  13. Victoria Żmudź 34 39 11-6-17 50:63
  14. Polesie Kock 34 38 10-8-16 62:75
  15. POM Iskra Piotrowice 34 35 10-5-19 55:75
  16. Unia Hrubieszów 34 35 10-5-19 41:53
  17. Lutnia Piszczac 34 22 5-7-22 27:77
  18. LKS Milanów 34 3 0-3-31 18:170