...zebranie założycielskie klubu odbyło się 29 czerwca 1921 roku?

TERMINARZ – III LIGA 2015/2016

1 kolejka
Motor Lublin 3 : 1 Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno 0 : 1 Resovia Rzeszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 1 Lewart Lubartów
Izolator Boguchwała 1 : 0 Polonia Przemyśl
JKS 1909 Jarosław 1 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów 1 : 0 Avia Świdnik
Sokół Sieniawa 2 : 1 Orzeł Przeworsk
AMSPN Hetman Zamość 1 : 3 Piast Tuczempy
8 sierpnia, 18:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 : 1 Lublinianka
Kamil Hul 55 - Karol Kalita 90+2.
2 kolejka
Piast Tuczempy 0 : 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Orzeł Przeworsk 5 : 1 AMSPN Hetman Zamość
Avia Świdnik 2 : 0 Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 4 Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl 0 : 3 JKS 1909 Jarosław
Lewart Lubartów 0 : 2 Izolator Boguchwała
Resovia Rzeszów 1 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin 1 : 0 Karpaty Krosno
12 sierpnia, 17:00
Chełmianka Chełm 1 : 2 Lublinianka
Michał Kobiałka 29 - Piotr Stefański 2, Łukasz Mazurek 59 (k).
3 kolejka
Karpaty Krosno 2 : 0 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 Motor Lublin
Izolator Boguchwała 1 : 2 Resovia Rzeszów
JKS 1909 Jarosław 0 : 0 Lewart Lubartów
Stal Rzeszów 2 : 1 Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa 2 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
AMSPN Hetman Zamość 0 : 3 Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 : 1 Orzeł Przeworsk
15 sierpnia, 17:00
Lublinianka 3 : 0 Piast Tuczempy
Karol Kalita 14, 83, Łukasz Mazurek 45 (k).
4 kolejka
Chełmianka Chełm 1 : 1 Piast Tuczempy
Avia Świdnik 2 : 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Polonia Przemyśl 2 : 0 Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów 0 : 2 Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów 1 : 0 JKS 1909 Jarosław
Motor Lublin 6 : 1 Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno 3 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
22 sierpnia, 17:00
Orzeł Przeworsk 1 : 1 Lublinianka
Paweł Piątek 64 - Jakub Kaganek 66.
5 kolejka
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 0 Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała 3 : 4 Karpaty Krosno
JKS 1909 Jarosław 1 : 2 Motor Lublin
Stal Rzeszów 2 : 1 Resovia Rzeszów
Sokół Sieniawa 2 : 2 Lewart Lubartów
AMSPN Hetman Zamość 0 : 4 Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Piast Tuczempy 1 : 0 Orzeł Przeworsk
26 sierpnia, 18:00
Lublinianka 3 : 2 Avia Świdnik
Jakub Kaganek 40, Jakub Szymala 48 (s), Karol Kalita 50 - Wojciech Białek 56, 81.
6 kolejka
Chełmianka Chełm 3 : 1 Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik 3 : 1 Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl 1 : 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Lewart Lubartów 5 : 1 AMSPN Hetman Zamość
Resovia Rzeszów 2 : 2 Sokół Sieniawa
Motor Lublin 1 : 0 Stal Rzeszów
Karpaty Krosno 1 : 1 JKS 1909 Jarosław
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 0 Izolator Boguchwała
30 sierpnia, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 1 Lublinianka
Jakub Kaganek 20.
7 kolejka
Izolator Boguchwała 1 : 2 Chełmianka Chełm
JKS 1909 Jarosław 4 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Rzeszów 1 : 1 Karpaty Krosno
Sokół Sieniawa 2 : 1 Motor Lublin
AMSPN Hetman Zamość 0 : 4 Resovia Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 : 0 Lewart Lubartów
Piast Tuczempy 0 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk 1 : 4 Avia Świdnik
6 września, 17:00
Lublinianka 1 : 1 Polonia Przemyśl
Karol Kalita 74 - Mateusz Kalawski 43.
8 kolejka
Chełmianka Chełm 3 : 2 Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 1 Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl 3 : 2 Piast Tuczempy
Resovia Rzeszów 0 : 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin 8 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Karpaty Krosno 3 : 1 Sokół Sieniawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 1 Stal Rzeszów
Izolator Boguchwała 0 : 1 JKS 1909 Jarosław
9 września, 16:00
Lewart Lubartów 0 : 1 Lublinianka
Stefan Kucharzewski 3
9 kolejka
JKS 1909 Jarosław 0 : 2 Chełmianka Chełm
Stal Rzeszów 4 : 2 Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa 2 : 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
AMSPN Hetman Zamość 0 : 3 Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 : 1 Motor Lublin
Piast Tuczempy 1 : 1 Lewart Lubartów
Orzeł Przeworsk 0 : 2 Polonia Przemyśl
Avia Świdnik 1 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
12 września, 17:00
Lublinianka 0 : 0 Resovia Rzeszów
10 kolejka
Chełmianka Chełm 0 : 4 Orlęta Radzyń Podlaski
Polonia Przemyśl 2 : 1 Avia Świdnik
Lewart Lubartów 4 : 1 Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów 2 : 0 Piast Tuczempy
Karpaty Krosno 1 : 3 Wólczanka Wólka Pełkińska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Izolator Boguchwała 3 : 4 Sokół Sieniawa
JKS 1909 Jarosław 2 : 2 Stal Rzeszów
18 września, 16:00
Motor Lublin 1 : 0 Lublinianka
Artur Gieraga 81 (k).
11 kolejka
Stal Rzeszów 3 : 2 Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa 0 : 1 JKS 1909 Jarosław
AMSPN Hetman Zamość 0 : 4 Izolator Boguchwała
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Piast Tuczempy 1 : 0 Motor Lublin
Orzeł Przeworsk 1 : 3 Resovia Rzeszów
Avia Świdnik 0 : 1 Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 0 Polonia Przemyśl
26 września, 16:00
Lublinianka 0 : 1 Karpaty Krosno
Przemysław Szkatuła 59.
12 kolejka
Chełmianka Chełm 4 : 2 Polonia Przemyśl
Lewart Lubartów 1 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia Rzeszów 4 : 0 Avia Świdnik
Motor Lublin 4 : 0 Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno 2 : 0 Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała 1 : 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS 1909 Jarosław 8 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Stal Rzeszów 1 : 1 Sokół Sieniawa
4 października, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 3 Lublinianka
Piotr Stefański 39, Karol Kalita 63, Łukasz Mazurek 90 (k).
13 kolejka
Sokół Sieniawa 1 : 4 Chełmianka Chełm
AMSPN Hetman Zamość 1 : 3 Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 : 1 JKS 1909 Jarosław
Piast Tuczempy 1 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 0 : 2 Karpaty Krosno
Avia Świdnik 1 : 3 Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 0 Resovia Rzeszów
Polonia Przemyśl 2 : 0 Lewart Lubartów
11 października, 15:00
Lublinianka 1 : 1 Izolator Boguchwała
Mateusz Majewski 39 - Jacek Tyburczy 24.
14 kolejka
Chełmianka Chełm 0 : 2 Lewart Lubartów
Resovia Rzeszów 0 : 0 Polonia Przemyśl
Motor Lublin 4 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno 2 : 2 Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 2 Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała 1 : 0 Piast Tuczempy
Stal Rzeszów 2 : 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa 3 : 1 AMSPN Hetman Zamość
17 października, 15:00
JKS 1909 Jarosław 2 : 1 Lublinianka
Rafał Kursa 3 (s), Valerij Sokolenko 32 - Mateusz Majewski 12.
15 kolejka
AMSPN Hetman Zamość 1 : 3 Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 : 1 Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy 1 : 1 JKS 1909 Jarosław
Orzeł Przeworsk 0 : 3 Izolator Boguchwała
Avia Świdnik 4 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 0 Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl 0 : 1 Motor Lublin
Lewart Lubartów 0 : 2 Resovia Rzeszów
24 października, 14:00
Lublinianka 3 : 0 Stal Rzeszów
Karol Kalita 27, Rafał Kursa 82, Patryk Czułowski 87.
16 kolejka
Chełmianka Chełm 0 : 2 Resovia Rzeszów
Motor Lublin 0 : 1 Lewart Lubartów
Karpaty Krosno 4 : 0 Polonia Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała 1 : 2 Avia Świdnik
JKS 1909 Jarosław 0 : 0 Orzeł Przeworsk
Stal Rzeszów 6 : 0 Piast Tuczempy
AMSPN Hetman Zamość 0 : 3 Wólczanka Wólka Pełkińska
31 października, 12:00
Sokół Sieniawa 2 : 2 Lublinianka
Patryk Szewc 49, 52 - Jakub Kaganek 41, 43.
17 kolejka
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 : 0 Chełmianka Chełm
Piast Tuczempy 2 : 1 Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk 0 : 4 Stal Rzeszów
Avia Świdnik 0 : 1 JKS 1909 Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 0 Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl 3 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów 2 : 2 Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów 1 : 1 Motor Lublin
7 listopada, 14:00
Lublinianka 1 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Karol Kalita 65.
18 kolejka
Chełmianka Chełm 1 : 4 Motor Lublin
Resovia Rzeszów 2 : 1 Karpaty Krosno
Lewart Lubartów 0 : 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl 2 : 1 Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 0 JKS 1909 Jarosław
Avia Świdnik 5 : 2 Stal Rzeszów
Orzeł Przeworsk 1 : 2 Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy 3 : 1 AMSPN Hetman Zamość
11 listopada, 13:00
Lublinianka 0 : 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
19 kolejka
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 : 0 Piast Tuczempy
AMSPN Hetman Zamość 2 : 1 Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa 2 : 1 Avia Świdnik
Stal Rzeszów 5 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
JKS 1909 Jarosław 1 : 1 Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała 3 : 1 Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 0 Resovia Rzeszów
Karpaty Krosno 2 : 2 Motor Lublin
14 listopada, 13:00
Lublinianka 0 : 0 Chełmianka Chełm
20 kolejka
Chełmianka Chełm 1 : 3 Karpaty Krosno
Motor Lublin 3 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia Rzeszów 2 : 0 Izolator Boguchwała
Lewart Lubartów 2 : 1 JKS 1909 Jarosław
Polonia Przemyśl 1 : 1 Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 1 Sokół Sieniawa
Avia Świdnik 7 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Orzeł Przeworsk 1 : 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
19 marca, 12:30
Piast Tuczempy 1 : 1 Lublinianka
Bogdan Karkovskyi (k) 6 - Mateusz Majewski 8.
21 kolejka
Piast Tuczempy 3 : 0 Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 : 2 Avia Świdnik
AMSPN Hetman Zamość 1 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa 3 : 0 Polonia Przemyśl
Stal Rzeszów 1 : 2 Lewart Lubartów
JKS 1909 Jarosław 0 : 2 Resovia Rzeszów
Izolator Boguchwała 0 : 2 Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 1 Karpaty Krosno
26 marca, 14:00
Lublinianka 3 : 0 Orzeł Przeworsk
Łukasz Mazurek 26 (k), Andrzej Gutek 68, Karol Banachiewicz 90+3.
22 kolejka
Chełmianka Chełm 1 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno 6 : 1 Izolator Boguchwała
Motor Lublin 2 : 0 JKS 1909 Jarosław
Resovia Rzeszów 0 : 3 Stal Rzeszów
Lewart Lubartów 1 : 1 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 1 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 2 Wólczanka Wólka Pełkińska
Orzeł Przeworsk 0 : 2 Piast Tuczempy
2 kwietnia, 15:00
Avia Świdnik 1 : 0 Lublinianka
Wojciech Białek 90+1 (k).
23 kolejka
Orzeł Przeworsk 1 : 2 Chełmianka Chełm
Piast Tuczempy 0 : 0 Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 : 1 Polonia Przemyśl
AMSPN Hetman Zamość 0 : 5 Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa 2 : 3 Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów 1 : 2 Motor Lublin
JKS 1909 Jarosław 0 : 0 Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała 1 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
9 kwietnia, 14:00
Lublinianka 1 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski
Mateusz Majewski 36 - Arkadiusz Kot 18, 73, Damian Szpak 50.
24 kolejka
Chełmianka Chełm 7 : 0 Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 2 JKS 1909 Jarosław
Karpaty Krosno 0 : 1 Stal Rzeszów
Motor Lublin 1 : 1 Sokół Sieniawa
Resovia Rzeszów 2 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Lewart Lubartów 1 : 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 1 Piast Tuczempy
Avia Świdnik 5 : 0 Orzeł Przeworsk
16 kwietnia, 15:00
Polonia Przemyśl 1 : 0 Lublinianka
Mateusz Świst 9.
25 kolejka
Avia Świdnik 2 : 2 Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk 1 : 4 Orlęta Radzyń Podlaski
Piast Tuczempy 0 : 1 Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 : 2 Resovia Rzeszów
AMSPN Hetman Zamość 0 : 1 Motor Lublin
Sokół Sieniawa 1 : 2 Karpaty Krosno
Stal Rzeszów 2 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
JKS 1909 Jarosław 3 : 0 Izolator Boguchwała
20 kwietnia, 18:00
Lublinianka 1 : 0 Lewart Lubartów
Dawid Skoczylas 88.
26 kolejka
Chełmianka Chełm 2 : 3 JKS 1909 Jarosław
Izolator Boguchwała 1 : 4 Stal Rzeszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 4 Sokół Sieniawa
Karpaty Krosno 3 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Motor Lublin 4 : 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Lewart Lubartów 0 : 1 Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl 2 : 0 Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 2 Avia Świdnik
23 kwietnia, 17:00
Resovia Rzeszów 1 : 0 Lublinianka
Bartłomiej Buczek 67.
27 kolejka
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1 Chełmianka Chełm
Avia Świdnik 2 : 0 Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk 0 : 3 Lewart Lubartów
Piast Tuczempy 1 : 2 Resovia Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 : 2 Karpaty Krosno
AMSPN Hetman Zamość 0 : 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa 4 : 1 Izolator Boguchwała
Stal Rzeszów 1 : 0 JKS 1909 Jarosław
30 kwietnia, 19:00
Lublinianka 0 : 3 Motor Lublin
Artur Gieraga 18, 89 (k), Damian Falisiewicz 67.
28 kolejka
Chełmianka Chełm 1 : 2 Stal Rzeszów
JKS 1909 Jarosław 3 : 1 Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała 1 : 1 AMSPN Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 4 Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin 4 : 1 Piast Tuczempy
Resovia Rzeszów 2 : 0 Orzeł Przeworsk
Lewart Lubartów 0 : 1 Avia Świdnik
Polonia Przemyśl 1 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski
3 maja, 17:00
Karpaty Krosno 4 : 2 Lublinianka
Dawid Cempa 33, 51, Zbigniew Dąbek 45, Maciej Wojczuk 65 - Łukasz Mazurek 15 (k), Mateusz Majewski 55.
29 kolejka
Polonia Przemyśl 0 : 0 Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 1 Lewart Lubartów
Avia Świdnik 1 : 0 Resovia Rzeszów
Orzeł Przeworsk 0 : 4 Motor Lublin
Piast Tuczempy 1 : 1 Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 : 0 Izolator Boguchwała
AMSPN Hetman Zamość 1 : 0 JKS 1909 Jarosław
Sokół Sieniawa 0 : 3 Stal Rzeszów
7 maja, 17:00
Lublinianka 2 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karol Banachiewicz 30, Łukasz Mazurek 76 - Krzysztof Zawiślak 71.
30 kolejka
Chełmianka Chełm 3 : 2 Sokół Sieniawa
Stal Rzeszów 6 : 1 AMSPN Hetman Zamość
JKS 1909 Jarosław 2 : 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 2 Piast Tuczempy
Karpaty Krosno 2 : 0 Orzeł Przeworsk
Motor Lublin 2 : 2 Avia Świdnik
Resovia Rzeszów 1 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Lewart Lubartów 2 : 4 Polonia Przemyśl
15 maja, 11:00
Izolator Boguchwała 2 : 0 Lublinianka
Adrian Sitek 45, Konrad Cupryś 67
31 kolejka
Lewart Lubartów 1 : 3 Chełmianka Chełm
Polonia Przemyśl 0 : 0 Resovia Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 2 Motor Lublin
Avia Świdnik 1 : 1 Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk 0 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Piast Tuczempy 3 : 0 Izolator Boguchwała
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 : 3 Stal Rzeszów
AMSPN Hetman Zamość 1 : 3 Sokół Sieniawa
21 maja, 17:00
Lublinianka 0 : 1 JKS 1909 Jarosław
Bartłomiej Gliniak 90.
32 kolejka
Chełmianka Chełm 3 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Sokół Sieniawa 0 : 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS 1909 Jarosław 2 : 0 Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała 5 : 2 Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 4 Avia Świdnik
Karpaty Krosno 2 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin 2 : 0 Polonia Przemyśl
Resovia Rzeszów 3 : 3 Lewart Lubartów
25 maja, 17:00
Stal Rzeszów 3 : 0 Lublinianka
Kacper Drelich 35, Łukasz Szczoczarz 67, Maciej Maślany 70.
33 kolejka
Resovia Rzeszów 0 : 0 Chełmianka Chełm
Lewart Lubartów 0 : 5 Motor Lublin
Polonia Przemyśl 1 : 0 Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik 2 : 0 Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk 0 : 4 JKS 1909 Jarosław
Piast Tuczempy 1 : 0 Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 : 2 AMSPN Hetman Zamość
28 maja, 17:00
Lublinianka 2 : 1 Sokół Sieniawa
Patryk Czułowski 19, 73 - Mateusz Trawka 4.
34 kolejka
Chełmianka Chełm 4 : 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa 0 : 0 Piast Tuczempy
Stal Rzeszów 4 : 1 Orzeł Przeworsk
JKS 1909 Jarosław 2 : 2 Avia Świdnik
Izolator Boguchwała 1 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 : 1 Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno 2 : 0 Lewart Lubartów
Motor Lublin 0 : 2 Resovia Rzeszów
1 czerwca, 17:00
AMSPN Hetman Zamość 0 : 1 Lublinianka
Patryk Czułowski 37.