...Marcin Wójcik założyciel kabaretu Ani Mru-Mru grał w juniorach Lublinianki?

TERMINARZ – II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH 2012/2013

1 kolejka
Wisła Puławy 3 : 2 Motor Lublin
Omega Stary Zamość 0 : 6 Orlęta Łuków
Włodawianka 0 : 3 Jedynka Krasnystaw
wo
Janowianka 0 : 6 Ogniwo Wierzbica
OSiR Biłgoraj 3 : 1 Płomyk Różanka
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 2 Granit Bychawa
5 września, 16:30
Chełmianka 5 : 2 Lublinianka
2 kolejka
Motor Lublin 6 : 0 Granit Bychawa
Płomyk Różanka 1 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Ogniwo Wierzbica 2 : 1 OSiR Biłgoraj
Jedynka Krasnystaw 6 : 1 Janowianka
Orlęta Łuków 3 : 0 Włodawianka
wo
Wisła Puławy 6 : 0 Chełmianka
29 sierpnia, 16:00
Lublinianka 1 : 3 Omega Stary Zamość
3 kolejka
Chełmianka 1 : 9 Motor Lublin
Omega Stary Zamość 2 : 0 Wisła Puławy
Włodawianka 0 : 3 Lublinianka
wo
Janowianka 0 : 1 Orlęta Łuków
OSiR Biłgoraj 1 : 1 Jedynka Krasnystaw
Sparta Rejowiec Fabryczny 3 : 1 Ogniwo Wierzbica
Granit Bychawa 3 : 6 Płomyk Różanka
4 kolejka
Motor Lublin 8 : 0 Płomyk Różanka
Ogniwo Wierzbica 11 : 0 Granit Bychawa
Jedynka Krasnystaw 5 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Orlęta Łuków 1 : 2 OSiR Biłgoraj
Wisła Puławy 3 : 0 Włodawianka
wo
Chełmianka 2 : 7 Omega Stary Zamość
8 września, 11:00
Lublinianka 0 : 6 Janowianka
5 kolejka
Omega Stary Zamość 0 : 6 Motor Lublin
Włodawianka 0 : 3 Chełmianka
wo
Janowianka 0 : 2 Wisła Puławy
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 5 Orlęta Łuków
Granit Bychawa 0 : 6 Jedynka Krasnystaw
Płomyk Różanka 0 : 5 Ogniwo Wierzbica
15 września, 11:00
OSiR Biłgoraj 0 : 1 Lublinianka
6 kolejka
Motor Lublin 0 : 1 Ogniwo Wierzbica
Jedynka Krasnystaw 7 : 1 Płomyk Różanka
Orlęta Łuków 4 : 2 Granit Bychawa
Wisła Puławy 3 : 2 OSiR Biłgoraj
Chełmianka 1 : 0 Janowianka
Omega Stary Zamość 3 : 0 Włodawianka
wo
22 września, 11:00
Lublinianka 3 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
7 kolejka
Włodawianka 0 : 3 Motor Lublin
wo
Janowianka 0 : 0 Omega Stary Zamość
OSiR Biłgoraj 2 : 1 Chełmianka
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 2 Wisła Puławy
Płomyk Różanka 2 : 3 Orlęta Łuków
Ogniwo Wierzbica 1 : 0 Jedynka Krasnystaw
30 września, 11:00
Granit Bychawa 6 : 0 Lublinianka
8 kolejka
Motor Lublin 3 : 0 Jedynka Krasnystaw
Orlęta Łuków 3 : 0 Ogniwo Wierzbica
Wisła Puławy 1 : 1 Granit Bychawa
Chełmianka 1 : 5 Sparta Rejowiec Fabryczny
Omega Stary Zamość 0 : 1 OSiR Biłgoraj
Włodawianka 0 : 3 Janowianka
wo
6 października, 11:00
Lublinianka 3 : 0 Płomyk Różanka
wo
9 kolejka
Janowianka 1 : 5 Motor Lublin
OSiR Biłgoraj 3 : 0 Włodawianka
wo
Sparta Rejowiec Fabryczny 7 : 1 Omega Stary Zamość
Granit Bychawa 1 : 3 Chełmianka
Płomyk Różanka 1 : 0 Wisła Puławy
Jedynka Krasnystaw 3 : 0 Orlęta Łuków
13 października, 11:00
Ogniwo Wierzbica 5 : 1 Lublinianka
10 kolejka
Motor Lublin 3 : 2 Orlęta Łuków
Wisła Puławy 3 : 1 Ogniwo Wierzbica
Chełmianka 2 : 0 Płomyk Różanka
Omega Stary Zamość 0 : 2 Granit Bychawa
Włodawianka 0 : 3 Sparta Rejowiec Fabryczny
wo
Janowianka 1 : 2 OSiR Biłgoraj
20 października, 11:00
Lublinianka 1 : 9 Jedynka Krasnystaw
11 kolejka
OSiR Biłgoraj 0 : 2 Motor Lublin
Sparta Rejowiec Fabryczny 2 : 1 Janowianka
Granit Bychawa 3 : 0 Włodawianka
wo
Płomyk Różanka 0 : 3 Omega Stary Zamość
Ogniwo Wierzbica 5 : 0 Chełmianka
Jedynka Krasnystaw 0 : 1 Wisła Puławy
17 listopada
Orlęta Łuków 3 : 1 Lublinianka
12 kolejka
Wisła Puławy 3 : 2 Orlęta Łuków
Chełmianka 1 : 11 Jedynka Krasnystaw
Omega Stary Zamość 2 : 3 Ogniwo Wierzbica
Włodawianka 0 : 3 Płomyk Różanka
wo
Janowianka 2 : 5 Granit Bychawa
OSiR Biłgoraj 2 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
7 listopada, 14:30
Motor Lublin 11 : 0 Lublinianka
13 kolejka
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 3 Motor Lublin
Granit Bychawa 0 : 2 OSiR Biłgoraj
Płomyk Różanka 2 : 4 Janowianka
Ogniwo Wierzbica 3 : 0 Włodawianka
wo
Jedynka Krasnystaw 9 : 0 Omega Stary Zamość
Orlęta Łuków 2 : 2 Chełmianka
11 listopada, 13:15
Lublinianka 0 : 6 Wisła Puławy
14 kolejka
Motor Lublin 0 : 0 Wisła Puławy
Orlęta Łuków 3 : 0 Omega Stary Zamość
Jedynka Krasnystaw 3 : 0 Włodawianka
wo
Ogniwo Wierzbica 6 : 1 Janowianka
Płomyk Różanka 6 : 1 OSiR Biłgoraj
Granit Bychawa 0 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
29 maja
Lublinianka 0 : 3 Chełmianka
wo
15 kolejka
Granit Bychawa 1 : 1 Motor Lublin
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 3 Płomyk Różanka
OSiR Biłgoraj 2 : 5 Ogniwo Wierzbica
Janowianka 0 : 2 Jedynka Krasnystaw
Włodawianka 0 : 3 Orlęta Łuków
wo
Omega Stary Zamość 3 : 0 Lublinianka
wo
Chełmianka 0 : 8 Wisła Puławy
16 kolejka
Motor Lublin 6 : 0 Chełmianka
Wisła Puławy 7 : 0 Omega Stary Zamość
Orlęta Łuków 5 : 0 Janowianka
Jedynka Krasnystaw 0 : 0 OSiR Biłgoraj
Ogniwo Wierzbica 6 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Płomyk Różanka 4 : 0 Granit Bychawa
20 kwietnia
Lublinianka 3 : 0 Włodawianka
wo
17 kolejka
Płomyk Różanka 2 : 2 Motor Lublin
Granit Bychawa 1 : 1 Ogniwo Wierzbica
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 3 Jedynka Krasnystaw
OSiR Biłgoraj 2 : 1 Orlęta Łuków
Włodawianka 0 : 3 Wisła Puławy
wo
Omega Stary Zamość 3 : 2 Chełmianka
27 kwietnia
Janowianka 1 : 1 Lublinianka
18 kolejka
Motor Lublin 1 : 0 Omega Stary Zamość
Chełmianka 3 : 0 Włodawianka
wo
Wisła Puławy 9 : 0 Janowianka
Orlęta Łuków 1 : 2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Jedynka Krasnystaw 0 : 1 Granit Bychawa
Ogniwo Wierzbica 3 : 2 Płomyk Różanka
30 kwietnia
Lublinianka 1 : 2 OSiR Biłgoraj
19 kolejka
Ogniwo Wierzbica 2 : 0 Motor Lublin
Płomyk Różanka 2 : 2 Jedynka Krasnystaw
Granit Bychawa 3 : 2 Orlęta Łuków
OSiR Biłgoraj 0 : 3 Wisła Puławy
Janowianka 2 : 0 Chełmianka
Włodawianka 0 : 3 Omega Stary Zamość
wo
4 maja
Sparta Rejowiec Fabryczny 3 : 1 Lublinianka
20 kolejka
Motor Lublin 3 : 0 Włodawianka
wo
Omega Stary Zamość 0 : 0 Janowianka
Chełmianka 2 : 1 OSiR Biłgoraj
Wisła Puławy 6 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Orlęta Łuków 1 : 0 Płomyk Różanka
Jedynka Krasnystaw 1 : 2 Ogniwo Wierzbica
4 maja, 16:00
Lublinianka 0 : 3 Granit Bychawa
21 kolejka
Jedynka Krasnystaw 1 : 3 Motor Lublin
Ogniwo Wierzbica 2 : 1 Orlęta Łuków
Granit Bychawa 0 : 0 Wisła Puławy
Sparta Rejowiec Fabryczny 2 : 3 Chełmianka
OSiR Biłgoraj 2 : 0 Omega Stary Zamość
Janowianka 3 : 0 Włodawianka
wo
19 maja, 14:00
Płomyk Różanka 4 : 2 Lublinianka
22 kolejka
Motor Lublin 7 : 1 Janowianka
Włodawianka 0 : 3 OSiR Biłgoraj
wo
Omega Stary Zamość 0 : 5 Sparta Rejowiec Fabryczny
Chełmianka 0 : 3 Granit Bychawa
Wisła Puławy 3 : 2 Płomyk Różanka
Orlęta Łuków 0 : 0 Jedynka Krasnystaw
25 maja, 11:00
Lublinianka 1 : 7 Ogniwo Wierzbica
23 kolejka
Orlęta Łuków 3 : 2 Motor Lublin
Ogniwo Wierzbica 1 : 1 Wisła Puławy
Płomyk Różanka 7 : 1 Chełmianka
Granit Bychawa 2 : 3 Omega Stary Zamość
Sparta Rejowiec Fabryczny 3 : 0 Włodawianka
wo
OSiR Biłgoraj 2 : 0 Janowianka
1 czerwca, 13:00
Jedynka Krasnystaw 0 : 0 Lublinianka
24 kolejka
Motor Lublin 0 : 3 OSiR Biłgoraj
Janowianka 0 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Włodawianka 0 : 3 Granit Bychawa
wo
Omega Stary Zamość 1 : 5 Płomyk Różanka
Chełmianka 0 : 9 Ogniwo Wierzbica
Wisła Puławy 5 : 0 Jedynka Krasnystaw
8 czerwca
Lublinianka 0 : 3 Orlęta Łuków
wo
25 kolejka
Orlęta Łuków 0 : 3 Wisła Puławy
Jedynka Krasnystaw 6 : 3 Chełmianka
Ogniwo Wierzbica 3 : 0 Omega Stary Zamość
Płomyk Różanka 3 : 0 Włodawianka
wo
Granit Bychawa 3 : 1 Janowianka
Sparta Rejowiec Fabryczny 2 : 0 OSiR Biłgoraj
15 czerwca
Lublinianka 0 : 3 Motor Lublin
wo
26 kolejka
Motor Lublin 3 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
OSiR Biłgoraj 2 : 2 Granit Bychawa
Janowianka 2 : 8 Płomyk Różanka
Włodawianka 0 : 3 Ogniwo Wierzbica
wo
Omega Stary Zamość 1 : 7 Jedynka Krasnystaw
Chełmianka 1 : 7 Orlęta Łuków
22 czerwca, 15:00
Wisła Puławy 3 : 0 Lublinianka
wo