...w latach 1922, 1923, 1925, 1926, 1946 i 1947 Lublinianka będąc najlepszym klubem w okręgu lubelskim walczyła na szczeblu centralnym o tytuł Mistrza Polski?

TERMINARZ – IV LIGA

1 kolejka
Janowianka Janów Lubelski 1 : 3 Huczwa Tyszowce
GKS II Bogdanka 2 : 3 Lewart Lubartów
Włodawianka Włodawa 3 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
Orlęta Łuków 2 : 2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Omega Stary Zamość 2 : 0 Orion Niedrzwica Duża
Ruch Ryki 4 : 1 Start Krasnystaw
Podlasie II Biała Podlaska 1 : 1 Unia Bełżyce
13 sierpnia, 11:00
Stal Poniatowa 0 : 5 Lublinianka
Erwin Sobiech 20, 36 (karny) 48, Rafał Bielak 57, Mariusz Gołociński 89
2 kolejka
Huczwa Tyszowce 3 : 1 Unia Bełżyce
Start Krasnystaw 0 : 0 Stal Poniatowa
Orion Niedrzwica Duża 0 : 0 Ruch Ryki
Sparta Rejowiec Fabryczny 2 : 1 Omega Stary Zamość
Lewart Lubartów 4 : 1 Włodawianka Włodawa
Janowianka Janów Lubelski 0 : 2 GKS II Bogdanka
Orlęta Łuków 0 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
20 sierpnia, 11:00
Lublinianka 5 : 0 Podlasie II Biała Podlaska
Erwin Sobiech 28, Łukasz Gromba 53, Mariusz Gołociński 62, Artur Sadowski 65, Daniel Jeż 89
3 kolejka
GKS II Bogdanka 3 : 1 Huczwa Tyszowce
Włodawianka Włodawa 1 : 2 Janowianka Janów Lubelski
Orlęta Łuków 0 : 0 Lewart Lubartów
Omega Stary Zamość 0 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
Ruch Ryki 0 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Stal Poniatowa 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
Podlasie II Biała Podlaska 2 : 1 Start Krasnystaw
27 sierpnia, 11:00
Unia Bełżyce 1 : 5 Lublinianka
Kamil Zieliński 66 (karny) - Łukasz Gromba 11 (karny), 40, Erwin Sobiech 23, Rafał Bielak 30, Daniel Jeż 74
4 kolejka
Start Krasnystaw 1 : 1 Unia Bełżyce
Orion Niedrzwica Duża 0 : 0 Podlasie II Biała Podlaska
Sparta Rejowiec Fabryczny 2 : 0 Stal Poniatowa
Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 1 Ruch Ryki
Lewart Lubartów 0 : 1 Omega Stary Zamość
Janowianka Janów Lubelski 1 : 5 Orlęta Łuków
GKS II Bogdanka 2 : 0 Włodawianka Włodawa
31 sierpnia, 17:00
Huczwa Tyszowce 2 : 3 Lublinianka
Jacek Iwanicki 8, Michał Somyk 19 (karny) - Erwin Sobiech 69, 83, Damian Ścibior 89
5 kolejka
Włodawianka Włodawa 1 : 2 Huczwa Tyszowce
Orlęta Łuków 0 : 0 GKS II Bogdanka
Omega Stary Zamość 4 : 1 Janowianka Janów Lubelski
Ruch Ryki 0 : 3 Lewart Lubartów
Stal Poniatowa 0 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
Podlasie II Biała Podlaska 2 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Bełżyce 0 : 3 Orion Niedrzwica Duża
3 września, 11:00
Lublinianka 12 : 1 Start Krasnystaw
10'13'17'35'40'53' Łukasz Gromba, 25'37'73'83' Erwin Sobiech, 54' Rafał Bielak, 79' Daniel Jeż - 27' Patryk Bąk
6 kolejka
Huczwa Tyszowce 6 : 3 Start Krasnystaw
Sparta Rejowiec Fabryczny 2 : 2 Unia Bełżyce
Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 3 Podlasie II Biała Podlaska
Lewart Lubartów 2 : 0 Stal Poniatowa
Janowianka Janów Lubelski 2 : 4 Ruch Ryki
GKS II Bogdanka 4 : 0 Omega Stary Zamość
Włodawianka Włodawa 1 : 2 Orlęta Łuków
11 września, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 0 : 1 Lublinianka
Jacek Wójcik 71
7 kolejka
Orlęta Łuków 5 : 0 Huczwa Tyszowce
Omega Stary Zamość 1 : 0 Włodawianka Włodawa
Ruch Ryki 0 : 0 GKS II Bogdanka
Stal Poniatowa 0 : 1 Janowianka Janów Lubelski
Podlasie II Biała Podlaska 2 : 0 Lewart Lubartów
Unia Bełżyce 0 : 6 Roztocze Szczebrzeszyn
Start Krasnystaw 2 : 4 Orion Niedrzwica Duża
17 września, 11:00
Lublinianka 5 : 2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Mariusz Gołociński 18, 46, Rafał Bielak 55, Erwin Sobiech 63, Artur Sadowski 78 - Jacek Ziarkowski 38, 90+2
8 kolejka
Huczwa Tyszowce 3 : 3 Orion Niedrzwica Duża
Sparta Rejowiec Fabryczny 3 : 0 Start Krasnystaw
Lewart Lubartów 0 : 2 Unia Bełżyce
Janowianka Janów Lubelski 2 : 1 Podlasie II Biała Podlaska
GKS II Bogdanka 12 : 1 Stal Poniatowa
Włodawianka Włodawa 2 : 1 Ruch Ryki
Orlęta Łuków 2 : 0 Omega Stary Zamość
24 września, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 5 Lublinianka
Tomasz Gozdziuk 83 - Maciej Sebastianiuk 14, Erwin Sobiech 21, Mariusz Gołociński 47, Mateusz Majewski 65, Artur Sadowski 87
9 kolejka
Omega Stary Zamość 2 : 0 Huczwa Tyszowce
Ruch Ryki 0 : 0 Orlęta Łuków
Stal Poniatowa 2 : 3 Włodawianka Włodawa
Podlasie II Biała Podlaska 0 : 4 GKS II Bogdanka
Unia Bełżyce 0 : 2 Janowianka Janów Lubelski
Start Krasnystaw 0 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
Orion Niedrzwica Duża 0 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
1 października, 11:00
Lublinianka 3 : 0 Lewart Lubartów
Łukasz Gromba 51, 64, Erwin Sobiech 77
10 kolejka
Huczwa Tyszowce 1 : 2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
Lewart Lubartów 2 : 1 Start Krasnystaw
GKS II Bogdanka 10 : 0 Unia Bełżyce
Włodawianka Włodawa 1 : 3 Podlasie II Biała Podlaska
Orlęta Łuków 7 : 0 Stal Poniatowa
Omega Stary Zamość 1 : 0 Ruch Ryki
9 października, 14:00
Janowianka Janów Lubelski 0 : 3 Lublinianka
Damian Ścibior 56, Artur Sadowski 58, Erwin Sobiech 69
11 kolejka
Ruch Ryki 2 : 2 Huczwa Tyszowce
Stal Poniatowa 0 : 3 Omega Stary Zamość
Podlasie II Biała Podlaska 1 : 3 Orlęta Łuków
Unia Bełżyce 2 : 3 Włodawianka Włodawa
Start Krasnystaw 1 : 3 Janowianka Janów Lubelski
Orion Niedrzwica Duża 1 : 1 Lewart Lubartów
Sparta Rejowiec Fabryczny 2 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
15 października, 11:00
Lublinianka 3 : 1 GKS II Bogdanka
Łukasz Gromba 29 (karny), Erwin Sobiech 33, 65 - Marko Matic 45
12 kolejka
Huczwa Tyszowce 7 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
Lewart Lubartów 2 : 3 Sparta Rejowiec Fabryczny
Janowianka Janów Lubelski 1 : 0 Orion Niedrzwica Duża
GKS II Bogdanka 12 : 1 Start Krasnystaw
Orlęta Łuków 6 : 1 Unia Bełżyce
Omega Stary Zamość 2 : 1 Podlasie II Biała Podlaska
Ruch Ryki 0 : 2 Stal Poniatowa
23 października, 15:00
Włodawianka Włodawa 0 : 2 Lublinianka
Rafał Krupski 48, Maciej Sebastianiuk 90
13 kolejka
Stal Poniatowa 0 : 1 Huczwa Tyszowce
Podlasie II Biała Podlaska 2 : 5 Ruch Ryki
Unia Bełżyce 0 : 1 Omega Stary Zamość
Start Krasnystaw 0 : 3 Włodawianka Włodawa
Orion Niedrzwica Duża 1 : 1 GKS II Bogdanka
Sparta Rejowiec Fabryczny 2 : 0 Janowianka Janów Lubelski
Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 1 Lewart Lubartów
29 października, 11:00
Lublinianka 1 : 3 Orlęta Łuków
Mariusz Gołociński 64 - Krzysztof Kierych 54, 85, Kamil Kopeć 90+3
14 kolejka
Huczwa Tyszowce 0 : 1 Lewart Lubartów
Janowianka Janów Lubelski 2 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
GKS II Bogdanka 3 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Włodawianka Włodawa 2 : 1 Orion Niedrzwica Duża
Orlęta Łuków 6 : 2 Start Krasnystaw
Ruch Ryki 6 : 0 Unia Bełżyce
Stal Poniatowa 2 : 1 Podlasie II Biała Podlaska
5 listopada, 14:00
Omega Stary Zamość 0 : 0 Lublinianka
15 kolejka
Podlasie II Biała Podlaska 0 : 3 Huczwa Tyszowce
Unia Bełżyce 5 : 0 Stal Poniatowa
Start Krasnystaw 1 : 2 Omega Stary Zamość
Orion Niedrzwica Duża 0 : 3 Orlęta Łuków
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 2 Włodawianka Włodawa
Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 2 GKS II Bogdanka
Lewart Lubartów 3 : 1 Janowianka Janów Lubelski
12 listopada, 11:00
Lublinianka 3 : 2 Ruch Ryki
Mariusz Gołociński 18, Przemysław Gąsior 71, Rafał Bielak 90+3 - Tomasz Sikora 3, Paweł Sudowski 65
16 kolejka
Huczwa Tyszowce 0 : 1 Janowianka Janów Lubelski
Lewart Lubartów 0 : 3 GKS II Bogdanka
Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 4 Włodawianka Włodawa
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 1 Orlęta Łuków
Orion Niedrzwica Duża 1 : 1 Omega Stary Zamość
Start Krasnystaw 2 : 1 Ruch Ryki
Unia Bełżyce 1 : 4 Podlasie II Biała Podlaska
17 marca, 11:00
Lublinianka 1 : 0 Stal Poniatowa
Rafał Stępień 74
17 kolejka
Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 3 Orlęta Łuków
Unia Bełżyce 3 : 4 Huczwa Tyszowce
Stal Poniatowa 2 : 1 Start Krasnystaw
Ruch Ryki 3 : 1 Orion Niedrzwica Duża
Omega Stary Zamość 2 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Włodawianka Włodawa 4 : 0 Lewart Lubartów
GKS II Bogdanka 1 : 0 Janowianka Janów Lubelski
25 marca, 13:00
Podlasie II Biała Podlaska 0 : 1 Lublinianka
Daniel Jeż 54
18 kolejka
Huczwa Tyszowce 0 : 5 GKS II Bogdanka
Janowianka Janów Lubelski 1 : 0 Włodawianka Włodawa
Lewart Lubartów 1 : 1 Orlęta Łuków
Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 1 Omega Stary Zamość
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 0 Ruch Ryki
Orion Niedrzwica Duża 1 : 0 Stal Poniatowa
Start Krasnystaw 0 : 3 Podlasie II Biała Podlaska
31 marca, 11:00
Lublinianka 3 : 1 Unia Bełżyce
Mariusz Gołociński 32, Łukasz Gromba (karny) 73, Przemysław Gąsior 75 - Szymon Prześniak 31
19 kolejka
Unia Bełżyce 0 : 2 Start Krasnystaw
Podlasie II Biała Podlaska 2 : 2 Orion Niedrzwica Duża
Stal Poniatowa 1 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Ruch Ryki 3 : 2 Roztocze Szczebrzeszyn
Omega Stary Zamość 0 : 2 Lewart Lubartów
Orlęta Łuków 1 : 1 Janowianka Janów Lubelski
Włodawianka Włodawa 1 : 1 GKS II Bogdanka
14 kwietnia, 11:00
Lublinianka 2 : 0 Huczwa Tyszowce
Artur Sadowski 75, Łukasz Gromba 89
20 kolejka
Huczwa Tyszowce 5 : 0 Włodawianka Włodawa
GKS II Bogdanka 0 : 1 Orlęta Łuków
Janowianka Janów Lubelski 0 : 2 Omega Stary Zamość
Lewart Lubartów 5 : 0 Ruch Ryki
Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 0 Stal Poniatowa
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 0 Podlasie II Biała Podlaska
Orion Niedrzwica Duża 3 : 0 Unia Bełżyce
22 kwietnia, 16:00
Start Krasnystaw 1 : 6 Lublinianka
Tomasz Maśluch 27 - Łukasz Gromba 2, 52 (karny), Erwin Sobiech 37, Mariusz Gołociński 59, Michał Boniaszczuk 64, Mateusz Kłyk 77
21 kolejka
Start Krasnystaw 3 : 0 Huczwa Tyszowce
Unia Bełżyce 0 : 5 Sparta Rejowiec Fabryczny
Podlasie II Biała Podlaska 1 : 4 Roztocze Szczebrzeszyn
Stal Poniatowa 0 : 2 Lewart Lubartów
Ruch Ryki 1 : 0 Janowianka Janów Lubelski
Omega Stary Zamość 0 : 3 GKS II Bogdanka
Orlęta Łuków 3 : 0 Włodawianka Włodawa
28 kwietnia, 11:00
Lublinianka 1 : 0 Orion Niedrzwica Duża
Rafał Krupski 89
22 kolejka
Huczwa Tyszowce 1 : 4 Orlęta Łuków
Włodawianka Włodawa 1 : 1 Omega Stary Zamość
GKS II Bogdanka 10 : 0 Ruch Ryki
Janowianka Janów Lubelski 0 : 0 Stal Poniatowa
Lewart Lubartów 1 : 1 Podlasie II Biała Podlaska
Roztocze Szczebrzeszyn 5 : 0 Unia Bełżyce
Orion Niedrzwica Duża 1 : 0 Start Krasnystaw
2 maja, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 3 Lublinianka
Łukasz Gromba 38, Erwin Sobiech 55 ,90+3
23 kolejka
Orion Niedrzwica Duża 5 : 1 Huczwa Tyszowce
Start Krasnystaw 1 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Bełżyce 0 : 5 Lewart Lubartów
Podlasie II Biała Podlaska 1 : 2 Janowianka Janów Lubelski
Stal Poniatowa 3 : 2 GKS II Bogdanka
Ruch Ryki 3 : 2 Włodawianka Włodawa
Omega Stary Zamość 0 : 3 Orlęta Łuków
5 maja, 11:00
Lublinianka 4 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
Mateusz Kłyk 15, 70, Erwin Sobiech 17, 86 - Tomasz Albingier 8
24 kolejka
Huczwa Tyszowce 0 : 3 Omega Stary Zamość
Orlęta Łuków 3 : 2 Ruch Ryki
Włodawianka Włodawa 2 : 2 Stal Poniatowa
GKS II Bogdanka 7 : 2 Podlasie II Biała Podlaska
Janowianka Janów Lubelski 5 : 0 Unia Bełżyce
Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 1 Start Krasnystaw
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
12 maja, 11:00
Lewart Lubartów 0 : 1 Lublinianka
Rafał Krupski 28
25 kolejka
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 2 Huczwa Tyszowce
Orion Niedrzwica Duża 2 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
Start Krasnystaw 6 : 1 Lewart Lubartów
Unia Bełżyce 0 : 5 GKS II Bogdanka
Podlasie II Biała Podlaska 3 : 2 Włodawianka Włodawa
Stal Poniatowa 0 : 2 Orlęta Łuków
Ruch Ryki 1 : 3 Omega Stary Zamość
19 maja, 11:00
Lublinianka 4 : 2 Janowianka Janów Lubelski
Rafał Stępień 32, Erwin Sobiech 45, Łukasz Gromba 54, Mateusz Majewski 90+2 - Piotr Gąbka 25, Mariusz Firosz 70
26 kolejka
Huczwa Tyszowce 5 : 6 Ruch Ryki
Omega Stary Zamość 4 : 3 Stal Poniatowa
Orlęta Łuków 3 : 2 Podlasie II Biała Podlaska
Włodawianka Włodawa 7 : 0 Unia Bełżyce
Janowianka Janów Lubelski 0 : 0 Start Krasnystaw
Lewart Lubartów 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
Roztocze Szczebrzeszyn 4 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
26 maja, 11:00
GKS II Bogdanka 0 : 0 Lublinianka
27 kolejka
Roztocze Szczebrzeszyn 4 : 1 Huczwa Tyszowce
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 4 Lewart Lubartów
Orion Niedrzwica Duża 3 : 0 Janowianka Janów Lubelski
Start Krasnystaw 0 : 0 GKS II Bogdanka
Unia Bełżyce 0 : 5 Orlęta Łuków
Podlasie II Biała Podlaska 0 : 2 Omega Stary Zamość
Stal Poniatowa 6 : 2 Ruch Ryki
3 czerwca, 11:00
Lublinianka 4 : 2 Włodawianka Włodawa
Mecz rozegrany na Stadionie Miejskim przy al. Zygmuntowskich.
28 kolejka
Huczwa Tyszowce 0 : 2 Stal Poniatowa
Ruch Ryki 1 : 3 Podlasie II Biała Podlaska
Omega Stary Zamość 5 : 0 Unia Bełżyce
Włodawianka Włodawa 1 : 2 Start Krasnystaw
GKS II Bogdanka 3 : 2 Orion Niedrzwica Duża
Janowianka Janów Lubelski 1 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Lewart Lubartów 3 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
10 czerwca, 15:00
Orlęta Łuków 0 : 1 Lublinianka
82 Rafał Krupski
29 kolejka
Lewart Lubartów 3 : 1 Huczwa Tyszowce
Roztocze Szczebrzeszyn 3 : 3 Janowianka Janów Lubelski
Sparta Rejowiec Fabryczny 4 : 3 GKS II Bogdanka
Orion Niedrzwica Duża 2 : 4 Włodawianka Włodawa
Start Krasnystaw 0 : 2 Orlęta Łuków
Unia Bełżyce 0 : 1 Ruch Ryki
Podlasie II Biała Podlaska 1 : 1 Stal Poniatowa
16 czerwca, 11:00
Lublinianka 1 : 0 Omega Stary Zamość
Mecz rozegrany na Stadionie Miejskim przy al. Zygmuntowskich.
30 kolejka
Huczwa Tyszowce 1 : 5 Podlasie II Biała Podlaska
Stal Poniatowa 6 : 3 Unia Bełżyce
Omega Stary Zamość 0 : 2 Start Krasnystaw
Orlęta Łuków 6 : 0 Orion Niedrzwica Duża
Włodawianka Włodawa 2 : 3 Sparta Rejowiec Fabryczny
GKS II Bogdanka 2 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
Janowianka Janów Lubelski 1 : 1 Lewart Lubartów
24 czerwca, 15:00
Ruch Ryki 2 : 3 Lublinianka
12, 16 Wojciech Kępka - 4 Artur Sadowski, 61 Łukasz Gromba (k), 88 Daniel Jeż