...w sekcji koszykarskiej Lublinianki trenował Waldemar Kozak - reprezentant Polski?

KADRA – SENIORZY 2016/2017

Runda wiosenna 2016/2017

 

profil imię i nazwisko data urodzenia wzrost(cm)/waga(kg) poprzedni klub pozycja
Krystian Krupa 1998-09-05 Tęcza Bełżyce Bramkarz
Dominik Mucha 1997-05-10 187/78 Górnik II Łęczna Bramkarz
Paweł Dzyr 1997-12-04 GKS Niemce Obrońca
Bartłomiej Jezior 1995-05-19 Lewart Lubartów Obrońca
Jakub Kosiarczyk 1995-06-02 177/72 Motor Lublin Obrońca
Jacek Paździor 1977-09-04 175/70 Lewart Lubartów Obrońca
Dominik Ptaszyński 1998-03-13 Granica Dorohusk Obrońca
Jakub Bednara 1997-10-02 Motor Lublin Pomocnik
Andrzej Gutek 1976-05-24 176/72 Orion Niedrzwica Duża Pomocnik
Damian Kamola 1996-09-22 180/79 Granica Dorohusk Pomocnik
Paweł Kośka 1990-04-08 Lewart Lubartów Pomocnik
Jarosław Milcz 1995-08-27 180/74 Sokół Sieniawa Pomocnik
Dawid Piorun 1998-12-21 Granica Dorohusk Pomocnik
Marcin Prus 1999-11-04 BKS Lublin Pomocnik
Karol Ręba 1987-12-03 176/69 Piaskovia Pomocnik
Oleg Rovbel 1995-07-15 180/70 Avia Świdnik Pomocnik
Dawid Skoczylas 1995-08-05 175/70 Widok Lublin Pomocnik
Erwin Sobiech 1987-04-28 179/67 Lublinianka Pomocnik
Rafał Stępień 1991-05-08 184/80 Orion Niedrzwica Duża Pomocnik
Piotr Stefański 1996-03-29 177/62 Piotr Stefański Napastnik

Trener: Grzegorz Białek
Trener bramkarzy: Łukasz Harbuz
Kierownik drużyny: Waldemar Wójcik

Przybyli:
Jakub Bednara (Motor Lublin), Paweł Kośka (ostatnio Lewart Lubartów), Jarosław Milcz (Sokół Sieniawa), Dominik Mucha (Górnik II Łęczna), Dawid Piorun (Granica Dorohusk).

Odeszli:
Szymon Jesionek, Mateusz Kłyk, Adrian Muszyński, Kewin Okoń (szukają klubu), Rafał Marzęda (Tajfun Ostrów Lubelski), Maksymilian Żuber (Powiślak Końskowola via Wisła Puławy).

Runda jesienna 2016/2017

 

profil imię i nazwisko data urodzenia wzrost(cm)/waga(kg) poprzedni klub pozycja
Krystian Krupa 1998-09-05 Tęcza Bełżyce Bramkarz
Maksymilian Żuber 1997-06-07 183/75 Wisła Puławy Bramkarz
Paweł Dzyr 1997-12-04 GKS Niemce Obrońca
Szymon Jesionek 1999-08-15 BKS Lublin Obrońca
Bartłomiej Jezior 1995-05-19 Lewart Lubartów Obrońca
Jakub Kosiarczyk 1995-06-02 177/72 Motor Lublin Obrońca
Adrian Muszyński 1996-08-21 Widok Lublin Obrońca
Jacek Paździor 1977-09-04  175/70 Lewart Lubartów Obrońca
Dominik Ptaszyński  1998-03-13 Granica Dorohusk Obrońca
Andrzej Gutek 1976-05-24 176/72 Orion Niedrzwica Duża Pomocnik
Damian Kamola 1996-09-22 180/79 Granica Dorohusk Pomocnik
Rafał Marzęda 1997-08-01 Tajfun Ostrów Lubelski Pomocnik
Marcin Prus 1999-11-04 BKS Lublin Pomocnik
Karol Ręba 1987-12-03  176/69 Piaskovia Pomocnik
Dawid Skoczylas 1995-08-05 175/70 Widok Lublin Pomocnik
Erwin Sobiech 1987-04-28 179/67 Lublinianka Pomocnik
Piotr Stefański 1996-03-29 177/62 Piotr Stefański Pomocnik
Rafał Stępień 1991-05-08 184/80 Orion Niedrzwica Duża Pomocnik
Mateusz Kłyk 1989-11-08 182/77 Stal Kraśnik Napastnik
Kewin Okoń 1996-11-07 Tęcza Bełżyce Napastnik

Trener: Grzegorz Białek
Trener bramkarzy: Łukasz Harbuz
Masażysta: Michał Popajewski
Kierownik drużyny: Waldemar Wójcik

Przybyli:
Paweł Dzyr (GKS Niemce via Widok Lublin), Szymon Jesionek, Marcin Prus (BKS Lublin), Bartłomiej Jezior, Jacek Paździor (Lewart Lubartów), Damian Kamola, Dominik Ptaszyński (Granica Dorohusk), Mateusz Kłyk (bez klubu, ostatnio Stal Kraśnik), Krystian Krupa (Tęcza Bełżyce via Motor Lublin), Adrian Muszyński (Widok Lublin), Kewin Okoń (Tęcza Bełżyce), Dawid Piorun (bez klubu, ostatnio Huragan Siostrzytów), Karol Ręba (Piaskovia), Rafał Stępień (Orion Niedrzwica Duża).

Odeszli:
Karol Banachiewicz, Oskar Wróbel (wyjazd zagraniczny), Paweł Buzała, Patryk Dobrowolski (Górnik Łęczna), Patryk Czułowski (Avia Świdnik), Jakub Kaganek (JKS Jarosław), Paweł Lipiec (ŁKS Łomża), Artur Sadowski (szukają klubu), Mateusz Majewski, Łukasz Mazurek (Orlęta Radzyń Podlaski), Dawid Piorun (Granica Dorohusk), Jakub Pułka (Sosnowianka Stanisław), Marcin Świech (JKS Jarosław via Górnik Łęczna), Michał Wołos (Chełmianka).


21.kolejka
2 kwietnia, 16:00
 
Łada Biłgoraj Lublinianka
Łada Biłgoraj Lublinianka
 Poz.  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki
  1. Chełmianka Chełm 19 52 17-1-1 61:10
  2. Górnik II Łęczna 20 47 15-2-3 49:24
  3. AMSPN Hetman Zamość 20 45 14-3-3 49:17
  4. Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 42 13-3-4 50:22
  5. Stal Kraśnik 20 41 13-2-5 51:28
  6. Kryształ Werbkowice 20 35 11-2-7 31:23
  7. Lewart Lubartów 20 32 9-5-6 30:25
  8. Powiślak Końskowola 20 31 9-4-7 31:33
  9. Włodawianka 20 29 9-2-9 43:36
  10. Łada Biłgoraj 20 29 9-2-9 29:36
  11. Lublinianka 20 21 5-6-9 26:29
  12. Unia Hrubieszów 20 19 5-4-11 18:30
  13. Victoria Żmudź 20 18 4-6-10 25:36
  14. Polesie Kock 19 18 5-3-11 36:51
  15. Kłos Chełm 20 16 4-4-12 16:37
  16. POM Iskra Piotrowice 20 15 4-3-13 19:41
  17. Lutnia Piszczac 20 14 3-5-12 15:44
  18. LKS Milanów 20 3 0-3-17 18:75
Strona i Forum Kibiców funkcjonuje dzięki
Stowarzyszeniu Sympatyków Lublinianki "NIEZŁOMNI"

INFORMACJA DLA MEDIÓW / STRON WWW:
Wykorzystując materiały zamieszczane w serwisie www.lublinianka.net bezwzględnie prosimy o podanie źródła informacji. Bądź wcześniejszy kontakt: ksl1921@gmail.com, celem ustalenia warunków współpracy. Zdjęcia zamieszczanie w serwisie są własnością ich autorów i to do nich należy się zwrócić z prośbą o zgodę na publikacje.