...do lat 60-tych na terenach klubowych Lublinianki przy ul. Stanisława Leszczyńskiego znajdowała się skocznia narciarska?

TERMINARZ – Klasa A 2012/2013

1 kolejka
BKS Bogucin 4 : 1 Świdniczanka Świdnik Mały
Legion Tomaszowice 5 : 1 Graf-Marina Zemborzyce
GLKS Głusk 1 : 3 KS Ciecierzyn
Sygnał Lublin 0 : 3 LZS Wierzchowiska
LKS Kamionka 0 : 2 Motor II Lublin
Rohland Tuszów 1 : 6 Sokół Konopnica
19 sierpnia, 11:00
Lublinianka II 2 : 1 Avenir Jabłonna
Karol Banachiewicz 33, 69 - Adam Kosiarczyk 29
2 kolejka
Świdniczanka Świdnik Mały 0 : 3 Avenir Jabłonna
Motor II Lublin 13 : 1 Rohland Tuszów
LZS Wierzchowiska 1 : 3 LKS Kamionka
KS Ciecierzyn 3 : 3 Sygnał Lublin
Graf-Marina Zemborzyce 1 : 3 GLKS Głusk
BKS Bogucin 7 : 0 Legion Tomaszowice
25 sierpnia, 14:00
Sokół Konopnica 2 : 4 Lublinianka II
Łukasz Złocki 30, Michał Krusiński 68 - Przemysław Gąsior 13 - Patryk Stadnicki 60, 75, 84.
3 kolejka
Legion Tomaszowice 1 : 2 Świdniczanka Świdnik Mały
GLKS Głusk 4 : 1 BKS Bogucin
Sygnał Lublin 2 : 6 Graf-Marina Zemborzyce
LKS Kamionka 2 : 2 KS Ciecierzyn
Rohland Tuszów 2 : 0 LZS Wierzchowiska
Avenir Jabłonna 2 : 3 Sokół Konopnica
2 września, 11:00
Lublinianka II 5 : 4 Motor II Lublin
Mateusz Kłyk 2, Filip Ozimek 22, 35, Wiktor Bogusz 45, Patryk Stadnicki 61 - Damian Szpak 43, 90+3, Piotr Kucharzewski 55, Dawid Ptaszyński 90
4 kolejka
Świdniczanka Świdnik Mały 1 : 4 Sokół Konopnica
Motor II Lublin 4 : 0 Avenir Jabłonna
KS Ciecierzyn 2 : 2 Rohland Tuszów
Graf-Marina Zemborzyce 1 : 5 LKS Kamionka
BKS Bogucin 4 : 1 Sygnał Lublin
Legion Tomaszowice 3 : 2 GLKS Głusk
9 września, 11:00
LZS Wierzchowiska 1 : 0 Lublinianka II
Paweł Rodak 70.
5 kolejka
GLKS Głusk 3 : 1 Świdniczanka Świdnik Mały
Sygnał Lublin 0 : 4 Legion Tomaszowice
LKS Kamionka 3 : 3 BKS Bogucin
Rohland Tuszów 0 : 2 Graf-Marina Zemborzyce
Avenir Jabłonna 5 : 4 LZS Wierzchowiska
Sokół Konopnica 1 : 6 Motor II Lublin
16 września, 11:00
Lublinianka II 6 : 1 KS Ciecierzyn
Piotr Styżej 12, Przemysław Gąsior 17, Daniel Jeż 25, 83, Filip Ozimek 26, 43 - Dominik Kamiński 14.
6 kolejka
Świdniczanka Świdnik Mały 3 : 2 Motor II Lublin
LZS Wierzchowiska 3 : 3 Sokół Konopnica
KS Ciecierzyn 1 : 2 Avenir Jabłonna
BKS Bogucin 3 : 3 Rohland Tuszów
Legion Tomaszowice 3 : 1 LKS Kamionka
GLKS Głusk 3 : 0 Sygnał Lublin
23 września, 13:00
Graf-Marina Zemborzyce 2 : 4 Lublinianka II
Michał Morawski 20, Mateusz Bartyzel 45 - Karol Banachiewicz 15, 56, 64, Sebastian Skowronek 79.
7 kolejka
Sygnał Lublin 1 : 5 Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Kamionka 1 : 2 GLKS Głusk
Rohland Tuszów 2 : 2 Legion Tomaszowice
Avenir Jabłonna 4 : 2 Graf-Marina Zemborzyce
Sokół Konopnica 4 : 1 KS Ciecierzyn
Motor II Lublin 0 : 5 LZS Wierzchowiska
Mecz przerwany w 76 minucie po zdekompletowaniu składu Motoru II.
30 września, 11:00
Lublinianka II 2 : 3 BKS Bogucin
Michał Kasperek (k) 63, Filip Ozimek 88 - Maciej Bukowski 26, 74, Andrzej Bednara 45.
8 kolejka
Świdniczanka Świdnik Mały 6 : 5 LZS Wierzchowiska
KS Ciecierzyn 3 : 3 Motor II Lublin
Graf-Marina Zemborzyce 0 : 3 Sokół Konopnica
BKS Bogucin 0 : 3 Avenir Jabłonna
GLKS Głusk 1 : 0 Rohland Tuszów
Sygnał Lublin 2 : 1 LKS Kamionka
6 października, 15:00
Legion Tomaszowice 2 : 7 Lublinianka II
? 14 (k), ? 73 - Mariusz Gołociński 4, 30, Michał Kasperek 10 (k), Wiktor Bogusz 12, Patryk Stadnicki 51, Jarosław Milcz 88, Konrad Mordziński 90
9 kolejka
LKS Kamionka 1 : 5 Świdniczanka Świdnik Mały
Rohland Tuszów 2 : 2 Sygnał Lublin
Avenir Jabłonna 1 : 0 Legion Tomaszowice
Sokół Konopnica 4 : 1 BKS Bogucin
Motor II Lublin 0 : 3 Graf-Marina Zemborzyce
wo
LZS Wierzchowiska 1 : 1 KS Ciecierzyn
14 października, 11:00
Lublinianka II 4 : 0 GLKS Głusk
Karol Banachiewicz 2, 4, Mariusz Gołociński 63, Michał Kasperek 86.
10 kolejka
Świdniczanka Świdnik Mały 2 : 1 KS Ciecierzyn
Graf-Marina Zemborzyce 3 : 4 LZS Wierzchowiska
BKS Bogucin 2 : 1 Motor II Lublin
Legion Tomaszowice 0 : 2 Sokół Konopnica
GLKS Głusk 0 : 3 Avenir Jabłonna
wo
LKS Kamionka 2 : 1 Rohland Tuszów
20 października, 15:00
Sygnał Lublin 3 : 1 Lublinianka II
? 51, ? 57, ? 90 - Mateusz Kłyk 75.
11 kolejka
Rohland Tuszów 2 : 2 Świdniczanka Świdnik Mały
Avenir Jabłonna 4 : 5 Sygnał Lublin
Sokół Konopnica 5 : 0 GLKS Głusk
Motor II Lublin 3 : 0 Legion Tomaszowice
wo
LZS Wierzchowiska 1 : 1 BKS Bogucin
KS Ciecierzyn 2 : 4 Graf-Marina Zemborzyce
18 listopada, 11:00
Lublinianka II 6 : 0 LKS Kamionka
Karol Banachiewicz 35, Dawid Skoczylas 50, Filip Ozimek 68, Michał Kasperek 76, 80, Konrad Mordziński 90.
12 kolejka
Świdniczanka Świdnik Mały 5 : 1 Graf-Marina Zemborzyce
BKS Bogucin 1 : 1 KS Ciecierzyn
Legion Tomaszowice 3 : 1 LZS Wierzchowiska
GLKS Głusk 4 : 2 Motor II Lublin
Sygnał Lublin 0 : 6 Sokół Konopnica
LKS Kamionka 1 : 2 Avenir Jabłonna
4 listopada, 13:00
Rohland Tuszów 3 : 4 Lublinianka II
Paweł Ponieważ 38, 85, Robert Tracz 70 - Patryk Stadnicki 50, 60, Łukasz Sobiech 75, 80.
13 kolejka
Avenir Jabłonna 3 : 1 Rohland Tuszów
Sokół Konopnica 3 : 2 LKS Kamionka
Motor II Lublin 10 : 1 Sygnał Lublin
LZS Wierzchowiska 5 : 3 GLKS Głusk
KS Ciecierzyn 1 : 3 Legion Tomaszowice
Graf-Marina Zemborzyce 1 : 4 BKS Bogucin
11 listopada, 11:00
Lublinianka II 4 : 0 Świdniczanka Świdnik Mały
Michał Piechuta 48, Patryk Stadnicki 62, 68, Filip Ozimek 90.
14 kolejka
Świdniczanka Świdnik Mały 4 : 6 BKS Bogucin
Graf-Marina Zemborzyce 4 : 1 Legion Tomaszowice
KS Ciecierzyn 7 : 2 GLKS Głusk
LZS Wierzchowiska 7 : 3 Sygnał Lublin
Motor II Lublin 1 : 1 LKS Kamionka
Sokół Konopnica 4 : 2 Rohland Tuszów
15 czerwca, 18:00
Avenir Jabłonna 0 : 3 Lublinianka II
Zweryfikowany jako walkower ze względu na występ nieuprawnionego zawodnika, na boisku 3:2.
15 kolejka
Avenir Jabłonna 3 : 0 Świdniczanka Świdnik Mały
Rohland Tuszów 1 : 3 Motor II Lublin
LKS Kamionka 1 : 5 LZS Wierzchowiska
Sygnał Lublin 3 : 3 KS Ciecierzyn
GLKS Głusk 7 : 1 Graf-Marina Zemborzyce
Legion Tomaszowice 3 : 1 BKS Bogucin
14 kwietnia, 15:00
Lublinianka II 0 : 3 Sokół Konopnica
Zweryfikowano jako walkower ze względu na występ nieuprawnionych zawodników, na boisku 4:1.
16 kolejka
Świdniczanka Świdnik Mały 2 : 1 Legion Tomaszowice
BKS Bogucin 1 : 0 GLKS Głusk
Graf-Marina Zemborzyce 4 : 1 Sygnał Lublin
KS Ciecierzyn 1 : 1 LKS Kamionka
LZS Wierzchowiska 7 : 0 Rohland Tuszów
Sokół Konopnica 3 : 2 Avenir Jabłonna
20 kwietnia
Motor II Lublin 0 : 7 Lublinianka II
Michał Kasperek 19, 61, Filip Ozimek 31, 69, Rafał Stępień 57, Kamil Cękała 76, 78.
17 kolejka
Sokół Konopnica 5 : 1 Świdniczanka Świdnik Mały
Avenir Jabłonna 5 : 1 Motor II Lublin
Rohland Tuszów 7 : 1 KS Ciecierzyn
LKS Kamionka 5 : 2 Graf-Marina Zemborzyce
Sygnał Lublin 0 : 3 BKS Bogucin
GLKS Głusk 2 : 2 Legion Tomaszowice
28 kwietnia, 15:00
Lublinianka II 4 : 0 LZS Wierzchowiska
2x Patryk Stadnicki, Kamil Cękała, Rafał Stępień
18 kolejka
Świdniczanka Świdnik Mały 1 : 1 GLKS Głusk
Legion Tomaszowice 3 : 3 Sygnał Lublin
BKS Bogucin 5 : 1 LKS Kamionka
Graf-Marina Zemborzyce 2 : 3 Rohland Tuszów
LZS Wierzchowiska 1 : 0 Avenir Jabłonna
Motor II Lublin 1 : 3 Sokół Konopnica
1 maja
KS Ciecierzyn 2 : 0 Lublinianka II
Dominik Kamiński ?, Łukasz Pankowski ?
19 kolejka
Motor II Lublin 0 : 1 Świdniczanka Świdnik Mały
Sokół Konopnica 4 : 1 LZS Wierzchowiska
Avenir Jabłonna 1 : 0 KS Ciecierzyn
Rohland Tuszów 1 : 1 BKS Bogucin
LKS Kamionka 2 : 0 Legion Tomaszowice
Sygnał Lublin 1 : 4 GLKS Głusk
5 maja, 15:00
Lublinianka II 10 : 0 Graf-Marina Zemborzyce
Artur Sadowski 19, 34, 87, Przemysław Gąsior 45, Filip Ozimek 56, 70, Sebastian Skowronek 56, Dawid Skoczylas 72, 77, Wiktor Bogusz 81.
20 kolejka
Świdniczanka Świdnik Mały 3 : 2 Sygnał Lublin
GLKS Głusk 5 : 0 LKS Kamionka
Legion Tomaszowice 4 : 2 Rohland Tuszów
Graf-Marina Zemborzyce 2 : 4 Avenir Jabłonna
KS Ciecierzyn 1 : 0 Sokół Konopnica
LZS Wierzchowiska 10 : 1 Motor II Lublin
11 maja
BKS Bogucin 2 : 1 Lublinianka II
Andrzej Bednara 13, Maciej Bukowski 72 - Michał Rzążewski 69.
21 kolejka
LZS Wierzchowiska 3 : 1 Świdniczanka Świdnik Mały
Motor II Lublin 4 : 1 KS Ciecierzyn
Sokół Konopnica 1 : 1 Graf-Marina Zemborzyce
Avenir Jabłonna 3 : 1 BKS Bogucin
Rohland Tuszów 1 : 3 GLKS Głusk
LKS Kamionka 2 : 0 Sygnał Lublin
19 maja, 15:00
Lublinianka II 5 : 1 Legion Tomaszowice
Karol Ręba 9, Artur Sadowski 14, Rafał Stępień 47, Kamil Cękała 80, Dawid Skoczylas 88 - Piotr Stajszczak 35.
22 kolejka
Świdniczanka Świdnik Mały 3 : 1 LKS Kamionka
Sygnał Lublin 6 : 0 Rohland Tuszów
Legion Tomaszowice 0 : 3 Avenir Jabłonna
Zweryfikowany jako walkower ze względu na występ nieuprawnionego zawodnika, na boisku 4:1.
BKS Bogucin 3 : 7 Sokół Konopnica
Graf-Marina Zemborzyce 11 : 3 Motor II Lublin
KS Ciecierzyn 0 : 5 LZS Wierzchowiska
25 maja
GLKS Głusk 0 : 5 Lublinianka II
2x Wiktor Bogusz, Albert Ziółkowski, Karol Banachiewicz, Patryk Stadnicki.
23 kolejka
KS Ciecierzyn 5 : 1 Świdniczanka Świdnik Mały
LZS Wierzchowiska 2 : 0 Graf-Marina Zemborzyce
Motor II Lublin 2 : 2 BKS Bogucin
Sokół Konopnica 2 : 0 Legion Tomaszowice
Avenir Jabłonna 1 : 5 GLKS Głusk
Rohland Tuszów 2 : 1 LKS Kamionka
2 czerwca, 15:00
Lublinianka II 6 : 0 Sygnał Lublin
2xAdam Aina, Dawid Skoczylas, Patryk Stadnicki, Przemysław Gąsior, bramka samobójcza.
24 kolejka
Świdniczanka Świdnik Mały 1 : 4 Rohland Tuszów
Sygnał Lublin 1 : 3 Avenir Jabłonna
GLKS Głusk 3 : 3 Sokół Konopnica
Legion Tomaszowice 10 : 1 Motor II Lublin
BKS Bogucin 2 : 3 LZS Wierzchowiska
Graf-Marina Zemborzyce 0 : 3 KS Ciecierzyn
9 czerwca, 17:00
LKS Kamionka 1 : 1 Lublinianka II
? - Kamil Cękała.
25 kolejka
Graf-Marina Zemborzyce 3 : 0 Świdniczanka Świdnik Mały
KS Ciecierzyn 3 : 2 BKS Bogucin
LZS Wierzchowiska 5 : 2 Legion Tomaszowice
Motor II Lublin 8 : 1 GLKS Głusk
Sokół Konopnica 7 : 0 Sygnał Lublin
Avenir Jabłonna 4 : 0 LKS Kamionka
23 czerwca, 17:00
Lublinianka II 11 : 1 Rohland Tuszów
26 kolejka
Rohland Tuszów 1 : 3 Avenir Jabłonna
LKS Kamionka 1 : 4 Sokół Konopnica
Sygnał Lublin 2 : 0 Motor II Lublin
GLKS Głusk 2 : 2 LZS Wierzchowiska
Legion Tomaszowice 5 : 3 KS Ciecierzyn
BKS Bogucin - : - Graf-Marina Zemborzyce
29 czerwca, 18:00
Świdniczanka Świdnik Mały 0 : 6 Lublinianka II
Strona i Forum Kibiców funkcjonuje dzięki
Stowarzyszeniu Sympatyków Lublinianki "NIEZŁOMNI"

INFORMACJA DLA MEDIÓW / STRON WWW:
Wykorzystując materiały zamieszczane w serwisie www.lublinianka.net bezwzględnie prosimy o podanie źródła informacji. Bądź wcześniejszy kontakt: ksl1921@gmail.com, celem ustalenia warunków współpracy. Zdjęcia zamieszczanie w serwisie są własnością ich autorów i to do nich należy się zwrócić z prośbą o zgodę na publikacje.