...w sekcji pływackiej Lublinianki trenował Tomasz Wolski - brązowy medalista mistrzostw Europy juniorów, mistrz Polski juniorów?

TERMINARZ – I WLJS

1 kolejka
KS Lublin-Widok 3 : 0 GKS Bogdanka
TOP-54 Biała Podlaska 3 : 0 Wisła Puławy
Motor Lublin 1 : 1 Lublinianka
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik 3 : 0 Orlęta Łuków
Janowianka Janów Lubelski 1 : 2 Lewart Lubartów
AMSPN Hetman Zamość 3 : 0 Sygnał Lublin
wo
2 kolejka
GKS Bogdanka 3 : 0 Sygnał Lublin
wo
Lewart Lubartów 1 : 3 AMSPN Hetman Zamość
Orlęta Łuków 4 : 2 Janowianka Janów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 0 Avia Świdnik
Wisła Puławy 3 : 0 Motor Lublin
KS Lublin-Widok 1 : 1 TOP-54 Biała Podlaska
27 sierpnia, 11:00
Lublinianka 3 : 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
3 kolejka
TOP-54 Biała Podlaska 1 : 3 GKS Bogdanka
Motor Lublin 1 : 8 KS Lublin-Widok
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 Wisła Puławy
Janowianka Janów Lubelski 1 : 5 Orlęta Radzyń Podlaski
AMSPN Hetman Zamość 4 : 0 Orlęta Łuków
Sygnał Lublin 0 : 3 Lewart Lubartów
wo
3 września, 11:00
Avia Świdnik 3 : 2 Lublinianka
4 kolejka
GKS Bogdanka 3 : 1 Lewart Lubartów
Orlęta Łuków 3 : 0 Sygnał Lublin
wo
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1 AMSPN Hetman Zamość
Wisła Puławy 1 : 1 Avia Świdnik
KS Lublin-Widok 2 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
TOP-54 Biała Podlaska 4 : 3 Motor Lublin
10 września, 11:00
Lublinianka 1 : 0 Janowianka Janów Lubelski
5 kolejka
Motor Lublin 0 : 4 GKS Bogdanka
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 1 TOP-54 Biała Podlaska
Avia Świdnik 1 : 2 KS Lublin-Widok
Janowianka Janów Lubelski 2 : 5 Wisła Puławy
Sygnał Lublin 0 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski
wo
Lewart Lubartów 1 : 0 Orlęta Łuków
17 września, 11:00
AMSPN Hetman Zamość 5 : 0 Lublinianka
6 kolejka
GKS Bogdanka 5 : 1 Orlęta Łuków
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 2 Lewart Lubartów
Wisła Puławy 1 : 3 AMSPN Hetman Zamość
KS Lublin-Widok 7 : 1 Janowianka Janów Lubelski
TOP-54 Biała Podlaska 2 : 2 Avia Świdnik
Motor Lublin 2 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
24 września, 11:00
Lublinianka 3 : 0 Sygnał Lublin
wo
7 kolejka
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 4 GKS Bogdanka
Avia Świdnik 3 : 3 Motor Lublin
Janowianka Janów Lubelski 2 : 2 TOP-54 Biała Podlaska
AMSPN Hetman Zamość 2 : 0 KS Lublin-Widok
Sygnał Lublin 0 : 3 Wisła Puławy
wo
Lewart Lubartów 3 : 1 Lublinianka
Orlęta Łuków 3 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
8 kolejka
GKS Bogdanka 5 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy 3 : 1 Lewart Lubartów
KS Lublin-Widok 3 : 0 Sygnał Lublin
wo
TOP-54 Biała Podlaska 4 : 2 AMSPN Hetman Zamość
Motor Lublin 1 : 1 Janowianka Janów Lubelski
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 2 Avia Świdnik
8 października, 11:00
Lublinianka 1 : 2 Orlęta Łuków
9 kolejka
Avia Świdnik 1 : 4 GKS Bogdanka
Janowianka Janów Lubelski 4 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
AMSPN Hetman Zamość 9 : 0 Motor Lublin
Sygnał Lublin 0 : 3 TOP-54 Biała Podlaska
wo
Lewart Lubartów 0 : 2 KS Lublin-Widok
Orlęta Łuków 2 : 1 Wisła Puławy
25 października
Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 1 Lublinianka
10 kolejka
GKS Bogdanka 5 : 3 Lublinianka
Wisła Puławy 2 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski
KS Lublin-Widok 9 : 0 Orlęta Łuków
TOP-54 Biała Podlaska 0 : 2 Lewart Lubartów
Motor Lublin 3 : 0 Sygnał Lublin
wo
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Avia Świdnik 0 : 1 Janowianka Janów Lubelski
11 kolejka
Janowianka Janów Lubelski 0 : 3 GKS Bogdanka
AMSPN Hetman Zamość 3 : 1 Avia Świdnik
Sygnał Lublin 0 : 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
wo
Lewart Lubartów 1 : 0 Motor Lublin
Orlęta Łuków 2 : 1 TOP-54 Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 0 KS Lublin-Widok
30 października, 11:00
Lublinianka 1 : 2 Wisła Puławy
12 kolejka
Wisła Puławy 2 : 6 GKS Bogdanka
KS Lublin-Widok 5 : 2 Lublinianka
TOP-54 Biała Podlaska 0 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin 8 : 2 Orlęta Łuków
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 2 Lewart Lubartów
Avia Świdnik 3 : 0 Sygnał Lublin
wo
Janowianka Janów Lubelski 1 : 8 AMSPN Hetman Zamość
13 kolejka
AMSPN Hetman Zamość 1 : 2 GKS Bogdanka
Sygnał Lublin 0 : 3 Janowianka Janów Lubelski
wo
Lewart Lubartów 3 : 2 Avia Świdnik
Orlęta Łuków 0 : 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 0 Motor Lublin
Wisła Puławy 1 : 5 KS Lublin-Widok
11 listopada, 11:00
Lublinianka 1 : 3 TOP-54 Biała Podlaska
14 kolejka
GKS Bogdanka 2 : 0 KS Lublin-Widok
Wisła Puławy 2 : 4 TOP-54 Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski 5 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków 1 : 2 Avia Świdnik
Lewart Lubartów 1 : 0 Janowianka Janów Lubelski
Sygnał Lublin 0 : 3 AMSPN Hetman Zamość
wo
17 marca, 16:00
Lublinianka 2 : 7 Motor Lublin
15 kolejka
Sygnał Lublin 0 : 3 GKS Bogdanka
wo
AMSPN Hetman Zamość 3 : 1 Lewart Lubartów
Janowianka Janów Lubelski - : - Orlęta Łuków
Avia Świdnik 1 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 : 0 Lublinianka
Motor Lublin 4 : 1 Wisła Puławy
TOP-54 Biała Podlaska 3 : 1 KS Lublin-Widok
16 kolejka
GKS Bogdanka 4 : 2 TOP-54 Biała Podlaska
KS Lublin-Widok 4 : 1 Motor Lublin
Wisła Puławy 0 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 0 Janowianka Janów Lubelski
Orlęta Łuków 0 : 3 AMSPN Hetman Zamość
Lewart Lubartów 3 : 0 Sygnał Lublin
wo
25 kwietnia, 15:00
Lublinianka 0 : 2 Avia Świdnik
17 kolejka
Lewart Lubartów 0 : 6 GKS Bogdanka
Sygnał Lublin 0 : 3 Orlęta Łuków
wo
AMSPN Hetman Zamość 3 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Janowianka Janów Lubelski 1 : 3 Lublinianka
Avia Świdnik 2 : 0 Wisła Puławy
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 2 KS Lublin-Widok
Motor Lublin 2 : 2 TOP-54 Biała Podlaska
18 kolejka
GKS Bogdanka 17 : 0 Motor Lublin
TOP-54 Biała Podlaska 5 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Lublin-Widok 2 : 2 Avia Świdnik
Wisła Puławy 2 : 0 Janowianka Janów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 0 Sygnał Lublin
wo
Orlęta Łuków 6 : 0 Lewart Lubartów
14 kwietnia, 16:00
Lublinianka 0 : 2 AMSPN Hetman Zamość
19 kolejka
Orlęta Łuków 1 : 0 GKS Bogdanka
Lewart Lubartów 0 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski
Sygnał Lublin 0 : 3 Lublinianka
wo
AMSPN Hetman Zamość 12 : 0 Wisła Puławy
Janowianka Janów Lubelski 1 : 6 KS Lublin-Widok
Avia Świdnik 1 : 3 TOP-54 Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 Motor Lublin
20 kolejka
GKS Bogdanka 7 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin 1 : 2 Avia Świdnik
TOP-54 Biała Podlaska 2 : 0 Janowianka Janów Lubelski
KS Lublin-Widok 4 : 1 AMSPN Hetman Zamość
Wisła Puławy 3 : 0 Sygnał Lublin
wo
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 0 Orlęta Łuków
28 kwietnia, 14:00
Lublinianka 3 : 0 Lewart Lubartów
21 kolejka
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 3 GKS Bogdanka
Lewart Lubartów 2 : 4 Wisła Puławy
Sygnał Lublin 0 : 3 KS Lublin-Widok
wo
AMSPN Hetman Zamość 4 : 1 TOP-54 Biała Podlaska
Janowianka Janów Lubelski 1 : 1 Motor Lublin
Avia Świdnik 2 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków 3 : 1 Lublinianka
22 kolejka
GKS Bogdanka 5 : 1 Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 : 0 Janowianka Janów Lubelski
Motor Lublin 1 : 2 AMSPN Hetman Zamość
TOP-54 Biała Podlaska 3 : 0 Sygnał Lublin
wo
KS Lublin-Widok 11 : 0 Lewart Lubartów
Wisła Puławy 0 : 2 Orlęta Łuków
12 maja, 13:00
Lublinianka 0 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
23 kolejka
Orlęta Radzyń Podlaski 6 : 0 Wisła Puławy
Orlęta Łuków 0 : 3 KS Lublin-Widok
Lewart Lubartów 1 : 7 TOP-54 Biała Podlaska
Sygnał Lublin 0 : 3 Motor Lublin
wo
AMSPN Hetman Zamość 5 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Janowianka Janów Lubelski 1 : 7 Avia Świdnik
19 maja, 16:00
Lublinianka 3 : 4 GKS Bogdanka
24 kolejka
GKS Bogdanka 9 : 0 Janowianka Janów Lubelski
Avia Świdnik 1 : 1 AMSPN Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 : 0 Sygnał Lublin
wo
Motor Lublin 0 : 3 Lewart Lubartów
TOP-54 Biała Podlaska 3 : 1 Orlęta Łuków
KS Lublin-Widok 2 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy 5 : 1 Lublinianka
25 kolejka
Wisła Puławy 0 : 4 GKS Bogdanka
Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 6 TOP-54 Biała Podlaska
Orlęta Łuków 3 : 1 Motor Lublin
Lewart Lubartów 1 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sygnał Lublin 0 : 3 Avia Świdnik
wo
AMSPN Hetman Zamość 2 : 0 Janowianka Janów Lubelski
3 czerwca, 18:00
Lublinianka 0 : 7 KS Lublin-Widok
26 kolejka
GKS Bogdanka 1 : 2 AMSPN Hetman Zamość
Janowianka Janów Lubelski 3 : 0 Sygnał Lublin
wo
Avia Świdnik 2 : 0 Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 2 Orlęta Łuków
Motor Lublin 2 : 4 Orlęta Radzyń Podlaski
KS Lublin-Widok 10 : 1 Wisła Puławy
TOP-54 Biała Podlaska 3 : 0 Lublinianka
wo
Strona i Forum Kibiców funkcjonuje dzięki
Stowarzyszeniu Sympatyków Lublinianki "NIEZŁOMNI"

INFORMACJA DLA MEDIÓW / STRON WWW:
Wykorzystując materiały zamieszczane w serwisie www.lublinianka.net bezwzględnie prosimy o podanie źródła informacji. Bądź wcześniejszy kontakt: ksl1921@gmail.com, celem ustalenia warunków współpracy. Zdjęcia zamieszczanie w serwisie są własnością ich autorów i to do nich należy się zwrócić z prośbą o zgodę na publikacje.