...Tomasz Brzyski czołowy piłkarz Polonii Warszawa jest wychowankiem Lublinianki?

TERMINARZ – III LIGA 2012/2013

1 kolejka
Karpaty Krosno 1 : 1 Polonia Przemyśl
Orlęta Łuków 1 : 0 Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk 4 : 2 Stal Kraśnik
Czarni Jasło 2 : 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała 1 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska 0 : 2 Avia Świdnik
Unia Nowa Sarzyna 0 : 1 Stal Mielec
11 sierpnia, 17:00
Lublinianka 0 : 1 Stal Sanok
66 Bartosz Sieradzki
2 kolejka
Polonia Przemyśl 2 : 2 Stal Mielec
Avia Świdnik 2 : 3 Unia Nowa Sarzyna
Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 0 Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 1 Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik 0 : 8 Czarni Jasło
Chełmianka Chełm 2 : 0 Orzeł Przeworsk
Stal Sanok 2 : 0 Orlęta Łuków
15 sierpnia, 18:00
Karpaty Krosno 3 : 0 Lublinianka
Ireneusz Zarzyka 52, Tomasz Liput 62, Rafał Nikody 88
3 kolejka
Orlęta Łuków 0 : 0 Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk 1 : 2 Stal Sanok
Czarni Jasło 1 : 0 Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała 4 : 0 Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska 0 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Nowa Sarzyna 2 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Mielec 1 : 0 Avia Świdnik
18 sierpnia, 17:00
Lublinianka 1 : 3 Polonia Przemyśl
Mateusz Majewski 20 - Waldemra Jaroch 30, Andrij Malyk 44, Paweł Sedlaczek 48
4 kolejka
Polonia Przemyśl 1 : 1 Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 1 Stal Mielec
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 1 Unia Nowa Sarzyna
Stal Kraśnik 1 : 3 Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm 0 : 1 Izolator Boguchwała
Stal Sanok 2 : 1 Czarni Jasło
Karpaty Krosno 1 : 1 Orzeł Przeworsk
25 sierpnia, 14:00
Lublinianka 1 : 0 Orlęta Łuków
Matheo 4
5 kolejka
Orlęta Łuków 1 : 1 Polonia Przemyśl
Czarni Jasło 1 : 2 Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała 1 : 2 Stal Sanok
Podlasie Biała Podlaska 0 : 1 Chełmianka Chełm
Unia Nowa Sarzyna 3 : 0 Stal Kraśnik
Stal Mielec 0 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik 3 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
29 sierpnia, 17:00
Orzeł Przeworsk 1 : 0 Lublinianka
Paweł Zięba 85
6 kolejka
Polonia Przemyśl 1 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 Avia Świdnik
Stal Kraśnik 0 : 7 Stal Mielec
Chełmianka Chełm 1 : 2 Unia Nowa Sarzyna
Stal Sanok 6 : 1 Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno 2 : 2 Izolator Boguchwała
Orlęta Łuków 1 : 4 Orzeł Przeworsk
1 września, 17:00
Lublinianka 2 : 0 Czarni Jasło
Adrian Ligienza 71, Michał Piechuta 82
7 kolejka
Orzeł Przeworsk 1 : 3 Polonia Przemyśl
Czarni Jasło 3 : 0 Orlęta Łuków
Podlasie Biała Podlaska 0 : 0 Karpaty Krosno
Unia Nowa Sarzyna 1 : 1 Stal Sanok
Stal Mielec 2 : 0 Chełmianka Chełm
Avia Świdnik 8 : 0 Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
9 września, 13:00
Izolator Boguchwała 0 : 2 Lublinianka
Artur Sadowski 9, Łukasz Gromba 15
8 kolejka
Polonia Przemyśl 0 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik 2 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm 2 : 3 Avia Świdnik
Stal Sanok 0 : 2 Stal Mielec
Karpaty Krosno 2 : 2 Unia Nowa Sarzyna
Orlęta Łuków 2 : 3 Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk 0 : 1 Czarni Jasło
15 września, 14:00
Lublinianka 3 : 1 Podlasie Biała Podlaska
Łukasz Gromba 24, Mateusz Kłyk 31, Paweł Komar 73 (s) - Łukasz Sawtyruk 75.
9 kolejka
Czarni Jasło 1 : 2 Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała 4 : 4 Orzeł Przeworsk
Podlasie Biała Podlaska 1 : 0 Orlęta Łuków
Stal Mielec 2 : 0 Karpaty Krosno
Avia Świdnik 2 : 0 Stal Sanok
Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 1 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 : 1 Stal Kraśnik
23 września, 15:00
Unia Nowa Sarzyna 1 : 0 Lublinianka
23 Damian Juda.
10 kolejka
Polonia Przemyśl 3 : 0 Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm 1 : 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Sanok 1 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno 0 : 4 Avia Świdnik
Orlęta Łuków 1 : 4 Unia Nowa Sarzyna
Orzeł Przeworsk 0 : 2 Podlasie Biała Podlaska
Czarni Jasło 1 : 2 Izolator Boguchwała
29 września, 14:00
Lublinianka 0 : 3 Stal Mielec
Łukasz Rogala 23, Piotr Mazurkiewicz 74, Michał Pruchnik 81
11 kolejka
Izolator Boguchwała 1 : 0 Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska 0 : 0 Czarni Jasło
Unia Nowa Sarzyna 1 : 1 Orzeł Przeworsk
Stal Mielec 7 : 0 Orlęta Łuków
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 2 Karpaty Krosno
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 Stal Sanok
Stal Kraśnik 1 : 3 Chełmianka Chełm
6 października, 15:00
Avia Świdnik 4 : 1 Lublinianka
Łukasz Giza 35, 38 (k), Michał Sadło 75, Bartłomiej Mazurek 80 - Rafał Krupski 14.
12 kolejka
Polonia Przemyśl 3 : 1 Chełmianka Chełm
Stal Sanok 6 : 0 Stal Kraśnik
Karpaty Krosno 2 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków 1 : 4 Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk 0 : 1 Stal Mielec
Czarni Jasło 1 : 2 Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała 1 : 1 Podlasie Biała Podlaska
13 października, 14:00
Lublinianka 3 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Adrian Ligienza 67, Daniel Wróblewski (s) 72, Karol Ręba 83 - Adrian Zarzecki 45+2, Wojciech Hołoweńko 48.
13 kolejka
Podlasie Biała Podlaska 0 : 0 Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna 0 : 1 Izolator Boguchwała
Stal Mielec 0 : 1 Czarni Jasło
Avia Świdnik 0 : 5 Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 0 Orlęta Łuków
Stal Kraśnik 0 : 4 Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm 0 : 1 Stal Sanok
21 października, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 Lublinianka
Marcin Żurawski 78 (k).
14 kolejka
Polonia Przemyśl 4 : 1 Stal Sanok
Karpaty Krosno 2 : 2 Chełmianka Chełm
Orlęta Łuków 0 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 0 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Czarni Jasło 1 : 0 Avia Świdnik
Izolator Boguchwała 3 : 0 Stal Mielec
Podlasie Biała Podlaska 2 : 0 Unia Nowa Sarzyna
27 października, 14:00
Lublinianka 1 : 0 Stal Kraśnik
Adrian Ligienza 83.
15 kolejka
Unia Nowa Sarzyna 4 : 1 Polonia Przemyśl
Stal Mielec 1 : 1 Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik 1 : 1 Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 0 Czarni Jasło
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 : 0 Orzeł Przeworsk
Stal Kraśnik 0 : 1 Orlęta Łuków
Stal Sanok 1 : 1 Karpaty Krosno
4 listopada, 13:00
Chełmianka Chełm 0 : 3 Lublinianka
Rafał Stępień 6, Kamil Witkowski 26, Adrian Ligienza 43
16 kolejka
Polonia Przemyśl 4 : 2 Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm 2 : 0 Orlęta Łuków
Stal Kraśnik 3 : 2 Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 Czarni Jasło
Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 4 Izolator Boguchwała
Avia Świdnik 1 : 0 Podlasie Biała Podlaska
Stal Mielec 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna
wo
29 maja, 17:00
Stal Sanok 2 : 2 Lublinianka
Piotr Łuczka 73, Daniel Góra 80 - Rafał Stępień 2, Mateusz Majewski 79.
17 kolejka
Stal Mielec 2 : 0 Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Avia Świdnik
wo
Podlasie Biała Podlaska 0 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała 3 : 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Czarni Jasło 1 : 4 Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk 0 : 3 Chełmianka Chełm
Orlęta Łuków 2 : 1 Stal Sanok
9 czerwca, 17:00
Lublinianka 2 : 0 Karpaty Krosno
Matheo 22, Rafał Stępień 90+3.
18 kolejka
Karpaty Krosno 5 : 0 Orlęta Łuków
Stal Sanok 2 : 2 Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm 1 : 0 Czarni Jasło
Stal Kraśnik 3 : 1 Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 : 0 Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna
wo
Avia Świdnik 0 : 1 Stal Mielec
15 czerwca, 17:00
Polonia Przemyśl 0 : 1 Lublinianka
Erwin Sobiech 64
19 kolejka
Avia Świdnik 2 : 1 Polonia Przemyśl
Stal Mielec 2 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
wo
Podlasie Biała Podlaska 1 : 1 Stal Kraśnik
Izolator Boguchwała 3 : 2 Chełmianka Chełm
Czarni Jasło 4 : 0 Stal Sanok
Orzeł Przeworsk 0 : 1 Karpaty Krosno
19 czerwca, 17:00
Orlęta Łuków 1 : 3 Lublinianka
Michał Botwina 88 - Hubert Przybysz (s) 15, Mateusz Majewski 26, Matheo 90+2.
20 kolejka
Polonia Przemyśl 5 : 0 Orlęta Łuków
Karpaty Krosno 0 : 0 Czarni Jasło
Stal Sanok 2 : 1 Izolator Boguchwała
Chełmianka Chełm 1 : 2 Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna
wo
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 0 Stal Mielec
Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 2 Avia Świdnik
14 kwietnia, 11:30
Lublinianka 0 : 1 Orzeł Przeworsk
59 Maciej Lech.
21 kolejka
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 3 Polonia Przemyśl
Avia Świdnik 1 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Mielec 3 : 0 Stal Kraśnik
Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Chełmianka Chełm
wo
Podlasie Biała Podlaska 1 : 2 Stal Sanok
Izolator Boguchwała 3 : 1 Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk 0 : 0 Orlęta Łuków
20 kwietnia, 16:00
Czarni Jasło 1 : 1 Lublinianka
Paweł Remut 79 - Mateusz Majewski 71
22 kolejka
Polonia Przemyśl 2 : 0 Orzeł Przeworsk
Orlęta Łuków 3 : 2 Czarni Jasło
Karpaty Krosno 1 : 2 Podlasie Biała Podlaska
Stal Sanok 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna
wo
Chełmianka Chełm 1 : 2 Stal Mielec
Stal Kraśnik 1 : 1 Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
28 kwietnia, 11:30
Lublinianka 0 : 2 Izolator Boguchwała
Tomasz Płonka 67, Sebastian Brocki 83.
23 kolejka
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 1 Polonia Przemyśl
Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 2 Stal Kraśnik
Avia Świdnik 1 : 0 Chełmianka Chełm
Stal Mielec 2 : 0 Stal Sanok
Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Karpaty Krosno
wo
Izolator Boguchwała 4 : 0 Orlęta Łuków
Czarni Jasło 0 : 2 Orzeł Przeworsk
1 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 0 : 3 Lublinianka
Matheo 33, Łukasz Gromba 73, 90
24 kolejka
Polonia Przemyśl 3 : 0 Czarni Jasło
wo
Orzeł Przeworsk 2 : 4 Izolator Boguchwała
Orlęta Łuków 1 : 1 Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno 0 : 0 Stal Mielec
Stal Sanok 1 : 1 Avia Świdnik
Chełmianka Chełm 1 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik 2 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
5 maja, 11:30
Lublinianka 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna
wo
25 kolejka
Stal Kraśnik 3 : 1 Polonia Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 0 Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 2 Stal Sanok
Avia Świdnik 2 : 2 Karpaty Krosno
Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Orlęta Łuków
wo
Podlasie Biała Podlaska 0 : 1 Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała 2 : 1 Czarni Jasło
11 maja, 17:00
Stal Mielec 3 : 2 Lublinianka
Szymon Kardyś 28, Sebastian Łętocha 85, Kamil Kościelny 90 - Erwin Sobiech 8, Mateusz Majewski 16.
26 kolejka
Polonia Przemyśl 1 : 4 Izolator Boguchwała
Czarni Jasło 0 : 3 Podlasie Biała Podlaska
wo
Orzeł Przeworsk 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna
wo
Orlęta Łuków 0 : 2 Stal Mielec
Karpaty Krosno 0 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Sanok 1 : 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm 1 : 5 Stal Kraśnik
19 maja, 11:30
Lublinianka 1 : 1 Avia Świdnik
Łukasz Gromba 85 - Wojciech Białek 90+2.
27 kolejka
Chełmianka Chełm 2 : 1 Polonia Przemyśl
Stal Kraśnik 5 : 0 Stal Sanok
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 Karpaty Krosno
Avia Świdnik 5 : 1 Orlęta Łuków
Stal Mielec 3 : 1 Orzeł Przeworsk
Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Czarni Jasło
wo
Podlasie Biała Podlaska 0 : 1 Izolator Boguchwała
26 maja, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 0 Lublinianka
28 kolejka
Polonia Przemyśl 1 : 1 Podlasie Biała Podlaska
Izolator Boguchwała 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna
wo
Czarni Jasło 0 : 5 Stal Mielec
Orzeł Przeworsk 0 : 3 Avia Świdnik
Orlęta Łuków 2 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno 2 : 2 Stal Kraśnik
Stal Sanok 2 : 2 Chełmianka Chełm
2 czerwca, 11:30
Lublinianka 0 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
29 kolejka
Stal Sanok 4 : 1 Polonia Przemyśl
Chełmianka Chełm 1 : 0 Karpaty Krosno
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 : 1 Orlęta Łuków
Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 0 Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik 5 : 3 Czarni Jasło
Stal Mielec 3 : 2 Izolator Boguchwała
Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Podlasie Biała Podlaska
wo
22 czerwca, 17:00
Stal Kraśnik 1 : 2 Lublinianka
Pavlo Stadnicki 62 - Łukasz Gromba 25, Rafał Stępień 83.
30 kolejka
Polonia Przemyśl 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna
wo
Podlasie Biała Podlaska 0 : 1 Stal Mielec
Izolator Boguchwała 0 : 0 Avia Świdnik
Czarni Jasło 0 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk 1 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków 2 : 3 Stal Kraśnik
Karpaty Krosno 1 : 1 Stal Sanok
29 czerwca, 17:00
Lublinianka 1 : 0 Chełmianka Chełm
Patryk Stadnicki 77.
Strona i Forum Kibiców funkcjonuje dzięki
Stowarzyszeniu Sympatyków Lublinianki "NIEZŁOMNI"

INFORMACJA DLA MEDIÓW / STRON WWW:
Wykorzystując materiały zamieszczane w serwisie www.lublinianka.net bezwzględnie prosimy o podanie źródła informacji. Bądź wcześniejszy kontakt: ksl1921@gmail.com, celem ustalenia warunków współpracy. Zdjęcia zamieszczanie w serwisie są własnością ich autorów i to do nich należy się zwrócić z prośbą o zgodę na publikacje.