...Lublinianka mimo, że była klubem wojskowym od samego początku swego istnienia przyjmowała osoby cywilne jako "członków stałych". Dawało to cywilom możliwość korzystania ze wszelkich obiektów sportowych na równi z wojskowymi?

TERMINARZ – III LIGA 2013/2014

1 kolejka
JKS 1909 Jarosław 0 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa 0 : 1 Karpaty Krosno
Omega Stary Zamość 0 : 2 Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 3 Orzeł Przeworsk
Resovia 3 : 1 Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik 4 : 3 Avia Świdnik
Chełmianka Chełm 2 : 0 Polonia Przemyśl
10 sierpnia, 17:00
Stal Sanok 0 : 2 Lublinianka
Przemysław Gąsior 29, Mateusz Majewski 31.
2 kolejka
Avia Świdnik 1 : 3 Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała 2 : 1 Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk 0 : 2 Stal Sanok
Podlasie Biała Podlaska 2 : 5 Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno 4 : 0 Omega Stary Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 3 Sokół Sieniawa
AMSPN Hetman Zamość 2 : 1 JKS 1909 Jarosław
15 sierpnia, 16:00
Lublinianka 1 : 1 Resovia
Damian Ścibior 36 - Mateusz Świechowski 65.
3 kolejka
Sokół Sieniawa 1 : 1 AMSPN Hetman Zamość
Omega Stary Zamość 1 : 7 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 0 Karpaty Krosno
Stal Sanok 1 : 1 Podlasie Biała Podlaska
Resovia 2 : 0 Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm 1 : 4 Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl 1 : 0 Avia Świdnik
18 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik 0 : 3 Lublinianka
Damian Ścibior 21, 50, Przemysław Kanarek 36.
4 kolejka
Izolator Boguchwała 7 : 1 Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk 0 : 1 Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska 0 : 1 Resovia
Karpaty Krosno 0 : 0 Stal Sanok
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
AMSPN Hetman Zamość 3 : 1 Omega Stary Zamość
JKS 1909 Jarosław 1 : 0 Sokół Sieniawa
24 sierpnia, 16:00
Lublinianka 2 : 2 Chełmianka Chełm
Mateusz Kozieł 48, Patryk Grzegorczyk 90 - Marek Grzywna 7, Piotr Wójcik 38.
5 kolejka
Omega Stary Zamość 0 : 1 JKS 1909 Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Stal Sanok 0 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia 1 : 1 Karpaty Krosno
Stal Kraśnik 1 : 0 Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm 1 : 4 Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik 3 : 1 Izolator Boguchwała
31 sierpnia, 17:00
Polonia Przemyśl 1 : 3 Lublinianka
Krystian Kazek 81 - Erwin Sobiech 10, Łukasz Gromba 15, Mateusz Majewski 82.
6 kolejka
Orzeł Przeworsk 3 : 1 Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska 0 : 1 Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno 0 : 2 Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 2 Resovia
AMSPN Hetman Zamość 1 : 1 Stal Sanok
JKS 1909 Jarosław 2 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa 1 : 0 Omega Stary Zamość
4 września, 16:00
Lublinianka 0 : 1 Avia Świdnik
Michał Sadło 19
7 kolejka
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1 Sokół Sieniawa
Stal Sanok 0 : 2 JKS 1909 Jarosław
Resovia 5 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Stal Kraśnik 2 : 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm 2 : 3 Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl 7 : 0 Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik 3 : 0 Orzeł Przeworsk
7 września, 16:00
Izolator Boguchwała 4 : 1 Lublinianka
Jacek Tyburczy 14, 27, Krzysztof Szpond 76 (k), Matuesz Wanat 80 - Damian Ścibior 50
8 kolejka
Orzeł Przeworsk 1 : 0 Izolator Boguchwała
Podlasie Biała Podlaska 1 : 1 Avia Świdnik
Karpaty Krosno 2 : 0 Polonia Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 1 Chełmianka Chełm
AMSPN Hetman Zamość 4 : 2 Stal Kraśnik
JKS 1909 Jarosław 1 : 0 Resovia
Sokół Sieniawa 2 : 0 Stal Sanok
Omega Stary Zamość 0 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
9 kolejka
Stal Sanok 2 : 0 Omega Stary Zamość
Resovia 3 : 1 Sokół Sieniawa
Stal Kraśnik 0 : 1 JKS 1909 Jarosław
Chełmianka Chełm 2 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Polonia Przemyśl 0 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik 1 : 1 Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała 4 : 1 Podlasie Biała Podlaska
18 września, 16:00
Lublinianka 0 : 1 Orzeł Przeworsk
Mateusz Kocur 62.
10 kolejka
Karpaty Krosno 1 : 3 Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 1 Avia Świdnik
AMSPN Hetman Zamość 2 : 2 Polonia Przemyśl
JKS 1909 Jarosław 1 : 0 Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa 4 : 0 Stal Kraśnik
Omega Stary Zamość 0 : 4 Resovia
Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 2 Stal Sanok
21 września, 16:00
Podlasie Biała Podlaska 2 : 0 Lublinianka
Adrian Jesionek 25, Damian Leśniak 68.
11 kolejka
Resovia 0 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik 3 : 2 Omega Stary Zamość
Chełmianka Chełm 2 : 0 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 0 : 0 JKS 1909 Jarosław
Avia Świdnik 6 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Izolator Boguchwała 0 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 0 : 1 Podlasie Biała Podlaska
29 września, 12:00
Lublinianka 2 : 1 Karpaty Krosno
Patryk Grzegorczyk 7, Erwin Sobiech (k) 58 - Bartłomiej Buczek 62.
12 kolejka
Karpaty Krosno 4 : 1 Orzeł Przeworsk
AMSPN Hetman Zamość 2 : 1 Izolator Boguchwała
JKS 1909 Jarosław 0 : 0 Avia Świdnik
Sokół Sieniawa 0 : 1 Polonia Przemyśl
Omega Stary Zamość 0 : 0 Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 1 Stal Kraśnik
Stal Sanok 0 : 1 Resovia
6 października, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 Lublinianka
Jacek Kusiak 2.
13 kolejka
Stal Kraśnik 6 : 0 Stal Sanok
Chełmianka Chełm 0 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Polonia Przemyśl 2 : 0 Omega Stary Zamość
Avia Świdnik 0 : 1 Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała 0 : 2 JKS 1909 Jarosław
Orzeł Przeworsk 3 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska 1 : 0 Karpaty Krosno
13 października, 12:00
Lublinianka 0 : 1 AMSPN Hetman Zamość
Kamil Pliżga 54.
14 kolejka
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 Podlasie Biała Podlaska
AMSPN Hetman Zamość 1 : 3 Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa 1 : 1 Izolator Boguchwała
Omega Stary Zamość 1 : 1 Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 0 Polonia Przemyśl
Stal Sanok 0 : 5 Chełmianka Chełm
Resovia 1 : 1 Stal Kraśnik
19 października, 15:00
JKS 1909 Jarosław 0 : 0 Lublinianka
15 kolejka
Chełmianka Chełm 1 : 1 Resovia
Polonia Przemyśl 0 : 2 Stal Sanok
Avia Świdnik 4 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała 3 : 2 Omega Stary Zamość
Orzeł Przeworsk 1 : 0 JKS 1909 Jarosław
Podlasie Biała Podlaska 1 : 1 AMSPN Hetman Zamość
Karpaty Krosno 0 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
27 października, 12:00
Lublinianka 2 : 2 Sokół Sieniawa
Łukasz Mazurek (k) 28, Mateusz Kozieł 81 - Tomasz Wilusz 15, Paweł Adamczyk (k) 42.
16 kolejka
AMSPN Hetman Zamość 0 : 3 Karpaty Krosno
JKS 1909 Jarosław 4 : 2 Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa 5 : 1 Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 1 Izolator Boguchwała
Stal Sanok 1 : 2 Avia Świdnik
Resovia 3 : 1 Polonia Przemyśl
Stal Kraśnik 2 : 0 Chełmianka Chełm
3 listopada, 13:00
Omega Stary Zamość 0 : 3 Lublinianka
Łukasz Gromba 22, 53, Przemysław Kanarek 79.
17 kolejka
Polonia Przemyśl 2 : 4 Stal Kraśnik
Avia Świdnik 1 : 4 Resovia
Izolator Boguchwała 3 : 0 Stal Sanok
Orzeł Przeworsk 2 : 0 Omega Stary Zamość
Podlasie Biała Podlaska 0 : 2 Sokół Sieniawa
Karpaty Krosno 1 : 2 JKS 1909 Jarosław
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 AMSPN Hetman Zamość
9 listopada, 11:00
Lublinianka 1 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski
Przemysław Kanarek 55 - Dominik Struk 18, Dariusz Ptaszyński 34, 76.
18 kolejka
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 1 JKS 1909 Jarosław
Karpaty Krosno 1 : 3 Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska 2 : 1 Omega Stary Zamość
Orzeł Przeworsk 0 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała 3 : 2 Resovia
Avia Świdnik 1 : 0 Stal Kraśnik
Polonia Przemyśl 2 : 0 Chełmianka Chełm
17 listopada, 12:00
Lublinianka 1 : 2 Stal Sanok
Erwin Sobiech 67 - Sebastian Sobolak 36, Piotr Lorenc 80.
19 kolejka
Chełmianka Chełm 0 : 2 Avia Świdnik
Stal Kraśnik 3 : 1 Izolator Boguchwała
Stal Sanok 4 : 0 Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 0 Podlasie Biała Podlaska
Omega Stary Zamość 0 : 4 Karpaty Krosno
Sokół Sieniawa 1 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
JKS 1909 Jarosław 4 : 0 AMSPN Hetman Zamość
22 marca, 11:00
Resovia 2 : 2 Lublinianka
Michał Ogrodnik 40, Kacper Rop (k) 62 - Mateusz Majewski 41, Filip Ozimek 85.
20 kolejka
AMSPN Hetman Zamość 1 : 3 Sokół Sieniawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 0 Omega Stary Zamość
Karpaty Krosno 1 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska 0 : 0 Stal Sanok
Orzeł Przeworsk 1 : 4 Resovia
Izolator Boguchwała 0 : 2 Chełmianka Chełm
Avia Świdnik 2 : 1 Polonia Przemyśl
29 marca, 12:00
Lublinianka 0 : 3 Stal Kraśnik
Mateusz Majewski (s) 45+2', Marcin Zapał (s) 73', Karol Hudzik 90+2'
21 kolejka
Polonia Przemyśl 0 : 1 Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik 3 : 0 Orzeł Przeworsk
Resovia 4 : 0 Podlasie Biała Podlaska
Stal Sanok 0 : 2 Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Omega Stary Zamość 3 : 2 AMSPN Hetman Zamość
Sokół Sieniawa 1 : 1 JKS 1909 Jarosław
6 kwietnia, 16:00
Chełmianka Chełm 0 : 1 Lublinianka
Adrian Ręba 47
22 kolejka
JKS 1909 Jarosław 1 : 0 Omega Stary Zamość
AMSPN Hetman Zamość 0 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 0 Stal Sanok
Karpaty Krosno 2 : 1 Resovia
Podlasie Biała Podlaska 0 : 5 Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk 0 : 3 Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała 3 : 1 Avia Świdnik
12 kwietnia, 12:00
Lublinianka 0 : 1 Polonia Przemyśl
Paweł Sedlaczek 37.
23 kolejka
Chełmianka Chełm 5 : 1 Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik 0 : 1 Karpaty Krosno
Resovia 2 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Sanok 1 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Polonia Przemyśl 6 : 1 Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 0 JKS 1909 Jarosław
Omega Stary Zamość 0 : 0 Sokół Sieniawa
16 kwietnia, 16:00
Avia Świdnik 0 : 1 Lublinianka
Stefan Kucharzewski 70.
24 kolejka
Sokół Sieniawa 2 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
JKS 1909 Jarosław 2 : 0 Stal Sanok
AMSPN Hetman Zamość 1 : 0 Resovia
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 1 Stal Kraśnik
Karpaty Krosno 2 : 0 Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska 1 : 1 Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk 0 : 1 Avia Świdnik
19 kwietnia, 12:00
Lublinianka 1 : 2 Izolator Boguchwała
Stefan Kucharzewski 16 - Mateusz Wanat 22, Krzysztof Szymański 30.
25 kolejka
Izolator Boguchwała 1 : 3 Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik 4 : 0 Podlasie Biała Podlaska
Polonia Przemyśl 1 : 1 Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm 0 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik 1 : 2 AMSPN Hetman Zamość
Resovia 1 : 0 JKS 1909 Jarosław
Stal Sanok 1 : 1 Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski 5 : 0 Omega Stary Zamość
26 kolejka
Omega Stary Zamość 0 : 0 Stal Sanok
Sokół Sieniawa 1 : 2 Resovia
JKS 1909 Jarosław 1 : 0 Stal Kraśnik
AMSPN Hetman Zamość 0 : 2 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 1 Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno 0 : 2 Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska 2 : 1 Izolator Boguchwała
1 maja, 17:00
Orzeł Przeworsk 0 : 2 Lublinianka
Mateusz Majewski 16, 73
27 kolejka
Izolator Boguchwała 1 : 0 Karpaty Krosno
Avia Świdnik 0 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl 2 : 2 AMSPN Hetman Zamość
Chełmianka Chełm 1 : 0 JKS 1909 Jarosław
Stal Kraśnik 3 : 2 Sokół Sieniawa
Resovia 1 : 2 Omega Stary Zamość
Stal Sanok 2 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
4 maja, 12:00
Lublinianka 2 : 0 Podlasie Biała Podlaska
Stefan Kucharzewski 26, Mateusz Kozieł 79.
28 kolejka
Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 2 Resovia
Omega Stary Zamość 0 : 1 Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa 3 : 1 Chełmianka Chełm
JKS 1909 Jarosław 1 : 0 Polonia Przemyśl
AMSPN Hetman Zamość 1 : 1 Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 2 Izolator Boguchwała
Podlasie Biała Podlaska 1 : 2 Orzeł Przeworsk
10 maja, 16:00
Karpaty Krosno 2 : 1 Lublinianka
Patryk Kapuściński 45, Tomasz Kasperkowicz 88 - Hubert Kotowicz 25.
29 kolejka
Orzeł Przeworsk 1 : 5 Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała 3 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Avia Świdnik 1 : 0 JKS 1909 Jarosław
Polonia Przemyśl 0 : 4 Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm 4 : 0 Omega Stary Zamość
Stal Kraśnik 1 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia 1 : 0 Stal Sanok
14 maja, 17:30
Lublinianka 1 : 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Mateusz Majewski 9 - Łukasz Chwała 11, Adrian Chłoń 35, Damian Karwacki 75.
30 kolejka
Stal Sanok 1 : 0 Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 4 Chełmianka Chełm
Omega Stary Zamość 2 : 0 Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa 3 : 1 Avia Świdnik
JKS 1909 Jarosław 1 : 4 Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 1 Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno 4 : 0 Podlasie Biała Podlaska
20 maja, 17:30
AMSPN Hetman Zamość 1 : 3 Lublinianka
Adrian Jesionek 32 - Łukasz Mazurek 23 (k), 40 (k), Mateusz Majewski 66.
31 kolejka
Podlasie Biała Podlaska 0 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 3 : 1 AMSPN Hetman Zamość
Izolator Boguchwała 1 : 1 Sokół Sieniawa
Avia Świdnik 0 : 0 Omega Stary Zamość
Polonia Przemyśl 0 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm 2 : 1 Stal Sanok
Stal Kraśnik 1 : 2 Resovia
24 maja, 12:00
Lublinianka 3 : 2 JKS 1909 Jarosław
Przemysław Kanarek 27, Hubert Kotowicz 30, Stefan Kucharzewski 41 - Łukasz Tyrawski 54, Damian Barszczak 58.
32 kolejka
Resovia 1 : 0 Chełmianka Chełm
Stal Sanok 2 : 0 Polonia Przemyśl
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1 Avia Świdnik
Omega Stary Zamość 1 : 1 Izolator Boguchwała
JKS 1909 Jarosław 3 : 0 Orzeł Przeworsk
AMSPN Hetman Zamość 1 : 4 Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 : 3 Karpaty Krosno
31 maja, 17:00
Sokół Sieniawa 4 : 2 Lublinianka
Paweł Adamczyk 6 (k), 12, 55, Dawid Pigan 66 - Hubert Kotowicz 54, Mateusz Majewski 68.
33 kolejka
Karpaty Krosno 3 : 1 AMSPN Hetman Zamość
Podlasie Biała Podlaska 2 : 2 JKS 1909 Jarosław
Orzeł Przeworsk 1 : 0 Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała 2 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik 1 : 1 Stal Sanok
Polonia Przemyśl 0 : 2 Resovia
Chełmianka Chełm 1 : 1 Stal Kraśnik
4 czerwca, 17:30
Lublinianka 1 : 0 Omega Stary Zamość
Stefan Kucharzewski 41.
34 kolejka
Stal Kraśnik 3 : 1 Polonia Przemyśl
Resovia 1 : 0 Avia Świdnik
Stal Sanok 2 : 1 Izolator Boguchwała
Omega Stary Zamość 2 : 0 Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa 0 : 0 Podlasie Biała Podlaska
JKS 1909 Jarosław 5 : 1 Karpaty Krosno
AMSPN Hetman Zamość 0 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
7 czerwca, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1 Lublinianka
Adrian Zarzecki 62 - Erwin Sobiech 40.
Strona i Forum Kibiców funkcjonuje dzięki
Stowarzyszeniu Sympatyków Lublinianki "NIEZŁOMNI"

INFORMACJA DLA MEDIÓW / STRON WWW:
Wykorzystując materiały zamieszczane w serwisie www.lublinianka.net bezwzględnie prosimy o podanie źródła informacji. Bądź wcześniejszy kontakt: ksl1921@gmail.com, celem ustalenia warunków współpracy. Zdjęcia zamieszczanie w serwisie są własnością ich autorów i to do nich należy się zwrócić z prośbą o zgodę na publikacje.