...w sekcji koszykarskiej Lublinianki trenował Andrzej Kasprzak - Olimpijczyk i reprezentant Polski?

TERMINARZ – IV LIGA 2016/2017

1 kolejka
Chełmianka Chełm 2 : 1 Polesie Kock
Victoria Żmudź 0 : 2 AMSPN Hetman Zamość
Unia Hrubieszów 2 : 2 Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 2 Kłos Chełm
Stal Kraśnik 6 : 1 Kryształ Werbkowice
POM Iskra Piotrowice 0 : 1 Lewart Lubartów
Włodawianka 5 : 1 LKS Milanów
Łada Biłgoraj 1 : 0 Lutnia Piszczac
7 sierpnia, 16:00
Powiślak Końskowola 2 : 2 Lublinianka
Michał Chwiszczuk 37, Rafał Banaszek 90+1 - Kewin Okoń 16, Rafał Stępień 50.
2 kolejka
Polesie Kock 3 : 3 Lutnia Piszczac
LKS Milanów 0 : 0 Łada Biłgoraj
Lewart Lubartów 2 : 0 Włodawianka
Kryształ Werbkowice 0 : 1 Powiślak Końskowola
Kłos Chełm 0 : 2 Stal Kraśnik
Górnik II Łęczna 0 : 6 Tomasovia Tomaszów Lubelski
AMSPN Hetman Zamość 3 : 1 Unia Hrubieszów
Chełmianka Chełm 2 : 2 Victoria Żmudź
10 sierpnia, 17:00
Lublinianka 1 : 1 POM Iskra Piotrowice
Erwin Sobiech 90 - Rafał Bartoszcze 66.
3 kolejka
Victoria Żmudź 4 : 1 Polesie Kock
Unia Hrubieszów 0 : 3 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 3 AMSPN Hetman Zamość
Stal Kraśnik 2 : 1 Górnik II Łęczna
Powiślak Końskowola 1 : 0 Kłos Chełm
POM Iskra Piotrowice 0 : 0 Kryształ Werbkowice
Łada Biłgoraj 0 : 0 Lewart Lubartów
Lutnia Piszczac 2 : 1 LKS Milanów
14 sierpnia, 17:00
Włodawianka 3 : 0 Lublinianka
Wojciech Więcaszek 17, Daniel Gawroński 45+2, Aleksander Borodijuk 89.
4 kolejka
Polesie Kock 6 : 2 LKS Milanów
Lewart Lubartów 1 : 1 Lutnia Piszczac
Kryształ Werbkowice 1 : 2 Włodawianka
Kłos Chełm 1 : 0 POM Iskra Piotrowice
Górnik II Łęczna 3 : 2 Powiślak Końskowola
AMSPN Hetman Zamość 1 : 1 Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm 5 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Victoria Żmudź 0 : 0 Unia Hrubieszów
20 sierpnia, 11:00
Lublinianka 2 : 1 Łada Biłgoraj
Erwin Sobiech 11, Andrzej Gutek 52 ? Janusz Birut 3.
5 kolejka
Polesie Kock 3 : 1 Unia Hrubieszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 1 Victoria Żmudź
Stal Kraśnik 1 : 2 Chełmianka Chełm
Powiślak Końskowola 0 : 2 AMSPN Hetman Zamość
POM Iskra Piotrowice 1 : 6 Górnik II Łęczna
Włodawianka 1 : 2 Kłos Chełm
Łada Biłgoraj 1 : 0 Kryształ Werbkowice
LKS Milanów 1 : 2 Lewart Lubartów
27 sierpnia, 17:00
Lutnia Piszczac 0 : 0 Lublinianka
6 kolejka
Polesie Kock 1 : 3 Lewart Lubartów
Kryształ Werbkowice 6 : 0 Lutnia Piszczac
Kłos Chełm 0 : 2 Łada Biłgoraj
Górnik II Łęczna 3 : 1 Włodawianka
AMSPN Hetman Zamość 3 : 0 POM Iskra Piotrowice
Chełmianka Chełm 5 : 1 Powiślak Końskowola
Victoria Żmudź 0 : 2 Stal Kraśnik
Unia Hrubieszów 0 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
31 sierpnia, 17:00
Lublinianka 4 : 0 LKS Milanów
Piotr Stefański 35, Bartłomiej Jezior 78, Erwin Sobiech 81, 90.
7 kolejka
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 1 Polesie Kock
Stal Kraśnik 1 : 0 Unia Hrubieszów
Powiślak Końskowola 1 : 0 Victoria Żmudź
POM Iskra Piotrowice 0 : 1 Chełmianka Chełm
Włodawianka 1 : 5 AMSPN Hetman Zamość
Łada Biłgoraj 1 : 2 Górnik II Łęczna
Lutnia Piszczac 1 : 1 Kłos Chełm
LKS Milanów 1 : 4 Kryształ Werbkowice
4 września, 16:00
Lewart Lubartów 1 : 3 Lublinianka
Mateusz Kompanicki 74 - Piotr Stefański 61, Dawid Skoczylas 72, Marcin Prus 85.
8 kolejka
Kryształ Werbkowice 2 : 1 Lewart Lubartów
Kłos Chełm 1 : 0 LKS Milanów
Górnik II Łęczna 3 : 0 Lutnia Piszczac
AMSPN Hetman Zamość 3 : 0 Łada Biłgoraj
Chełmianka Chełm 2 : 1 Włodawianka
Victoria Żmudź 2 : 0 POM Iskra Piotrowice
Unia Hrubieszów 1 : 2 Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 Stal Kraśnik
11 września, 16:00
Polesie Kock 2 : 1 Lublinianka
Arkadiusz Adamczuk 68, Grzegorz Góral 82 ? Marcin Wójcik (s) 76.
9 kolejka
Stal Kraśnik 7 : 2 Polesie Kock
Powiślak Końskowola 1 : 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
POM Iskra Piotrowice 2 : 1 Unia Hrubieszów
Włodawianka 1 : 3 Victoria Żmudź
Łada Biłgoraj 0 : 2 Chełmianka Chełm
Lutnia Piszczac 0 : 2 AMSPN Hetman Zamość
LKS Milanów 1 : 2 Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów 3 : 0 Kłos Chełm
17 września, 12:00
Lublinianka 0 : 1 Kryształ Werbkowice
Szymon Dec 14.
10 kolejka
Polesie Kock 0 : 1 Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna 1 : 0 Lewart Lubartów
AMSPN Hetman Zamość 5 : 0 LKS Milanów
Chełmianka Chełm 7 : 1 Lutnia Piszczac
Victoria Żmudź 2 : 3 Łada Biłgoraj
Unia Hrubieszów 0 : 2 Włodawianka
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 : 1 POM Iskra Piotrowice
Stal Kraśnik 5 : 2 Powiślak Końskowola
24 września, 15:00
Kłos Chełm 1 : 3 Lublinianka
Patryk Gierczak 48 - Dawid Skoczylas 2, Piotr Stefański 20, Kewin Okoń 36.
11 kolejka
Powiślak Końskowola 4 : 0 Polesie Kock
POM Iskra Piotrowice 0 : 2 Stal Kraśnik
Włodawianka 1 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Łada Biłgoraj 0 : 3 Unia Hrubieszów
Lutnia Piszczac 1 : 3 Victoria Żmudź
LKS Milanów 0 : 8 Chełmianka Chełm
Lewart Lubartów 2 : 2 AMSPN Hetman Zamość
Kryształ Werbkowice 3 : 0 Kłos Chełm
1 października, 11:00
Lublinianka 0 : 2 Górnik II Łęczna
Kamil Poźniak 77 (k), Piotr Okuniewicz 80.
12 kolejka
Polesie Kock 3 : 3 Kłos Chełm
Górnik II Łęczna 1 : 1 Kryształ Werbkowice
Chełmianka Chełm 3 : 0 Lewart Lubartów
Victoria Żmudź 2 : 2 LKS Milanów
Unia Hrubieszów 0 : 1 Lutnia Piszczac
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 : 0 Łada Biłgoraj
Stal Kraśnik 3 : 1 Włodawianka
Powiślak Końskowola 2 : 0 POM Iskra Piotrowice
8 października, 15:00
AMSPN Hetman Zamość 3 : 1 Lublinianka
Damian Kupisz 45, Błażej Omański 73, Oleksij Rodevych 76 ? Piotr Stefański 36.
13 kolejka
POM Iskra Piotrowice 3 : 4 Polesie Kock
Włodawianka 3 : 2 Powiślak Końskowola
Łada Biłgoraj 2 : 5 Stal Kraśnik
Lutnia Piszczac 1 : 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
LKS Milanów 1 : 3 Unia Hrubieszów
Lewart Lubartów 1 : 0 Victoria Żmudź
Kryształ Werbkowice 2 : 1 AMSPN Hetman Zamość
Kłos Chełm 1 : 2 Górnik II Łęczna
15 października, 11:00
Lublinianka 0 : 3 Chełmianka Chełm
Michał Budzyński 6, Hubert Kotowicz 14, Oleksij Prytuliak 50.
14 kolejka
Polesie Kock 2 : 3 Górnik II Łęczna
AMSPN Hetman Zamość 5 : 0 Kłos Chełm
Chełmianka Chełm 3 : 0 Kryształ Werbkowice
Unia Hrubieszów 2 : 1 Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 : 1 LKS Milanów
Stal Kraśnik 3 : 1 Lutnia Piszczac
Powiślak Końskowola 3 : 2 Łada Biłgoraj
POM Iskra Piotrowice 2 : 1 Włodawianka
22 października, 15:00
Victoria Żmudź 1 : 4 Lublinianka
Ihor Paskiv 27 ? Erwin Sobiech 10, 30, 47, 51.
15 kolejka
Włodawianka 3 : 2 Polesie Kock
Łada Biłgoraj 3 : 1 POM Iskra Piotrowice
Lutnia Piszczac 0 : 0 Powiślak Końskowola
LKS Milanów 0 : 3 Stal Kraśnik
Lewart Lubartów 0 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kryształ Werbkowice 2 : 1 Victoria Żmudź
Kłos Chełm 0 : 2 Chełmianka Chełm
Górnik II Łęczna 0 : 1 AMSPN Hetman Zamość
29 października, 12:00
Lublinianka 1 : 2 Unia Hrubieszów
Erwin Sobiech 37 - Mariusz Podgórski 23, Dominik Karaszewski 30..
16 kolejka
Polesie Kock 0 : 5 AMSPN Hetman Zamość
Chełmianka Chełm 1 : 2 Górnik II Łęczna
Victoria Żmudź 2 : 2 Kłos Chełm
Unia Hrubieszów 0 : 1 Kryształ Werbkowice
Stal Kraśnik 3 : 4 Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola 4 : 4 LKS Milanów
POM Iskra Piotrowice 3 : 0 Lutnia Piszczac
Włodawianka 5 : 1 Łada Biłgoraj
6 listopada, 11:30
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 1 Lublinianka
Nazar Melnychuk 71, Karol Karólak 90+4 - Rafał Stępień 63.
17 kolejka
Łada Biłgoraj 3 : 2 Polesie Kock
Lutnia Piszczac 0 : 2 Włodawianka
LKS Milanów 2 : 3 POM Iskra Piotrowice
Lewart Lubartów 1 : 0 Powiślak Końskowola
Kryształ Werbkowice 1 : 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kłos Chełm 0 : 2 Unia Hrubieszów
Górnik II Łęczna 7 : 0 Victoria Żmudź
AMSPN Hetman Zamość 0 : 4 Chełmianka Chełm
12 listopada, 11:00
Lublinianka 0 : 0 Stal Kraśnik
18 kolejka
Polesie Kock - : - Chełmianka Chełm
AMSPN Hetman Zamość 2 : 1 Victoria Żmudź
Górnik II Łęczna 2 : 0 Unia Hrubieszów
Kłos Chełm 0 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kryształ Werbkowice 3 : 0 Stal Kraśnik
Lewart Lubartów 3 : 0 POM Iskra Piotrowice
LKS Milanów 1 : 6 Włodawianka
Lutnia Piszczac 1 : 2 Łada Biłgoraj
11 marca, 14:00
Lublinianka 1 : 2 Powiślak Końskowola
Dominik Ptaszyński 38 ? Kamil Przychodzień 38, Damian Kopeć 84.
19 kolejka
Lutnia Piszczac 0 : 2 Polesie Kock
Łada Biłgoraj 5 : 0 LKS Milanów
Włodawianka 4 : 4 Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola 1 : 0 Kryształ Werbkowice
Stal Kraśnik 3 : 2 Kłos Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 2 Górnik II Łęczna
Unia Hrubieszów 0 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Victoria Żmudź 0 : 1 Chełmianka Chełm
19 marca, 12:00
POM Iskra Piotrowice 2 : 2 Lublinianka
Łukasz Mietlicki 44, Kamil Ostrowski 58 ? Jakub Bednara 74, Jakub Kosiarczyk 90+4.
20 kolejka
Polesie Kock 1 : 1 Victoria Żmudź
Chełmianka Chełm 5 : 0 Unia Hrubieszów
AMSPN Hetman Zamość 1 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik II Łęczna 5 : 2 Stal Kraśnik
Kłos Chełm 0 : 0 Powiślak Końskowola
Kryształ Werbkowice 2 : 0 POM Iskra Piotrowice
Lewart Lubartów 0 : 2 Łada Biłgoraj
LKS Milanów 0 : 2 Lutnia Piszczac
25 marca, 14:00
Lublinianka 0 : 0 Włodawianka
21 kolejka
LKS Milanów - : - Polesie Kock
Lutnia Piszczac - : - Lewart Lubartów
Włodawianka - : - Kryształ Werbkowice
POM Iskra Piotrowice - : - Kłos Chełm
Powiślak Końskowola - : - Górnik II Łęczna
Stal Kraśnik - : - AMSPN Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski - : - Chełmianka Chełm
Unia Hrubieszów - : - Victoria Żmudź
2 kwietnia, 16:00
Łada Biłgoraj - : - Lublinianka
22 kolejka
Unia Hrubieszów - : - Polesie Kock
Victoria Żmudź - : - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm - : - Stal Kraśnik
AMSPN Hetman Zamość - : - Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna - : - POM Iskra Piotrowice
Kłos Chełm - : - Włodawianka
Kryształ Werbkowice - : - Łada Biłgoraj
Lewart Lubartów - : - LKS Milanów
8 kwietnia, 14:00
Lublinianka - : - Lutnia Piszczac
23 kolejka
Lewart Lubartów - : - Polesie Kock
Lutnia Piszczac - : - Kryształ Werbkowice
Łada Biłgoraj - : - Kłos Chełm
Włodawianka - : - Górnik II Łęczna
POM Iskra Piotrowice - : - AMSPN Hetman Zamość
Powiślak Końskowola - : - Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik - : - Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski - : - Unia Hrubieszów
15 kwietnia, 11:00
LKS Milanów - : - Lublinianka
24 kolejka
Polesie Kock - : - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Hrubieszów - : - Stal Kraśnik
Victoria Żmudź - : - Powiślak Końskowola
Chełmianka Chełm - : - POM Iskra Piotrowice
AMSPN Hetman Zamość - : - Włodawianka
Górnik II Łęczna - : - Łada Biłgoraj
Kłos Chełm - : - Lutnia Piszczac
Kryształ Werbkowice - : - LKS Milanów
22 kwietnia, 14:00
Lublinianka - : - Lewart Lubartów
25 kolejka
Lewart Lubartów - : - Kryształ Werbkowice
LKS Milanów - : - Kłos Chełm
Lutnia Piszczac - : - Górnik II Łęczna
Łada Biłgoraj - : - AMSPN Hetman Zamość
Włodawianka - : - Chełmianka Chełm
POM Iskra Piotrowice - : - Victoria Żmudź
Powiślak Końskowola - : - Unia Hrubieszów
Stal Kraśnik - : - Tomasovia Tomaszów Lubelski
29 kwietnia, 14:00
Lublinianka - : - Polesie Kock
Strona i Forum Kibiców funkcjonuje dzięki
Stowarzyszeniu Sympatyków Lublinianki "NIEZŁOMNI"

INFORMACJA DLA MEDIÓW / STRON WWW:
Wykorzystując materiały zamieszczane w serwisie www.lublinianka.net bezwzględnie prosimy o podanie źródła informacji. Bądź wcześniejszy kontakt: ksl1921@gmail.com, celem ustalenia warunków współpracy. Zdjęcia zamieszczanie w serwisie są własnością ich autorów i to do nich należy się zwrócić z prośbą o zgodę na publikacje.